AGENDA 2030

ROLA 💉 W NISZCZENIU DUSZY LUDZKIEJ – TECHNOKRACI WPROWADZAJĄ ŚWIAT W NOWY CIEMNY WIEK.

Obietnica technokratów o zupełnie nowym i lepszym świecie jest pusta jak balon. Ich polityka wprowadza świat w dyktaturę naukową i nową erę neofeudalizmu, który miażdży wolność. Nadszedł czas na odrzucenie technokracji!

Jeśli uważasz, że ostatnie fale pandemii przyniosło ekscytujące zwroty akcji, od gwałtownej inflacji i otwartych granic po ogólnokrajową kampanię propagandową dotyczącą konkretnego leczenia, przygotuj się na kolejne fale wstrząsów w drugiej połowie roku 2021.

Według doniesień wojsko zleci 💉 od 1 września. Co dzieje się z żołnierzami, którzy odmawiają? Czy są wysiedlani i traktowani jak dezerterzy?

Szpitale w całym kraju grożą zwolnieniem swoich pracowników, jeśli nie przyjmą 💉, a większość z nich ustala termin między 1 września a 1 października. W jaki sposób szpitale wypełnią luki, gdy 15 do 20 procent ich personelu medycznego zrezygnuje? Niektórzy pracownicy szpitali już protestują.

Jeśli szkoły zostaną ponownie otwarte tej jesieni, władze szkolne grożą segregacją dzieci na podstawie ich stanu 💉, próbując zastraszyć rodziców, aby zgodzili się na wstrzyknięcie swoim dzieciom eksperymentalnej terapii genowej bez danych na temat długoterminowych skutków.

Według aktorki i adwokatów, jedynym sposobem, aby temu zapobiec, jest chęć wycofania dzieci ze szkół publicznych, co zmniejszy przepływ pieniędzy w oparciu o zapisy do szkół.

CitiBank powiedział swoim pracownikom, że tej jesieni nie zostaną wpuszczeni z powrotem do swoich biur, chyba że przedstawią dowody na to, że zostali 💉. Morgan Stanley ogłosił niedawno podobną politykę i oczekuje się, że inne duże banki pójdą w jej ślady.

Prezydent Francji Emanuel Macron ogłosił 14 lipca wprowadzenie przymusu 💉, tym samym powodując rekordy w zapisach na 💉. jednak wielu wolnych Francuzów protestuje na ulicach.

W Grecji dochodzi też do masowych protestów, ponieważ kraj przygotowuje się do wprowadzenia restrykcji wobec osób, które nie zostały za 💉.

Globalne elity, które kontrolują wszystko, domaga się 💉 od 70 do 90 procent światowej populacji za pomocą terapii mRNA.

W większości dawniej wolnych krajów Kanady, USA, UE, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, Indii i Izraela zyskały co najmniej 50 proc. wy💉 dzięki przekupstwu i przymusowi.

Izrael jest liderem, ponieważ ponad 80 procent jego dorosłych jest już w pełni 💉.

Aby osiągnąć swój cel „za💉 świata” [by użyć słów Billa Gatesa], technokraci przechodzą od marchewki do kija.

Zamiast darmowych pączków, piwa i milionowych jackpotów na loterii, będziesz zagrożony utratą pracą w korporacji, wyrzucony z miejsc publicznych i nękany przez rządowych propagandystów .

Te za💉 osoby zostaną oznaczone jako kandydaci do pełnego obywatelstwa w nadchodzącym Nowym Porządku Świata, znanym jako Wielki Reset, o którym możesz dowiedzieć się więcej, przeglądając witrynę Światowego Forum Ekonomicznego.

Tam dowiesz się, w jaki sposób ta organizacja ma wszystkie odpowiedzi, aby uratować świat nie tylko przed COVID, ale także przed zmianami klimatycznymi, cyfrowym hakowaniem cybernetycznym, dezinformacją w Internecie i całym szeregiem problemów, które zagrażają naszemu istnieniu.

Większość osób, które już otrzymały 💉, nie musiała stawić czoła groźbie utraty pracy lub statusu społecznego. Zgłosiłeś się na ochotnika do tego wielkiego eksperymentu.

Oznacza to, że przekazali już swoje indywidualne umiejętności krytycznego myślenia swoim nowym mistrzom – ludziom, którzy kierują światowymi rządami, największymi korporacjami i wielkimi gigantami technologicznymi mediów społecznościowych.

Powiedzieli nam, że zastrzyki będą dla nas dobre, a 50 procent populacji instynktownie uwierzyło i było posłuszne.

Nie twierdzę, że każdy, kto otrzymał 💉, jest beznadziejnie skazany na życie w niewoli w ramach Wielkiego Resetu.

Nie, powiedziałem, że są kandydatami do globalnego obywatelstwa w tym nowym systemie, który elity zaprojektowały dla świata. Zdali dopiero pierwszy test z posłuszeństwa.

Byli gotowi zignorować ostrożność i milcząco podążać za ”ekspertami”, którzy tworzą establishment medyczny. Są to „eksperci”, którzy pojawiają się codziennie w mediach.

Mają oni błogosławieństwo Facebook-Twitter i zostały namaszczone przez internetowe sprawdzanie faktów Google.

Niektórzy z pewnością ujrzą światło, obudzą się i zdadzą sobie sprawę, że zostali oszukani przez ten ogromny establishment, który kieruje wszystkimi głównymi instytucjami naszego społeczeństwa.

Według Stanowego Systemu Zgłaszania Zdarzeń Niepożądanych 💉, do zeszłego piątku zmarło ponad 9000 Amerykanów. Zgony te były zgłaszane w tempie ponad 350 tygodniowo od czasu wprowadzenia 💉 na mocy zezwolenia awaryjnego 14 grudnia 2020 r. Podobnie statystyki przedstawiają się w Polsce.

To wszystko rozwija się bardzo szybko. Facebook wzbudza nieufność swoich internetowych znajomych w umysłach swoich użytkowników i przygotowuje nas do zgłaszania ich również jako „ekstremistów”. 

Dziś, 15 lipca, sekretarz prasowy Bidena, Jen Psaki, przyznała, że ​​rząd federalny „współpracuje z Facebookiem” w celu ustalenia, jakie informacje o 💉 mogą widzieć i słyszeć Amerykanie.

Wszystko, co jest niezgodne z rządową narracją na Facebooku, jest klasyfikowane jako „dezinformacja”.

Chińczycy model świata

Używając swojej gospodarki jako broni, Komunistyczna Partia Chin udoskonaliła nazistowski model rządu, ściśle współpracując z dużymi korporacjami, aby kontrolować ludzi całego narodu.

Chińczycy i ich globalistyczni zachodni partnerzy już wypuścili dwie bronie biologiczne przeciwko światu. Pierwszy pochodził z Instytutu Wirusologii Wuhan w Chinach.

Druga faza tej broni biologicznej to zastrzyki mRNA, podawane głównie ludziom mieszkającym w krajach, które Chiny uważają za swoich wrogów – USA, Kanadzie, Europie, Australii, Japonii, Izraelu i Indiach.

Założona w 1973 roku przez Davida Rockefellera i Zbigniewa Brzezińskiego Komisja Trójstronna jest technokratycznym think tankiem, który doprowadził do perfekcji sztukę zarządzania kryzysowego. Jeśli nie ma kryzysu, tworzysz go. I dlaczego?

Ponieważ technokraci wiedzą, że kryzysy mogą skłonić ludzi do rezygnacji z wolności. Najważniejsze jest stworzenie klasy ludzi bez duszy .

Rola 💉 w zabijaniu duszy ludzkiej

💉 mRNA wykorzystują technologię modyfikacji genów opracowaną w ciągu ostatniej dekady. W zależności od instrukcji, które zaprogramowałeś w tych 💉 mRNA, kodowanie może być skierowane na białko kolczaste dzisiaj lub na coś zupełnie innego jutro.

Ale kto kontroluje kodowanie? Czy znamy osobę, która pisze kod i czy mamy pełne informacje na temat tego, co ten kod zrobi z ludzką kondycją?

Co powstrzymuje ten wstrzyknięcie mRNA lub przyszłe wstrzyknięcie mRNA przed zawieraniem nieznanego nam kodu, który zmienia ludzki genom w sposób wywołujący pewne myśli lub zachowania?

Ci, którzy każą nam „po prostu zaufać nauce”, mogą manipulować jak chcą kodem mRNA wbudowanego w najnowszą aktualizację 💉 lub „zastrzyku przypominającego”.

W tym momencie technokratyczni naukowcy i ich zwolennicy w Big Government-Big Tech ogłosili się Bogiem. Nie tylko przyciągnęłaś się do bycia Bogiem, ale by siedzieć w świątyni Boga, która jest ludzkim ciałem, świątynią Ducha Świętego.

Jako jeden z tych samozwańczych bogów masz teraz moc zmiany istoty tego, co czyni człowieka człowiekiem. Ich ambicją jest nic innego jak zniszczenie danej przez Boga duszy i zastąpienie jej czymś, co zostało naukowo odtworzone przez ludzi, którzy bawią się w Boga.

Technokraci postrzegają to jako przyspieszenie procesu ewolucji naukowej . Postrzegają siebie jako bogów, którzy przejmują stery własnego rozwoju ewolucyjnego i kierują tym rozwojem w kierunku, który umożliwia im polowanie na innych, których uważają za niższych od nich samych.

Wiem tylko, że ludzie bez duszy nie stawiają oporu, nie walczą. Twoje ciało i umysł są zagrożone, osłabione. Można je zaprogramować jak maszynę i aktualizować z biegiem czasu zgodnie z kaprysami ich elitarnych mistrzów technokratów.

Własna witryna internetowa Moderny opisuje technologię mRNA jako „komputerowy system operacyjny”, który pozwala naukowcom „podłączać się i odtwarzać” różne ulepszenia biotechnologiczne w miarę upływu czasu.

Osłabili już prawię połowę ludności świata, wstrzykując im eksperymentalny środek, o którego składzie nic nie wiadomo.

Bez względu na twoją magiczną liczbę, 70 lub 90 procent, prawdopodobnie reprezentuje to masę krytyczną potrzebną do przekształcenia świata i wdrożenia „Wielkiego Resetu”, który tworzy nowe globalne społeczeństwo, oszołomione i przeprogramowane, aby zaakceptować nową rzeczywistość.

Ludzie w Europie staną się bardziej obywateli w Chinach, gdzie tak wiele dusz zostało zabitych przez komunistów, a ci, którzy stawiają opór, zostaną zesłani do obozów pracy.

Nie poddawaj się dobrowolnie tej agendzie, która nigdy nie dotyczyła zdrowia i bezpieczeństwa publicznego. Chodzi o rozszerzenie kontroli technokratów. Jeśli ich plany odnios a sukces, te zainspirowane demonami elity wprowadzą świat w nowy ciemny wiek.

Ostatnie wpisy

ROLA 馃拤 W NISZCZENIU DUSZY LUDZKIEJ 鈥 TECHNOKRACI WPROWADZAJ膭 艢WIAT W NOWY CIEMNY WIEK.

2 sierpnia 2021 / Mo偶liwo艣膰 komentowania ROLA 馃拤 W NISZCZENIU DUSZY LUDZKIEJ 鈥 TECHNOKRACI WPROWADZAJ膭 艢WIAT W NOWY CIEMNY WIEK.

Chi艅czycy model 艣wiata

U偶ywaj膮c swojej gospodarki jako broni, Komunistyczna Partia Chin udoskonali艂a nazistowski model rz膮du, 艣ci艣le wsp贸艂pracuj膮c z du偶ymi korporacjami, aby kontrolowa膰 ludzi

Mo偶e Ci si臋 spodoba膰

CZY TAJEMNICZA 艢MIER膯 MIKROBIOLOG脫W NA CA艁YM 艢WIECIE MA CO艢 WSP脫LNEGO Z PANDEMI膭 ? 6 sierpnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • ROLA 馃拤 W NISZCZENIU DUSZY LUDZKIEJ 鈥 TECHNOKRACI WPROWADZAJ膭 艢WIAT W NOWY CIEMNY WIEK.
  • Chi艅czycy model 艣wiata
  • Mo偶e Ci si臋 spodoba膰