Otwórz oczy

CZY W DZISIEJSZYCH CZASACH TEORIE SĄ JESZCZE SPISKOWE ?

Ludzie mogą sobie wmawiać, że nie widzieli, dokąd sprawy zmierzały przez ostatnie 17 miesięcy, ale widzieli. Widzieli wszystkie znaki na tej drodze. Wszystkie znaki były napisane dużymi, pogrubionymi literami, niektóre z nich przerażająco wyglądającym pismem germańskim. Brzmiały one…

Nie będę wam znowu pokazywał tych wszystkich znaków. Ludzie tacy jak ja wskazywali je już od 17 miesięcy. Każdy, kto wie cokolwiek o historii totalitaryzmu, o tym, jak stopniowo przekształca on społeczeństwo w monstrualne lustrzane odbicie samego siebie, od początku wiedział, czym jest „Nowa Norma”, a my krzyczeliśmy o tym z dachów.

Patrzyliśmy, jak Nowa Norma przekształciła nasze społeczeństwa w paranoiczne, patologiczne, autorytarne dystopie, w których ludzie muszą teraz pokazać swoje „papiery”, żeby zobaczyć film lub napić się kawy, i publicznie demonstrować swój ideologiczny konformizm, żeby wejść do supermarketu i kupić artykuły spożywcze. Obserwowaliśmy, jak Nowa Norma przekształciła większość mas w pijane nienawiścią, rozhisteryzowane tłumy, które otwarcie prześladują „niezaszczepionych”.

TO JEST DROGA DO TOTALITARYZMU.

Obserwowaliśmy, jak Nowa Norma robiła dokładnie to, co każdy ruch totalitarny w historii robił przed nią – dokładnie zwracałem na to uwagę na każdym kroku. Nie mam zamiaru powtarzać tego wszystkiego ponownie.

Zamierzam jednak udokumentować, gdzie obecnie się znajdujemy i jak tu dotarliśmy… do tego miejsca, aby ludzie, którzy powiedzą wam później, że „nie mieli pojęcia, dokąd jadą pociągi”, zrozumieli, dlaczego już im nie ufamy i dlaczego uważamy ich za tchórzy i kolaborantów, a nawet gorzej.

Tak, to jest ostre, ale to nie jest gra. To nie jest różnica zdań. Światowo-kapitalistyczny establishment rządzący wdraża nową, bardziej otwarcie totalitarną strukturę społeczeństwa i metodę rządzenia. Unieważniają nasze prawa konstytucyjne i prawa człowieka, przekazując władzę suwerennym rządom i instytucjom demokratycznym na rzecz nieobliczalnych podmiotów globalnych, które nie są wierne żadnemu narodowi ani jego mieszkańcom.To właśnie się dzieje… właśnie teraz. To nie jest program telewizyjny. To się dzieje naprawdę.

Czas dla ludzi, aby się „obudzić” dobiegł końca. W tym momencie, albo przyłączycie się do walki o zachowanie tego, co pozostało z tych praw i suwerenności, albo poddacie się „Nowej Normie”, globalno-kapitalistycznemu totalitaryzmowi. Nie obchodzi mnie, co sądzisz o wirusie, jego zmutowanych wariantach, czy eksperymentalnych „szczepionkach”. To nie jest abstrakcyjny spór o „naukę”. To jest walka… polityczna, ideologiczna walka. Po jednej stronie jest demokracja, po drugiej totalitaryzm. Wybierz stronę i żyj z tym.

Tak czy inaczej, oto gdzie jesteśmy w tej chwili i jak się tu znaleźliśmy, tak w ogólnym zarysie.

W sierpniu 2021 roku Niemcy oficjalnie zakazały demonstracji przeciwko oficjalnej ideologii ” Nowej Normy”. Delegalizacja opozycji politycznej jest klasyczną cechą charakterystyczną systemów totalitarnych. Jest to również klasyczny ruch niemieckich władz, który da im pretekst do rozpętania na demonstrantach szwadronów gończych Nowej Normy.

W Australii wojsko zostało wysłane, aby wymusić całkowitą zgodność z rządowymi dekretami… blokady, obowiązkowe publiczne rytuały posłuszeństwa itp. Innymi słowy, jest to de facto stan wojenny. Jest to kolejna klasyczna cecha charakterystyczna systemów totalitarnych.

We Francji właściciele restauracji i innych firm, którzy obsługują „nieszczepionych” będą teraz więzieni, podobnie jak, oczywiście, „nieszczepieni”. Tworzenie kozłów ofiarnych, demonizowanie i segregowanie „niezaszczepionych” ma miejsce w krajach na całym świecie. Francja jest tylko skrajnym przykładem. Kozły ofiarne, dehumanizowanie i segregowanie mniejszości – szczególnie przeciwników politycznych reżimu – to kolejna klasyczna cecha charakterystyczna systemów totalitarnych.

W Wielkiej Brytanii, Włoszech, Grecji i wielu innych krajach na całym świecie również wprowadza się ten pseudomedyczny system segregacji społecznej w celu podzielenia społeczeństw na „dobrych ludzi” (tj. spełniających wymagania) i „złych” (tj. nie spełniających wymagań). Dobrzy ludzie” otrzymują licencję i są zachęcani przez władze i korporacyjne media do wyładowywania swojej wściekłości na „nieszczepionych”, do żądania naszej segregacji w obozach internowania, do otwartego grożenia. Jest to również cecha charakterystyczna systemów totalitarnych. I to, moi przyjaciele, jest miejsce, w którym się znajdujemy.

A teraz jesteśmy tu, gdzie zmierzaliśmy przez cały czas, wyraźnie, bezsprzecznie zmierzamy… wprost do Nadciągającej Burzy, a być może do globalnej wojny domowej. To jeszcze nie koniec drogi do totalitaryzmu, ale jestem przekonany, że jesteśmy na jej finiszu. Wygląda na to, że zaraz zrobi się nieprzyjemnie. Ci z nas, którzy walczą o zachowanie naszych praw i pewnych podstawowych pozorów demokracji, mają przewagę liczebną, ale nie mieliśmy jeszcze ostatniego słowa… a są nas miliony.

Więc wybierzcie stronę, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Ale zanim to zrobisz, spójrz może na historię systemów totalitarnych, które z jakiegoś powodu nigdy nie wychodzą totalitarystom na dobre, przynajmniej nie na dłuższą metę. Nie jestem zawodowym filozofem, ale podejrzewam, że może to mieć coś wspólnego z niegasnącym pragnieniem wolności u niektórych ludzi i naszą gotowością do walki o nią.

ZABÓJCZE TEORIE SPISKOWE!

Ludzie chorują i umierają na teorie spiskowe…Jak to możliwe? Spieszę z wyjaśnieniem tej hipotezy badawczej. Określenie „teorie spiskowe” urosło w czasie pandemii zbrodniczego koronaświrusa do rangi młota na wszelkie wątpliwości oraz najmniejsze nawet sugestie, że coś tu nie gra.Ileż to razy przez ostatnie dwa sezony słyszeliśmy, że coś tam jest teorią spiskową?

Mniej więcej od kwietnia 2020 roku z uwagą śledzę rozwój wydarzeń pandemicznych na świecie nieustannie dostrzegając mnóstwo absurdów, nieprawidłowości oraz działań z zakresu inżynierii społecznej na niespotykaną dotąd skalę. Tym bowiem jest w istocie walka ze złowrogim wirusem – inżynierią społeczną.

Nie mam tu oczywiście na myśli samej choroby, pacjentów czy tych spośród medyków, którzy naprawdę leczą ludzi chorych.Mówię o przyjętych metodach, które od dawna kontestuję nie na podstawie własnej wiedzy, lecz ludzi, którzy mają kompetencje do zajmowania stanowiska w tej sprawie.

Odsyłam chociażby do Deklaracji Z Great Barringdon czy modelu Krzysztofa Szczawińskiego, ale nie o tym teraz mowa.Kiedy tylko wspomina się o tych wątpliwościach publicznie to natychmiast znajduje się jakiś „funkcjonariusz głównego frontu informacyjnego” i ucina dyskusję jakby uderzeniem młota.

TEORIA SPISKOWA!!! Oczywiście jest to stały element gry. Termin ten bowiem został wymyślony i wprowadzony do powszechnego obiegu przez służby amerykańskie w połowie ubiegłego stulecia, dokładnie po to by odwrócić uwagę obywateli od działań władzy budzących coraz większe wątpliwości. Odsyłam do lektury na temat genezy tego pojęcia, chociaż wielu uważa, że i to jest teorią spiskową (taka incepcja).

Ten swoisty „młot semantyczny” stał się tak powszechny i skuteczny, że niemal każdy z nas słysząc to w odniesieniu do jakiegokolwiek tematu zaczyna mieć wątpliwości.Czasem mam wrażenie, że w ten sposób można sprowadzić do absurdu każdą kwestię.”

2+2=4Teoria spiskowa! W sumie… Dobra, to już się nie będę wychylać.”Oczywiście to hiperbola, ale tak działa ten mechanizm.Przykład konkretny, z mojego życia:Jakiś czas temu powiedziałem w większym towarzystwie o Forum Ekonomicznym Davos. Zacząłem po krotce wyjaśniać o co tam chodzi, kto się spotyka i jakie sprawy są ustalane. Od razu znalazł się ktoś, kto rzucił:- Ty i te Twoje teorie spiskowe!

Rozmowa praktycznie od razu została ucięta. Próbowałem wyjaśnić, że to fakt, wyszukałem nawet info na telefonie, ale już nikt nie był zainteresowany.To jest ten efekt w skali mikro, ale tak samo działa to w skali makro.Ludzie dostrzegają, że ta rzeczywistość skrzeczy.

Mamy trzecie, czwarte fale, kolejne dawki szczypawek, tajemniczy zanik grypy sezonowej, a następnie jej powrót bo przecież zakleszczeni już nie mogą umierać na Zwid19. W TV mamy Panów dziennikarzy demonstrujących aerozolem działania maseczek, kolejne idiotyczne obostrzenia, lokadłny.

Mamy podejrzenia o rozprzestrzenianie się Zwida19 przez pierdnięcia, albo takie hity jak zespół niespokojnego odbytu po kowidzie.Ludzie to widzą, wielu z nich głośno komentuje i co się dzieje?JEB – TEORIE SPISKOWE!Pan w TV czy w Radio z poważną miną mówi, że to antyszczypawkowcy, Szury, foliarze.W skrócie używa tego starego, sprawdzonego młota retorycznego.

W rezultacie osiągnięto taki stan mentalny społeczeństwa, że w swojej masie wstydzi się ono nawet zadawać pytania, a żeby iść z nurtem gotowe jest szydzić z tych, którzy mają tę cywilną odwagę. To wszystko byłoby może i śmieszne, zwłaszcza jeśli ktoś (tak jak ja) lubi poczucie humoru w stylu Latającego Cyrku Monty Pythona, Terry Pratchetta czy Benny Hilla, ale…Niestety to wszystko dzieje się naprawdę zatem konsekwencje i dramaty są prawdziwe. Jednak nie według powszechnie przyjętej narracji.

O nie, tam jest tylko jeden problem i dramat, a na imię mu Zwid19.Wszystko inne to TEORIE SPISKOWE:- przymus (już pośredni, ale za chwilę bezpośredni) szczypawek- NOPy- zapaść służby zdrowia powodująca zgony liczone już w setkach tysięcy- rujnowanie biznesów- tragedie rodzinne- duraczenie dzieci- działania z jednej strony rujnujące sektor prywatny, a z drugiej głęboko upośledzajace sektor państwowy, co powoduje jego dysfunkcję.

To wszystko i wiele innych „atrakcji” stanowi jakąś alternatywną rzeczywistość dla fanów „Z Archiwum X”Stąd moja hipoteza – ludzie cierpią i umierają na teorie spiskowe!Np. ojciec mojej najlepszej przyjaciółki, który leczył się na zakrzepicę, ale nie stanowiło to dla nikogo przeciwskania do wykleszczenia zmarł na teorię spiskową.Tak, to uczciwe wytłumaczenie, które każdy powinien zrozumieć.

Widać TEORIE SPISKOWE jako najczęstsza przyczyna cierpienia i śmierci od niemal dwóch lat!

Ostatnie wpisy

Kategorie

CZY W DZISIEJSZYCH CZASACH TEORIE SĄ JESZCZE SPISKOWE ?

5 października 2021 / Możliwość komentowania CZY W DZISIEJSZYCH CZASACH TEORIE SĄ JESZCZE SPISKOWE ? została wyłączona

TO JEST DROGA DO TOTALITARYZMU.

Obserwowaliśmy, jak Nowa Norma robiła dokładnie to, co każdy ruch totalitarny w historii robił przed nią – dokładnie zwracałem na

ZABÓJCZE TEORIE SPISKOWE!

Ludzie chorują i umierają na teorie spiskowe…Jak to możliwe? Spieszę z wyjaśnieniem tej hipotezy badawczej. Określenie „teorie spiskowe” urosło w

Może Ci się spodobać

SENSACJA W TURECKIEJ TELEWIZJI – DZIECI CZASÓW PANDEMII 16 października 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CZY W DZISIEJSZYCH CZASACH TEORIE SĄ JESZCZE SPISKOWE ?
  • TO JEST DROGA DO TOTALITARYZMU.
  • ZABÓJCZE TEORIE SPISKOWE!
  • Może Ci się spodobać