Otwórz oczy

PREZYDENCI HAITI I TANZANII ZAMORDOWANI PRZEZ AGENTÓW NWO ZA NIE UZNANIE PANDEMII I PROGRAMU 💉 !

Ostatnio zdrowie nie dopisuje przywódcom państw, które nie podążają za globalistyczną covidową rzeczywistością dyrygowaną wszystkim krajom.

Tak się składa, że ostatnio nagle zmarli krytyczni wobec COVID prezydentowie Burundi, Pierre Nkurunziza i Tanzanii, John Magufuli, a dzisiaj został zamordowany prezydent Haiti, który nie zgadzał się na masowe szczepienia przeciw COVID w tym kraju. 

Dwóch pierwszych prezydentów nie zgodziło się na ogłoszenie stanu pandemii, trzeci nie rozpoczął w swoim kraju akcji szczepień.

Dwoje nagle umarło, trzeciego wprost zamordowano. Czy doszukiwanie się w tych zgonach drugiego dna jest przesadą? Być może, ale łączy ich niepokorna postawa wobec tego co uważa się, że należy robić w związku z tak zwaną pandemią COVID.

Trudno powiedzieć co tak naprawdę stało się w Burundi czy w Tanzanii. Oficjalnie obaj prezydenci zmarli z przyczyn naturalnych. Zwłaszcza w Tanzanii było to dziwne, bo wchodzący w jego skład Zanzibar stał się z powodu podejścia do Covidka turystycznym rajem nie wymagającym ani testów RT PCR ani szczepień.

Nagle zmarł tam nie tylko prezydent John Magufuli, który na to pozwolił, ale w ciągu kilku ledwie tygodni zmarło wielu członków tanzańskiego rządu. Można to oczywiście skwitować tak, że byli to pierwsi politycy na świecie, którzy zmarli na COVID, ale nie można wykluczyć, że było jednak inaczej.

Dzisiaj do tych dwóch nieszczęśników dołączył prezydent Haiti, Jovenel Moïse. Wczesnym rankiem 7 lipca 2021 został zamordowany w swojej prywatnej rezydencji w Pétionville, natomiast jego żona Martine została ranna w tym ataku. Tymczasowy premier Claude Joseph zastąpił go na stanowisku prezydenta.

Burundi

W czerwcu 2020 roku AFP informowała o śmierci prezydenta Burundi Pierre’a Nkurunzizy. Oficjalnie jako przyczynę zgonu podano zawał serca. Prezydent grał w koszykówkę i zasłabł na boisku. Początkowo jego stan się poprawił, jednak po kilku dniach Nkurunziza zmarł 8 czerwca 2020 roku w wieku 55 lat.

W Burundi nie doszło do lockdownu. – Burundi, wierzcie albo nie, podpisało pakt z Bogiem – mówił rzecznik prezydenta.

Następcą Nkurunzizy został Evariste Ndayishimiye. W lutym Burundi, jako drugi po Tanzanii kraj w Afryce, oświadczyło, że nie ma zamiaru sprowadzać szczepionek na koronawirusa. Tamtejszy minister zdrowia, Thaddee Ndikumana, przekazał dziennikarzom, że prewencja jest ważniejsza od szczepień. Zaznaczył też, że „ponad 95 proc. pacjentów (chorych na COVID-19 – przyp. red.) wraca do zdrowia, szacujemy, że szczepionki nie będą na razie potrzebne”.

Tanzania

W marcu tego roku zmarł także urzędujący prezydent Tanzanii John Magufuli. Polityk także zmarł na serce – w szpitalu Mzena w Dar es Salaam, gdzie był leczony. 61-latek nie pokazywał się publicznie od 27 lutego 2021 roku. Zmarł 17 marca.

Zarówno w przypadku prezydenta Burundi, jak i przywódcy Tanzanii, spekulowano, że „prawdziwą przyczyną” zgonu polityków, którzy nie ulegli globalnej panice, był Covid.

Magufuli był krytykowany za to, że nie uległ koronahisterii. W Tanzanii ani przez moment nie zarządzono lockdownu, ani też żadnej narodowej kwarantanny. Prezydent potępiał szczepionki na koronawirusa. Jak mówił, jego kraj „chroniony jest przez Boga”.

– Szczepionki nie są dobre. Gdyby były dobre, biali przynieśliby szczepionkę nawet przeciwko HIV/AIDS – stwierdził Magufuli.

W maju ubiegłego roku prezydent nakazał zaprzestania liczenia zakażeń koronawirusem. Według danych ze strony worldometers.info liczba zakażeń w Tanzanii, liczącej ok. 56 milionów mieszkańców, wyniosła 509 osób. Zmarło 21 z nich.

Płatni zabójcy

Siły bezpieczeństwa Haiti zabiły w środę czterech członków komando, podejrzanego o zabicie w nocy ze środy na czwartek prezydenta tego państwa Jovenela Moise’a, który został zastrzelony w swojej rezydencji – poinformował szef haitańskiej policji Leon Charles.Grał w piłkę głową zamordowanego. Wcześniej mieszkali razem

Czterech napastników zginęło, dwóch zostało zatrzymanych. Trzech policjantów, wziętych jako zakładnicy, zostało odbitych

– powiedział Charles w telewizyjnym przemówieniu.

Według pełniącego obowiązki premiera Haiti Claude’a Josepha zabójcami byli „obcokrajowcy, którzy mówili po angielsku i hiszpańsku”.

Joseph w przemówieniu telewizyjnym ogłosił w kraju stan nadzwyczajny, przyznając w ten sposób wzmocnione uprawnienia władzy wykonawczej na dwa tygodnie. Obiecał przy tym, że „mordercy prezydenta zapłacą w sądzie za to, co zrobili”.

Nie ujawnił żadnych innych informacji na temat tożsamości ani motywacji sprawców zamachu. Natomiast według ambasadora Haiti w USA Bocchita Edmonda, komando zabójców składało się z „profesjonalnych” najemników, którzy udawali funkcjonariuszy amerykańskiej agencji antynarkotykowej.

Ostatnie wpisy

PREZYDENCI HAITI I TANZANII ZAMORDOWANI PRZEZ AGENT脫W NWO ZA NIE UZNANIE PANDEMII I PROGRAMU 馃拤 !

15 lipca 2021 / Mo偶liwo艣膰 komentowania PREZYDENCI HAITI I TANZANII ZAMORDOWANI PRZEZ AGENT脫W NWO ZA NIE UZNANIE PANDEMII I PROGRAMU

Mo偶e Ci si臋 spodoba膰

KOLEJNY ETAP ZNIEWOLENIA 鈥 OD 2021 ROKU NOWE DOWODY BIOMETRYCZNE Z ODCISKIEM PALCA. 27 wrze艣nia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • PREZYDENCI HAITI I TANZANII ZAMORDOWANI PRZEZ AGENT脫W NWO ZA NIE UZNANIE PANDEMII I PROGRAMU 馃拤 !
  • Mo偶e Ci si臋 spodoba膰