Teorie spiskowe

CZY NAVY SEALS NAJAECHAŁO RANCZO BILLA GATESA W WYOMING ?

Niecałe dwa tygodnie po tym, jak Bill i Melinda Gatesowie wycofali się z działalności, US Navy SEALs zaatakowali należącą do Gatesa posiadłość w północno-zachodnim Wyoming i starli się z siłami bezpieczeństwa wynajętymi przez Gatesa do ochrony 492-hektarowego rancza.

Wojsko amerykańskie zatwierdziło nalot po tym, jak będąca w separacji żona Gatesa, Melinda, skontaktowała z FBI, składając zeznania stwierdziła, że Bill odwiedził wyspę Epstein 24 razy w latach 1997-2017 i za radą Epsteina wydał 36 000 000 $ na ”pokój zabaw” pod Irma Lake Lodge.

Poufne źródło zaangażowane w Deep State War Trumpa powiedziało Real Raw News, że przyjaźń Gatesa ze skazanym pedofilem była katalizatorem rozwodu Billa i Melindy. 

Melinda od dawna zdawała sobie sprawę z romansowania Billa zarówno z dorosłymi, jak i nieletnimi kobietami, ale milczała, aby chronić swoje interesy finansowe w małżeństwie. 

Zeznała, że Bill i Epstein często wyjeżdżali na weekend do Irma Lake Lodge. Chociaż przyznała, że ​​nie widziała osobiście podziemnego kompleksu, miała dokumenty i pokwitowania potwierdzające jego istnienie.

14 maja wojsko USA o potwierdziło istnienie rzekomego podziemnego kompleksu. Do wykonania tego zadania wojsko zastosowało dwie techniki. Najpierw satelita radarowy przeskanował Irma Lake Lodge. 

Po zmapowaniu miejsca, bezzałogowy statek powietrzny wyposażony w radar penetrujący ziemię wykonał kilka przelotów na dużej wysokości nad posiadłością. 

Chociaż żadna z technik nie była w stanie konkretnie ocenić rozmiaru i głębokości podziemnego lochu, obie wykazały, że masowe wykopaliska miały tam miejsce

Wystarczyło, żeby wojsko działało dalej. Nie chcieli po prostu zbombardować tego miejsca, ponieważ nie wiedzieli, co znajduje się w podziemiach. Więc zdecydowali się wysłać drużynę SEAL, tę samą, która najechała posiadłość Huntera Bidena – syna prezydenta USA podejrzewanego o pedofilię’

17 maja przed świtem oddziały Navy SEAL rozpoczęły taktyczny atak na Irma Lake Lodge, napotykając opór wkrótce po tym, jak naruszyli posiadłość i zakradli się do podziemnej kryjówki. Personel ochrony Gatesa, ubrany w paramilitarny sprzęt i uzbrojony w broń automatyczną, wykrył wtargnięcie i otworzył ogień do SEALs. SEALsi odpowiedzieli, w 15-minutowej wymianie ognia, stracił życie jeden komandos SEAL i 8 pracowników ochrony Gatesa.

Na miejscu SEALS znaleźli zapadnię ukrytą pod stertami siana w stajni dla koni. Drzwi skrywały stalową platformę – swego rodzaju windę – która schodziła 300 stóp pod ziemię i otwierała się do wykutej komory o średnicy 150 stóp, z tunelami rozchodzącymi się w kilku kierunkach. 

Nasze źródło podało, że SEALs spędzili godziny na przeszukiwaniu tuneli w poszukiwaniu oznak życia, ale nie znaleziono nikogo.

Operacja nie poszła na marne, ponieważ odkryli faksymile sypialni młodej dziewczyny, z łóżkiem na różowej ramie, pluszakami i wieszakami z ubraniami dla dzieci. Co więcej, trzy lustrzanki cyfrowe na statywie miały na celu nagranie tego, co działo się na łóżku. Co najmniej jedna kamera nadal miała kartę SD.

Nasze źródło dodało, że SEALs przejęli kamery przed przejęciem kompleksu. Podsumowując, nasze źródło powiedziało, że wierzy – ale nie może potwierdzić – że wojsko zinfiltrowało inne nieruchomości należące do Gatesa.

Źrdło: https://realrawnews.com/2021/05/navy-seals-storm-gates-wyoming-ranch/

Ostatnie wpisy

Kategorie

CZY NAVY SEALS NAJAECHAŁO RANCZO BILLA GATESA W WYOMING ?

3 sierpnia 2021 / Możliwość komentowania CZY NAVY SEALS NAJAECHAŁO RANCZO BILLA GATESA W WYOMING ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

TEORIE PŁASKIEJ ZIEMI – CZY BIEGUN POŁUDNIOWY ISTNIEJE? 9 lutego 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CZY NAVY SEALS NAJAECHAŁO RANCZO BILLA GATESA W WYOMING ?
  • Może Ci się spodobać