Świat jest inny

CZY ELITY JUŻ POSIADAJĄ ZAAWANSOWANE HOLOGRAFICZNE ŁÓŻKA MEDYCZNE – ”MED BED” ?

Czy elity osiadają tajną technologię ”MED BED” ? Technologia Med Bed była „tłumiona” i ukrywana przed opinią publiczną przez długi, długi czas. Czym dokładnie jest ta technologia ? Łóżka medyczne mogą zregenerować całe ciało ludzkie od stóp do głów w ciągu około dwóch i pół do trzech minut. Regeneracyjne łóżka medyczne, które regenerują tkanki i części narządów, które wcześniej musiały zostać usunięte.

Co ta nowoczesna technologia oznacza dla 80-letniej kobiety? Za trzy minuty może znów mieć 30 lat. Z jej życia ubyło pięćdziesiąt lat. Może znów mieć dzieci. Technologia Med Bed wydaje się być źródłem wiecznej młodości. Łóżko Med skanuje ciało i koryguje niedoskonałości. Technologia ta istnieje już od dłuższego czasu.

Technologia Med Beds nie pochodzi z planety Ziemia. To nie jest technologia stworzona przez człowieka. Jest to technologia przekazana ludzkości przez kosmitów. Med Beds bazują na cząstkach tachionowych i energii plazmy.

Wraz z nowymi, darmowymi systemami zasilania dostarczanymi przez cewki Tesli oraz nowymi urządzeniami antygrawitacyjnymi i replikatorami, otrzymasz również zupełnie nowe łóżka medyczne holograficzne, czyli łóżka medyczne. Te nowe łóżka medyczne będą wyposażone w bardzo wyjątkowe funkcje, w tym wsparcie diagnostyczne, naprawy chirurgiczne oraz odbudowę i odmładzanie komórek i DNA.

Krótko mówiąc, staną się integralną częścią Twojej opieki zdrowotnej i utrzymania zdrowia, zmieniając wszystko w Twojej branży opieki zdrowotnej, jaką znasz.

Te łóżka medyczne, w połączeniu z wyszkolonym nadzorem medycznym i automatycznymi stacjami medycznymi, zapewnią różnorodne opcje i metody przywrócenia optymalnego stanu zdrowia naczynia fizycznego.

Te łóżka stanowią milowy krok w branży opieki zdrowotnej na całym Twoim pięknym świecie … ponieważ obecnie jest ich wystarczająco dużo, aby rozpocząć wdrażanie w każdym kraju, który ich potrzebuje. Wyobraź sobie pakiet opieki zdrowotnej bez chemioterapii, toksycznych chemikaliów, usuwania narządów lub konieczności długotrwałego życia z bliznami, chorobami i dysfunkcjami.

Rodzaje Technologii

A teraz przejdźmy do szczegółów tych łóżek do terapii kwantowej, które są dostępne w trzech różnych odmianach, spełniających trzy różne funkcje i odmiany, które są obecnie dostępne do wprowadzenia.

Po drugie, Łóżko Regeneracyjne współpracuje z Twoim DNA i komórkami macierzystymi, regenerując stare tkanki lub brakujące narządy.

Łóżko numer trzy to Łóżko Regresowo-Odmładzające. Pomagają one w odmłodzeniu komórek, oferując terapię regresji wieku, a także terapię, która pomaga tłumić niechcianą pamięć.

Jak można się już domyślić, technologie te nie powstały na Ziemi, ponieważ zostały przekazane waszym tajnym agencjom kosmicznym, dla dobra ludzkości. To był niefortunny wybór, że osoby odpowiedzialne za podejmowanie decyzji moralnych zdecydowały się zachować tę technologię dla siebie. Z przyjemnością potwierdzamy, że ten błąd jest obecnie naprawiany, a odpowiednie osoby pracują obecnie za kulisami, aby zapewnić powszechne rozpowszechnienie tych technologii.

Wszystkie trzy łóżka działają na poziomie kwantowym, wykorzystując wibracje i częstotliwości, skanery 3-D i soczewki załamujące, a także chirurgicznie precyzyjne lasery do otwierania i zamykania ran.

Posiadają również wiele technologii diagnostycznych i monitorujących, które zapewniają lekarzowi pełne informacje zarówno podczas sesji diagnostycznych, jak i naprawczych.

Wykorzystując cząstki tachionów i energię plazmy, maszyna ta współpracuje z ludzkim naczyniem, zapewniając maksymalną naprawę przy minimalnej inwazji. Wszystkie trzy łóżka Med działają z podobnymi technologiami, zostały właśnie dostosowane do trzech różnych zastosowań i zabiegów.

Holographic Med

Łóżka te mogą wykonywać na żywo skany ciała w celu diagnozy, a także leczyć wszelkie choroby ze znacznie większą dokładnością w znacznie krótszym czasie i przy znacznie mniejszej inwazji na ludzkie naczynie.

Te łóżka medyczne skanują każdą część twojego ciała w celu diagnozy i interpretacji, w tym skóry, mięśni, kości, narządów, gruczołów, sprawności neurologicznej i hormonalnej. Może również przeprowadzić analizę krwi i analizę DNA, która wyszukuje i jest w stanie skorygować wszelkie dziedziczne markery niektórych chorób, zapewniając szybką i bezbolesną analizę całego układu fizycznego. Każda potrzebna operacja zostanie wykonana natychmiast, w tym wyrostek robaczkowy, operacja serca i cesarskie cięcie.

Holograficzne łóżka medyczne są wyposażone w takie funkcje jak: szczelna, przezroczysta osłona operacyjna, która ogranicza zarazki i klaustrofobię; wygodne podpórki kończyn, środek znieczulający w płynie w sprayu, laserowe skalpele, laserowe lustra; funkcje życiowe zmysłowe i obrazowe; identyfikacja diagnostyczna i analityczna; i sterowane komputerowo ramiona chirurgiczne.

Te łóżka medyczne są zbudowane z bardzo zaawansowanej, ale ściśle ograniczonej sztucznej inteligencji, która potrzebuje połączenia z człowiekiem do pracy, jako środka zapobiegawczego zapewniającego koegzystencję w ramach współpracy.

Komputer używany do obsługi jest bardzo podobny do urządzenia do rezonansu magnetycznego, jednak zamiast pola magnetycznego i promieniowania te łóżka medyczne wykorzystują energię plazmatyczną do pracy z tobą na poziomie subatomowym i wibracyjnym. Ponieważ jest to wszechświat wibracyjny, a ty jesteś istotą wibracyjną, jest to bardzo homeopatyczne podejście do leczenia, które oferuje wiele korzyści z niewielkimi lub żadnymi skutkami ubocznymi … poza szokiem, zdumieniem i zachwytem!

Koniec z długim czasem oczekiwania, niekończącymi się testami lub wypróbowywaniem leków, które nie działają. Pożegnaj się z chemioterapią i pożegnaj ludzi umierających z powodu udaru i chorób serca.

Łóżko regeneracyjne

Te łóżka będą szczególnie przydatne dla każdego, kto potrzebuje przeszczepu narządu, wymiany narządu, brakujących lub odciętych kończyn oraz przeszczepu skóry w przypadku oparzeń trzeciego stopnia.

Korzystając z technologii podobnej do pierwszych wspomnianych przez nas łóżek, łóżka te koncentrują się na bezpośredniej pracy z szablonami DNA przy użyciu pola harmonicznego rezonansu, które jest nadal obecne w pamięci komórkowej organizmu. Jak wielu z was wie, wasze ciało posiada pamięć komórkową, czego dowodem jest zespół „kończyny fantomowej”.

Te łóżka będą w stanie zmienić życie wielu, wielu ludzi, a zastosowań jest nieskończenie wiele … i to tylko po to, abyś zaczął … cały system opieki zdrowotnej wkrótce się zmieni i stanie się wsparciem zdrowotnym i system odmładzania. Czy jesteś podekscytowany, mój drogi?

Regresja wieku i pamięci

Ostateczne łóżko medyczne dotyczy regresji wieku i pamięci. To łóżko pomoże ludziom, którzy cierpią z powodu traumatycznych wspomnień, PTSD i pomoże im uwolnić ich umysł od przerażającego montażu obrazów i serca z głębi rozpaczy.

To łóżko pomoże Ci również przywrócić młodzieńczy wygląd i poczujesz napięcie skóry i mięśni oraz poprawi wszystkie zmysły, szczególnie w obszarze wzroku, słuchu i smaku. Pracując z własnymi szablonami DNA i wieloma ogniotrwałymi soczewkami, a także naturalnym zegarem wewnętrznym Twojego organizmu, jesteśmy w stanie wykonać te procedury bezboleśnie, z największymi korektami pochodzącymi z Twojego umysłu i serca, ponieważ czujesz się teraz tak fantastycznie!

Ponownie, łóżka te wykorzystują energię plazmatyczną, a nie materiały radioaktywne, skupiając się zamiast tego na rekalibracji i regeneracji, gdy tylko jest to możliwe. Umożliwia to użytkownikowi powrót do optymalnego zdrowia w bardzo krótkim czasie.
Pomyśl tylko, co ta technologia będzie oznaczać dla Ciebie, Twojej rodziny, Twoich przyjaciół… dla wszystkich dzieci, które właśnie uratowano z tuneli… . i dla każdej osoby niepotrzebnie cierpiącej na dające się naprawić schorzenia.

Łóżka Med są zasilane przez kontrolowaną sztuczną inteligencję (AI). Komputer AI działa jak rezonans magnetyczny, kiedy siedzisz w fotelu obraca ciało wokół i wykonuje badanie, podczas diagnozowania pokazuje skórę, tkankę mięśniową, wszystkie organy aż do poziomu mikronów krwi.

Identyfikuje nawet Twoje DNA i przeprowadza pełną wewnętrzną analizę ciała. Kiedy to się stanie, wskaże wszystkie rodzaje chorób i wad genetycznych. Na przykład, możesz mieć białaczkę w stadium 4 i zostać wyleczony w około 2,5 minuty w łóżku lekarza.

Brak efektów ubocznych. A jeśli jakiś organ został wycięty lub usunięty z twojego ciała, proces przepisywania Med Bed regeneruje ten organ tak, jakby nigdy nie został usunięty. Ponieważ twoje ciało pozostawia po sobie rezonans – częstotliwość wibracji.

Ciało zawsze pamięta, kiedy jakaś część ciała została usunięta lub kiedy jakiś organ nie funkcjonuje optymalnie. Sztuczna inteligencja łóżka medycznego jest połączona z częstotliwością wibracji ciała i DNA, aby zregenerować organ. Rand mówi, że od wielu lat zajmuje się badaniami nad rakiem.

Dzięki łóżkom medycznym nowotwory to przeszłość, nie czujesz bólu, nie przechodzisz przez promieniowanie. Bez znieczulenia, bez zastrzyków, bez igieł. Twoja pomarszczona skóra znika. Twoje białe włosy są tego samego koloru, co wtedy, gdy miałeś dwadzieścia lat… To samo dotyczy wzroku, słuchu, smaku, węchu. Wszystko wraca do swojego idealnego, młodego stanu.

Holograficzne kapsuły medyczne są zautomatyzowanymi stacjami medycznymi, w których specjalista medyczny wybiera rodzaj zabiegu medycznego do wykonania na bazie komputerowej, pacjent kładzie się w kapsule i maszyna wykonuje operację lub zabieg medyczny, a lasery zamykają punkty wejścia, w których zabieg został wykonany.

Tego typu holograficzne podróże medyczne mają takie cechy jak hermetyczna tarcza operacyjna, komfortowe ograniczenia kończyn, skalpel laserowy, ramiona laserowego lustra do usuwania blizn, sterowane komputerowo ramiona robota chirurgicznego, znieczulenie sprayem płynnym, czujniki znaków życia i wszystkie te cechy. zamontowane na regulowanej tytanowej podstawie.

Łóżka MED mają zdolność przywracania brakujących organów, takich jak pęcherzyk żółciowy, nerki czy węzły chłonne (węzły chłonne to małe gruczoły należące do układu limfatycznego, które rozprzestrzeniają się po całym organizmie i są odpowiedzialne za filtrowanie chłonki, zbieranie wirusów, bakterii i innych organizmów mogących powodować choroby) itp.

To jest nowa era dla nowej Ziemi i nowej rasy ludzkiej. To zupełne przeciwieństwo tego, co przeszliśmy. Ta technologia już tu jest. Powstaje pytanie jeśli ta technologia naprawdę istnieje to czemu nie jest już w powszechnym użyciu ? Czy elity posiadają tę technologię tylko dla siebie ?

Ostatnie wpisy

Kategorie

CZY ELITY JUŻ POSIADAJĄ ZAAWANSOWANE HOLOGRAFICZNE ŁÓŻKA MEDYCZNE – ”MED BED” ?

5 maja 2021 / Możliwość komentowania CZY ELITY JUŻ POSIADAJĄ ZAAWANSOWANE HOLOGRAFICZNE ŁÓŻKA MEDYCZNE – ”MED BED” ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

5 ŚCIŚLE TAJNYCH MIEJSC CENZUROWANYCH PRZEZ GØØGLE. 12 czerwca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CZY ELITY JUŻ POSIADAJĄ ZAAWANSOWANE HOLOGRAFICZNE ŁÓŻKA MEDYCZNE – ”MED BED” ?
  • Może Ci się spodobać