AGENDA 2030

PLANDEMIA – CZY ZOSTALIŚMY ZATRUCI NEUROTOKSYNAMI ?

Czy to co dzieje się z chorymi zainfekowanymi przez wirusa sars-cov 2 przypomina komuś symptomy i objawy jakich doświadczyli żołnierze amerykańscy podczas wojny w Iraku i Kuwejcie ? ( syndrom zatoki ) ? Bez dwóch zdań mamy do czynienia z neurotoksyną. Badania sugerują ,że neurotoksyną jest białko kolca wirusa ( spike protein ).

NEUROTOKSYNA

Pojawiają się głosy, że w chemtrails, nawet w sekwencji wirusa sars-cov 2 , w szczepionkach znajdują się podobno struktury tlenku grafenu. Przypomnę że od 2008 roku tlenek grafenu jest wykorzystywany jako nośnik leków. Nadaje się idealnie , bo płaska powierzchnia i liczne, wzbogacone grupy zawierającej tlen, czynią z niego idealny biosensor.

Najnowsze badania pokazały, że grafen wykazuje wysoką biokompatybilność z komórkami ssaków, także z komórkami mózgu. Z tego powodu użyto tlenku grafenu, przed pandemią, w produkcji szczepionek przeciwko grypie.

Wielu z Was na pewno widziało programy w telewizji ( telewizja meksykańska Sale el Sol i dr Pepe ) , także tej publicznej, w których przykładano zaszczepionym różne metalowe przedmioty do zaszczepionej ręki. Po szczepieniu ciało zaszczepionych wykazywało silne namagnetyzowanie, skutecznie przyciągając nawet duże telefony komórkowe.

Warto jednak nadmienić, że listki tlenek grafenu, po przekroczeniu częstotliwości progowej, ulegają wzbudzeniu ( magnetyzują się ) i wywołują oksydację ( stres oksydacyjny ). Brak równowagi pomiędzy wolnymi rodnikami i antyoksydantami ( stres oksydacyjny ) prowadzi do szeregu niekorzystnych zmian w ludzkim organizmie.

Wolne rodniki powstają w trakcie każdego oddechu. Są to cząsteczki zawierające tlen o nierównomiernej liczbie elektronów, która pozwala im łatwo reagować z innymi cząsteczkami. Dzięki temu wolne rodniki mogą powodować reakcje chemiczne, które nazywane są utlenianiem, przy czym reakcje te mogą być korzystne bądź szkodliwe dla zdrowia.

Przeciwutleniacze (antyoksydanty) to cząsteczki, które mogą oddawać elektron wolnemu rodnikowi bez powodowania niestabilności. W rezultacie wolne rodniki stabilizują się i stają się mniej reaktywne – mówimy wtedy, że przeciwutleniacze neutralizują wolne rodniki.

Dopóki między wolnymi rodnikami a przeciwutleniaczami zachodzi równowaga, organizm funkcjonuje prawidłowo. Gdy jednak dojdzie do wzrostu produkcji wolnych rodników lub spadku aktywności antyoksydantów, dochodzi do tzw. stresu antyoksydacyjnego.

Stres oksydacyjny może wpływać na wiele procesów biologicznych, takich jak apoptoza, proliferacja wirusowa i reakcje zapalne. Wśród najpowszechniejszych objawów wystąpienia stresu oksydacyjnego znajdują się bóle głowy, mięśni i stawów, problemy trawienne, zaparcia, wielonarządowe stany zapalne, pogłębienie schorzeń autoimmunologicznych, astmy.

Źródła:
https://www.euroresidentes.com/…/nueva-financiacion
https://graphene–flagship-eu.translate.goog/…/nove…/…%
https://www-nature-com.translate.goog/…/s41598-020

Ostatnie wpisy

Kategorie

PLANDEMIA – CZY ZOSTALIŚMY ZATRUCI NEUROTOKSYNAMI ?

10 lipca 2021 / Możliwość komentowania PLANDEMIA – CZY ZOSTALIŚMY ZATRUCI NEUROTOKSYNAMI ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

TEATR NWO – TWORZENIE EPIDEMII I TAJEMNICA LOCKDOWN’ÓW. 13 marca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • PLANDEMIA – CZY ZOSTALIŚMY ZATRUCI NEUROTOKSYNAMI ?
  • Może Ci się spodobać