Skok w króliczą norę

RELACJE ŚWIADKÓW – CZY SATANISTYCZNE I RYTUALNE POLOWANIA NA DZIECI W LASACH SĄ PRAWDZIWE ?

Dzieci i młodzież są odurzane, rozbierane do naga, gwałcone, porzucane w lesie, ścigane i zabijane. Historia, która brzmi jak rozdział z trzeciorzędnej powieści, jest to jednak ukryta tajemnica świata w polityki monarchii i showbiznesu.

Przeczytaj tutaj wstrząsające relacje dzieci-ofiar, które przeżyły horror i które nazwały swoich oprawców.

Zakon św. Huberta

Jest to towarzystwo łowieckie, które zostało założone w 1695 roku przez austriackiego hrabiego Antona von Spork – ale do dziś nie ma jednoznacznych dowodów na to, że zakon jest w rzeczywistości stowarzyszeniem, w którym polują na ludzi. Ale miejmy na uwadze nazwę.

Innym ważnym miejscem do zapamiętania jest Cibolo Creek Ranch, ośrodek VIP o powierzchni 30 000 stóp kwadratowych, schowany w górach Chinati, około stu mil od granic Meksyku.

Odwiedzający to miejsce zazwyczaj przylatują prywatnym odrzutowcem. Goście to gwiazdy Hollywood, politycy i zamożni ludzie biznesu. Mick Jagger, Tommy Lee Jones, Dick Cheney i Charlie Sheen są również stałymi gośćmi.

Dzieci-ofiary, które przeżyły, dostają gęsiej skórki, gdy słyszą te nazwiska, twierdzą, że były wykorzystywane przez tych ludzi. To dużo rzeczy, ale jedna po drugiej.

Właścicielem posiadłości jest niejaki John Poindexter, właściciel JB Poindexter i czołowy członek Zakonu Hubertus, dlatego ranczo jest często odwiedzane przez członków Zakonu.

Mówi się, że w 2010 roku 53 członków zakonu spotkało się na ranczu, by, polować na dzieci. Podobno wśród gości byli członkowie rodziny królewskiej.

Amerykański oddział Zakonu jest lepiej znany jako Amerykańscy Rycerze, którzy po raz pierwszy spotkali się w Bohemian Grove Club w San Francisco. Ten klub jest połączony z dużą posiadłością na północ od San Francisco, na której regularnie odbywają się elitarne imprezy pedofilskie – w których uczestniczą także liczni międzynarodowi politycy i wpływowi ludzie biznesu.

„Bohemian Grove jest rzekomo przeznaczony do rekreacji, zapewniając wpływowym politycznie ludziom rzekomo bezpieczne środowisko, w którym mogą organizować „imprezy” bez ograniczeń.

Jedyny interes, który tam prowadzono, dotyczył egzekwowania Nowego Porządku Świata, co nadało temu miejscu nastrój „tajemnicy loży masońskiej” .

Wiele lat wcześniej Cathy O’Brien próbowała wraz z byłym pracownikiem CIA Markiem Philipsem, który wyciągnął ją z programu, wnieść sprawę do sądu. Do tej pory wniosek ten nie został uwzględniony ze względów bezpieczeństwa narodowego.

Według byłych ofiar dzieci miały być przywożone do klubu z daleka – w tym z Australii. Ofiary twierdzą, że widziały dzieci przywiezione do sekwojowego lasu gdzie miały paść ofiarami polowań

Ofiary, które przeżyły, informują, że polowanie, gwałt i zabijanie dzieci to rodzaj sportu rekreacyjnego wykorzystywanego przez pedofilską elitę. Według zeznań świadków, rzekomymi uczestnikami na ziemi europejskiej są także król Albert z Belgii, holenderski następca tronu Alfrink Bernhard, książę Johan Frisco z Holandii i jego żona Mabel Wisse Smit.

David Shurter jest jedną z ofiar, które przeżyły nadużycie rytualne i są gotowe do składania zeznań. Mówi, że on również został przywieziony do Bohemian Grove jako dziecko:

Byłem przebrany za pluszowego misia i musiałem wziąć udział w polowaniu. Zostałem przywieziony do Bohemian Grove przez prezydenta Richarda Nixona.

Polowanie było pilnie strzeżone przez Gwardię Królewską

David Shurter nie jest jedynym świadkiem, który przerwał jego milczenie. Coraz więcej osób ma odwagę powiedzieć to, co wie. Ofiary, wspólnicy, a czasem sprawcy, tacy jak Kees van Korlaar, były członek holenderskiej mafii narkotykowej Octopus.

Korlaar potwierdza, że ​​wiele ofiar polowań pochodziło z ośrodków detencyjnych dla nieletnich w Belgii i Holandii. Naoczny świadek, który chce pozostać anonimowy donosi:

W 2004 roku mimowolnie byłem świadkiem torturowania, gwałcenia i mordowania dzieci którym wcześniej podano narkotyki przez wysoko postawione holenderskie elity. Zostałem zabrany na polowanie w Belgii pod Brukselą, gdzie zobaczyłem dwóch chłopców i dziewczynkę w wieku 14 i 16 lat, które były zwierzyną w polowaniu. Polowanie było ściśle strzeżone przez holenderską gwardię królewską. Powiedziano mi również, że był obecny król Belgii Albert.

Czterech naocznych świadków zeznało przed Międzynarodowym Trybunałem Praw Człowieka w Brukseli w 2014 roku, że byli zmuszani jako dzieci i młodzież do udziału w polowaniach, podczas których oni i inne dzieci zostali zgwałceni.

Podobno penisy zabitych chłopców zostały odcięte, aby można je było powiesić na ścianie jako trofea jak poroże jelenia. Mówi się, że na terenie belgijskiego pałacu królowej Beatrix odbywały się też liczne przyjęcia.

Holenderska terapeutka Toos Nijenhuis twierdzi, że w wieku czterech lat była zmuszona oglądać mordowanie dzieci, w które zamieszany był także przyszły papież Joseph Ratzinger oraz ojciec królowej Beatrix i założyciel Bilderberger, książę koronny Alfrink Bernhard. Dosłownie powiedział Nijenhuis:

Widziałem, jak były papież Joseph Ratzinger zamordował małą dziewczynkę. Było to jesienią 1987 roku we francuskim zamku. To było straszne.

Pięciu sędziów Międzynarodowego Trybunału Praw Człowieka zbadało dowody gwałtu, tortur, morderstw i porwań dzieci popełnionych przez członków dziewiątego kręgu satanistycznego kultu, lecz sprawiedliwość i wyrok są jeszcze daleko.

Chociaż w Irlandii, Hiszpanii i Kanadzie odkryto 34 masowe groby, w których znaleziono szczątki dzieci, które mogą być bezpośrednio związane z działalnością Dziewiątego Kręgu, wydaje się, że proces prawny zamarł.

Największy grób znajdował się na terenie Indian Mohawk Residential School, Brantford, Ontario, gdzie w 2008 roku zwłoki zostały zidentyfikowane przez dzieci przed Kościołem katolickim, kanadyjski rząd, a rząd brytyjski wykonaniu wykopu przez archeologów .. ( survivor Native Boarding School mówi, że królowa Anglii porwała dzieci w Kanadzie)

Sąd ITCCS znaleźć królowa Elżbieta i książę Filip winnym zniknięcia dziesięciorga dzieci z katolickiej szkoły z internatem w Kamloops, British Columbia w 1964 roku w 2013 roku ( Pozostałości 215 dzieci odkrył w byłej kanadyjskiej szkole z internatem.

W 2014 roku świadkowie sądowi zidentyfikowali belgijską i holenderską rodzinę królewską zamieszaną w gwałt i zabijanie dzieci i noworodków w Mohawk. Wśród domniemanych sprawców byli następca tronu Bernhard i król Hendrick, małżonka królowej Wilhelminy Holandii.

800 zwłok dzieci pochowanych na terenie klasztoru

Dwór otrzymał od jezuitów szereg dokumentów archiwalnych o kulcie składania ofiar z dzieci, znanym jako „Rycerze Ciemności”, założonym w 1933 r. przez rycerzy katolickich jezuitów i nazistowską dywizję Waffen SS, której członkiem w młodości był papież Benedykt.

Z zapisów wynika, że ​​Joseph Ratzinger został członkiem rycerstwa pracując jako pomocnik kapelana SS w niemieckim obozie koncentracyjnym Ravensbruck. Według zapisów Ratzinger miał również brać udział w rytuałach składania ofiar z dzieci, w których wykorzystywano dzieci porwane z obozu i więźniów politycznych.

Inny dokument sądowy o nazwie Magisterial Privilege ma dowodzić, że rytuały składania ofiar z dzieci odbywają się lub przynajmniej miały miejsce w Watykanie w regularnych odstępach czasu.

Sygnalistka „Svali” z hrabstwa San Diego w Kalifornii twierdzi, że był świadkiem tego samego typu okropieństw.

Ponadto irlandzki śledczy powiedział sądowi, że około 800 dzieci pochowanych w szambie na terenie katolickiego klasztoru zostało poćwiartowanych a w niektórych przypadkach rozerwanych na kawałki. Wiele wskazuje na to, że dzieci były również ofiarami satanistycznych rytuałów.

Uważa się, że satanistyczne rytuały ofiarne z kręgu dziewiątego odbywały się w katakumbach katolickich katedr, w tym w Watykanie, w obiektach prywatnych i wojskowych oraz w lasach w Belgii, Holandii, Hiszpanii, Australii, Francji, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Do dziś w środkach masowego przekazu nie dowiadujemy się o tym prawie nic. Ani o polowaniu na ludzi i dzieci – tym bardziej o satanistycznych rytuałach ofiarnych, bo sprawców chroni potężna sieć, której tożsamości do dziś nikt nie zna.

Nie wiemy, czy rzeczywiście są to iluminaci czy jezuici. Możemy się tylko domyślać. Właśnie z tego powodu większość społeczeństwa uważa te ohydne zbrodnie za teorię spiskową.

Sprawcy wykorzystują ten fakt, aby bez przeszkód kontynuować swoje ”zabawy”. To ci sami sprawcy, którzy mają pod kontrolą politykę i naukę i którzy kontrolują to, co wolno upubliczniać.

Sztuka i kultura są również coraz częściej nadużywane do przedstawiania anormalnych praktyk pedofilskich. Na przykład w pracach Aleksandry Waliszewskiej widać też sceny polowań z nagimi dziećmi pędzonymi przez las – widać nawet krwawiące rany na tułowiu i nogach ofiar ( odkryto działające na całym świecie sieci pedofilów ).

Inną ofiarą, która wykazała się dużą dozą odwagi na konferencji prasowej w Sydney w 2015 roku, relacjonując satanistyczne rytuały i wymieniając nazwiska ich oprawców, jest Fiona Barnett.

Barnett mówi również o satanistycznych rytuałach w międzynarodowym kręgu pedofilów VIP-ów. Wymienia trzech byłych premierów Australii i byłego prezydenta USA, którego oskarża o czyny pedofilskie.

Barnett mówi, że siatka składa się ze znanych aktorów, sędziów i prominentnych przedstawicieli biznesu i polityki, i że wszystkie główne organizacje i instytucje Australii zostały zinfiltrowane – w tym Stany Zjednoczone i Wielka Brytania.

Barnett przeszła przez piekło. Widziała wszystko, co powoduje koszmary, rzeczy, które trudno sobie wyobrazić, bo po prostu nie można uwierzyć, że ludzie coś takiego robią: lista obejmuje satanistyczne rytuały, gwałty, tortury i morderstwa. Fiona Barnett dosłownie:

Sposób, w jaki zostałam potraktowana i rzeczy, które widziałem i doświadczyłem, o których tutaj relacjonuję, były znacznie gorsze niż moje pierwotne doświadczenia związane z nadużyciami.

Następnie Barnett wchodzi w szczegóły i opisuje horror:

Zabrali mnie do parku narodowego na wybrzeżu pomiędzy Sutherland Shire i Kiama. Pamiętam podzwrotnikowo wyglądające drzewa i liście oraz stół piknikowy pełen cukierków i kolorowych trunków. Wokół stołu zebrała się grupa jasnowłosych dzieci.

Później tej nocy grupa mężczyzn z lokalnych klubów łowieckich przyjechała furgonetkami, nosząc kapelusze i koszule w kratę oraz sprzęt myśliwski i inwigilacyjny. Dzieci i ja zostaliśmy rozebrani do naga. Namalowali coś na moich plecach… miałam wtedy sześć lat.

Australia jako centrum handlu ludźmi i dziećmi

Barnett uważa, że ​​Australia jest czymś w rodzaju punktu przeładunkowego dla ludzi i dzieci. Oskarża rząd australijski za przyjmowanie dużej liczby nazistowskich zbrodniarzy wojennych, w tym jej przyrodnich dziadków. Barnett twierdzi, że została umieszczona w międzynarodowym kręgu pedofilskim w Sydney przez własną rodzinę.

Wyjaśniła, że ​​niektóre ofiary są porywane z ulicy – ​​mówi o hodowli, jak to ma miejsce w przypadku koni paradnych, i mówi, że nadużycia często przebiegają jak czerwona nić przez całe pokolenia. Ofiary są szkolone, aby później same mogły przejąć rolę administratora.

Fiona Barnett wspomina, że ​​jej pierwsze ”wykorzystanie” miało miejsce w wieku zaledwie dwóch lat. Później, jako mała dziewczynka, była stałym bywalcem na tak zwanych imprezach VIP.

Uczestniczyła również w satanistycznych rytuałach, była torturowana wstrząsami elektrycznymi i musiała patrzeć swoim oprawcom w oczy. Według Barnett były to orgie.

Następnie Fiona wymienia swoich oprawców, którzy atakowali ją jak zwierzęta, gwałcili i torturowali. Wśród sprawców jest Antony Kidman, ojciec aktorki Nicole Kidman, która według Barnett sama była ofiarą.

Następnie są dr. John Gittinger, były litewski strażnik obozów koncentracyjnych i agent CIA, były prezydent USA Richard Nixon, były premier Australii Gough Whitlam, były premier Bob Hawke i Paul Keating, były lider australijskiej opozycji Kim Beazley, były premier NSW Bob Carr, pastor Billy Graham, amerykański ewangelista i Ted Turner z CNN.

Barnett pochwalił odwagę polityka Francy Areny, która wstała w parlamencie i ogłosiła, że ​​rzeczywiście istnieje duża grupa pedofilska, w którą zaangażowani są wysocy rangą politycy, sędziowie, lekarze i przedstawiciele mediów.

Arena wymienia również nazwiska: Kerry Packer, Bob Carr, Bob Hawke, Paul Keating, Robert Menzies, Alan Jones, Bernard King, Molly Meldrum, Elton John, John Kerr i Lionel Murphy.

W filmie Fiona Barnett opisuje, jak przyszły lider opozycji Australijskiej Partii Pracy Kim Beazley oraz australijski komentator sportowy Richie Benaud odprawiają satanistyczny rytuał ku czci swoich satanistycznych bogów Baala i Lucyfera.

Barnett musiał patrzeć, jak w środku kręgu uroczyście zabijają ciężarną matkę i wyciągają z niej nienarodzone dziecko, siekają nożem, układają kawałki na złotym talerzu i odprawiają rodzaj ciemnej Eucharystii.

Mówi, że Wspólnota Kościoła Katolickiego opiera się na starszej wersji satanistycznej i że części tej religii mają charakter satanistyczny.

Po rytuale pojawiło się kilkoro najwyraźniej zahipnotyzowanych dzieci, które wyglądały jak roboty i były najprawdopodobniej pod kontrolą umysłową. Następnie Bernaud stanął przed dziećmi z samurajskim mieczem i odciął każdemu z nich głowę po kolei.

Barnett podkreśla, że ​​satanizm jest siłą napędową wszystkich okropnych rzeczy na ziemi i że niektórzy członkowie to wyłącznie pedofile.

Wzmocnieni tymi rytuałami wyznawcy religii w końcu popełniają perwersyjne czyny, takie jak gwałty, tortury, morderstwa, a nawet kanibalizm. Fiona Barnett wyjaśnia, jak działa szatańska hierarchiczna piramida.

Zgodnie z tym, uliczne gangi działają na najniższym szczeblu, powyżej jest przestępczość zorganizowana, mafia, następnie podążają za rekrutami w elitarnych klubach, pedofilami, którzy nie mają satanistycznych powiązań i wreszcie elitarnymi VIP-ami, którzy należą do pełnoprawnych satanistów, są na górze .

Fiona Barnett mówi, że tylko członkowie jednej z 13 rodów Illuminati mogą dostać się na szczyt, co już ujawnili demaskatorzy, tacy jak David Icke. Te linie krwi są czczone jako półbogowie.

Według Barnett, masoni, scjentologia, Kościół katolicki, CIA, australijska armia i wiele innych firm są gałęziami szatańskiej sieci pedofilów i międzynarodowego kręgu handlu dziećmi, który ma stać się częścią Nowego Porządku Świata.

Barnett ostrzega, że ​​każda organizacja w Australii została zinfiltrowana, w tym szpitale, psychiatria, polityka i stowarzyszenia dla dzieci.

Nie ma wątpliwości, że światem rządzi tajny rząd cieni. Jakkolwiek to się nazywa. Są zagrożeniem dla pokoju na całym świecie i działają na arenie międzynarodowej przebrani za organizacje pozarządowe i Think Thanks – mafia XXI wieku

Działania psychologiczne, takie jak zamieszki rasowe, histeria klimatyczna i Covid-19, są również w programie tych organizacji, aby psychologicznie zniszczyć całą ludzkość, utrzymać ją w pętli strachu i depresji w celu zbudowania Nowego Porządku Świata zgodnie z plany elity satanistycznej.

Ale czy to prawda, czy tylko fałszywe wiadomości, aby utrzymać światową populację w przekonaniu, że nikczemne czyny przeciwko dzieciom to tylko jedna z wielu teorii spiskowych, nie mogę w tym momencie potwierdzić w stu procentach.

Wiele szczegółowych świadectw mówi same za siebie. I nikt nie wpadłby na pomysł wymyślenia tak okrutnej historii. O tym fakcie należy zawsze pamiętać, pochopnie nazywając doniesienia tego rodzaju fałszywymi wiadomościami.

Ostatnie wpisy

Kategorie

RELACJE ŚWIADKÓW – CZY SATANISTYCZNE I RYTUALNE POLOWANIA NA DZIECI W LASACH SĄ PRAWDZIWE ?

17 września 2021 / Możliwość komentowania RELACJE ŚWIADKÓW – CZY SATANISTYCZNE I RYTUALNE POLOWANIA NA DZIECI W LASACH SĄ PRAWDZIWE

Zakon św. Huberta

Jest to towarzystwo łowieckie, które zostało założone w 1695 roku przez austriackiego hrabiego Antona von Spork – ale do dziś

Polowanie było pilnie strzeżone przez Gwardię Królewską

David Shurter nie jest jedynym świadkiem, który przerwał jego milczenie. Coraz więcej osób ma odwagę powiedzieć to, co wie. Ofiary,

800 zwłok dzieci pochowanych na terenie klasztoru

Dwór otrzymał od jezuitów szereg dokumentów archiwalnych o kulcie składania ofiar z dzieci, znanym jako „Rycerze Ciemności”, założonym w 1933

Australia jako centrum handlu ludźmi i dziećmi

Barnett uważa, że ​​Australia jest czymś w rodzaju punktu przeładunkowego dla ludzi i dzieci. Oskarża rząd australijski za przyjmowanie dużej

Może Ci się spodobać

MASOŃSKIE PODZIEMNE ŚWIĄTYNIE – CO ODKRYTO W RYTUALNYCH MIEJSCACH ELIT ? 13 września 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • RELACJE ŚWIADKÓW – CZY SATANISTYCZNE I RYTUALNE POLOWANIA NA DZIECI W LASACH SĄ PRAWDZIWE ?
  • Zakon św. Huberta
  • Polowanie było pilnie strzeżone przez Gwardię Królewską
  • 800 zwłok dzieci pochowanych na terenie klasztoru
  • Australia jako centrum handlu ludźmi i dziećmi
  • Może Ci się spodobać