AGENDA 2030

CZYM JEST ZAWARTE W 💉 ”BIAŁKO KOLCA” – JAKO LOS CZEKA ZA💉NYCH ?

Coraz więcej informacji dociera do Nas wszystkich . Okazuje się że w 💉 użyto zmodyfikowanego białka kolca ( spike protein ), by wytworzyć antyciała na to białko, które są zabójcze dla organizmu. Zagłada przyszła z natury, z rozwoju nauki biochemii i biologii molekularnej , wieloletnich prac nad białkiem kolca. Nie mogli opatentować czegoś co jest w naturze, dlatego białko z kolca przeprogramowali i pracowali tak długo nad jego budową, aby sprowokować ludzki organizm do wytworzenia antyciał zabójczych dla człowieka.

Antyciała te atakują tkankę płucną i niszczą ją, co oznacza że rozprzestrzeniony w powietrzu wirus także ma w strukturze białka kolca. Białka kolca hamują aktywność Makrofagów M2, co prowadzi do zapalenia mikroflory bakteryjnej, zapalenia żył i zakrzepów, ( choroby zakrzepowo- zatorowej ). Białko kolca atakuje astrocyty i oligodendrocyty, komórki w mózgu.

Astrocyty pełnią bardzo ważną rolę w mózgu , utrzymują przepływ krwi w mózgu i wpływają na przewodnictwo synaptyczne. Z kolei oligodendrocyty to komórki gleju formujące osłonki mielinowe w centralnym układzie nerwowym. Większość z Was teraz zrozumie ciężki przebieg zakażenia wirusem i „pływanie” zakażonych, u których objawy przypominają udar lub wylew do mózgu.

To wyjaśnia dlaczego 💉 zaczną umierać na zakrzepy i zatory w mózgu. Zakażenie nie prowadzi jednak do transfekcji stabilnej, gdyż wirus nie dostaje się do jądra komórki. By tego dokonać potrzeba 💉 i podania razem ze nim czegoś co otwiera drogę RNA lub DNA kodujących białko kolca do jądra komórki człowieka. Tym czymś są choćby nanocząsteczki lipidowe zawarte w 💉 mRNA.

Białko kolca atakuje także błonę wewnętrzną mitochondriów oraz białko neurofilamentów – neuronów motorycznych, oraz GADS65- międzykomórkowy antygen w mitochondrium, co prowadzi do zespołu sztywności ogólnej, ogromnych trudności w utrzymaniu się na nogach, poważnych zaburzeń stabilizacji funkcji motorycznych, splątania podobnego do zaawansowanego Parkinsona.

Zaatakowani przez białka kolca są chronicznie zmęczeni, niezdolni do normalnego funkcjonowania. Białko kolca atakują także trzustkę, prowadzi do niewydolności tego gruczołu i cukrzycy. U chorych na cukrzycę białko istotnie zaostrza przebieg choroby.

Tak szerokie spektrum działania antyciał na białko kolca powoduje że 💉 będą przechodzić różne choroby i o różnym podłożu i natężeniu. Badania pokazują, w związku z tym że na odpowiedź organizmu na adiuwant trzeba poczekać, że zachorowania na choroby autoimmunologiczne zaczną się po około 48 tygodniach od 💉 ( 7-8 miesięcy ).

Choroby te będą się rozwijać powoli. Trzeba pamiętać o tym, że kiedy materiał genetyczny kodujący białko kolca połączy się z genomem gospodarza to będzie je produkował cały czas. Chorzy będą leczeni na liczne przewlekłe choroby, a wielka liczba chorych przyniesie koncernom farmaceutycznym niewyobrażalne bogactwo.

Jak pisałem wiele razy, idzie o to żeby radykalnie skrócić medianę życia przeciętnego człowieka i to się zbrodniarzom na pewno uda, tylko niewielka liczba zaszczepionych umrze zaraz po 48 tygodniach. Śmierć dopadnie pozostałych w ciągu 15 lat od 💉, przy czym liczba zgonów będzie rosła w tym czasie wykładniczo. Nikt nie połączy tych chorób ze szczepieniem.

Ludzie będą strasznie cierpieć, elity świata, od dwustu lat, dały jednak mnóstwo dowodów, że są nieludzkie, potworne i brutalne, że jesteśmy dla nich masą robactwa, jaką cyklicznie trzeba przerzedzić. Na koniec warto podpowiedzieć gdzie produkowane są te wirusy. Pisałem o tym kilka razy, że celem Majdanu było zniszczenie państwa, stworzenie warunków do prowadzenia tajnych biologicznych laboratoriów wojskowych.

Na Ukrainie można kupić dziś wszystko, życie jest tam niezwykle tanie, jak od dekad w tej strefie geograficznej. Nikt o nic nie zapyta.

Zaraz po przejęciu kontroli nad Ukrainą rozlokowano tam aż osiem laboratoriów produkujących broń biologiczną, idealna lokalizacja do ataku na Europę, Azję, Bliski Wschód i Afrykę.

Ostatnie wpisy

CZYM JEST ZAWARTE W 馃拤 鈥滲IA艁KO KOLCA鈥 鈥 JAKO LOS CZEKA ZA馃拤NYCH ?

7 maja 2021 / Mo偶liwo艣膰 komentowania CZYM JEST ZAWARTE W 馃拤 鈥滲IA艁KO KOLCA鈥 鈥 JAKO LOS CZEKA ZA馃拤NYCH ? zosta艂a

Mo偶e Ci si臋 spodoba膰

GENETYK WYJA艢NIA TAJEMNIC臉 馃拤 鈥 鈥漀IE WIEMY CO SI臉 WYDARZY鈥,鈥滸ENETYCZNY ARMAGEDON鈥. 24 kwietnia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CZYM JEST ZAWARTE W 馃拤 鈥滲IA艁KO KOLCA鈥 鈥 JAKO LOS CZEKA ZA馃拤NYCH ?
  • Mo偶e Ci si臋 spodoba膰