Otwórz oczy

WYSOKI RANGĄ DEZERTER Z CHIŃSKIEJ ARMII – ”🦠 ZOSTAŁ CELOWO UWOLNIONY PRZEZ CHIŃSKIE WOJSKO”.

Następujące informacje zostały dostarczone przez źródło w Chinach, które posiada wiedzę na temat okoliczności i zostało sprawdzone:  COVID-19 został stworzony w laboratorium przez Chińską Armię Ludowo-Wyzwoleńczą i dopracowany jako broń biologiczna.

Został specjalnie zaprojektowany, aby był wysoce zaraźliwy, ale często bezobjawowy, miał niską śmiertelność, ale wytwarzał niekontrolowane warianty i posiadał cechy zapewniające kwalifikacje jako broń biologiczna.

Wysoki rangą chiński dezerter dostarczył podobno dane Agencji Wywiadu Obronnego (DIA) dowodzące, że COVID-19 został stworzony przez człowieka i wyciekł z Instytutu Wirusologii w Wuhan.

Oprócz uciekiniera potwierdzającego niepubliczne szczegóły naukowe dotyczące COVID-19 , dane zostały również przekazane naukowcom, którzy ponownie przeanalizowali dane z opublikowanych źródeł, a także nowe dane i doszli do wniosku, że wirus SARS-CoV-2 został skonstruowany.

Nowe szczegóły uciekiniera potwierdzają oryginalne odkrycia wirusologa dr Li-Meng Yana z 2020 roku , twierdząc, że za wybuchem COVID-19 ostatecznie przyczyniły się badania nad zwiększeniem jego możliwości do wykorzystania jako broń biologiczna.

Po ucieczce z Chin w kwietniu 2020 r. dr Li-Meng Yan twierdził we wrześniu 2020 r. w „Tucker Carlson Tonight”, że Chiny „celowo” wypuściły COVID-19 jako globalną broń biologiczną.

Wiele ustaleń uciekinierów zebranych przez DIA zostało udostępnionych członkom Kongresu, w tym reprezentantowi Mattowi Gaetzowi (R-Fla.), który przesłuchiwał samego dyrektora FBI Christophera Wraya w związku z wątpliwymi działaniami biura wobec dr Yan, kiedy po raz pierwszy przybyła do środka USA, w tym skonfiskowanie jej telefonu i zignorowanie jej naukowych twierdzeń na temat COVID-19.

Zgodnie z chińską doktryną wojskową, taka broń biologiczna jest używana przed wypowiedzeniem wojny na potrzeby polityczne lub międzynarodowe potrzeby strategiczne.

Nawet jeśli dowody akademickie, dowody wirusologiczne i dane z eksperymentów na zwierzętach mogłyby ewentualnie udowodnić (że wirus pochodzi z laboratorium), możemy po prostu temu zaprzeczyć, zatrzymać (dochodzenie), stłumić (uczeni), upewnić się, że organizacje międzynarodowe niczego niewykryją.

informator z Chin

W pełni uformowana próbka COVID-19 była gotowa do testów na początku 2019 r., gdy trwał równoległy program szczepień.

Naukowcy z Instytutu Wirusologii w Wuhan wybrali do udziału w eksperymencie małpy naczelne w celu testowania transmisji patogenu, ćwiczono też symulowane uwolnienie wirusa na lotnisku Tianhe w Wuhan we wrześniu 2019 oraz prawdopodobne, rzeczywiste uwolnienie COVID-19 na wojskowych igrzyskach sportowych trwających od 18 do 27 października 2019 r.

Sygnalista armii kanadyjskiej twierdził: Żołnierze powracający z igrzysk wojskowych w Wuhan przywieźli do domu COVID-19 .

Źródło wspomniało o specjalnych badaniach zdrowia podczas Igrzysk Wojskowych, być może w celu monitorowania wyników małej, krótkoterminowej wersji testowej COVID-19.

Oświadczenie rzekomo złożone przez oficera Chińskiej Armii Ludowo-Wyzwoleńczej brzmiało: „Niech białe świnie mają trochę”.

Uwolnienie COVID-19 na Światowych Igrzyskach Wojskowych było również testem długoterminowych skutków tego typu broni biologicznej, ponieważ zagraniczni goście odwiedzający Igrzyska zabrali go z powrotem do swoich krajów i można było zaobserwować konsekwencje.

Ponieważ COVID-19 został zaprojektowany tak aby jego transmisja odbywała się drogą kropelkową, nie można było łatwo przypisać odpowiedzialności za wirusa bezpośrednio do Chin, natomiast można mu było przypisać naturalne pochodzenie.

Źródło wyjaśniło, że epidemia w Wuhan była całkowicie nieoczekiwana. Oznacza to, że nie doszło do wycieku laboratoryjnego.

Pekin dowiedział się o cichym rozprzestrzenianiu się COVID-19 na początku grudnia, ale zachował spokój i pozwolił na kontynuowanie międzynarodowych lotów z Wuhan.

Źródło spekulowało na temat dlaczego wybuch epidemii w Wuhan został następnie wykorzystany przez Chińską Partię Komunistyczną.

COVID-19 miał uderzyć w Stany Zjednoczone, ich sojuszników i cały zachodni świat z powodu problemów gospodarczych Chin i wojny handlowej prowadzonej przez prezydenta Trumpa. Skutki pandemii miały spowodować to że Trump przegra wybory.

Gdyby wojsko USA zostało ”zarażone” przez COVID-19, Chiny mogły wywierać dalsza presje na Tajwan, a być może nawet inwazję, natomiast masowe protesty w Hongkongu można by stłumić pod przykrywką środków zdrowia publicznego.

Jeśli Chiny unikną odpowiedzialności za COVID-19, a ich program broni biologicznej będzie mógł być kontynuowany, prawdopodobnie nastąpi kolejny, być może bardziej śmiertelny atak.

Badacz zagadnienia który poruszył temat na arenie międzynarodowej dr Lawrence Sellin jest na emeryturze z międzynarodowej kariery w biznesie i badaniach medycznych z 29-letnim stażem w rezerwie armii amerykańskiej i weteranem Afganistanu i Iraku. Jego adres e-mail to lawrence.sellin@gmail.com .

Ostatnie wpisy

WYSOKI RANG膭 DEZERTER Z CHI艃SKIEJ ARMII 鈥 鈥濔煢 ZOSTA艁 CELOWO UWOLNIONY PRZEZ CHI艃SKIE WOJSKO鈥.

21 sierpnia 2021 / Mo偶liwo艣膰 komentowania WYSOKI RANG膭 DEZERTER Z CHI艃SKIEJ ARMII 鈥 鈥濔煢 ZOSTA艁 CELOWO UWOLNIONY PRZEZ CHI艃SKIE WOJSKO鈥.

Mo偶e Ci si臋 spodoba膰

DLACZEGO ELITY NWO UWA呕AJ膭 SI臉 ZA BOG脫W TEGO 艢WIATA ? 2 maja 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • WYSOKI RANG膭 DEZERTER Z CHI艃SKIEJ ARMII 鈥 鈥濔煢 ZOSTA艁 CELOWO UWOLNIONY PRZEZ CHI艃SKIE WOJSKO鈥.
  • Mo偶e Ci si臋 spodoba膰