Otwórz oczy

NOWE CZASY I NOWY RODZAJ OBYWATELA

Na głównych dworcach kolejowych i lotniskach we Włoszech wzmocniona zostanie policyjna ochrona w związku z zapowiedzią protestów przeciwników przepustek COVID-19. Od środy będą one konieczne w pociągach, samolotach, na statkach i promach.

Ponadto tylko z przepustką można będzie podróżować międzyregionalnym autobusem. Więcej tego bez certyfikatu nie będzie możliwości korzystania z restauracji, kina, teatru, koncertów itd. Kara za jej brak podczas kontroli biletów wynosić będzie od 400 do 1000 euro.

W Hiszpanii rośnie liczba miejsc, w których przed wejściem do restauracji konieczne jest pokazanie zaświadczenia o zaszczepieniu przeciw COVID-19 lub o negatywnym wyniku testu na koronawirusa. W Portugalii podobna zasada obowiązuje w weekendy we wszystkich lokalach.

Do grona krajów z obostrzeniami dołączą także Niemcy. U naszych zachodnich sąsiadów. Jak podaje Deutsche Welle, kanclerz Angela Merkel i premierzy krajów związkowych ustalili, że tylko osoby zaszczepione, ozdrowieńcy albo posiadające aktualny negatywny wynik testu będą mogły korzystać z hoteli, basenów, siłowni, salonów fryzjerskich czy wchodzić do restauracji, szpitali i domów opieki..

Kara za brak? 400 euro. Polska idzie o krok dalej, rząd pracuje nad ustawą, która pozwoli pracodawcy wysyłanie pracowników nie💉 na BEZPŁATNY URLOP. No chyba, że chce mieć ZAMKNIĘTY DOBROWOLNIE LOKAL. W Australii, Francji czy w Izraelu sceny niczym z filmu sci fiction..

Policja sprawdza ludzi w restauracjach czy mogą tam przebywać i czy mają paszporty covidowe, segregacja, zatrzymania.. Rozpedza się maszyna zniewolenia.

Nie wydaje Wam się dziwne, że tuż przed kolejnym lockdownem i kolejnymi wprowadzanymi przepisami, które mają na celu zmuszanie de facto ludzi do szczepienia dochodziło do ataków codziennie na punkty szczepień, sanepidy, mobilne punkty💉 itd?

W wakacje ataków dokonano w Gdańsku i w Zamościu na punkty 💉 i sanepid. Premier Morawiecki na konferencji nazwał to „bandyckim aktem”, a Minister Zdrowia Niedzielski uwaga „aktem terroryzmu” ! Ja to widzę tak: TO TEATR DLA MAS, SHOW. Kolejna faza, którą trzeba przeprowadzić. To po to abyś Ty zanim zaczniesz się buntować i atakować wiedział jak szybko i sprawnie działa Państwo.

Porównywanie do terroryzmu ma tylko jeden finalny cel, stworzyć podświadomie w głowach słuchającej to masie obraz przeciwnika lockdownu czy szczepień debila, foliarza, bandyty i bezmózga terrorysty. Ma też zniechęcić potencjalnych przyszłych buntowników do działań.

Pamiętacie jak podczas Marszu Niepodległości podpalono budkę pod rosyjską ambasadą? Podpalily ją służby, tajniaki co wyszło po fakcie na nagraniach w restauracji Pana Sowy tylko po to aby zdyskredytować Marsz Niepodległości i stworzyć w głowach ludzi zły obraz związany z Marszem Niepodległości.

Dobrowolna szprycula

Dobrowolne 💉. Czy istnieje w ogóle coś takiego? Za każdym razem jak pytam znajomego, członka rodziny, który się za💉 mówią to samo. Musieli to zrobić, bo może straciliby pracę, bo znów zamkną mu interes, bo nie pojedzie na wakacje. No to odpowiadam, że „zostałeś zmuszony stary”. Nie istnieje coś takiego jak dobrowolne przyjmowanie szczepionki.

Olbrzymia część społeczeństwa za💉 się w obawie przed restrykcjami, lockdownem, utratą pracy czy choćby z prostych powodów jak brak możliwości wejścia na koncert czy mecz. Więc suma sumarum zaszczepili się nie w obawie przed wirusem, ale przed decyzjami rządzących, które nie raz były przecież nieuzasadnione i idiotyczne. To samo z maskami nosicie je w obawie przed mandatem, a nie wirusem.

Co to za dobrowolność jak już nie mogę np. wejść na koncert nie zaszczepiony, przecież to ogranicza moje podstawowe prawa obywatelskie. Najgorsze jest to, że to dopiero początek. Już słyszy się debaty polityków w mediach o tym aby karać niezaszczepionych surowiej, aby pracodawcy mogli wymagać szczepienia od pracownika w obawie przed zamknięciem interesu.

Słowa premiera o dobrowolności szczepień są jawnym kłamstwem, podświadomym praniem mózgu powtarzanym jak mantra przez jego rządowych kolegów. Pod pozorem dobrowolności i bezpieczeństwa zabiera się nam ostatnie prawa, wolności..

Nowy rodzaj obywatela

To taki, który słucha się bezkrytycznie władzy, chłonie wszystko jako prawdę co przedstawią mu media, pragnie by państwo opiekowało się nim oddając swoją wolność. Nowy rodzaj obywatela po prostu nie myśli samodzielnie. Spójrzmy na prosty przykład ilu ludzi w marketach popierdala dalej w maseczkach, są w pełni zapieczętowani preparatem, a i tak dalej trzymają dystans społeczny.

Tak bardzo boją się „kary”, ale za to chętnie sięgają po nagrody i liczą na wygraną w loterii. Wierzą w zagrożenie klimatyczne, że jesteśmy odpowiedzialni za wzrost temperatury Ziemi, że mamy obowiązek za to płacić, bo to jest przecież „eko”.

Wierzą w 4 rewolucję przemysłową dzięki, której setki milionów ludzi straci pracę na rzecz robotyzacji i sztucznej inteligencji. Zmiana w tej kwestii będzie bolesna, bo jak na przykład pracownik huty pracujący 20 lat w tejże hucie ma się przebranżowić do nowego zawodu?

Wierzą, że socjal w postaci Dochodu Podstawowego rozwiąże nasze wszystkie problemy. Wierzą, że cyfryzacja wszechobecne kamery, czujniki, 5G i cały ten internet rzeczy zapewni nam bezpieczny świat. Wierzą, że zawodne, drogie i nie ekologiczne Turbiny Wiatrowe zaspokoją nasze rosnące potrzeby na energię. Ile jeszcze trzeba będzie wyciąć lasów żeby te „ekologiczne” cuda mieć gdzie postawić?

Zapomniałem, Obywatel Nowego Rodzaju nie zadaje takich pytań, nie wątpi, nie podważa tylko ślepo podąża za nie swoim planem. Wierzą, że zwiększanie wydatków na zbrojenia w czasach kryzysu jest nam potrzebne. Wierzą, że bogata Oligarchia prywatnego biznesu uratuje nas przed zagładą. Wierzą, że gotówka roznosi choroby, jest szkodliwa dla środowiska i trzeba będzie płacić za wszystko elektronicznie.

Cieszyli się, że mogą kupić burgera w korporacji, ale drobni restauratorzy nie mogli prowadzić swoich biznesów. Wierzą, że jeśli jakiś autorytet coś mówi to tak musi być niezależnie od tego jaki jest faktyczny stan rzeczywistości. Wierzą, że musimy być obywatelami Europy, a nie Polakami. Wierzyli, że to potrwa dwa tygodnie, że to tylko na chwilę. I dalej wierzą, że zaraz to wszystko wróci do normalności.

Naiwnie dalej głosują na złodziei i zdrajców w zasadzie są współwinni temu wszystkiemu. Ale nigdy, przenigdy nie przyznają się do błędu przed samym sobą, że źle postępują, że wspierają tyranię i ich postępowanie sprzyja coraz to większemu uciskowi. Orwell i Huxley mieli rację, ostrzegali nas co nadchodzi. Teraz każdy poczuje to na własnej skórze.

A ty jakiego rodzaju obywatelem jesteś ?

Źródło : Otwórz oczy / Nieznana Rzeczywistość

Ostatnie wpisy

Kategorie

NOWE CZASY I NOWY RODZAJ OBYWATELA

6 września 2021 / Możliwość komentowania NOWE CZASY I NOWY RODZAJ OBYWATELA została wyłączona

Dobrowolna szprycula

Dobrowolne 💉. Czy istnieje w ogóle coś takiego? Za każdym razem jak pytam znajomego, członka rodziny, który się za💉 mówią

Nowy rodzaj obywatela

To taki, który słucha się bezkrytycznie władzy, chłonie wszystko jako prawdę co przedstawią mu media, pragnie by państwo opiekowało się

A ty jakiego rodzaju obywatelem jesteś ?

Może Ci się spodobać

NAJWIĘKSZE TAJEMNICE IV RP – OPERACJA ”MOST”, JP MORGAN, FBI, I ”AMBER GOLD”. 5 kwietnia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • NOWE CZASY I NOWY RODZAJ OBYWATELA
  • Dobrowolna szprycula
  • Nowy rodzaj obywatela
  • A ty jakiego rodzaju obywatelem jesteś ?
  • Może Ci się spodobać