Otwórz oczy

CO MA ZE SOBĄ WSPÓLNEGO ”KATASTROFA” SMOLEŃSKA I OBECNA ”PANDEMIA” ?

CO MA ZE SOBĄ WSPÓLNEGO ”KATASTROFA” SMOLEŃSKA  I OBECNA ”PANDEMIA” ?

Czy wydarzenia z 10.04.2010 roku były wywołane po to by grupa zbrodniarzy dorwała się do Wielkich Pieniędzy ?

Nie trzeba nikogo dodatkowo uświadamiać że od początku pandemii ktoś zarobił na Polakach gigantyczne pieniądze. Warto zadać zatem sobie pytanie, czy wydarzenia 10.04.2010 roku były wywołane po to żeby właściwa grupa zbrodniarzy zajęła stanowiska w państwie, gwarantujące kontrolę pandemii i zysków z tej pandemii.

Czarnogłowi z zachodu najpierw przesunęli biedotę ✡️️ do Polski w XIX wieku ( populacja ✡️️ gwałtowanie urosła w XIX wieku, z 800 000 pod koniec 1799 roku do 3,4 miliona w roku 1917 ), by po II wojnie światowej biedotę tę wynieść do klasy średniej, by nadzorowała Polaków w imieniu elit zachodu.

W 1920 roku podjęto pierwszą próbę opanowania naszego kraju, dlatego agent Londynu i Berlina Piłsudski zwiał z pola walki, bo nie wierzył w zwycięstwo z Rotszyldem, Schiffem, Warburgiem i kompanią.

Od lat elity zachodu szykowały się do Wielkiej Pandemii. Były tak bezczelne że zapowiedziały ją podczas ceremonii otwarcia Igrzysk w Londynie. Nie był to przypadek, bo centrala tej pandemii mieści w Londynie, konkretnie w City Of London, a jej sercem jest Welcome Trust.

Wielka Pandemia oznacza Wielkie Zyski i tu zaczyna się nasza historia, albowiem elity zachodu stanęły przed nie lada problemem, bowiem wyniesiona przez nie do władzy w Polsce biedota żydowska byłaby głównym beneficjentem ogromnych zysków w czasie zaplanowanej pandemii, albowiem biedota to kontroluje od lat polskie wojsko, służby, policję i sądownictwo, sądy, prokuraturę i trybunały ,całe pastwo, korzystając do 1989 roku z potężnego protektoratu ZSSR, a potem Rosji, a od 2004 roku także Berlina, Paryża i Brukseli.

Twórcy wielkiego planu z Londynu i Nowego Jorku musieli być poirytowani że ktoś im sprzątnie konfitury sprzed nosa, poza tym pandemia to element wielkiego planu budowy państwa światowego, co musi się odbyć kosztem istnienia choćby Polski, a wyniesiona do władzy biedota żydowska uwiła sobie w Polsce ciepłe gniazdko i ani myśli oddać zdobyte pozycje.

W normalnych warunkach nie dało się tej ✡️️ biedoty odsunąć do władzy, trzeba było jakiegoś zapalnika by ruszyć społeczeństwo, zachęcić je do głosowania na podsuniętych narodowi Prawych i Sprawiedliwych którzy okazali się zwykłymi złodziejami i mordercami. W związku z tym, że żydowska biedota ma swoją stolicę w Moskwie, jest ściśle powiązana z Rosją, trzeba było jakiegoś wydarzenia jakie wywołałoby antyrosyjskie nastroje.

Wielu z Was się zdziwi że w tej sytuacji Waszyngton i Londyn, we współpracy z Moskwą, zorganizowały wydarzenia 10.04.2010 roku. Przypomnę , że do wiążących ustaleń doszło 17.09.2009 roku w pakcie Obama-Putin. Zapytacie, jak to, Moskwa działała przeciwko sobie ? Zapominacie o jednym, że Moskwa od 1917 roku jest kontrolowana przez elity zachodu, przede wszystkim przez tajną elitę USA Zakon Skull And Bones. Rockefeller i Harriman w imieniu oligarchii wydali rozkazy Putinowi i już.

W ten sam sposób odsunięto biedotę ✡️️ wyniesioną do władzy na Ukrainie , organizując tam Majdan. Trzeba było realnych ofiar, by obudzić społeczeństwo. W podobny sposób próbowano „zagospodarować” Białoruś, Turcję , ale na razie się nie udało.

Rada Naukowa przy Premierze miała ogromny wpływ na zablokowanie leków takich jak: chlorochiny, hydroxychlorochiny, inwermektyny i amantadyny na polskim rynku leków. Rada ta promowała za to remidisivir. Jak pisałem koszt leczenia remisidivirem to 10 000 zł a Amantadyną czy Chlorochiną 20-40 zł.

To daje obraz kwot o jakich mówimy, setki miliardów USD. Cały ten kawior wędruje na stoły Londynu i Waszyngtonu oraz Tel Awiwu. Przy okazji zaczęto dziesiątkować Polaków za pomocą broni biologicznej stworzonej w laboratoriach USA i Chin.

Od 2015 roku wypłynęły z Polski rzeka pieniędzy. Nie przesadzę jeżeli napiszę, że może być to nawet 200 mld USD. Sojusz Kaczyńskiego z Zandbergiem i Czarzastym zdaje się mówić o tym, że biedota ✡️️ się ukorzyła i strony znalazły wspólny język, co bardzo źle wróży Polsce i Polakom.

Zdaje się , co widać , że w tej historii brały udział polskie, stare elity licząc na to, że razem z reprezentacją elit zachodu, wrócą na swoje włości. Porozumienie Kaczyńskiego z Zandbergiem zdaje się jednoznacznie wskazywać kto jest partnerem dla Londynu i Waszyngtonu i czyje interesy będą w naszym kraju respektowane.

Zandberg wielokrotnie paradował w koszulkach Che Guewary, Marksa, a Czarzasty był w latach 80-tych szefem Rady Uczelnianej Zrzeszenia Studentów Polskich i nie należał do NZS, Niezależnego Zrzeszenia Studentów tylko do Socjalistycznego Związku Studentów Polskich, został wychowany przez PRL -kie służby, jak znakomita większość aktorów tak zwanej lewicy.

Nikt z nich nie wierzy w jakąkolwiek sprawiedliwość społeczną czemu stronnictwo to dało wyraz po 1945 roku, terroryzując naród, pasożytując na społeczeństwie, żyjąc w luksusie na jego koszt, trzymając naród w patologii, zacofaniu i biedzie.

Od lat szajka Kaczyńskiego wynosi na ołtarze Żołnierzy Wyklętych, zapowiedziała właśnie budowę Wielkiego Muzeum. Dziwię się braku reakcji społeczeństwa, bo to musi szokować , że Kaczyński i jego kumple zawarli przymierze ze środowiskiem które jest, w prostej linii, kontynuacją ugrupowań które tych żołnierzy wyklętych mordowały, prześladowały, więziły i zmusiły do emigracji. Wydarzenie to mówi więcej niż tysiące słów.

Udostępnij

CO MA ZE SOBĄ WSPÓLNEGO ”KATASTROFA” SMOLEŃSKA I OBECNA ”PANDEMIA” ?

Globalna Świadomość18 maja 20216 sierpnia 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułOKULTYSTYCZNA OFIARA AMY WINEHOUSE I KLUB 27.Następny artykuł9/11 – DYNASTIA BUSHÓW, RODZINA BIN LADEN, CIA, KIM JEST TIM OSMAN

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRAWDZIWE OBLICZE TRWAJĄCEGO EKSPERYMENTU MEDYCZNEGO CZY EUROPIE GROZI SANITARNO/MILITARNY STAN WOJENNY TEJ ZIMY ? HARARI – ”ISTNIEJE NOWY RODZAJ OBCEJ

Ostatnie wpisy

KTO NA TYM ŚWIECIE WIE NAJWIĘCEJ O KOSMITACH ? POLSKA PODDANA ZBIOROWEJ TERAPII OKULTYSTYCZNEJ TARTARIA – SKRADZIONA HISTORIA PRAWDZIWE OBLICZE

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (2) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO MA ZE SOBĄ WSPÓLNEGO ”KATASTROFA” SMOLEŃSKA I OBECNA ”PANDEMIA” ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?