Otwórz oczy

NIEZALEŻNI MEDYCY WYZNACZYLI PONAD MILION DOLARÓW NAGRODY ZA WYIZOLOWANIE NIESŁAWNEGO 🦠

W ciągu ostatniego roku, powstało wiele badań i raportów dotyczących 🦠 wywołującego chorobę COVID-19. Dla niektórych osób i instytucji, nic nie zostało wystarczająco udowodnione, dlatego też w okolicach kwietnia, grupa kierowana przez dziennikarza Samuela Eckerta zaoferowała na swojej stronie internetowej równowartość 1,2 miliona dolarów, za wyizolowaną próbkę niesławnego świruska.

Treść „konkursu” zakłada że 1 milion euro zostanie przyznane wirusologowi, który dostarczy naukowy dowód istnienia świruska, dokumentując przy tym wszystkie kroki podjęte w dowodzie i izolując jego genom. Jak narazie, nikt nie zdołał spełnić postawionych przez Eckerta kryteriów.

Eckert, w swoim przesłaniu mówił o bardzo konkretnym dowodzie i miał na myśli izolację wirusa zgodnie z postulatami Roberta Kocha. Był on niemieckim lekarzem, który w 1905 roku otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny za swoją pracę nad gruźlicą. Ustanowił on również własne postulaty dotyczące izolacji bakterii w czystej kulturze. 

Jego kryteria udowodnienia związku przyczynowego między mikroorganizmem a konkretną chorobą znane są jako postulaty Kocha. Wykorzystywanie ich w kontekście SARS-CoV-2, jest jednak nieodpowiednie z jednej prostej przyczyny.

Hodowanie wirusów w XIX wieku było niemożliwe, a postulaty Kocha dotyczą bakterii. Z biegiem lat, zostały one zrewidowane, aby uwzględnić najnowsze postępy nauki i nie są już bezwzględnym wymogiem przyczynowości zakaźnej.

Mając taką wiedzę, nie sposób nie sposób nie uznać, że konkurs Eckerta nigdy nie zostanie rozstrzygnięty. Przyjmowanie XIX wiecznych kryteriów analizy bakterii w izolowaniu wirusów, nigdy nie zostanie potraktowane jako naukowy dowód w XXI wieku, a takiego oczekują przecież autorzy konkursu.

Do września pozostało zaledwie kilka dni, a to oznacza, że rządzący nami panowie, ci na tylnych siedzeniach, rozpoczną kolejną fazę zastraszania i namawiania do wstrzyknięcia sobie doświadczalnych preparatów biologicznych. Ale nie tylko się rozpocznie już niebawem, bo oto biznes szprycowy dopiero rozkręca się na dobre !

Europejska Agencja Leków zamówiła 500 mln dodatkowych 💉 . Wyprodukują je oczywiście Pfizer i Moderna. Decyzję w tej sprawie podjęła we wtorek Europejska Agencja Leków (EMA). i tak jak mówił Donald Trump, będzie to kolejny „zastrzyk finansowy”, dla i tak już bogatych panów z korporacji.

W Polsce, naszym umęczonym kraju, rozpoczną w związku z tym kolejną „falę przymuszania” do ukłucia igłą, medialnie przoduje w tym kilku dobrze znanych panów, nazywanych „doktorami, lub profesorami”. Przewodzi im pan Horban, którego wypowiedzi są nacechowane osobowością dyktatora, rodem z czasów stalinizmu.

W jednym z programów Horban zadano my pytanie: „czy panu się otwiera nóź w kieszeni, jak pan widzi posłów, którzy jeżdżą do domu dziecka i tam uniemożliwiają zaszczepienie dzieci”.

Ten spec od igłowych rozwiązań  odpowiedział: „gdybym umiał się posługiwać tym nożem, to pewnie bym się posłużył”. Z kolei poseł Witold Tumanowicz na konferencji przeciwko „medycznym dyktatorom” zacytował z kolei inną kontrowersyjną wypowiedzią  pana speca Horbana, która brzmiała: „świerzbi nas ręka, by rekomendować przymus szczepień”.

Dodał, że z informacji, do których dotarła Konfederacja wynika, że „profesor będzie rekomendował różnorodne kary dla osób, które nie maja szczepień, czyli segregację sanitarna”.

Nie ulega wątpliwości, że już niebawem, może za kilkadziesiąt godzin, rozpoczną kolejną już fazę globalnej akcji „wy💉”, to zapewne ta o której opowiadał w jednych z nagrań pan Bill Gates, znany wszystkim dobroczyńca i filantrop, który w Afryce „wy💉” setki milionów murzynów ! W Polsce, tak jak w Afryce, już za kilkadziesiąt dni możemy być świadkami działania „czwartej fali 💉”.

Ostatnie wpisy

NIEZALE呕NI MEDYCY WYZNACZYLI PONAD MILION DOLAR脫W NAGRODY ZA WYIZOLOWANIE NIES艁AWNEGO 馃

2 wrze艣nia 2021 / Mo偶liwo艣膰 komentowania NIEZALE呕NI MEDYCY WYZNACZYLI PONAD MILION DOLAR脫W NAGRODY ZA WYIZOLOWANIE NIES艁AWNEGO 馃 zosta艂a wy艂膮czona

Mo偶e Ci si臋 spodoba膰

CZY CZEKA NAS WIZJA PONUREGO 艢WIATA BEZ GOT脫WKI ? 26 marca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • NIEZALE呕NI MEDYCY WYZNACZYLI PONAD MILION DOLAR脫W NAGRODY ZA WYIZOLOWANIE NIES艁AWNEGO 馃
  • Mo偶e Ci si臋 spodoba膰