AGENDA 2030

CZASY OSTATECZNE – CZY MOŻLIWE JEST ZNIEWOLENIE WSZYSTKICH LUDZI NA ZIEMI ?

Kiedyś się zastanawiałem nad fenomenem teorii spiskowych. Jak łatwo tworzą się w głowach ludzi i poszerzają się. Zastanawiałem się np jak niby byłoby możliwe zniewolenie wszystkich ludzi na świecie, czipy? Daj spokój. Przecież na świecie są ludzie różnych wyznań np muzułmanie z nimi nikt nigdy nie miał łatwo. Jak niby miałoby to przebiegać?

Przecież na świecie jest mnóstwo mądrych ludzi, którzy będą wyciągać na światło dzienne brudy rządzących. Nie każde media też uległyby takiej histerii. Przypomina Wam to zapewne ostatnie wydarzenia związane z pandemią. Ja i każdy z Was byliśmy świadkami i uczestnikami takiego wielkiego wstępu do zniewolenia i depopulacji.

To tylko teorie…

To wszystko okazało się takie proste w wykonaniu. Nie muszę tłumaczyć co takiego wpłynęło na życie każdego człowieka na świecie, a wiele teorii spiskowych stało się faktem. Najgorsze jednak jest to, że przegraliśmy wolność. Receptą na w miarę normalne funkcjonowanie stała się 💉, wręcz zmuszanie nas do przyjmowania 💉. Wszystko na zasadzie ” nie chcesz, nie bierz ale zapomnij o wakacjach, wyjazdach”.

Zapewniam, że to dopiero wstęp, już pojawiają się pomysły aby jednych karać za bunt, drugich nagradzać za uległość. Teraz kwestią czasu jest szereg odmian wirusa, nowych wirusów, kolejnych 💉, kolejnego ograniczania wolności i swobód. Teraz już pójdzie z górki, ludzie już zostali wytresowani i są zmęczeni lockdownami na tyle aby móc zrobić z nimi wszystko. Już wizja czipów nie wydaje się taka idiotyczna i odległa.

Neo holokaust

Już zamykanie w obozach ludzi niezaszczepionych jest obmyślane przez różne rządy na świecie. Pracodawca będzie mógł wymagać zaświadczenia o 💉 od pracownika w obawie przed karami czy zamykaniem interesu. To się da zrobić jednym podpisem na górze. Jak wielu z Was zaszczepiło się przez strach przed odizolowaniem w społeczeństwie? Ilu bo chciało pojechać na wymarzone wakacje?

Ilu bo rodzina naciskała? Podejrzewam, że olbrzymia większość zaszczepiła się nie w obawie przed chorobą, ale przed ograniczeniem wolności i podstawowych praw. Teraz pomyśl jak łatwo w przyszłości przyjdzie Ci się bez wystrzału, bez wojen, podporządkować.

Następna 💉, która nie wiesz jak wpłynie na Ciebie za parę lat, jak wpłynie na Twoje geny, które przekażesz dzieciom jest już gdzieś kreowana. Kolejny paszport bez którego np nie zrobisz zakupów w markecie? Jedyną osobę, którą będziesz obwiniał będzie ta w odbiciu lustra. Ja się nie 💉 i nie mam zamiaru dopóki siłą mnie nie za💉. Nie dlatego, że nie wierze w wirusa czy lubię ryzyko, ale dla zasady.

Kto chce być częścią zniewolenia ?

Nie chcę być częścią i świadomym uczestnikiem tego zniewolenia, które nadchodzi wielkimi krokami. Przynajmniej w przyszłości powiem sobie, że zrobiłem wszystko co moglem. Nie zamierzam też krytykować tych, którzy się zaszczepili, przecież mam znajomych którzy przechodzili różnie covid. Przy okazji czy zaszczepiony może zarażać i się zarazić? Wg badań mimo wszystko tak.

Czy za💉 nadal chodzą w maseczkach do sklepu? No tak, sam znam takich. Czy tylko ja widzę tu absurd za absurdem.. Ta najszybciej wymyślona, przetestowana, kontrowersyjna i wyprodukowana 💉 w historii mam wrażenie, że jest jak taki symbol u naznaczanego gorącym żelazem bydła i nie będzie to ostatnie piętnowanie…

Zapraszamy do polubienia i obserwowania zaprzyjaźnionej strony Otwórz oczy

Ostatnie wpisy

Kategorie

CZASY OSTATECZNE – CZY MOŻLIWE JEST ZNIEWOLENIE WSZYSTKICH LUDZI NA ZIEMI ?

27 czerwca 2021 / Możliwość komentowania CZASY OSTATECZNE – CZY MOŻLIWE JEST ZNIEWOLENIE WSZYSTKICH LUDZI NA ZIEMI ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

CZY PRACODAWCA MOŻE CIĘ ZMUSIĆ DO PRZYJĘCIA SZ/CZ/EP/IO/NKI NA CO¥id ? 26 grudnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CZASY OSTATECZNE – CZY MOŻLIWE JEST ZNIEWOLENIE WSZYSTKICH LUDZI NA ZIEMI ?
  • Może Ci się spodobać