Przekraczając Rubikon

US ARMY SKŁADA OFIARY SZATANOWI ABY PROMOWAĆ PROGRAM 💉

Według jednej z definicji: „Satanizm — termin określający przekonania i ideologie, charakteryzujące się wierzeniami związanymi z Szatanem lub filozofią akcentującą opozycyjną stronę świata bądź ludzkiej natury.” Współczesny satanizm można podzielić na dwa zasadnicze nurty: teistyczny i laveyański.

Pierwszy z nich uważa Szatana za realnie istniejącą postać, wręcz bóstwo, któremu oddają cześć. Jedna z małych polskich grup satanizmu teistycznego twierdzi, że ich korzenie można odnaleźć na Dalekim Wschodzie. Chrześcijaństwo, Judaizm, Islam i inne religie traktują oni jako swego rodzaju mistyfikacje. Przekonują, iż chcą te religie: (…) odciągnąć nas od prawdy, a tym samym od mocy, którą możemy posiąść, gdy poznamy samych siebie dzięki naukom Szatana.

Wyznawcy satanizmu teistycznego często powołują się na pisma Aleistera Crowleya (1875 — 1947), który szukał w nich wspólnych cech, łączących starożytne doktryny pogańskie, gnostycyzm, różokrzyżowców, teozofię, buddyzm, chrześcijaństwo, magię oraz wiele innych religii oraz prądów filozoficznych. Crowley stworzył koncept filozoficzno-mistyczny, znany jako Thelema. Wielu współczesnych satanistów z nurtu teistycznego obficie czerpie z jego Thelemy.

Do wspomnianego tu nurtu teistycznego zalicza się m.in. lucyferianizm. Jest to system wierzeń, w których głównym przedmiotem kultu jest Lucyfer. Co ciekawe, pierwsze wzmianki o lucyferianizmie pojawiły się już w XI wieku, w związku z egzekucją w Goslar kilku katarów. Współcześni lucyferianie podczas odprawianych rytuałów składają ofiarę z własnych włosów, paznokci i płynów ustrojowych (oddają się stosunkom płciowym).

Włosy i paznokcie zarówno mężczyzn jak i kobiet są utożsamiane z nieczystością. Do współcześnie działających (głównie w USA) grup lucyferian należą m.in.: The Order of Phosphorus, The Church of Adversarial Light, The Ordo Luciferis czy The Temple of the Dark Sun. Należy nadmienić, że jeszcze kilka lat temu w południowej Polsce, działalność małych grup czczących Lucyfera odnotowana była min. w Gliwicach i Krakowie.

Świątynia Seta

Stosunkowo liczną grupą satanistów zaliczaną również do satanizmu teistycznego jest Świątynia Seta. Powstała ona w 1975 r. w wyniku schizmy zaistniałej w Kościele Szatana Szandora la Veya. Założyciel tego ruchu, Michael Aquino, to były podpułkownik armii amerykańskiej, który wszedł w konflikt z samym Szandorem LaVeyem. Aquino m.in. nie zaakceptował, praktykowanego przez La Veya, pomysłu sprzedawania tytułu kapłańskiego.

Po odłączeniu, Aquino uznał się za Drugą Bestię 666, zapowiadaną w pismach Crowleya, i oświadczył, że w związku z tym czuje się upoważniony do założenia nowego Kościoła. Twierdzi, że miał objawienie, iż czas Szatana przeminął, a nadszedł czas księcia Ciemności, czczonego pod prawdziwym imieniem Set. Początkowo sekta składała się z 28 członków. Obecnie w USA grupa ta jest liczniejsza niż mroczny ruch, z którego powstała.

Filozofię Świątyni Seta można podsumować jako „oświecony indywidualizm” — samodoskonalenie poprzez edukację i inicjację. Sekta odwołuje się do wierzeń staroegipskich. Twierdzi, że Set — bóg wojny zabił Ozyrysa — boga odrodzenia. Set uosabiany jest jako inna postać Szatana. Grupa oddaje mu cześć przez ryty mające rodowód magiczny. Doktryna setyjczyków jest bardziej spójna i konsekwentna niż doktryna LaVeya, gdyż była bezpośrednio wzorowana na naukach gnostyków.

Najbardziej zorganizowaną filią Świątyni Seta jest jej brytyjska odmiana, kierowana przez Davida Austina. Ten były mormon utrzymuje stałą łączność z centralą za pomocą poczty elektronicznej; pracuje w „świątyni” zaaranżowanej w garażu wyłożonym czarnym dywanem, w którym znajduje się ołtarz przyozdobiony czarnymi świecami i plastikową czaszką.

Członkowie Świątyni Seta twierdzą, że magia jest niebezpieczna, a fakt, że się nią zajmują, ma ich wywyższać ponad inne podobne organizacje. Oficjalnie chcą pozostać w zgodzie z prawem, dlatego odcinają się od składania ofiar z ludzi lub zwierząt, chociaż Austin w swych pismach przyznaje: Istotnie, mamy pewien obrzęd, w którym poleca się wampirowi, by wyssał z kogoś krew, ale chociaż jest to bardzo barwny obrzęd, nic dla mnie nie znaczy i nie stosuję go. Bywam zły na ludzi, ale nigdy nie na tyle, że mógłbym patrzeć, jak ktoś umiera. Trudno jednak ręczyć, że to wyznanie jest szczere…

Można tu jeszcze wspomnieć o wyznawcach Kościoła Azazela. Według nich, Szatan jest najwyższym z bogów zajmujących się ludzkością, reprezentuje on prawdziwą naturę człowieka.

Armia USA przywołuje ofiary z dzieci składane dla szatana, aby promować szczepienia na Covid-19.

W celu przekonania większej liczby żołnierzy do przyjmowania „szczepionek” przeciwko koronawirusowi z Wuhan (Covid-19), armia Stanów Zjednoczonych prowadzi w ramach programu szczepień propagandę zawierającą niesmaczne i świętokradcze żarty o dzieciach składanych w ofierze szatanowi.

Dziwaczny slajd zawarty w prezentacji PowerPoint Armii USA zadał pytanie: „Ile dzieci zostało poświęconych Szatanowi za szczepionkę?” Żart, jeśli można go tak nazwać, twierdzi, że po zastrzyku tylko „trzy osoby zmarły z powodu skutków ubocznych”, co oznacza, że ​​szczepionki są bezpieczne.

Na tym samym slajdzie omówiono „zasady satanizmu” zaczerpnięte bezpośrednio ze strony internetowej „świątyni satanizmu”. Ta wiadomość ma przekonać większą liczbę członków amerykańskiego wojska do zakasania rękawów i przyjęcia zastrzyku.

A to na co dzień dzieje się w amerykańskiej armii:

 Niektórzy generałowie Armii USA są oficjalnie satanistami:

Konserwatywny komentator telewizyjny Tucker Carlson poinformował o tej prezentacji, zauważając, że armia amerykańska przyznaje, że została ona pokazana członkom służby, ale twierdzi, że nie została zatwierdzona przez kierownictwo wojska.

Według Carlsona fakt, że amerykańska armia w ogóle promuje szczepienia na chińskiego wirusa, dowodzi, że nastąpiło „przejęcie armii amerykańskiej”.

„Więc tutaj masz armię USA, która zajmuje się promocją satanizmu” wyjaśnił Carlson w swoim programie. „Reszta prezentacji jest mniej szokująca, ale całkowicie tandetna i nieuczciwa”.

„Na przykład fałszywie twierdzi, że od przyjęcia szczepionki tylko trzy osoby zmarły. Tymczasem raporty zebrane przez administrację Bidena wskazują, że liczba ta jest w rzeczywistości w tysiącach”.

Ostatnie wpisy

Kategorie

US ARMY SKŁADA OFIARY SZATANOWI ABY PROMOWAĆ PROGRAM 💉

7 października 2021 / Możliwość komentowania US ARMY SKŁADA OFIARY SZATANOWI ABY PROMOWAĆ PROGRAM 💉 została wyłączona

Świątynia Seta

Stosunkowo liczną grupą satanistów zaliczaną również do satanizmu teistycznego jest Świątynia Seta. Powstała ona w 1975 r. w wyniku schizmy

Armia USA przywołuje ofiary z dzieci składane dla szatana, aby promować szczepienia na Covid-19.

W celu przekonania większej liczby żołnierzy do przyjmowania „szczepionek” przeciwko koronawirusowi z Wuhan (Covid-19), armia Stanów Zjednoczonych prowadzi w ramach programu szczepień propagandę zawierającą

Może Ci się spodobać

CZY TAJNE NAZISTOWSKIE MAPY POTWIERDZAJĄ ISTNIENIE WEWNĘTRZNEGO ŚWIATA I PUSTEJ ZIEMI ? 9 marca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • US ARMY SKŁADA OFIARY SZATANOWI ABY PROMOWAĆ PROGRAM 💉
  • Świątynia Seta
  • Armia USA przywołuje ofiary z dzieci składane dla szatana, aby promować szczepienia na Covid-19.
  • Może Ci się spodobać