AGENDA 2030

DARPA, GATES, WHO ORAZ TAJNE ORGANIZACJE, KTÓRE STWORZYŁY 🦠

Odkryto ostatnio patent wskazujący, że 🦠 z Wuhan powstał prawie dwa lata przed wybuchem obecnie trwającej operacji psychologicznej pod nazwą ”pandemia”, co dowodzi, że nie pojawił się przypadkowo u nietoperzy zjedzonych gdzieś na Chińskim rynku.

Brytyjska firma Serco Group zatwierdziła zgłoszenie patentowe na chińskiego wirusa całe 17 miesięcy przed jego pierwszym pojawieniem się, a podmioty wymienione jako jego twórcy to wielu zwykłych podejrzanych: DARPA, fundacja Bill i Melinda Gates, Defra, Wellcome Trust i European Order.

Zgłoszenie w Urzędzie Patentowym Stanów Zjednoczonych wymienia również The Pirbright Institute jako fundatora grypy Wuhan.

Pirbright, jak pisaliśmy, zanim cała sprawa wymknęła się spod kontroli, jest bezpośrednio finansowana przez organizację „non-profit” Billa i Melindy Gatesów.

Patent ten, datowany do zatwierdzenia 20 listopada 2018 r., wyraźnie stwierdza, że właścicielem cesji na 🦠 jest „THE PIRBRIGHT INSTITUTE (Woking, Pirbright, Wielka Brytania), finansowany przez Wellcome Trust, Bill & Melinda Gates Foundation, EU. ”

Patent ten został zgłoszony 23 stycznia 2017 r., co w rzeczywistości oznacza, że 🦠 z Wuhan (Covid-19) został nakręcony prawie trzy lata przed tym, gdy wiadomości zaczęły donosić o jego rozprzestrzenianiu się w Wuhan, a później na całym świecie .

Patent 🦠 został wydany w zaledwie 17 miesięcy od zgłoszenia pierwszego , oficjalnego przypadku zachorowania

informuje State of the Nation.

Instytut Pirbright i praca nad nowymi 💉

The Pirbright Institute to instytut badawczy w Surrey w Anglii, zajmujący się badaniem chorób zakaźnych zwierząt gospodarskich. Stanowi część Rady ds. Badań Biotechnologicznych i Nauk Biologicznych rządu Wielkiej Brytanii. Instytut zatrudnia naukowców, weterynarzy, doktorantów i personel operacyjny

Pirbright zatrudnił też profesora o nazwisku Bryan Charleston, który jest wymieniony na stronie internetowej szkoły jako stypendysta Wellcome Trust, który pomagał w zapewnianiu „doradztwa i wiedzy eksperckiej w zakresie projektowania modeli prowokacyjnych chorób zakaźnych dla szerokiej gamy patogenów w ważne gatunki rolnicze”.

Jednym ze specjalnie wyznaczonych zadań Charlestona jest „opracowanie nowych 💉, co jest interesujące w świetle wszystkiego, co wyszło na jaw w ciągu ostatniego roku, dotyczące grypy z Wuhan, jej laboratoryjnego pochodzenia.

Związek Charlestona z inna brytyjską organizacją charytatywną o nazwie Wellcome Trust, która powstała w 1936 z inicjatywy magnata farmaceutycznego sir Henry’ego Wellcome’a, jej zadaniem jest finansowanie badań naukowych zmierzających do poprawy zdrowia ludzi i zwierząt jest również podejrzany.

Biorąc pod uwagę, jak firma Burroughs Wellcome & Co. sfinansowała i dostarczyła zestawy medyczne pełne eksperymentalnych 💉 podczas brytyjskiej drugiej wojnie burskiej, która doprowadziła do zamordowania ponad 60 000 czarnych i białych w pierwszej na świecie współczesne eksperymenty medyczne obozów koncentracyjnych.

Nawiasem mówiąc, Wellcome Trust i inne wyżej wymienione grupy mają również powiązania z brytyjsko-amerykańskim ”stowarzyszeniem pielgrzymów”, które od wieków kontrolowało prasę, kierując świat w ateistyczny system faszyzmu społecznego.

Gates chciał nowego 🦠, aby mógł tworzyć nowe 💉

W patencie ujawniono ponadto, że Gates i jego kumple starali się stworzyć nowego 🦠 w celu opracowania nowych 💉 , które oczywiście wygenerowałyby miliardy dolarów nowych zysków, jednocześnie zabijając miliony ludzi.

Strona patentowa wyjaśnia, że ​​sam 🦠 „może być stosowany jako 💉 do leczenia i / lub zapobiegania chorobie, takiej jak zapalenie oskrzeli u badanych ”podmiotów”.

Odnosząc się do nas wszystkich jako swoich „podmiotów”, Gates wyjaśnił w swoim patencie, że 🦠 będzie środkiem, za pomocą którego on i inni uber-zamożni miliarderzy wprowadzili by ludzkość w nowy po resetowy i postludzki świat NWO.

Instytut Pirbright był również zaangażowany w opatentowanie wielu innych wirusów, w tym afrykańskiego pomoru świń, który jest również wymieniony w dokumentach patentowych jako 💉.

Event 201

Wielu o tym zapomniało, ale Gates był również gospodarzem Event 201 jesienią 2019 roku, zaledwie kilka miesięcy przed wypuszczeniem chińskiego wirusa .

Chociaż to „ćwiczenie” zostało nazwane hipotetyczną sytuacją dotyczącą potencjalnego uwolnienia zabójczego wirusa, to dziwnym trafem zbiegło się z grypą z Wuhan, która została uwolniona z laboratorium.

Gates przez cały czas wiedział oczywiście, że jego ”ćwiczenie” zostanie wprowadzone w życie, ponieważ zaplanował to na wiele lat wcześniej.

Nie da się temu zaprzeczyć, opierając się na dostępnych dowodach, a jednak niewielu przekazuje te istotne prawdy w czasie, gdy jest to najbardziej potrzebne.

Jak być może pamiętasz, podczas wydarzenia 201 Gates przedstawił nawet scenariusz dotyczący tego, w jaki sposób „partnerstwa publiczno-prywatne” byłyby konieczne podczas globalnej plandemii „aby zmniejszyć konsekwencje gospodarcze i społeczne na dużą skalę”.

W ostatnich latach świat odnotowywał rosnącą liczbę epidemii, sięgającą około 200 zdarzeń rocznie. Zdarzenia te nasilają się i są destrukcyjne dla zdrowia, gospodarki i społeczeństwa.

– wyjaśniono w ogłoszeniu dotyczącym programu.

Innymi słowy, plandemia została zaplanowana, tak jak mówiliśmy. I nie zapominaj, że prywatna korporacja znana jako CDC, wraz z FDA, w tym polski NFZ oraz wiele innych trzyliterowych agencji, są również współwinne tych zbrodni przeciwko ludzkości.

Ostatnie wpisy

Kategorie

DARPA, GATES, WHO ORAZ TAJNE ORGANIZACJE, KTÓRE STWORZYŁY 🦠

13 sierpnia 2021 / Możliwość komentowania DARPA, GATES, WHO ORAZ TAJNE ORGANIZACJE, KTÓRE STWORZYŁY 🦠 została wyłączona

Instytut Pirbright i praca nad nowymi 💉

The Pirbright Institute to instytut badawczy w Surrey w Anglii, zajmujący się badaniem chorób zakaźnych zwierząt gospodarskich. Stanowi część Rady

Gates chciał nowego 🦠, aby mógł tworzyć nowe 💉

W patencie ujawniono ponadto, że Gates i jego kumple starali się stworzyć nowego 🦠 w celu opracowania nowych 💉 ,

Event 201

Wielu o tym zapomniało, ale Gates był również gospodarzem Event 201 jesienią 2019 roku, zaledwie kilka miesięcy przed wypuszczeniem chińskiego wirusa .

Może Ci się spodobać

TAJEMNICE PLANDEMII – EUROPEJSKIE PLANY PASZPORTÓW 💉 BYŁY PRZYGOTOWANE JUŻ W 2018 ROKU! 8 kwietnia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • DARPA, GATES, WHO ORAZ TAJNE ORGANIZACJE, KTÓRE STWORZYŁY 🦠
  • Instytut Pirbright i praca nad nowymi 💉
  • Gates chciał nowego 🦠, aby mógł tworzyć nowe 💉
  • Event 201
  • Może Ci się spodobać