extra-terrestrial

TAJEMNICE PUSTYNI GOBI – CHIŃSKI STONEHENGE,PASY STARTOWE DLA UFO.

TAJEMNICE PUSTYNI GOBI – CHIŃSKI STONEHENGE,PASY STARTOWE DLA UFO.

Po raz pierwszy tajemnicze znaki na środku pustyni Gobi, która znajduje się w Chinach, w pobliżu granicy z Mongolią, widziano w 2011 roku. Odkryto je oczywiście za pomocą za Google Earth. Jak dotąd nie pojawiły się żadne oficjalne raporty chińskiego rządu dotyczące ćwiczeń lub testów na pustyni Gobi.

Czy to część tajnego programu kosmicznego Chin ?

Istnieje kilka tajemniczych wzorów, a każdy następny jest jeszcze bardziej tajemniczy niż poprzedni Oceńcie sami.

Miejska infrastruktura

Te dwa wzory przypominają ulice, tyle że bez domów, samochodów i straganów – w ogóle bez wszystkiego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni na ulicach. Być może te modele uliczne powstały w celu testowania broni ”miejskiej”. Dlaczego więc nie widać tam domów? A może broń została już przetestowana i to wszystko, co pozostało z tych „miast”?

Zdjęcie nr 1 - Tajemnicze znaki na środku pustyni Gobi
Zdjęcie nr 2 - Tajemnicze znaki na środku pustyni Gobi

parking?

Na tym zdjęciu osoby o dociekliwym umyśle i bystrym wzroku dostrzegą zniszczone samochody. Ale dlaczego tu są? Być może brali udział w testach broni. A może to tylko magazyn nieużywanych pojazdów? Ale czym są te kwadraty na obrazku?

Zdjęcie nr 3 - Tajemnicze znaki na środku pustyni Gobi

Pasy startowe?

Oczywiście to pierwsza rzecz, jaka przychodzi mi do głowy. I najbardziej logiczne, nawet jeśli na tym zdjęciu nie ma śladu samolotów. Ok, powiedzmy, że to naprawdę pasy startowe. Ale dlaczego jeden z tych pasów tak świeci?

Zdjęcie nr 4 - Tajemnicze znaki na środku pustyni Gobi

Chiński Stonehenge?

Najbardziej tajemniczy wzór ze wszystkich. Okrągły, składający się z kamieni lub małych konstrukcji, w centrum wzoru wychodzą trzy płaszczyzny. Jeśli jest to rodzaj bazy lotniczej, to gdzie jest pas startowy? Po opublikowaniu zdjęć w sieci portal ”The Telegraph” rozmawiał z ekspertem ds. Obrony Timem Ripleyem. Autorytatywnie stwierdził, że okrągły wzór przypomina miejsce testowania broni odrzutowej, coś podobnego, co widział w Strefie 51 w Nevadzie.

Zdjęcie nr 5 - Tajemnicze znaki na środku pustyni Gobi

Odkąd opublikowano obrazy z tajemniczymi znakami, chiński rząd nie zadał sobie trudu, aby ujawnić przeznaczenie tych obiektów. (próbowano zablokować Google Earth w Chinach) Co więcej, w 2018 r. Odkryto inny tajemniczy wzór, niedaleko poprzednich odkryć.

Nowy wzór został szczegółowo zbadany w filmie pt.: „Nikt wciąż nie potrafi wyjaśnić, co znaleziono na pustyni Gobi”. Tym razem mówimy o przecinających się „pasach startowych” otoczonych niezrozumiałymi świecącymi się okręgami, przypominającymi znak nieskończoności.

Zdjęcie nr 6 - Tajemnicze znaki na środku pustyni Gobi

Odkryć tych dokonano w zeszłym roku…Ale wciąż nie ma odpowiedzi, jaki jest cel tej tajemniczej lokalizacji poza tym, że może to być pas startowy dla istot pozaziemskich!!?

Współrzędne Google Earth 43 ° 04’51,75 ″ N / 92 ° 48’26,85 ″ E

Spekulacje w Internecie wybuchły po tym, jak na YouTube pojawił się film sugerujący, że usługa map internetowych Google Earth ujawniła ukrytą bazę wojskową na pustyni Gobi w północnych Chinach.

Teoretycy spisku Blake i Brett Cousins ​​opublikowali na swoim kanale YouTube film pokazujący dziwne odkrycie w Mapach Google. Obiekt, który znajduje się na pustyni Gobi w północnych Chinach, na pierwszy rzut oka przypominał konspiratorom opuszczony teren przemysłowy. Ale jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz dziwaczny system pasów startowych.

Omawiając ten niezwykle dziwnie ukształtowany pas startowy, Blake i Brett Cousins ​​uważają, że to, co odkryli „po raz pierwszy, to jakiś tajny program kosmiczny na opuszczonym lotnisku”.

Według autora filmu, jeśli są to pasy startowe, to nigdy nie były używane. Ponadto przy pasie startowym znajduje się kilkadziesiąt konstrukcji, które wyglądają na opuszczone. A oto sam film:

Udostępnij

TAJEMNICE PUSTYNI GOBI – CHIŃSKI STONEHENGE,PASY STARTOWE DLA UFO.

Globalna Świadomość19 czerwca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRZEDRESETOWY ŚWIAT – ANTYCZNE METROPOLIE I DRAPACZE CHMURNastępny artykułTAJNE EKSPERYMENTY NAUKOWE – SYNTETYCZNY CZŁOWIEK GOTOWY DO 2030 ROKU.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

BYŁY TAJNY PILOT CIA – ”KONTROLUJEMY OBCĄ TECHNOLOGIĘ I MAMY KOLONIE NA KSIĘZYCU I MARSIE” RAPORT SPECJALNY : ALIEN AGENDA

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE PUSTYNI GOBI – CHIŃSKI STONEHENGE,PASY STARTOWE DLA UFO.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?