Otwórz oczy

IGRZYSKA WOJSKOWE W W WUHAN I TAJEMNICZA CHOROBA – CZY TO TAM WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO ?

Kanadyjski żołnierz zeznał podobno, że nawet jedna trzecia sportowców wojskowych, którzy brali udział w Światowych Igrzyskach Wojskowych w Wuhan w Chinach w październiku 2019 r., gwałtownie zachorowała na nie znaną jeszcze wtedy chorobę.

Nienazwany demaskator, z którym udzielił wywiadu Keean Bexte z Rebel Media i został zidentyfikowany jako „starszy członek kanadyjskich sił zbrojnych”, powiedział, że pod koniec igrzysk wielu sportowców doznało ”dziwnej choroby” z „problemami płucami, kaszlem, wymiotami, biegunką”.

Igrzyska wojskowe w Wuhan Wielu sportowców zachorowało

Według Rebel Media , w Wuhan stacjonowało 176 kanadyjskich żołnierzy na igrzyskach, a sposób — jedna trzecia całego kontyngentu sportowców została poddana kwarantannie, natomiast reszta chorych sportowców została umieszczona na tyłach samolotów, którymi wracali do domów.

Po czym żołnierze zostali wysłani do domów w całej Kanadzie. Dokumentna ten temat jest dostępny w formacie .pdf TUTAJ lub możesz go obejrzeć jako obrazy poniżej:

Narażenie na Covid 19 podczas 7. Światowych Igrzysk Wojskowych w Wuhan w Chinach 1
Narażenie na Covid 19 podczas 7. Światowych Igrzysk Wojskowych w Wuhan w Chinach 2
Narażenie na Covid 19 podczas 7. Światowych Igrzysk Wojskowych w Wuhan w Chinach 3

Badacze wątku uważają, że ​​może to być moment, w którym Covid-19 pojawił się po raz pierwszy.

To było zaledwie kilka tygodni przed oficjalnie uznanym pierwszym przypadkiem [Covid-19] 17 listopada. Dziennikarze badający sprawę oskarżył rząd kanadyjski o tuszowanie choroby żołnierzy. Co gorsza, twierdził, że rząd nie zadbał należycie o zdrowie żołnierzy.

Kiedy żołnierze zaczęli prosić o badania stanu zdrowia , odpowiedź brzmiała „nie”

Widzisz, gdyby kilkudziesięciu kanadyjskich żołnierzy uzyskało pozytywny wynik testu na obecność przeciwciał wirusowych po zakażeniu już w październiku 2019 roku, Chińczycy już wiedzieli co się święci

Żołnierz informujący o nieprawidłowościach stwierdził, że głównym priorytetem dla rządu kanadyjskiego było „nieprzyznanie się do tego” i podkreślił, że żaden ze 176 sportowców nie został przetestowany.

Zamiast tego kanadyjski ówczesny naczelny chirurg, generał dywizji AMT Downes, 22 stycznia 2020 r. napisał list o wybuchu nieznanego jeszcze wirusa w Wuhan.

Dokument nosi tytuł: „Potencjalne narażenie na nowy koronawirus 2019 podczas 7. Światowych Igrzysk Wojskowych 19 października w Wuhan w prowincji Hubei w Chinach”.

W liście skierowanym do żołnierzy-sportowców, którzy brali udział w igrzyskach, napisano, że naczelny lekarz jest przekonany, że liczba podejrzanych przypadków i liczba krajów, w których podejrzewa się zachorowania, „wzrośnie w ciągu najbliższych 30 dni”.

Wiedzieli o tym wszystko, ale ci o tym nie mówili

W liście napisano również, że Naczelny Chirurg nie wiedział o żadnych przypadkach koronawirusa wśród uczestników Wojskowych Igrzysk i że ryzyko zachorowania na tę chorobę było „znikome”.

Rozumowanie naczelnego chirurga polegało po pierwsze na tym, że żołnierze „wyjechali z Chin i wrócili do domu na długo przed tym, jak wirus zaczął krążyć w mieście Wuhan”.

Po drugie, Naczelny Chirurg zauważył, że żołnierze przebywali w domu „znacznie dłużej niż maksymalny okres inkubacji” między ekspozycją na wirusa a wystąpieniem objawów.

Bexte sprzeciwił się rozumowaniu Naczelnego Chirurga, wskazując, że pierwszy znany przypadek Covid-19 w Wuhan został wykryty 17 listopada.

Wojskowe źródło Bexte stwierdziło, że żołnierzom powiedziano, że miasto Wuhan zostało ewakuowane i że miało to ułatwić sportowcom dotarcie do iz Igrzysk.

Jak myślisz, dlaczego rząd postanowił ukryć tę tajemnicę przed […] wszystkimi, aby zignorować geopolityczne implikacje podważenia chińskiej narracji.

Dziennikarz powiedział, że żołnierze kanadyjscy narażają swoje życie za kraj, ale władze były zbyt przerażone, aby poddać im test na koronawirusa.

Koń trojański

Inni żołnierze na całym świecie też zachorowali podczas Igrzysk Wojskowych w Wuhan w październiku 2019 r.

W maju blog sportowy „ Inside the Games ” podał, że w igrzyskach wzięło udział blisko 10 000 żołnierzy z ponad 100 krajów oraz że żołnierze-sportowcy z Francji , Niemiec, Włoch , Luksemburga, Iranu ( jedenastu irańskich sportowców zmarło! ) i Szwecji wszyscy zgłaszali zachorowanie.

Web24.news zgłoszone 7 maja 2020 r.:

Szermierczy mistrz olimpijski Matteo Tagliariol już podejrzewa, że ​​światowe igrzyska wojskowe, które odbyły się w chińskim Wuhan w październiku zeszłego roku, były punktem zapalnym pandemii korony.

Kiedy przybyliśmy do Wuhan, wszyscy byliśmy chorzy. Wszystkie sześć osób w moim mieszkaniu było chorych, w tym wielu sportowców z innych delegacji

– powiedział 37-letni Włoch dla gazety Corriere della Sera.

Miałem ciężki kaszel, wielu innych sportowców miało gorączkę

– powiedział Tagliariol, który zdobył złoto w szpadzie szermierczej w Pekinie w 2008 roku. Najgorsze czekało go, gdy wrócił do Włoch.

Miałem bardzo wysoką gorączkę i nie mogłem oddychać. Nie pomogły też antybiotyki. Byłem chory i bardzo słaby przez trzy tygodnie. Potem zachorował mój dwuletni syn Leo. Kaszlał przez trzy tygodnie.

Mój partner również zachorował, ale kiedy zacząłem mówić o wirusie, pomyślałem: jestem zarażony. Rozpoznałem objawy COVID 19. – powiedział Tagliariol .

Zgodnie z artykułem DailyMail z 16 maja 2020 r.:

Jacqueline Bock z niemieckiej drużyny siatkarskiej, powiedziała w niedzielę The Mail, jak ona i jej koledzy zachorowali na Covid-19 podczas imprezy w mieście:

„Po kilku dniach niektórzy sportowcy z mojego zespołu zachorowali” – powiedziała. Zachorowałem w ciągu ostatnich dwóch dni.

Ojciec panny Bock również zachorował kilka tygodni po jej powrocie „Nigdy nie czułam się tak chora” – powiedziała. „Albo to było bardzo ciężkie przeziębienie, albo Covid-19. Myślę, że to był Covid-19.

Francuska pięcioboistka Elodie Clouvel, 31 lat, twierdziła, że ​​ona i jej 27-letni partner Valentin Belaud zarazili się wirusem podczas igrzysk.

Wśród dziesiątek innych zawodników, z którymi skontaktowało się Ministerstwo Spraw Zagranicznych, niektórzy powiedzieli, że powiedziano im, aby nie komentowali.

Według artykułu opublikowanego przez Radio Farda w Iranie zmarło jedenastu sportowców, którzy zachorowali w Wuhan:

22-letnia członkini irańskiej reprezentacji kobiet w futsalu, Elham Sheikhi, była pierwszym sportowcem, który został publicznie uznany za ofiarę Covid-19. Pani Sheikhi pochodziła z prowincji Qom, która była epicentrum śmiertelnej epidemii.

„Jedenastu sportowców, którzy zmarli na koronawirusa, rywalizowało w koszykówce, boksie, szachach, judo, piłce nożnej, taekwondo i zapasach”.

Dlaczego zginęło tak wielu irańskich sportowców? Czy byli narażeni na bardziej śmiercionośny szczep wirusa?

The American Prospect poinformował 30 czerwca 2020 r., że:

Dochodzenie w sprawie przypadków COVID-19 w wojsku [USA] na podstawie oficjalnych i publicznych materiałów źródłowych pokazuje, że istnieje silna korelacja w przypadkach COVID-19 zgłoszonych w amerykańskich obiektach wojskowych, które są bazą domową członków amerykańskiego zespołu, który udał się do Wuhan.

Przed 31 marca, kiedy Pentagon ograniczył udostępnianie informacji o przypadkach COVID-19 w instalacjach ze względów bezpieczeństwa, infekcje miały miejsce w co najmniej 63 obiektach wojskowych, do których członkowie zespołu wrócili po igrzyskach w Wuhan.

Ostatnie wpisy

Kategorie

IGRZYSKA WOJSKOWE W W WUHAN I TAJEMNICZA CHOROBA – CZY TO TAM WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO ?

25 sierpnia 2021 / Możliwość komentowania IGRZYSKA WOJSKOWE W W WUHAN I TAJEMNICZA CHOROBA – CZY TO TAM WSZYSTKO SIĘ

Koń trojański

Inni żołnierze na całym świecie też zachorowali podczas Igrzysk Wojskowych w Wuhan w październiku 2019 r.

Może Ci się spodobać

JAK WYTRESOWAĆ NIEWOLNIKA ABY BAŁ SIĘ WOLNOŚCI. 16 sierpnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • IGRZYSKA WOJSKOWE W W WUHAN I TAJEMNICZA CHOROBA – CZY TO TAM WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO ?
  • Koń trojański
  • Może Ci się spodobać