AGENDA 2030

PYTANIA BEZ ODPOWIEDZI DO PFI7ERA i MØDERNY – TELEFON NA INFOLINIE DOTYCZĄCĄ 💉.

W Artykule opublikowanym w British Medical Journal przez dr Petera Doshi zatytułowany „Covid-19 Vaccines: W pośpiechu do instytucji nadzorującej, potrzebujemy więcej danych?”  budzi obawy dotyczące biodystrybucji 💉. Odnosi się to do badania i badania, gdzie 💉 i jej składniki trafiają po wstrzyknięciu do organizmu. Po przyspieszeniu procesu zatwierdzania tych specyfików stwierdzono, że nie poczyniono żadnych kroków w procesie badania ich bezpieczeństwa.

  • Fakty: Zastępca redaktora British Medical Journal, dr Peter Doshi, wyjaśnia, że ​​zarówno Pfizer, jak i Moderna nie odpowiedziały na pytania, dlaczego nie przeprowadzono badań biodystrybucji przed wprowadzeniem ich 💉 na rynek ?
  • Zastanów się : Czy te 💉 są rzeczywiście bezpieczne i skuteczne? Dlaczego tak wiele osób w głównym nurcie jest całkowicie nieświadome niebezpieczeństw i problemów związanych ze 💉.

Dr Doshi zwraca uwagę, że takie badania biodystrybucji są standardową praktyką testowania bezpieczeństwa leków, ale „zwykle nie są wymagane w przypadku 💉”. To samo w sobie jest niepokojące. Na przykład badania dotyczące biodystrybucji w organizmie 💉 zawierających glin wzbudziły obawy, że wstrzykiwany glin przechodzi przez barierę krew-mózg i jest rozprowadzany po całym ciele, gdzie można go wykryć wiele lat po wstrzyknięciu. 

Badania biodystrybucji nie zostały przeprowadzone dla szczepionek COVID, ponieważ dane z wcześniejszych badań przeprowadzonych z pokrewnymi i „w większości niezatwierdzonymi związkami, które wykorzystują tę samą technologię platformy”, zostały wykorzystane do ich ominięcia.

Dr Doshi podkreśla, że

„Pfizer i Moderna nie odpowiedziały na pytania BMJ dotyczące tego, dlaczego nie przeprowadzono badań biodystrybucji na ich nowatorskich produktach mRNA i żadna z firm nie powiedziała, czy nowe badania biodystrybucji będą wymagane przed uzyskaniem licencji”.

W swoim artykule dr Doshi odwołuje się również do raportu, który firma Pfizer dostarczyła japońskiemu rządowi. W raporcie znajduje się tabela zawierająca dane dotyczące biodystrybucji nanocząstek lipidów.

Ta tabela pokazuje, gdzie ich zastępcza 💉 (tj. reprezentowana w teście laboratoryjnym przez małe bąbelki zastępczego tłuszczu zawierającego analityczny marker wykrywający) znalazła się w ciele immunizowanych szczurów. Chciałbym podkreśl niektóre obserwacje. Po pierwsze… duża część dawki szczepionki zastępczej pozostała w miejscu wstrzyknięcia, jak można się było spodziewać. Co ciekawe, większość dawki szczepionki poszła gdzie indziej… 50-75% dawki szczepionki nie pozostało w miejscu wstrzyknięcia. 

Najważniejsze pytanie brzmi: gdzie to poszło? 💉 zastępcza krążyła we krwi. Istnieją również dowody na to, że znaczna ilość substancji trafiła do takich miejsc, jak śledziona, wątroba, jajniki, nadnercza i szpik kostny. 💉 zastępcza testowana w warunkach laboratoryjnych była szeroko rozpowszechniona w organizmach zwierząt laboratoryjnych. –  dr Byram W. Bridle , immunolog wirusowy, University of Guelph.

Powyższy cytat pochodzi ze szczegółowego raportu Bridle opublikowanego niedawno do dokumentu „Przewodnik po 💉 dla rodziców”. Jedną z jego głównych obaw jest to, że białko kolca wytwarzane przez nasze komórki po wstrzyknięciu przedostaje się do krwioobiegu.

Ta informacja jest niezwykle ważna, ponieważ ostatnie dane wyszły na jaw, że białko kolca jest „biologicznie aktywne”.  Oznacza to, że samo kolce białkowe mogą wchodzić w interakcje z receptorami w całym ciele, zwanymi receptorami ACE2, potencjalnie powodując niepożądane skutki, takie jak uszkodzenie serca i układu sercowo-naczyniowego, zakrzepy krwi, krwawienie i skutki neurologiczne.

Ponownie, raport jest dość szczegółowy i możesz uzyskać do niego dostęp tutaj, jeśli jesteś zainteresowany. Bridle nie jest jedyną osobą, która podnosi te obawy. On, podobnie jak wielu innych profesjonalistów, został poddany „sprawdzaniu faktów” za pośrednictwem zewnętrznych kontrolerów faktów na Facebooku. Oto odpowiedź PolitiFact dotycząca twierdzeń Bridle’a i nauki, na którą wskazuje.

”Niezależny weryfikator informacji”, że nie ma dowodów na to, że białko kolce jest „toksyną”. Cytują opinie z CDC i innych badaczy, którzy twierdzą, że nie pojawiły się jeszcze żadne dowody na to, że białko kolca jest niebezpieczne. Ale w rzeczywistości nie odnoszą się do cytowanej nauki, na którą wskazuje Bridle.

Ten rodzaj bezpodstawnego „sprawdzania faktów” był problemem podczas całej pandemii. Niedawny artykuł opublikowany w British Medical Journal przez dziennikarkę Laurie Clarke zwrócił uwagę na fakt, że Facebook usunął już co najmniej 16 milionów wpisów ze swojej platformy i dodał ostrzeżenia do około 167 milionów innych. YouTube usunął prawie milion filmów związanych z „niebezpiecznymi lub wprowadzającymi w błąd informacjami medycznymi dotyczącymi najmodniejszej obecnie choroby”.

Artykuł wyjaśnia, dlaczego naukowcy sprawdzający fakty są niczym innym jak cenzurą zarówno dowodów, jak i wykształconych opinii. Zdarzyło się to wiele razy podczas pandemii z wieloma uznanymi naukowcami. 

To wiele mówiące, kiedy nauka, dowody i opinie ekspertów są cenzurowane i wyśmiewane podczas takich globalnych wydarzeń. Trzeba zapytać: jaka jest ich motywacja?

Każda narracja, która kwestionuje to, co otrzymujemy od rządu, władz zdrowotnych i mediów głównego nurtu, została całkowicie niezauważona. Skutecznie dzieląc opinię publiczną w ważnych sprawach.

Dziennikarz z portalu wymagajmy.pl zadzwonił na infolinię udzielającą informacji na temat 💉, posłuchajcie i sami wyciągnijcie wnioski…

Ostatnie wpisy

Kategorie

PYTANIA BEZ ODPOWIEDZI DO PFI7ERA i MØDERNY – TELEFON NA INFOLINIE DOTYCZĄCĄ 💉.

18 czerwca 2021 / Możliwość komentowania PYTANIA BEZ ODPOWIEDZI DO PFI7ERA i MØDERNY – TELEFON NA INFOLINIE DOTYCZĄCĄ 💉. została

Może Ci się spodobać

PANI DEMIA I BIG TECH – PASZPORTY ”DAVIDOWE” TO KOŃ TROJAŃSKI 9 grudnia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • PYTANIA BEZ ODPOWIEDZI DO PFI7ERA i MØDERNY – TELEFON NA INFOLINIE DOTYCZĄCĄ 💉.
  • Może Ci się spodobać