Otwórz oczy

CZYM SPRYSKIWANY JEST ŚWIAT – NANOWŁÓKNA SĄ JUŻ WSZĘDZIE.

„Piąta Kolumna” przedstawiła nowe odkrycie: nanoarkusze grafenowe w wodzie deszczowej. Próbkę pobrano kilka godzin po zaobserwowaniu na niebie zjawiska chemtralis. W nowym piątkowym audycji radiowej nadawanej przez Correct Direction chilijskiej stacji radiowej El Mirador del Gallo , La Quinta Columna przedstawiła nowe odkrycie: nanoarkusze grafenowe znalezione w wodzie deszczowej. Próbkę pobrano kilka godzin po zaobserwowaniu na niebie zjawiska chemtrail.

Tak jak ten nanomateriał można znaleźć w roztworach wodnych , solankach fizjologicznych , szczepionkach i wielu innych wyrobach o zastosowaniu medycznym i przemysłowym, tak można go znaleźć praktycznie we wszystkim. Wyjaśnia to również, dlaczego są ludzie, którzy są „magnetyczni” bez zaszczepienia, czy poddania się badaniom lekarskim, i bez masek itp. Wiele tajemnic odkrywa się stopniowo. Film – Link: Rumble

Ricardo Delgado: Przesłał nam to dr Cabezas. Ma na imię… Nazwijmy go po prostu doktor Cabezas. Z Wysp Kanaryjskich. Przeprowadził optyczną analizę mikroskopową „więcej niż wystarczającą” cząsteczek…Znalazł nanoarkusze cząsteczek tlenku grafenu w wodzie deszczowej. A także w śluzie pęcherzykowym oskrzeli.Oznacza to, że po inhalacji (wdychaniu) w środowisku, wypluwa plwocinę bezpośrednio pod mikroskop, a także znajduje nanomateriał. Prześlemy to później. T

o znaczy, połykamy to (grafen). Mamy to tutaj i zamierzamy to zobrazować, dobrze (…). Widać to przy bardzo małym powiększeniu. Istnieje kilka kropelek, bardzo maleńkich, które w najlepszym przypadku mają powiększenie 60X lub 80X. To woda deszczowa, dobrze?

Z tych kropelek pobrano próbkę. Od teraz powiększenie optyczne będzie wzrastać. Zobaczycie więc szczególne właściwości tlenku grafenu. Są fałdami w kształcie chusteczek. A te, jak mówię, znajdują się bezpośrednio w tych kropelkach. Zobaczmy, już w to grałem. Teraz gra będzie kontynuowana.

Tutaj z większym powiększeniem.

Zatrzymam się na chwilę, ponieważ, jak widać, grafen ma swoją specyfikę, a mianowicie wygląd przypominający „kleenex” (chusteczka).

Jak zwykle każdy, kto pracuje z tym nanomateriałem, tak to opisuje. Jakby był to „kleenex” rzucony bezpośrednio na dno basenu. Więc to się w nim złożyło. Tutaj to, co widzisz, to fałdy. I to jest to, że krawędzie mają tendencję do zaginania się. To właśnie robi tutaj grafen. Na wierzchu jest warstwa.

Ten na przykład jest również bardzo charakterystyczny, jak widać w literaturze naukowej. Wygląda tak samo. Wygląda bardzo podobnie do tego, który znaleźliśmy w szczepionce Vaxigrip. Wygląda bardzo, bardzo podobnie. Ten, który dr Campra początkowo znalazł w szczepionce Pfizera pod mikroskopem optycznym, również wygląda bardzo podobnie.

Cóż, oczywiście woda deszczowa powinna być przejrzysta i czysta. Jasne. Może mieć inny rodzaj, nie wiem. Można powiedzieć, że może zawierać inny skład chemiczny jakiegoś metalu lub czegoś, ale to… To nie jest normalne. Nie powinno, nie powinno tego być w wodzie deszczowej. Inne metale mogą. W środowisku znajdują się pewne metale, ale metale również nie powinny znajdować się w wodzie. Jednak to coś, co obserwujemy również w błocie. W błocie obserwujemy też pewną ilości metali.

I to właśnie podejrzewaliśmy. Grafen.Po spryskaniu opryskiem chemtralis (geoinżynieria), który wszyscy już znają.Cóż, to jest potwierdzenie, które ponownie zweryfikujemy. Bo każdy, kto ma mikroskop optyczny, może to zrobić. A ja stąd, zachęcam wszystkich do tego.

Musimy skomentować, że udało nam się zdobyć kolejną fiolkę ze szczepionką przeciw grypie za pośrednictwem bardzo wyjątkowej osoby, która będzie ją doskonale strzegła.

Ale to nie jest Vaxigrip Tetra, która była. Tym bardziej nas zainteresowała. Chociaż Tetra miała też tlenek grafenu. Jesteśmy przekonani…Jesteśmy przekonani, że umieszczają go we wszystkich 💉, ponieważ znamy patenty, które mówią, że tlenek grafenu jest używany w fizjologicznych roztworach wodnych.I jest publikowany w Ministerstwie Przemysłu, Handlu oraz Turystyki rządu hiszpańskiego. Na oficjalnej stronie tego samegourzędu.

Dlatego wszystkim tym kompulsywnym kłamcom z agencji weryfikujących fakty należy im powiedzieć, że nie tylko popełniają przestępstwo, że nie tylko rażąco okłamują ludność, aby zmusić ich do samobójstwa, do rzeźni, ale także popełniają przestępstwo. I mam nadzieję, że w końcu będą siedzieć w „doku”. I przywódcy i dziennikarze którzy rozpowszechniają fałszywe informacje, aby doprowadzić ludzi do procesu szczepień, zostaną ukarani.

Otrzymaliśmy 💉 od marki Chiromas. Chiromas ® (z R oznacza „zarejestrowany”).

Udowodniono, że po 💉 przeciwko grypie Chiromasem wystąpił wysoki wskaźnik śmiertelności COVID-19. Jest to szczepionka, która jest szczególnie wstrzykiwana lub zalecana osobom powyżej 65 roku życia w domach opieki. A wiesz już, co się wydarzyło w domach opieki.

Wiemy na pewno, że znajdzie się w nim tlenek grafenu. Niemniej jednak potwierdzimy to za pomocą mikroskopii optycznej, także mikroskopii elektronowej i, jeśli to możliwe, spektroskopii.

orwell.city/2021/07/rainwater.html

Lekarze ostrzegają, że rezonans magnetyczny u zaszczepionych osób ze względu na elektromagnetyzm, na który są narażeni, w najpoważniejszych przypadkach powoduje śmierć pacjentów.

Lekarze na całym świecie zalecają zaszczepionym osobom unikanie rezonansu magnetycznego, ponieważ niektóre osoby zostały poważnie ranne, przez wytwarzany elektromagnetyzm. Najpoważniejsze przypadki zakończyły się śmiercią pacjentów.

Ricardo Delgado: Dzisiaj zostaliśmy o czymś poinformowani. Kilku lekarzy napisało do La Quinta Columna, niektórzy z zagranicy (w Wielkiej Brytanii i krajach hiszpańskojęzycznych), informując nas, że za💉 osoby mają mnóstwo problemów. A kiedy mówię „problemy”, mam na myśli śmierć.

Dr José Luis Sevillano:To, co robi MRI, to wyrównanie wszystkich protonów w twoim ciele. Ustawia je w polu magnetycznym — w tym przypadku elektromagnetycznym — i w pewnym momencie je uwalnia. Wyrównuje je i uwalnia. A kiedy je „wypuścisz”, oczywiście, w zależności od rodzaju materiału, do którego przyłączony jest proton, wyśle sygnał powrotu do swojego naturalnego stanu. I właśnie ten sygnał odbiera urządzenie.

Następnie wysyła sygnał, który wyrównuje protony, zmienia stan energetyczny wszystkich protonów w twoim ciele, a następnie rozluźnia sygnał. A kiedy rozluźnisz sygnał, protony wracają do swojego naturalnego stanu. Ale kiedy wracają do swojego naturalnego stanu, uwalnia energię, którą otrzymały, aby się zestroić. I oczywiście daje to dość dokładny sygnał, ponieważ każda tkanka ma określony sygnał, kiedy go zwraca.

Możesz także wykonać rezonans kontrastowy. I to jest ta sama zasada. Tylko w celu poprawy sygnału zwrotnego dodaje się pewne kontrasty, aby lepiej widzieć tętnice, drogi żółciowe i puste narządy rurkowe. Użycie kontrastu pozwala uzyskać lepszy widok. Ale opiera się na sygnale zwrotnym, który aparat otrzymuje, gdy ustawia protony, a następnie rozluźnia się.

Oczywiście wysyła bardzo silny sygnał. Dlatego często powoduje zawroty głowy, nudności i problemy z węchem. Innymi słowy, rezonans jest bardzo podobny do napromieniowania. I jest to promieniowanie niejonizujące.

Ostatnie wpisy

Kategorie

CZYM SPRYSKIWANY JEST ŚWIAT – NANOWŁÓKNA SĄ JUŻ WSZĘDZIE.

10 sierpnia 2021 / Możliwość komentowania CZYM SPRYSKIWANY JEST ŚWIAT – NANOWŁÓKNA SĄ JUŻ WSZĘDZIE. została wyłączona

Może Ci się spodobać

”CYFROWA NEKROMANCJA” – GATES I MUSK BĘDĄ OŻYWIAĆ UMARŁYCH. 23 stycznia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CZYM SPRYSKIWANY JEST ŚWIAT – NANOWŁÓKNA SĄ JUŻ WSZĘDZIE.
  • Może Ci się spodobać