Przekraczając Rubikon

FAŁSZYWY PREZYDENT PRZYJMUJE FAŁSZYWY 💉 W FAŁSZYWYM ”BIAŁYM DOMU”

Spekulacje dotyczące najwyższych sfer władzy na świecie, mają różne wymiary. Jedni omawiają ukryte intencje światowych przywódców, inni dociekają kto wywiera na nich swój wpływ, a jeszcze inni sugerują wprost, iż są oni podmienionymi oszustami. Ostatnio, zarzut tego typu został wystosowany w kierunku obecnego prezydenta USA Joe Bidena. Teoria ta, ma zresztą swoje odniesienie do słynnych kart Illuminati.

Dowody świadczące o oszustwie i podstawieniu sobowtóra w miejsce prezydenta Stanów Zjednoczonych, opierają się głównie na nagraniach i zdjęciach, podczas których skóra na jego ciele, zachowuje się w nienaturalny sposób. Ma to świadczyć o tym, że Biden nie występuje publicznie, a na jego miejscu znajduje się zamaskowany mężczyzna. Zarzuty tego typu, wydają się przesadzone biorąc pod uwagę niewielką liczbę dowodów, które mogą za nimi poświadczyć. Jedna z przewijających się w sieci fotografii, jest tu jednak warta wzmianki ponieważ odnosi się do kolejnej ze słynnych kart illuminati pt. Impostor.

Jest to niejako ironia losu, ponieważ słowo Impostor, jest tym samym określeniem, którego Donald Trump używa względem Bidena. Różni się natomiast kontekst o jaki nam chodzi. Podczas gdy Trump uważa Bidena za uzurpatora, który przy poklasku mediów przejął władzę i oszukał Amerykanów, teoria o której mówimy zakłada że sam Biden nie jest prawdziwy.

Nie da się ukryć, że ilustracja na karcie oraz zdjęcia Bidena faktycznie przywodzą na myśl człowieka w masce. Można oczywiście spróbować wytłumaczyć tą dziwną korelacje niefortunnie padającym światłem, lecz nie da się zaprzeczyć temu, iż kolejna scena z kart illuminati zdaje się spełniać. 

Wcale nie musi to oznaczać, że Biden został odsunięty od władzy. Być może, sobowtór ma jedynie zastąpić prezydenta na jakiś czas bez wzbudzania paniki społecznej. Warto wspomnieć, że jeszcze przed 6 laty, równie głośno omawiało się teorię jakoby to Władimir Putin był podmieńcem. Źródłem tej plotki miała być jego była żona Ludmiła Putin, która oświadczyła rzekomo w wywiadzie, że jej mąż od dawna nie żyje a Rosją rządzą „straszni ludzie” którzy posługują się sobowtórami.

Nie wypada tu jednak nie wspomnieć, że sensacyjne informacje zostały upublicznione przez ukraiński portal swit24.net, co w oczywisty sposób rzutuje na ich wiarygodności. W tym samym czasie, wywołało to jednak dyskusję na temat tego jak Putin zmienił się na przestrzeni lat.

Zapewne mało kto pamięta jeszcze incydent z 2011 roku, kiedy to rosyjski przywódca zapadł się niemal pod ziemię i po kilkunastu dniach przerwy pojawił się ponownie. Spekulacje na ten temat były dość gorące, a wzmogły się jeszcze bardziej gdy spostrzeżono, że Putin zupełnie nie przypominał siebie sprzed lat. Czy to możliwe, że rosyjski przywódca zmienił się tak bardzo na skutek nie do końca przemyślanych ingerencji chirurgicznych?

Nie można tego wykluczyć, ale trzeba przyznać, że patrząc na zdjęcia Putina przed 10 laty, a obecnie, można uznać, że to inna osoba. Na wschodzie jest zresztą długa tradycja prowadzenia takich dziwnych szarad z wykorzystaniem sobowtórów. Wiadomo, że miał ich na przykład Józef Stalin, ale on obsesyjnie bał się o swoje życie.

Przez jakiś czas sugerowano, że poprzedni ukraiński prezydent Wiktor Juszczenko, również został podmieniony i dlatego wymyślono historyjkę o dioksynach, które rzekomo zmieniły mu rysy twarzy. Spekulacje na temat Joe Bidena, nie są więc tak absurdalne jak mogłoby się zdawać.

Pragnę przypomnieć, że inne karty illuminati, zostały już zagrane już w przeszłości. Zdaniem teorytyków spiskowych, karty illuminati zawierają konkretne zdarzenia ilustrowane sugestywnymi obrazkami, a co najmniej kilka z nich zostało już „zagrane” w tym na przykład karta „Terrorist Nuke” lub też Pentagon, która pokazuje scenę wprost z transmisji z ataków z 11 września.

Intrygująco wygląda też karta „Oil Spill”, która jak się uważa odzwierciedla katastrofę z Zatoki Meksykańskiej z 2012 roku. Najbardziej szokująca ze zrealizowanych przepowiedni z kart Illuminati, to jednak karta „Epidemia”.

Gdy niemal przed rokiem, przypominałem wam o jej istnieniu, wspominałem o powstającym wówczas ustawodawstwie które zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju, ma wprowadzić zamordyzm i znacznie ograniczyć nasze wolności. Teraz widać już chyba jak na dłoni, że „nowy ład” to raczej eufemizm dla Nowego Porządku Świata, o którym otwarcie mówi nawet premier Mateusz Morawiecki.

Tak jak i nasz premier, Joe Biden może być zaledwie jednym trybikiem w całej machinie, zarządzanej przez nieznanych nikomu ludzi. Czy autor kart Illuminati, jakimś sposobem dotarł do tajnych planów elit rządzących naszym światem i za pomocą swojej gry ostrzega nas przed tym, co może się wydarzyć.

W przedstawieniu teatralnym ze sztuczną iluzją, odtwórca Joe Bidena, Arthur Roberts, otrzymał coś, co wyglądało na zastrzyk przypominający Covid-19 w krajowej telewizji. Ponownie reklamował 💉 jako sposób na zakończenie „pandemii”, mówiąc, że ten dzień nie nadejdzie, dopóki 97%-98% Amerykanów nie otrzyma szczepionki.

Ale ani prawdziwy Joe Biden, ani jego sobowtór nie otrzymali prawdziwego strzału w Covid-19. Według naszych źródeł prawdziwy Biden doznał poważnego udaru w lutym i od tego czasu jest w śpiączce w szpitalu Walter Reed Memorial Hospital. Kiedy personel szpitala próbował przebić jego nieprzytomne ciało, żona Bidena, Jill, zgłosiła się z zaświadczeniem lekarskim stwierdzającym, że jej mąż był moralnie i etycznie nieprzytomny wobec „terapii eksperymentalnych”, w tym 💉.

Tymczasem Deep State wystawił teatralną produkcję, która umieściła oszusta Bidena na scenie dźwiękowej podobnej do sali konferencyjnej Białego Domu. Siedząc na krześle pielęgniarka podała mu zastrzyk Biden wydawał się wzdrygnąć pod maską, gdy przyjął dawkę nieszkodliwej soli fizjologicznej. Obok nich znajdowała się pozorowana ściana okienna, która sprawiała wrażenie, jakby Biden był szczepiony w Białym Domu.

Wszystko było fałszywe. Fałszywa postawa. Fałszywy strzał. Fałszywy Biden ”– powiedział rządowy demaskator Real Raw News. „Poziom fałszerstwa i teatralności nie przypomina niczego, co kiedykolwiek widziano w amerykańskiej polityce. To wszystko dym i lustra. Chociaż Roberts jest jedynym, którego znam z imienia, co najmniej 3 osoby podały się za Bidena.

Na pytanie, dlaczego Roberts nie dostał prawdziwego 💉, nasze źródło odpowiedziało: „On jest najbardziej przekonującym Bidenem, jakiego masz. Nie chcesz ryzykować utraty go przez skutki uboczne 💉. ”

”Kontrolerzy faktów” dołożyli wszelkich starań, aby zdyskredytować teorię sobowtórów, przytaczając jako dowód różnicę wzrostu między dwoma mężczyznami. Jednak RRN stwierdził w swoim pierwszym objawieniu na temat Robertsa, że ​​doznał urazu kompresyjnego kręgosłupa, który skutecznie zmniejszył jego wzrost o dwa cale, czego MSM nie chce uznać.

„Pod warunkiem, że dwie osoby są tego samego wzrostu i mają podobną posturę i strukturę twarzy, nowoczesne kosmetyki sprawiają, że bardzo łatwo jest sprawić, by jedna osoba była prawie nie do odróżnienia od drugiej” – powiedziały nasze źródła.

Dodał, że wielu znanych pracowników administracyjnych ma dublerów, z których żaden nie miał prawdziwych 💉 przeciwko Covid-19.

Ostatnie wpisy

FA艁SZYWY PREZYDENT PRZYJMUJE FA艁SZYWY 馃拤 W FA艁SZYWYM 鈥滲IA艁YM DOMU鈥

4 pa藕dziernika 2021 / Mo偶liwo艣膰 komentowania FA艁SZYWY PREZYDENT PRZYJMUJE FA艁SZYWY 馃拤 W FA艁SZYWYM 鈥滲IA艁YM DOMU鈥 zosta艂a wy艂膮czona

Mo偶e Ci si臋 spodoba膰

DALAJLAMA 鈥 CIA,OKULTYZM I PRAWDZIWE OBLICZE DUCHOWEGO PRZYW脫DCY TYBETU. 29 sierpnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • FA艁SZYWY PREZYDENT PRZYJMUJE FA艁SZYWY 馃拤 W FA艁SZYWYM 鈥滲IA艁YM DOMU鈥
  • Mo偶e Ci si臋 spodoba膰