Otwórz oczy

OSTATNIA PROSTA ? CO JEST ODPOWIEDZIALNE ZA ZGONY LUDZI Z SHOWBIZNESU

Nie żyje Michał Banaszek „Bezczel” lat 37. Jest to kolejna osoba związana z Polska sceną muzyczną która odeszła z tego Świata na pewno nie z przyczyn naturalnych. Na razie nie wiadomo z jakich. Trwają spekulacje czy się zaszczepił czy nie, „a jeśli tak to na pewno umarł przez szczypawkę, bo gdyby na kałwid to by to nagłaśniali w celu propagandy szczepionkowej”.

Raczej nie dowiemy się prawdy. Ale chciałbym cofnąć się trochę w czasie i zwrócić uwagę na fakt, że był to jeden z niewielu „gwiazdorów” Polskiej sceny hiphopowej którzy mieli jaja wspominać swojego przyjaciela którym był Tomasz Chada i nagrywać o Tomku kawałki. Bo przecież w sprawie śmierci Chady trzeba siedzieć cicho. Dla przypomnienia okoliczności śmierci Tomka Chady od marca 2018 roku do dnia dzisiejszego nie zostały wyjaśnione.

Czy ma to coś wspólnego z tematem przewodnim strony ? Ma i to sporo. Temat Tomka planowo poruszę przy okazji omawiania Zakładów Karnych w Polsce bo moim skromnym zdaniem jego śmierć ma ścisły związek z informacjami jakie przemycał on w swoich tekstach właśnie o systemie więziennictwa jak również o algorytmach działania brudnych służb reżimu które doprowadziły do obecnej sytuacji w Polsce.

I nie ważne czy znałeś któregoś z nich czy nie. Ważne jest to, że umierają młodzi Polacy czy to ze świata muzyki czy sportu i nikomu nie zależy aby to nagłaśniać, a przede wszystkim aby prawda wyszła na jaw. Bo po co? Jeszcze przypadkiem Polacy zrozumieją, że reżim w którym żyją niczym nie różni się od tych które pokazuje się Nam w propagandowych materiałach dotyczących np. Korei.

Jak już jesteśmy przy rapie oraz ogólnie przy ludziach którzy mają bardzo dużą ilość odbiorców to nie wiem czy pamiętacie jak z początkiem plandemii ruszyła akcja hot16challange w którą zaangażowali się nawet aktorzy tworzący nie”rząd” w Polsce.

Oprócz raperów którzy robią to co kochają, to w akcję tą zaangażowali się prawie wszyscy, bo czego się nie zrobi żeby zająć czymś Polaków co by nie zwrócili uwagi np. na ciężki sprzęt bojowy zwożony przez szczury z uSSarmy do Polski.

Oczywiście tego typu działania mają zawsze kilka funkcji. Jedną z nich było sprawdzenie które osoby mające kredyt zaufania społecznego, zasięgi, oglądalność będą głośno i wyraźnie negować działania reżimu związane z plandemią jak np. zamykanie w domach, kary za brak maseczek, niszczenie gospodarki czy negować eksperyment medyczny w postaci szprycy powstałej w ekspresowym tempie.

Chciałbym aby każdy kto śledził te szesnastki zwrócił uwagę na tych którzy mieli odwagę i powiedzieli co im się nie podoba bo może się okazać, że od kiedy puścili swoje myśli w Eter mogło się u takich osób trochę pozmieniać w życiu. Dla przykładu mniejsza ilość odbiorców, większy hejt ze strony troli, nie wspominając już o różnych chorobach wykluczających ze świata „showbiznesu”.

Oczywistym jest, że takie osoby trzeba zawczasu wyciszyć bo inni „gwiazdorzy”, nawet ci na krótkich smyczach mogliby pójść w ich ślady, a to mogłoby namieszać w działaniach okupanta na terytorium Polski.

A z aktualności związanych z działaniami militarnymi w Polsce to od 30 września wchodzi w życie Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie wprowadzania obowiązkowych ćwiczeń wojskowych w którym wskazane jest, że wszyscy żołnierze rezerwy oraz osoby przeniesione do rezerwy (czyli każdy ponieważ nawet nie odbywając dawnej zasadniczej służby wojskowej z automatu zostałeś przeniesiony do rezerwy.

Takie trochę zarządzanie niewolnikami których w razie „W” wysyła się na front (czyt. schemat działania korporacji mający na celu depopulacje najsilniejszych przedstawicieli danej społeczności aby można było nią bezproblemowo kontrolować). Uzasadnieniem wprowadzenia tego rozporządzenia jest „wystąpienie potrzeb (!!!) Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej”.

Co to za potrzeby? Jakie by nie były to na pewno nie pomoc Polakom w odzyskaniu swoich praw zapewnionych w Konstytucji. Zobaczymy czy z wejściem w życie zaczną się masowe powołania do rezerwy czy tak stopniowo co by nie wzbudzać podejrzeń Narodu i nie wywoływać niepotrzebnych i niekontrolowanych ruchów wewnętrznych.

Zapraszamy wszystkich świadomych rodaków do polubienia fanpage : WAR to jest Czyli co każdy Polak wiedzieć powinien.

Ostatnie wpisy

Kategorie

OSTATNIA PROSTA ? CO JEST ODPOWIEDZIALNE ZA ZGONY LUDZI Z SHOWBIZNESU

23 września 2021 / Możliwość komentowania OSTATNIA PROSTA ? CO JEST ODPOWIEDZIALNE ZA ZGONY LUDZI Z SHOWBIZNESU została wyłączona

Może Ci się spodobać

POLSKA KRAJEM JESZCZE BARDZIEJ POLICYJNYM – CZEGO UCZĄ SIĘ POLSKIE SŁUŻBY OD CHIŃSKIEJ BEZPIEKI ? 11 maja 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • OSTATNIA PROSTA ? CO JEST ODPOWIEDZIALNE ZA ZGONY LUDZI Z SHOWBIZNESU
  • Może Ci się spodobać