Otwórz oczy

KOLEJNE TESTY ? – CO WYKAZUJE BADENIE ŚWIATŁEM UV ?

KOLEJNE TESTY ? – CO WYKAZUJE BADENIE ŚWIATŁEM UV ?

Zaczynamy od apelu do niedawno powstałego Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców:

Wielu z Was ma dostęp do dobrze wyposażonych laboratoriów; postarajcie się zdobyć fiolki ?; dokonajcie analiz ich zawartości, podobnych do przedstawionych na blogu; stańcie w sposób czynny u boku ludzi walczących przeciwko potwornemu złu, które dziś wyciąga swe szpony po całą ludzkość!

Oto wyniki testów wykonanych przy użyciu metody fluorescencji UV, które potwierdzają tezę, że analizowane fiolki ze ? zawierają tlenek grafenu

W programie nr 77, «La Quinta Columna» podzieliła się wynikami analizy fluorescencji UV przeprowadzonej na fiolce ze ? firmy Pfizer.

Diagram został sporządzony przez prof. dr Pablo Camprę, który nadzorował analizę fiolki przy użyciu różnych technik (m.in. mikroskopu optycznego oraz elektronowego, spektroskopii).

Zgodnie z wynikami analizy fluorescencji UV, wartość szczytowa osiągnięta przez nanomateriał obecny w fiolce idealnie odpowiada wartości szczytowej tlenku grafenu (340 nm).

TRANSKRYPCJA VIDEO (z napisami angielskimi) ZAMIESZCZONEGO na końcu postu:

Dr José Luis Sevillano: Ponieważ, jak stwierdziłem wcześniej, ci ludzie są bardzo, bardzo, ale to bardzo źli i bardzo dobrze organizują się, aby nas skrzywdzić, więc kiedy coś robią, to decydują się na to, ponieważ wszystko mają bardzo dobrze przemyślane. Zaczynamy zdawać sobie sprawę z tego, co zamierzają, ponieważ ich plan ma kilka poziomów.

Pierwszym poziomem tego wszystkiego jest broń magnetyczna i fakt, że szczepią was bez potrzeby. To jest pierwszy etap.

Na drugim widzimy, że istnieje toksyczność, o której wam nie powiedzieli, i że zabija ona ludzi. To jest drugi stopień.

Trzecim jest neurokontrola. Jak do tego doszliśmy? Cóż, poprzez szukanie jej; wystarczy przypomnieć sobie słowa Elona Muska.

A odnośnie czwartego poziomu, nie jesteśmy nawet w stanie sobie wyobrazić, co ci ludzie zamierzają osiągnąć przy pomocy owej neurokontroli.

Co do zawartości ?, ponieważ nie wszystko, co wchodzi w skład tych ? zostało do tej pory omówione.

Jeśli fakt obecności w nich grafenu przyprawia was o ciarki, to nie wyobrażacie sobie, jak będziecie się czuć, gdy zaczniemy wam mówić o tym, co od czasu do czasu widać pod mikroskopie optycznym. I że nie jest to widoczne wyłącznie w jednej fiolce, ale w wielu fiolkach.

Oni prowadzą przeciwko nam wojnę, a głównym celem tych ludzi jest zdrowy rozsądek. Oni, za pomocą wszystkich ich poczynań, chcą nas wciągnąć w szaleństwo, dlatego powinniśmy być stanowczy i nie akceptować niczego, co nie jest zdroworozsądkowe. (…)

Ricardo Delgado: Zamierzam zaprezentować wynik nowego testu uzupełniającego, który przysłał nam nasz przyjaciel Campra. Ale zanim zobaczymy wyniki testu, zanim zobaczymy ten test, obejrzyjmy wideo. Aby odświeżyć sobie ten wątek.

Cóż, jest to trzeci przypadek, że w miejscu za? widzimy fotoluminescencję u osoby poddanej działaniu promieniowania ultrafioletowego pochodzącego od znanych latarek. Oświetlając obszar (ciała) można zauważyć, że wewnątrz znajduje się materiał fotoluminescencyjny.

Również tlenek grafenu posiada tę właściwość. Tak więc, wyniki widma, a to również zostało przeanalizowane we Włoszech, były takie właśnie. Szczególnie w szczycie promieniowania ultrafioletowego. Pokażę wam to. Nie jest to całkowicie rozstrzygający dowód, ale jest to coś, co nie odrzuca obecności grafenu. Widzicie to na ekranie? Zrobię zbliżenie.

Ricardo Delgado: Fiolka oznaczona jest kolorem niebieskim i daje wartość szczytową tuż przy długości 340 nm, a 340 nm to szczyt promieniowania ultrafioletowego, nie? Porównywano tu różne rzeczy: surowicę, surowicę z dodatkiem grafitu, fiolkę (która – jest na niebiesko – z zawartością produktu Pfizer).

Szczyt przy wartości 340 nm, po wystawieniu na oddziaływanie promieniowania ultrafioletowego. Zatem wskazywałoby to również na to, że w fiolce znajduje się zawartość fotoluminescencyjna o takich samych właściwościach jak tlenek grafenu. Nie jest to dowód rozstrzygający, ale istnieje i dodaje się do tych, które zdobyliśmy już wcześniej… Czy tak, José Luis?

Dr José Luis Sevillano: To nie wyklucza grafenu, to dowód, który może nie jest rozstrzygający, ale nie jest wykluczający. Badania trwają i na razie nie znaleziono żadnych dowodów, które obalałyby teorię obecności grafenu. Wciąż szukamy. (…)

Dr José Luis Sevillano: Nikt się na to nie odważy, oczywiście. Musimy to robić tutaj, tak jak potrafimy. Ludzie w innych krajach też to robią, ale my wciąż mamy tę przewagę, że pod mikroskopem optycznym widać tkaniny (grafenu) oraz (jego) fałdy; widać strukturę grafenu, i każdy, kto ma mikroskop optyczny, może to zobaczyć. Można też zobaczyć małe rzeczy, które się tam poruszają, ciągnąc te tkaniny. Widzisz bardzo interesujące rzeczy, które są żywe, a których też nie powinno tam być.

Ricardo Delgado: Zauważ, że te poruszające się rzeczy mogą być mikroorganizmami lub może to być również nanotechnologia. Nie wiemy jeszcze, co to jest, ale szukamy sposobu, aby to ustalić.

Dr José Luis Sevillano: W tej chwili mamy wystarczająco dużo pracy do wykonania z grafenem. Wystarczy spojrzeć na bałagan, jaki zrobiono z grafenem, by wpędzić nas w kolejne kłopoty. Najpierw musimy mieć pewność co do grafenu, a potem zabierzemy się za inne rzeczy, które również nie powinny znaleźć się w fiolce. ? nie powinna zawierać niczego żywego ani żadnych innych nieczystości w jej cieczy, takich jak te, które można zobaczyć pod mikroskopem optycznym.

Więc zróbcie to samo, gdziekolwiek nas usłyszycie. Naśladujcie nas i publikujcie informacje, nawet anonimowo, jak zrobili to ludzie z ich magnetycznymi ramionami. Nikt nie zna imienia i nazwiska tych ludzi, ale w swoich filmikach przekazują swoje przesłanie i pokazują swoje ramiona.

Róbcie co możecie, bo ci ludzie idą po nas. Przyjdą po nas wszystkich. Czy wy tego nie rozumiecie, do cholery! – Czy myślicie, że łatwo was będzie uratować przed tymi ludźmi? – Nie!

Zrozumcie, że oni chcą nas wszystkich wymazać. Wróg ma cel, jakikolwiek by on nie był, i niektórzy z was padną prędzej czy później, ale wrogowi chodzi o kontrolę. A neurokontrola przy użyciu tego rodzaju materiału oznacza śmierć: neurodegenerację i śmierć po pewnym czasie.

Czy myśleliście, że zostaniecie uratowani, ponieważ ? nie miała na was (natychmiastowego) negatywnego wpływu i ponieważ dzisiaj czujecie się dobrze? – Prędzej czy później i ty zostaniesz podłączony do A.I. (sztucznej inteligencji) znajdującej się ponad twoją głową i twoje życie straci wszelką wartość.

Jeśli teraz nie pomożemy sobie nawzajem, tak byśmy byli w stanie powstrzymać tych ludzi – póki jesteśmy silni – i jeśli pozwolimy, aby upłynął czas, to ci ludzie staną się silniejsi, ponieważ widzą, że my nic nie robimy; i jeśli ujrzą, że stajemy się coraz to bardziej stchórzliwi, to tak jakbyśmy się im poddali.

VIDEO (Napisy angielskie) – Wyniki testu fluorescencji UV

https://rumble.com/vjnlld-la-quinta-columna-uv-fluorescence-test-results.html?mref=lveqv&mc=48pz1

Udostępnij