Otwórz oczy

”DRAG KIDS” – W EUROPIE RUSZYŁA PROMOCJA FILMU O DZIECIACH TRANS.

Powtarzanie, że LGBT to nie jakaś tam ideologia, tylko konkretni ludzie, jest zawracaniem głowy. Równie dobrze można by powiedzieć, że żaden nazizm jako ideologia nigdy nie istniał, byli tylko naziści.

Satanizm przestał być już formą kontestacji społecznej, a stał się dla lewicy jedną z form (bardzo skomercjalizowaną) kontestacji znienawidzonego świata chrześcijańskiego przez osoby dobrze sytuowane oraz wyznające jako swój światopogląd egoizm i hedonizm.

Na polskiej stronie amerykańskiego sklepu internetowego Amazon (monopolizującego handel internetowy w USA) można zakupić satanistyczne: pudełka na lekarstwa, pierścionki, książki, lampy, otwieracze do butelek, spinki do mankietów, kolczyki, poduszki, wisiorki, kubki, kubki termiczne, flagi, ręczniki, podkładki pod napoje, gałki do szafek, kosmetyczki, podkładki pod mysz, kominy na szyje, torby, maseczki na twarz, pokrowce na opony, skarpety, pościel, rzeźby, naklejki na tablice rejestracyjne, kostki do gry na gitarze, koszulki, płyty winylowe, kołatki do drzwi, notatniki, pieczęcie, czapeczki, plecaki.

Z takiego chaosu wyłania się “ich nowy wspaniały świat” = banksterski raj na ziemi, z ich oligarchiczną, nieusuwalną, globalną i totalitarną władzą (zapomnij wtedy o jakiejkolwiek wolności słowa czy tolerancji, trójpodziale władz czy demokracji!!! – bo ich celem jest totalna kontrola wszystkiego co myślisz i robisz) – w oparciu o:

•    jeden światowy pieniądz
•    jeden światowy rząd
•    jedną światową „religię”
•    oraz “nowego człowieka”  na wszystkich kontynentach 

– czyli identycznie zdeprawowanego i zdemoralizowanego, bo “już postępowo wychowanego”  – bezrefleksyjnego niewolnika-konsumenta suflowanych mu ideii, usług i towarów – bez własnej woli i tożsamości oraz nieświadomego skali swego zmanipulowania…

– bo odciętego od własnych korzeni (które mu zohydzono, gdyż destrukcja kolektywnej mądrości przodków oraz deprecjacja ich osiągnięć przez banksterskie media i uniwersyteckich marksistów miała pozbawić go naturalnego zaplecza i wsparcia ze strony wartości rodzinnych, kultury własnego narodu czy tradycji własnego państwa) – tak by “powszechny nihilizm” … i “czysta doktryna lucyferiańska”  – wreszcie mogły zatryumfować.

Do czegóż to niektórzy ludzie gotowi się posunąć zmotywowani rotszyldowsko-rockellerowskim “złotem”, motywującym do “porywających wizji” kolejnych szalonych utopii, zawsze, bez wyjątku, okazujących się krwawym zaprzeczeniem głoszonych haseł? I to dla nich gotowi oni są b. sumiennie działać wbrew swoim własnym, najbardziej fundamentalnym interesom…

Bo też nikt inny jak właśnie oni – b. umiejętnie otumaniani, rozgrywani i podjudzani – zawsze pierwsi padają ofiarą banksterskiej agendy danego etapu …a jej skutki – i dla nich, i dla świata – zawsze są opłakane, bo przecież “każda rewolucja pożera swoje dzieci”… a jej celem zawsze jest budowa coraz to doskonalszego więzienia dla nas wszystkich…

Bo jaki zwykle bywa los “narzędzi”, także tych “rewolucyjnych”? Ano, zwykle są wyrzucane (lub “tylko odkładane na półkę”), gdy tylko kończy się ich użyteczność.

Aby daleko nie szukać – jak “władza robotniczo-chłopska”  traktowała robotników i chłopów w czasach peerelu…? Aż władzę tę musiała w końcu przekreślić rewolta robotnicza, co ostatecznie pozbawiło ją legitymizacji, także we własnych oczach – i pozostała jej naga siła – w postaci Jaruzelskiego, stanu wojennego i czołgów.

I taki sam los nie do pozazdroszczenia czeka też i dzisiejszych tęczowo-obyczajowych rewolucjonistów… a także i tych, którzy w przyszłości, w oparciu o nowe “rewolucyjne przesłanki”, zostaną wtedy wysłani przeciw nam przez tych samych dobrze znanych sponsorów do obalania “starego, niesprawiedliwego i opresyjnego świata”…

Drag kids

Niemiecka telewizja Deutsche Welle zapowiada emisję chwalonego w kręgach LGBT filmu dokumentalnego “Drag Kids”. Jak sama nazwa wskazuje, chodzi o dzieci występujące w roli “drag queens” – czyli transwestytów. Film pokazany zostanie w niemieckiej telewizji kilka razy. – Ręce opadają… – komentuje Michał Rachoń.

Deutsche Welle ma zamiar pokazać niezwykle kontrowersyjną produkcję. “Drag Kids” to kanadyjski film dokumentalny, który ukazał się w 2019 roku. Jak informuje niemiecka telewizja w zapowiedzi filmu, to “intymna podróż w życie czterech drag queens z całego świata“. W tym przypadku chodzi jednak o… dzieci.

Dalej w zapowiedzi czytamy:

Przygotowując się do spektaklu, każdy z nich mierzy się z własnymi, niepowtarzalnymi wyzwaniami, a także wyzwaniami, które ich łączy – głębokim poczuciem izolacji i walką o zajęcie własnego miejsca na obrzeżach kultury marginesu.

Możesz być drag queen w wieku 9 lub 11 lat, jeśli tylko masz odpowiedni makijaż, ubranie i postawę – tak z kolei brzmi opis filmu w serwisie Youtube.

Dla jasności: termin “drag queen” po raz pierwszy użyty w społeczności gejowskiej w USA w latach 20. i 30. XX wieku. Drag queen odgrywają często role liderów społeczności LGBT. Hasło to kojarzyło się raczej z dewiacjami osób dorosłych, ale – jak widać – nawet to się zmienia.

Film “Drag Kids” w 2019 roku został zwycięzcą festiwalu Inside Out, na którym prezentowane są corocznie filmy związane z LGBT. 

Prezentowany był głównie za oceanem, ale teraz zobaczą go widzowie z Niemiec. “DW” zaplanowała kilka emisji filmu. Zostanie on pokazany 17, 18, 22 i 23 maja.

Najnowsze wpisy

Kategorie

”DRAG KIDS” – W EUROPIE RUSZYŁA PROMOCJA FILMU O DZIECIACH TRANS.

7 maja 2021 / Możliwość komentowania ”DRAG KIDS” – W EUROPIE RUSZYŁA PROMOCJA FILMU O DZIECIACH TRANS. została wyłączona

Może Ci się spodobać

CO ŁĄCZY ”PLANDEMIĘ” BLACK LIVE MATTER, LGBT I ZAMIESZKI NA BIAŁORUSI? 3 września 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • ”DRAG KIDS” – W EUROPIE RUSZYŁA PROMOCJA FILMU O DZIECIACH TRANS.
  • Może Ci się spodobać