AGENDA 2030

ZBANOWANY SERIAL ”UTOPIA” – JAK ELITY POKAZAŁY NAM PANDEMICZNY ŚWIAT TUŻ PRZED KRYZYSEM C/19.

Serial z Amazon Prime pt.: „Utopia” opowiada historię śmiertelnej pandemii, podejrzanej szczepionki, kontrolowanych umysłowo niewolników uwikłanych w masowy spisek. A wszystko to zostało nakręcone tuż przed COVID-19. Czy „Utopia” jest rodzajem ostrzeżenia?

Oglądanie Utopii podczas pandemii to surrealistyczne przeżycie. To dlatego, że serial został nakręcony w 2019 roku, przed pojawieniem się COVID-19. Pomimo tego, Utopia jest niesamowicie na czasie (lub według niektórych zbyt wcześnie) w 2020 roku, ponieważ jej historia obraca się wokół pandemii, pędu po szczepionkę i ogromnego spisku dużej firmy farmaceutycznej.

Nikczemne plany złoczyńców są jednak udaremniane przez szemraną grupę nerdów, którzy odkryli, za pomocą enigmatycznych symboli, że podziemna powieść graficzna przewiduje pojawienie się kilku wirusów. Zadziwiające w tej historii jest to, że sama seria wydaje się przewidywać pandemię COVID-19. Co więcej, Utopia przedstawia system kontrolowanych umysłów MK ultra oraz ataki pod fałszywą flagą w połączeniu z całą masą manipulacji i tuszowania w środkach masowego przekazu.

Serial jest tak blisko naszej rzeczywistości w 2020 roku, że nie sposób nie pomyśleć: Czy Utopia jest rodzajem ostrzeżenia?

Serial jest tak niesamowicie bliski rzeczywistości 2020 roku, że każdy odcinek jest poprzedzony powiadomieniem.

Amazon’s Utopia opiera się na brytyjskiej serii z 2013 roku o tej samej nazwie. Jednak jego nowa iteracja została „zaktualizowana” o dużą dawkę okultyzmu elitarnego szaleństwa.

Wirusy przewidywane za pomocą symboli

Seria obraca się wokół enigmatycznych powieści graficznych zatytułowanych Dystopia i Utopia, które składają się z wysoce symbolicznych obrazów opisujących wirusy i otaczający je system MKULTRA. Podczas gdy niektórzy uważają, że to wszystko jest fikcją, „teoretycy spiskowi” (nie lubię tego wyrażenia) wierzą, że książki faktycznie przewidują wydarzenia w świecie rzeczywistym. Jeden z bohaterów mówi:

„Dystopia pojawiła się w 2014 roku i jeśli jesteś mądry, możesz ją zbadać i rozszyfrować wszystkie przewidywane epidemie w prawdziwym życiu”.

Dodaje:

„Dlaczego wciąż czujemy, że to koniec pieprzonego świata? Bo ktoś kończy ten pieprzony świat!”

To brzmi jak coś, co zrobiłaby okultystyczna elita. Na okładce Utopii  widnieje biały królik trzymający lalkę (reprezentującą niewolnicę MK o imieniu Jessica Hyde – główną bohaterkę serialu) z zakrytym jednym okiem. 

W serialu Pan Królik jest pseudonimem używanym do opisania głównego złoczyńcy (który okazuje się być dyrektorem generalnym dużej firmy farmaceutycznej). Zmusza naukowca (który jest ojcem Jessiki Hyde) do stworzenia wirusów, aby osiągnąć swój ostateczny cel: masowe wyludnienie planety.

Jedna ze stron w Dystopii sugeruje, że wirus Zika został stworzony w laboratorium.

Jeden z nerdów odszyfrowujących Utopię nazywa się Wilson Wilson. Jego ojciec jest stereotypowym teoretykiem spiskowym, a temat jego badań jest dość interesujący.

Najwyraźniej wszyscy teoretycy spiskowi muszą gorączkowo przyklejać masę rzeczy do ściany i łączyć je sznurkami. Niektóre artykuły na tej ścianie dotyczą Chin i Nowego Porządku Świata. Chiny są wymieniane kilkakrotnie w serii, która jest raczej… prorocza.

Jeśli przyjrzysz się uważnie powyższemu obrazkowi, prawdopodobnie rozpoznasz niektóre przedmioty opisane na tej stronie, takie jak międzynarodowe lotnisko w Denver. Są nawet zdjęcia niepokojących murali na lotnisku, które wydają się nabrać nowego znaczenia w 2020 roku.

Ojciec Wilsona umieścił zdjęcie tego muralu DIA, który przedstawia zamaskowaną militarną postać obok szeregu płaczących matek trzymających martwe dzieci. Ten mural niejako zapowiada wydarzenia z serii.

Pan Królik agresywnie ściga i zabija każdego, kto jest świadomy jego nikczemnych planów. Wilson Wilson jest torturowany, aby ujawnić informacje o Utopii przy czym…..traci oko.

Tymczasem w Stanach Zjednoczonych panuje pandemia. Chorzy są zmuszani do kwarantanny w obiektach rządowych, wywołując protesty.

Objawy przedstawionego tu wirusa ”Stearns” są podobne do objawów COVID-19.

Gdy gang nerdów szuka wskazówek, spotykają pracownika Homeland Security, który mówi im prawdę o dziwacznych wirusach, które pojawiły się w ostatnich latach:

Wiesz, ile pieniędzy można zarobić na precyzyjnej wojnie biologicznej? Broń, która może celować w ludzi według rasy, pochodzenia etnicznego?

Następnie dodaje:

„Pan. Królik zawarł umowę z grupą w Chinach na szczególnie złośliwy szczep świńskiej grypy (SARS)”.

Fakt, że serial stawia Chiny w centrum tego spisku – przed pojawieniem się COVID-19 w Chinach – jest raczej… proroczy.

W środku tej przerażającej pandemii triumfuje firma farmaceutyczna ”Christie Labs”. ze szczepionką, która ma wyleczyć chorobę.

Czy podobieństwo nie jest uderzające ?

Firma farmaceutyczna stojąca na czele operacji MKULTRA

Przy wejściu do Christie Labs lider wita ludzi słowami „Protecting Your Future”. W rzeczywistości Pan Rabbit prowadzi pełną operację MKULTRA, która wykorzystuje niewolników jako patsies fałszywej flagi, szczury laboratoryjne, a nawet męczenników. Chociaż słowa „kontrola umysłu” lub „MKULTRA” nigdy nie są używane w serii, intensywna symbolika i sadystyczna taktyka kontroli umysłu Monarch są w pełni widoczne w Utopii .

Przedstawione powyżej bliźniaki zostały wykorzystane przez Pana Królika do realizacji swojego planu pandemicznego. Jeden z nich został zarażony wirusem i otrzymał szczepionkę, która nie działa. Została wtedy zastąpiona przez swoją zdrową siostrę, co doprowadziło wszystkich do przekonania, że ​​szczepionka jest cudownym lekarstwem, na które wszyscy czekali.

Gdy przestała być przydatna, Pan Królik dał chorej zatruty opłatek z kodem QR, aby szybko zakończyć jej życie . Z radością przyjęła opłatek, ponieważ wyprano jej mózg, aby myślała, że ​​bycie męczennikiem jest jej „celem”.

Związek między Utopią a kontrolą umysłu podkreślają ciągłe nawiązania serii do Alicji w Krainie Czarów, która jest najważniejszym skryptem programistycznym w MKULTRA. Oczywiście sam Pan Królik jest odniesieniem do Białego Królika w Alicji w Krainie Czarów, który prowadzi Alicję przez lustro do Krainy Czarów.

Odpowiednio jedna z bohaterek serii nazywa się Alicja. Alicja prawie zawsze nosi strój, który jest podobny do klasycznych przedstawień Alicji w Krainie Czarów .

Jeśli ktoś jest wystarczająco spostrzegawczy, w całej serii można dostrzec białe króliki – przerażające przypomnienie, że działania Pana Królika (przedstawiciela okultystycznej elity) wpływają na wszystkich.

W korporacji farmaceutycznej ”Christie Labs” wymyśla fałszywe historie odgrywane przez sfałszowanych ludzi (niewolnicy MK grający role), aby popchnąć narrację.

Organizacja wykorzystuje farmy trolli do zalewania mediów społecznościowych konkretnymi narracjami. Lepiej uwierz, że dzieje się to w prawdziwym życiu. Każdego dnia.

Koniec gry

W ostatnim odcinku gang staje twarzą w twarz z Panem Królikiem, który wyznaje swój prawdziwy plan: masowe wyludnienie poprzez osadzenie omniwirusa w szczepionce, która sprawia, że ​​ludzie stają się bezpłodni.

Nakręcony przed C/19 serial Utopia niesamowicie przepowiedział pandemię i pęd do szczepionki – wydarzenia, które miały miejsce w serialu dzieją się w prawdziwym życiu zaledwie kilka miesięcy po nakręceniu serialu. Jeszcze bardziej zadziwiające jest to, że seria opowiada o powieści graficznej, która przewidziała pandemię… w ten sam sposób, w jaki seria przewidziała pandemię.

Można więc zapytać: czy Utopia jest aktem buntu przeciwko elicie? Nie całkiem. Choć wydaje się, że ostrzega widzów przed nikczemnymi planami elity, Utopia również w pełni oddaje się temu. Na przykład w całej serii ludzie są zabijani na różne makabryczne sposoby, a te śmierci traktuje się z zimną obojętnością, która przekazuje wiadomość, że ludzkie życie nie ma wartości. 

Krótko mówiąc, ta seria jest odzwierciedleniem kompletnego szaleństwa naszej epoki. Elita wierzy, że musi ujawnić swoje nikczemne plany opinii publicznej, zanim się wydarzą, aby uniknąć gniewu praw karmicznych. I może Utopia jest częścią takiego wysiłku. Innymi słowy, królicza nora sięga głęboko.

Ostatnie wpisy

Kategorie

ZBANOWANY SERIAL ”UTOPIA” – JAK ELITY POKAZAŁY NAM PANDEMICZNY ŚWIAT TUŻ PRZED KRYZYSEM C/19.

24 czerwca 2021 / Możliwość komentowania ZBANOWANY SERIAL ”UTOPIA” – JAK ELITY POKAZAŁY NAM PANDEMICZNY ŚWIAT TUŻ PRZED KRYZYSEM C/19.

Może Ci się spodobać

”TO SIĘ NIE SKOŃCZY, BO TO SIĘ MA NIGDY NIE SKOŃCZYĆ” – ZMIANA DEFINICJI 💉. 12 marca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • ZBANOWANY SERIAL ”UTOPIA” – JAK ELITY POKAZAŁY NAM PANDEMICZNY ŚWIAT TUŻ PRZED KRYZYSEM C/19.
  • Może Ci się spodobać