Otwórz oczy

TAK TERAPIA 💉 mRNA ZMIENIA TWOJĄ KREW.

Tak, nadszedł czas, aby samemu zostać „badaczem medycznym”, ponieważ producenci 💉 i agencje regulacyjne nie mają na uwadze naszego najlepszego interesu. Czy chciałbyś dokładnie wiedzieć, co 💉 mRNA robią z twoją krwią, 💉 które są o wiele bardziej niebezpieczna niż (rzekomy) wirus Covid-19 lub którykolwiek z jego wariantów?

Nie musisz być mechanikiem, aby dowiedzieć się i zrozumieć, w jaki sposób brudny olej może zrujnować silnik, i nie musisz być lekarzem ani naukowcem, aby zrozumieć, jak 💉 mRNA Covid zmieniają czerwone krwinki, aby się sklejały. To wyjaśnia zjawiska zakrzepów krwi, które miały miejsce na całym świecie po za💉. To wyjaśnia epidemię zapalenia serca, która ma miejsce na całym świecie po 💉. To wyjaśnia eksplozję przypadków chorób nerwowo-mięśniowo zwyrodnieniową .

Dlaczego tysiące osób zaszczepionych skarży się na nieustający letarg, zawroty głowy i przyćmione myślenie?

Zapalenie mięśnia sercowego to stan zapalny serca, który z różnych powodów jest spowodowany różnymi czynnikami. Jedną z głównych przyczyn zapalenia mięśnia sercowego, udarów i zawałów serca są zatkane naczynia krwionośne, w tym tętnice, żyły i naczynia włosowate, z których każda pełni określoną rolę w procesie cyrkulacji tlenu i składników odżywczych. Nawet niektórzy najzdrowsi ludzie na ziemi, nasi wojskowi, cierpią na zapalenie mięśnia sercowego po szczepieniu Covid, co zostało udowodnione naukowo w badaniach klinicznych .

Pod zwykłym mikroskopem badanie próbek krwi (rozmaz krwi) przez lekarza od pacjentów, którzy otrzymali szczepienie Moderna Covid, ujawnia że, komórki krwi, które są zniszczone, wyglądające na zmutowane i zlepiają się razem (skoagulowane).

Ci pacjenci i ich lekarz chcą dokładnie wiedzieć, co jest wtłaczane do ich krwiobiegu, a co teraz krąży w ich ciele? Błędne informacje pochodzą od firm Pfizer i Moderna na temat mRNA i jego prawdziwej funkcji. To właśnie stąd biorą się wszystkie dezinformacje, a nie z alternatywnych wiadomości.

Te zdjęcia rozmazów krwi od pacjentów zaszczepionych na Covid wyglądają tak, jakby pacjent cierpiał na zespół Guillain-Barre lub SM, ale tak nie jest. W jaki sposób szczepionki powodują ten efekt? 💉 Moderna mRNA Covid mutuje kształt i lepkość czerwonych krwinek, powodując ich krzepnięcie.

Pierwszy diagram poniżej pokazuje zdrowe krwinki, a po 💉 Covid masz zmutowane, zdeformowane czerwone krwinki, wzbogacone białkami i czynnikami lepkości powodujący śmiertelne blokady. To jak spiętrzenie stu samochodów wraków na autostradach i drogach, po których krąży krew, 24/7/365. Spójrz:

Ciężkie zapalenie mięśnia sercowego, wywołane przez 💉, osłabia serce, jednocześnie uniemożliwiając reszcie organizmu uzyskanie wystarczającej ilości krwi.

💉 na Covid w ogóle nie są 💉. Są manipulującymi genami, toksycznymi zastrzykami, które zatykają i blokują ludzką krew. Przypadkowo infekcja wirusowa jest najczęstszą przyczyną zapalenia mięśnia sercowego, więc Covid jest idealną osłoną dla 💉 powodujących zapalenie serca i zakrzepy krwi.

Podczas infekcji wirusowej twoje ciało wytwarza komórki do walki z wirusem, ale po 💉 mRNA, twoje komórki wytwarzają lepkie białka i priony (dodatkowo tlenek grafenu dopow.), które powodują „blokady dróg” w twoich naczyniach krwionośnych, a twoja krew jeszcze bardziej zatyka się wokół tych przeszkód. Problem się pogłębia i szybko staje się śmiertelny.

Niektóre ofiary 💉 Covid cierpią na zakrzepicę żył mózgowych lub zakrzepicę żył głębokich. Są to śmiertelne skrzepy krwi w mózgu lub w jego pobliżu. Inne ofiary 💉 cierpią na zatorowość płucną, zaraz po zaszczepieniu się . Dzieje się tak z powodu nieprawidłowej krzepnięcia, gdzie cały układ krzepnięcia krwi został porwany i funkcjonuje poza kontrolą dzięki „technologii mRNA”.

💉 uszkadzają również organy wewnętrzne. Jeśli te skrzepy wywołane 💉 zostaną usunięte z miejsca, w którym się tworzą, mogą przenieść się do organu lub tętnicy, która jest dla nich zbyt wąska, blokując przepływ krwi i powodując zatorowość płucną, jak to, co dzieje się w płucach, żołądku i mózgu ofiary 💉 (udar niedokrwienny). 

Krew zaszczepionych pod mikroskopem

Po lewej zdrowe krwinki pod mikroskopem u osoby nie💉, po prawej te osoby za💉: są zdeformowane w chaotycznym wyglądzie, występują dziwne „złote formacje kanalików” , a także są one sklejone do siebie, co może utrudniać transport tlenu do narządów, powodując zawroty głowy, drgawki, splątanie, problemy wieńcowe, krzepnięcie, zmęczenie i wszystkie niepożądane skutki „szczepionki”.

Zdjęcia pochodzą z krwi kilku różnych za💉 pacjentów, zostały przekazane przez lekarza w Anglii dr Ruby (zdjęcie). Prezenter stwierdza w nagraniu wideo (poniżej), że obecność grafenu (zgłoszona przez 5 Kolumnę) potwierdziła dr Mikovitsowi i innym.

Ponadto przy zastosowaniu światła fluorescencyjnego uzyskuje się właściwości luminescencyjne:

Wideo w języku angielskim: bitchute.com/video/GGhDwU5YL6Nc/ religionlavozlibre.blogspot.com/2021/07/sangre-de-vacunados-al-microscopio.html

Śmierć na atak serca 33 letni nowojorczyka po 💉 .

Według jego strony na Facebooku pan Jordan Hayes otrzymał swoją pierwszą dawkę eksperymentalnego mRNA około 23 lutego. Pfizer i Moderna były wówczas jedynymi eksperymentalnymi zastrzykami dostępnymi do użycia w nagłych wypadkach w Stanach Zjednoczonych. Usunięty post na Facebooku wydaje się pokazywać zdjęcie kliniki 💉.

Pan Hayes nie tylko powiedział, że nieszczepieni załamują społeczeństwo, ale również nazwał ich „idiotami” i „dupkami”.Najwyraźniej pan Hayes otrzymał drugi zastrzyk mRNA 24 marca. Świętował, że jest „w pełni za💉”, a teraz jest w stanie „znowu całować wszystkich w usta”.

1 Lipca Pan Hayes przyszedł do izby przyjęć szpitala Mount Sinai , skarżąc się na bóle w klatce piersiowej.

Stamtąd jego zdrowie gwałtownie się pogorszyło. Bóle w klatce piersiowej przerodziły się w atak serca, który wymagał dwóch operacji na otwartym sercu.Pan Hayes doznał wielu ataków serca podczas operacji.Zmarł 6 lipca.

Źródło Pandemia.news NaturalNews.com PrawdaWiki.org TheTruthAboutVaccines.com – naturalnews.com/index.html

Ostatnie wpisy

Kategorie

TAK TERAPIA 💉 mRNA ZMIENIA TWOJĄ KREW.

9 sierpnia 2021 / Możliwość komentowania TAK TERAPIA 💉 mRNA ZMIENIA TWOJĄ KREW. została wyłączona

Ciężkie zapalenie mięśnia sercowego, wywołane przez 💉, osłabia serce, jednocześnie uniemożliwiając reszcie organizmu uzyskanie wystarczającej ilości krwi.

💉 na Covid w ogóle nie są 💉. Są manipulującymi genami, toksycznymi zastrzykami, które zatykają i blokują ludzką krew. Przypadkowo infekcja

Krew zaszczepionych pod mikroskopem

Śmierć na atak serca 33 letni nowojorczyka po 💉 .

Według jego strony na Facebooku pan Jordan Hayes otrzymał swoją pierwszą dawkę eksperymentalnego mRNA około 23 lutego. Pfizer i Moderna

Może Ci się spodobać

KEANU REEVES – ”ZIEMIA TO WIĘZIENNA PLANETA Z KTÓREJ NIE MA UCIECZKI”. 18 kwietnia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • TAK TERAPIA 💉 mRNA ZMIENIA TWOJĄ KREW.
  • Ciężkie zapalenie mięśnia sercowego, wywołane przez 💉, osłabia serce, jednocześnie uniemożliwiając reszcie organizmu uzyskanie wystarczającej ilości krwi.
  • Krew zaszczepionych pod mikroskopem
  • Śmierć na atak serca 33 letni nowojorczyka po 💉 .
  • Może Ci się spodobać