Świat jest inny

TAJEMNICA RAKA – CZY US ARMY WYKORZYSTUJE W POLSCE BROŃ Z RTĘCIĄ ?

Aby pocisk mógł opuścić lufę karabinu lub działa artyleryjskiego potrzebny jest materiał miotający którym dawniej był czarny proch, a obecnie wynaleziony w 1886 roku proch nitrocelulozowy oraz materiał inicjujący (zapalający). W 1800 roku niejaki Edwarda Charles Howard (angol) odkopał starą alchemiczną recepturę która nie znalazła wcześniej zastosowania i „stworzył” piorunian rtęci.

Jest to materiał inicjujący, który zastąpił krzemienie do podpalania czarnego prochu w broni palnej(całkiem łatwo zrobić … wystarczy rozpuścić rtęć w kwasie azotowym i dodać etanol;). Oczywiście imperium szybko rozesłało recepturę po swoich koloniach i zaczęto masową produkcję tej substancji. Innym materiałem inicjującym jest azydek ołowiu (czyt. jedna i druga substancja bazuje na metalach ciężkich)który powstał dopiero w 1893 roku(!).

Z uwagi na dużą wrażliwość w procesie produkcji azydku ołowiu i liczne wybuchy w fabrykach nie był on tak popularny jak piorunian rtęci i imperium potrzebowało blisko 40 lat aby w 1932 roku firma DuPont(ci od teflonu) opracowała bezpieczną metodę produkcji tej substancji.

Z powyższego wynika, że przez ponad sto lat imperium do uzbrajania stron które wezmą udział w zorganizowanej wojnie wykorzystywało rtęć. Do dnia dzisiejszego w zakładach produkcyjnych w których używa się rtęci metalicznej odnotowuje się zatrucia tym metalem, a chyba każdy potrafi sobie wyobrazić jak wyglądało BHP 100-200 lat temu.

Dodatkowo na polu bitwy gdzie żołnierze strzelali czy to z dział czy z karabinów w trakcie wypalania się piorunianu rtęci uwalniają się opary które są przez nich wdychane(większe działa więcej dymu) co za tym idzie ciągłe przebywanie w takiej chmurze powodowało kumulację szkodliwych substancji w organizmie. O ile metaliczna rtęć i jej opary nie są klasyfikowane jako rakotwórcze i mutagenne to jej związki jak np. chlorek rtęci już tak.

Chlorek rtęci był używany powszechnie jako impregnat do drewna( w tym do podkładów kolejowych, a jak wiemy imperium musiało się rozrastać i zapotrzebowanie było bardzo duże), do konserwacji obrazów, w fotografii, jako środek na pleśń, na mole, na kiłę i inne schorzenia(powodując tak wiele defektów, że trudnością było odróżnić czy to jeszcze choroba czy to skutki uboczne).

W 1892r. rozpoczęto produkcję chloru metodą elektrolizy rtęciowej(czyt. rozwój technologiczny produkcji szkodliwych dla zdrowia substancji chemicznych napędzał zapotrzebowanie na rtęć). Do tego trzeba dodać siarczan rtęci, azotan rtęci i inne związki rtęci które wchodziły do masowego użycia w tym okresie.

Rtęć kumuluje się w organizmie niszcząc układ nerwowy, zwłaszcza mózg, powoduje zaburzenia wzroku, koordynacji ruchowej, paraliż, upośledzenie umysłowe, choroby psychiczne, a nawet śmierć (odsyłam do poprzedniego postu). Wpływ metali ciężkich na organizm człowieka był znany szczurom z imperium ponieważ rzymianie przed wiekami używali ołowiu do produkcji naczyń oraz jako dodatek w żywności lub w kosmetykach i wiedzieli o skutkach ich stosowania.

I tu kolejny raz pojawia się problem zdrajców Narodu Polskiego powszechnie występujący wśród sponsorowanych historyków oraz lekarzy. Wynika z tego, że rak jakim jest imperium rozwijając się i przygotowując do kolejnej wojny wycelowanej w R1a podczas produkcji tysięcy ton substancji chemicznych które posłużą do zabijania ludzi doprowadziło do ciężkiego uszczerbku na zdrowiu całą masę ludzi których umieszczano później w „szpitalach psychiatrycznych” gdzie z kolei posłużyli za „króliki doświadczalne”.

Najprostszym sposobem na potwierdzenie tego jest odkopanie takiej mogiły znajdującej się w pobliżu poniemieckiego „szpitala psychiatrycznego”(na których stworzono parki i ogródki działkowe) i zbadanie szkieletu na obecność metali ciężkich (rtęć kumuluje się również w kościach) w niezależnym laboratorium w którym nie pracują zdrajcy. Najtrudniejsze w tej operacji będzie znalezienie takiej placówki. Odsyłam do postu z u-botem U-864 który posłużył do zatrucia Morza Północnego i procederu z Zatoki Minamata.

Nie trudno zrozumieć, że powojenne działania mające na celu zatruwanie środowiska i Nas bezpośrednio (dawniej plomby rtęciowe lub po dziś dzień np. rtęć w szczepionkach) mają na celu podtrzymanie zachorowalności która miała związek z produkcją uzbrojenia przed wojną(mutacje, rak, choroby psychiczne, zaburzenia ruchu i wiele innych).

Dodatkowo imperium w trakcie masowej produkcji WARiatów i kalek oraz budowania dla nich „szpitali” zorientowało się, że jest to świetny sposób na ściąganie podatków od niewolników na „służbę zdrowia” która jak widać w ostatnim czasie, dokładnie tak samo jak przed wojną prowadzi eksperymenty na swoich pacjentach.

Jako ciekawostkę dodam, że od roSSyjskich żołnierzy którzy opuszczali poligony w Świętoszowie można było kupić broń i rtęć. Przeznaczenie broni jest oczywiste w wojsku, ale rtęć!? Było to dla mnie dziwne, ale patrząc na ranking zachorowalności na raka np. w Żaganiu lub Żarach nabiera to logiki. Nie wiem jak to tłumaczyć ale najwięcej Polaków choruje na raka tam gdzie stacjonuje uSSarmy, a dodatkowo występuje tam również najwięcej miejscowości z WAR w nazwie.

Na pocieszenie podpowiem, że żołnierze uSSarmy przed wyjazdem na misje/wojny są faszerowani na tyle skutecznie, że po powrocie do domu szybko umierają lub stają się kalekami. Karma. Tak imperium dba o swoich żołnierzyków wysyłanych do innych kolonii w których niewolnicy zaczynają się budzić i buntować.

Zapraszamy wszystkich do polubienia strona poświęconej odsłanianiu tajemnic historycznych ukrywanych przed Narodem Polskim które mają wpływ na obecną sytuację w Polsce.

https://www.facebook.com/WAR-to-jest-Czyli-co-ka%C5%BCdy-Polak-wiedzie%C4%87-powinien-107217374741296/

Ostatnie wpisy

Kategorie

TAJEMNICA RAKA – CZY US ARMY WYKORZYSTUJE W POLSCE BROŃ Z RTĘCIĄ ?

14 maja 2021 / Możliwość komentowania TAJEMNICA RAKA – CZY US ARMY WYKORZYSTUJE W POLSCE BROŃ Z RTĘCIĄ ? została

Może Ci się spodobać

”PSI-OPS” – TAJNE PROJEKTY CIA TWORZĄCE SUPER-ŻOŁNIERZY. 28 sierpnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • TAJEMNICA RAKA – CZY US ARMY WYKORZYSTUJE W POLSCE BROŃ Z RTĘCIĄ ?
  • Może Ci się spodobać