Otwórz oczy

PORA SPRAWDZAĆ CO JEMY ! – W USA MIĘSO WYKAZUJE CECHY ELEKTROMAGNETYCZNE !

PORA SPRAWDZAĆ CO JEMY ! – W USA MIĘSO WYKAZUJE CECHY ELEKTROMAGNETYCZNE !

Ostatnio informowaliśmy was o tym jak osoby za? zaczęły wykazywać cechy elektomagnetzmu, ostatnie szaleństwo w USA dotyczy nie tylko tego, jak namagnesowane są miejsca wstrzykiwania ?, ale także tego, jak namagnesowane jest surowe mięso z korporacyjnych supermarketów.

Biało kolca zawarte w ? jest prawdopodobnie odpowiedzialne za ten niecodzienny fenomen. Wiele osób twierdzi teraz że to damo białko ze ? jest zawarte w przemysłowym mięsie chodowlanym na ogromną skalę.

W czasach, w których nic nie ma sensu, istnieje obawa, że ​​ci szaleńcy, którzy tak desperacko chcą wstrzyknąć ci mRNA na grypę, która ma 99% wskaźnik wyzdrowienia, nie mają wystarczającej liczby ochotników, więc wrzucają to gówno do jedzenia.

Wiadomo, że naukowcy pracują nad nasyceniem żywych komórek właściwościami magnetycznymi, aby zewnętrznie manipulować aktywnością komórkową za pomocą pól magnetycznych. W 2019 roku naukowcy z powodzeniem zaprojektowali genetycznie zakodowane kryształy białek, które mogą generować pole magnetyczne.

Ferrytyna jest naturalnym białkiem magazynującym żelazo, które może samoorganizować się w „siatkę” zawierającą aż 4500 atomów żelaza, ale generowane siły magnetyczne są zbyt małe do praktycznych zastosowań. Chiński badacz, Bianxiao Cui, połączył zdolność ferrytyny do wiązania żelaza z właściwościami samoorganizacji innego białka, zwanego Inkabox-PAK4cat, które tworzy wewnątrz komórek ogromne, wrzecionowate kryształy.

Cui dokonał fuzji genów kodujących ferrytynę i Inkabox-PAK4cat i dokonał ekspresji nowego białka w ludzkich komórkach na płytce Petriego. W ciągu trzech dni powstałe kryształy urosły do ​​około 45 mikronów długości (czyli około połowy średnicy ludzkiego włosa), bez zabijania komórek gospodarza. Te kryształy białka są przyciągane przez przyłożone pole magnetyczne i poruszają się w kierunku magnesów, nawet gdy są osadzone w żywych komórkach.

Nauka magnetogenetyki jest wciąż w powijakach, ale badania te wykazują wykonalność inżynierii zespołów białek do wykrywania magnetycznego. Ponieważ dr Cui użył ludzkich komórek do genetycznej inżynierii kryształów magnetycznych białek, transhumanistyczny cel tych badań jest oczywisty.

Udostępnij

PORA SPRAWDZAĆ CO JEMY ! – W USA MIĘSO WYKAZUJE CECHY ELEKTROMAGNETYCZNE !

Globalna Świadomość11 lipca 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułHAARP I SMUGI CHEMICZNE – UKRYTY CEL MISJI KOSMICZNYCH W LATACH 1981 – 2011.Następny artykułJANET OSSEBAARD POWRACA Z FILMEM

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PORA SPRAWDZAĆ CO JEMY ! – W USA MIĘSO WYKAZUJE CECHY ELEKTROMAGNETYCZNE !
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?