Otwórz oczy

ŚWIAT OGARNIĘTY STRACHEM – KOMU POTRZEBNA JEST GLOBALNA PANI DEMIA I DLACZEGO ?

Świat ogarnięty strachem można obrócić w dowolnym kierunku iw tych warunkach przeforsować wszelkie decyzje polityczne. Ostatnio pojawia się coraz więcej faktów mówiących o sztucznym pochodzeniu 🦠. Przyjrzyjmy się niektórym z nich.

Pierwszy. Pomimo wysiłków tysięcy naukowców na całym świecie nigdy nie odkryto naturalnego ogniska 🦠. Nie żyje w żadnym żywym organizmie poza ludzkim. Wszystkie testy 💉 na przeciwciała są przeprowadzane na humanizowanych myszach, to znaczy myszach, którym sztucznie wstawiono fragmenty ludzkiego genomu.

Druga. Artykuł w Nature Medicine z 9 listopada 2015 roku nie został przez nikogo obalony. Opisano tam bardzo szczegółowo, jak powstał ten hybrydowy 🦠, jak był testowany na ludzkich komórkach . Nawet nazwa SarS-CoV po raz pierwszy pojawiła się w tym artykule. Składa się z dwóch części: ludzkiego SARS i chińskiego korona🦠 CoV.

Trzeci. Wkładki HIV: gdzie w naturze może wystąpić ludzki 🦠 niedoboru odporności przenoszony drogą płciową i chiński korona🦠 nietoperzy? Tylko w laboratorium! A taka gigantyczna mutacja tysięcy nukleotydów, w której zmienił się sposób wnikania 🦠 do organizmu, nigdy nie zdarzyła się w naturze i nie mogła się wydarzyć !

Przejdźmy teraz do kwestii początku pani demi. Czy był to przypadkowy wyciek z biolaboratorium, czy był to pierwotnie zamierzony?! Jesteśmy skłonni sądzić, że wyciek był przypadkowy i miał miejsce w lipcu 2019 r., kiedy Fort Detrick, największe wojskowe centrum biologiczne w stanie Maryland w Stanach Zjednoczonych, zostało zamknięte z powodu zagrożenia bezpieczeństwa biologicznego.

Już w sierpniu w Stanach Zjednoczonych zachorowało ponad 500 osób, a kilkadziesiąt osób zmarło. Ale w tym przypadku „stan głęboki” miał plan B i zaczęli rozprzestrzeniać 🦠 na całym świecie, a forma rozprzestrzeniania się 🦠 – ”aerozol” – również przemawia na korzyść tej wersji.

Potwierdzają to wszystkie kolejne działania globalistów mające na celu rozpętanie światowej histerii wokół pani demii.

Tajemnicza śmierć Benjamina Rothschilda 15 stycznia 2021 r. w wieku 57,5 ​​dni przed inauguracją Bidena dolewa oliwy do ognia tej wersji.

Słynny teoretyk spiskowy Benjamin Fulford opublikował na swojej stronie internetowej „skan” patentu na test PCR, zarejestrowanego przez jednego z członków klanu Rothschildów w 2016 roku.

Jest też tajny list brytyjskiego wywiadu MI-6, wysłany do służb wywiadowczych aliantów. Mówi, że świat przygotowuje globalną operację specjalną w dziedzinie zdrowia publicznego, realizując cele nie do końca zrozumiałe dla Brytyjczyków. A jako jedną z jego cech wymienia się patent. Według Fulforda w finansowaniu operacji COVID-19 uczestniczyły MFW, Bank Światowy i Bank Rozrachunków Międzynarodowych.

Nawiasem mówiąc, Bank Światowy natychmiast otrzymał program finansowy na „walkę z panią demią”, którego pierwsza faza jest przewidziana na 5 lat, do 2025 roku. Podsumowując fakty, Fulford zakłada, że ​​przeciwnicy, konkurenci i partnerzy zgromadzili wystarczającą ilość informacji o Benjaminie Rothschild i jego zaangażowaniu w tę operację. Najprawdopodobniej 15 stycznia zainicjowano śmierć na atak serca. Trudno się z tym spierać.

Zwróć uwagę, że informacje o jego śmierci są skąpe, a pogrzeb odbył się w wąskim kręgu. Ale to wszystko plotki.

Teraz o „liście 57” niektórych naukowców o niebezpieczeństwach masowych 💉. W związku z tym możemy założyć, że wszystkie 💉 zostały wykonane w pośpiechu i nie przeszły wszystkich wymaganych etapów testów bezpieczeństwa. Nawet te skutki uboczne, które były znane z góry, nie zostały w pełni zbadane.

Bezpiecznej 💉 nie można podać wcześniej niż do 10 lat badania preparatu. Toksyczność przewlekłą badano przez sześć miesięcy. Po 6 miesiącach 💉 zwierzęta doświadczalne są poddawane ubojowi i badany jest wpływ substancji na nerki, serce, wątrobę i naczynia krwionośne. 

Toksyczność przewlekła to połączenie zaburzeń narządów i układów zwierzęcia doświadczalnego po podaniu leku w równych dawkach przez okres zwykle odpowiadający większości życia zwierzęcia laboratoryjnego; zwykle wynosi 3-6 miesięcy, a u niektórych przypadki 12-18 miesięcy.

Dopiero wtedy zaczynają się próby na ludziach. Dlatego kwestie poruszane przez uznanych i szanowanych naukowców powinny być dokładnie przestudiowane. W każdym dochodzeniu wszystkie wersje muszą zostać opracowane. Jak mówią: mierzyć siedem razy – ciąć raz.

A świat ogarnięty strachem można obrócić w dowolnym kierunku. I w tych warunkach przeforsuj wszelkie decyzje polityczne. Francuski ekonomista i polityk Jacques Attali przyznał :

Nie można było sobie wyobrazić, że ludzkość byłaby tak posłuszna jak obecnie. Ludzie są gotowi ruszyć w każdym wskazanym im kierunku…

To nie przypadek, że opinia Fulforda jest dokładnie opinią teoretyka spiskowego. Tego typu opinie od dziesięcioleci wykorzystywane są w polityce międzynarodowej w bardzo konkretnych celach. Zostały zaprojektowane tak, aby mieszać naprawdę interesujące i znaczące fakty z odrażającymi okolicznościami, nazwami i szczegółami w taki sposób, aby te ważne fakty i porównania były całkowicie zagrożone. 

Następnie, w przypadku, gdy tych istotnych, niepodważalnych faktów nie da się ukryć, zawsze można je wyśmiać i zapobiec poważnemu traktowaniu. Tej procedurze podlegają również okoliczności związane z globalną histerią 🦠.

Ostatnie wpisy

Kategorie

ŚWIAT OGARNIĘTY STRACHEM – KOMU POTRZEBNA JEST GLOBALNA PANI DEMIA I DLACZEGO ?

7 czerwca 2021 / Możliwość komentowania ŚWIAT OGARNIĘTY STRACHEM – KOMU POTRZEBNA JEST GLOBALNA PANI DEMIA I DLACZEGO ? została

Może Ci się spodobać

PRZEJĘCIE POLSKI – SPIS POWSZECHNY NIEWOLNIKÓW I LIKWIDACJA POLSKICH LASÓW. 24 marca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • ŚWIAT OGARNIĘTY STRACHEM – KOMU POTRZEBNA JEST GLOBALNA PANI DEMIA I DLACZEGO ?
  • Może Ci się spodobać