Świat jest inny

TAJNY SUPER KOMPUTER KWANTOWY GOOGLE – KOPIOWANIE DUSZY I KONTROLA UMYSŁU NA POZIOMIE DNA

George Rose z Google D-WAVE uważa, że może zbudować duszę z „kopii” Ciebie i mówi, że ta „kopia” jest tak samo nieśmiertelna jak Ty…

Google D-Wave to pierwszy i jedyny komputer kwantowy stworzony dla biznesu. Geordie Rose z D-WAVE uważa, że może „zbudować” duszę… Grając w bogów? Każda osoba ma unikalną częstotliwość, a także odcisk palca lub DNA. Dzięki technologii rezonansu częstotliwości kwantowej superkomputer kwantowy jest w stanie odczytywać i zmieniać myśli, tworzyć poznawczy model mózgu, czyli cyfrową kopię Ciebie, „kopię” Duszy i całej Ziemi. W ten sposób może Cię zmienić anatomicznie, psychicznie, mentalnie, energetycznie… Może umieścić myśli w Twojej głowie i wiele więcej…

Myślę, że mógłbym zbudować duszę, oto jak to robimy. Skopiowałbym cię dokładnie do środowiska cyfrowego, wszystko o tobie, wyobraź sobie, że jest to prawdopodobnie możliwe, prawdopodobnie jest. Kiedy kopiuję cię do maszyny, ta kopia procesowa ma wszystkie cechy, o których mówiliśmy jako moja dusza. Po pierwsze, jest to niematerialne, ponieważ kopiowanie nie jest rzeczą, to proces, jest nieśmiertelne, tak jak Ty. Możesz umieścić je w dowolnym środowisku, w niebie, piekle, zrobić symulację, więc wszystkie te rzeczy, które są w naszej głowie, te abstrakcyjne koncepcje, myślę, że ostatecznie możemy je zbudować i musimy zdecydować, co chcemy zbudować. Geordie Rose (D-WAVE, Google, Quantum Computer)

D-WAVE to komercyjny projekt wykorzystujący interfejs Leap2, który zapewnia dostęp w chmurze do komputerów kwantowych D-WAVE z hybrydowym rozwiązaniem dla łatwego rozwiązywania dużych i złożonych problemów. W ten sposób nawet normalny inżynier IT może korzystać z komputera kwantowego, wystarczy wypełnić dane, aby przeprowadzić własne eksperymenty z qunatum…

5G to promieniowanie mikrofalowe, broń wojskowa, częstotliwości ataku… Poczujesz to na sobie, niezależnie od tego, czy satelita, mała antena, samolot, ciężarówka, Internet rzeczy, czy stacjonarna baza telekomunikacyjna. Najważniejsze, że jeśli jesteś w tej dziedzinie, poczujesz to.

Nie ma znaczenia, gdzie jesteś w kraju, kiedy zadzwonię, zadzwoni Twój telefon. To jest dokładnie to samo, gdy mam twoje bio-zakodowane informacje o twoim bio-kodzie, twoim DNA, na przykład z oszukańczego testu COVID lub próbki DNA pobranej zaraz po urodzeniu, co jest bardzo niebezpieczne…

Następnie wysyłam twoje zakodowane biologicznie informacje do wszystkich wież, gdziekolwiek jesteś, znajdę cię i wyceluję. Rezonans bioczęstotliwości jest unikalny dla każdej osoby, podobnie jak odcisk palca lub DNA. Każda osoba ma własne DNA dla innego biorezonansu.

Cherol Welsh (mindjustice.org). – Naukowcy z Rosji zorientowali się, jak biokodować te mikrofale, aby zaatakować konkretną osobę (Psychotronic Weapons and the Security of Russia, Lopatin 1999). Kiedy już mają twoje DNA, biorą je i wstawiają kod DNA do superkomputera kwantowego. W tym superkomputerze uruchamiają algorytmy, które biokodują transmisje elektromagnetyczne. Więc bio rezonuje z twoim ciałem. Gdy już to zrobią, mogą transmitować ten sygnał z satelitów, wież telekomunikacyjnych, samolotów lub w jakikolwiek inny sposób.

I ten sygnał dotknie tylko ciebie. Kiedy jadę w miejską lokalizację i testuję otoczenie, prawdopodobnie widzę od 30 do 60 aktywnych punktów dostępowych Wi-Fi. Jesteś nasycony promieniowaniem mikrofalowym, wszystko działa na częstotliwości 2,4 GHz – Matrix… Deborah Tavares (stopthecrome.net) – Projekt ludzkiego genomu został przeprowadzony w Lawrence Berkeley National Lab, śledząc ludzi w laboratorium za pomocą częstotliwości elektromagnetycznej emitowanej przez ludzkie DNA .

DNA każdej żywej istoty ma unikalną częstotliwość i sygnał. To jest to, czego używają, skupiają się na tym, uzbrajają to, aby uzyskać pełną kontrolę. Kiedy zidentyfikują twój odcisk palca DNA, podążają za tobą przez 24 godziny (Patenty – zdalne monitorowanie nerwów – sztuczny dźwięk w twojej głowie – zmiana twoich myśli – ciemna strona sieci telekomunikacyjnych).

Amazon – BlackOps

Informator, były specjalista w branży bezpieczeństwa (Gangstalker). Pracował nad BlackOps dla Amazon w Seattle w stanie Waszyngton. Przedstawił szczegóły dotyczące bezpieczeństwa osobistego dla CEO AMAZON, Jeffa Bezose. Osobom, które nie wiedzą, kim są, pozwala to na całkowitą kontrolę nad umysłem, duszą i ciałem osobom, które prowadzą program„Voice to Skull“ (Human Auditory System Response to Modulated Electromagnetic Energy, by Allan H. Frey) .

Amazon ma ogromną bazę danych ludzkiego DNA, która przechowuje DNA milionów i milionów ludzi, ich emocji, myśli, bicia serca, ruchów mięśni, snów, myśli, wszystkiego, co widzą i wszystkiego, co słyszą, wszystko jest rejestrowane i manipulowane dzięki tej technologii i wszystko to jest możliwe (Mind Control, Psychotronic Electronic Weapons).

Częstotliwość rezonansowa DNA

Osoby uruchamiające ten program wykorzystują technologię do penetracji częstotliwości rezonansowego DNA poszczególnych osób. Mogą transmitować bioczęstotliwość z satelity, z wież na odległość wielu, wielu mil, ale tylko jedna konkretna osoba, osoba docelowa z tym konkretnym DNA, otrzyma wiadomość. Odbiornikiem cyfrowym jest ludzki mózg. Możesz więc stać w pokoju wypełnionym setką osób. Nikt nie poczuje przepływu energii elektromagnetycznej, tylko ty.

Ponieważ tylko twój mózg ma określone powiązania mózgowe, do którego energii jest dostrojony. Superkomputer zaczyna monitorować całą aktywność elektromagnetyczną mózgu ofiary. Nawiasem mówiąc, jest to ukierunkowany strumień energii. Rozpocznie śledzenie i pobieranie wszystkich tych informacji z powrotem do Twojej bazy danych. Systemy te, superkomputer chmury kwantowej (taki jak D-WAVE), jest przeznaczony do klonowania, ściągając całą osobowość dokładnie z powrotem do bazy danych tych systemów.

Jako normalny specjalista ds. Bezpieczeństwa pokazałbym tę technologię w działaniu z perspektywy kamery. Zdjęcie robione jest oczami człowieka, ofiary i na ekranie widzisz to, co on widzi. To absolutnie niezwykłe, przypomina grę wideo, w której patrzysz oczami jednostki (5G – dr n. Med. Marco Ruggiero – Antena fraktalna – DNA – Mikrobiom – Biologia molekularna – Biologia kwantowa – Egzosomy).

Kiedy patrzymy naszymi oczami, fotony padają na twoją twarz. W rzeczywistości fotony nie dostają się do części, o której myślą. Część, która myśli, że patrzy na coś innego, patrzy na jakiś dziwny sygnał kompresji.

Geordie Rose (D-WAVE, Google, Quantum Computer)

Zasadniczo te sygnały optyczne są interpretowane przez mózg, a następnie odbierasz je jako wizje, obrazy itp., Wszystkie są sygnałami elektrycznymi w mózgu. Tak więc dokładnie to samo dotyczy danych otrzymywanych przez oczy, a następnie mózg renderuje je wizualnie.

Dokładnie to samo dzieje się z danymi komputerowymi, są one przesyłane do komputera, a następnie renderowane w postaci obrazu, który ludzie mogą oglądać (Życie biologiczne i sztuczne nieharmoniczne EMP – Anteny fraktalne w technologii bezprzewodowej zabijają całe życie biologiczne – Szybka wiązka kierowana promieniowanie w inteligentnych antenach to śmiercionośna siatka 5G – fraktalne DNA).

Obrazy, podobnie jak obrazy naturalne, takie jak to, na co patrzę, mają tak wiele struktur, że można je skalować i kompresować do bardzo małych, co AI (sztuczna inteligencja) nazywa reprezentacjami. Wydaje się, że nasze mózgi tworzą bardzo, bardzo dobrze skompresowaną reprezentację świata i nazywają to modelem. Tak jak wtedy, gdy mam budynek i mam plan lub makietę budynku. Wyobraź sobie, że masz cały świat, wszystkie jego koncepcje i zmniejszasz go do tej dziwnej, skompresowanej reprezentacji, tak aby pasowała do mojego mózgu.

To samo dzieje się z komputerem, dane są przesyłane do komputera, a następnie drukowane. W tej chwili ta najnowocześniejsza technologia próbuje połączyć oprogramowanie używane do renderowania komputera z rzeczywistym wykrywaniem sygnału i hakowaniem sygnału w ludzkim umyśle.

Wykorzystują dwa interfejsy, jak powiedzieliśmy, interfejs komputerowy, superkomputer, wyrafinowany zaawansowany system wejściowy, który pobiera wszystkie twoje działania elektromagnetyczne, wszystkie te reakcje synaptyczne, wszystkie transmisje elektromagnetyczne mózgów ofiar i pobiera je z prędkością światła, energii porusza się z prędkością światła.

Więc mogą pobierać, przesyłać z prędkością światła. Wracając do bazy danych, opierają się na superkomputerze zaprogramowanym przy użyciu różnych programów w celu zbudowania poznawczego modelu mózgu.

Rzeczywistość równoległa, Google i zabawa w Boga…

A to, co próbujemy tutaj zrobić, to wykorzystać tę cenną wiedzę do zbudowania maszyn, które mogą faktycznie tworzyć, manipulować i wykorzystywać te równoległe rzeczywistości w tym celu. Chcemy uchwycić te równoległe rzeczywistości z tej abstrakcyjnej przestrzeni, w której żyją, i ostatecznie złożyć je w chip…

Z drugiej strony to więzienie… Wyłączanie szyszynki… Twoje połączenie… Co to jest szczyt, co to jest DMT, więcej o Czwartej Rewolucji Przemysłowej – 5G – Transhumanizm – Łatka mikroigłowa – Szczepionki, Testy mRNA Covid-19 – Hydrożel – Lucyferaza i NanoTech czy ananasowy DMT, dusza i duch?

Chcą uzyskać bezpośrednią kontrolę behawioralną. Opierając się na znajomości swoich funkcji poznawczych, kompletny model może Cię kontrolować. Wszystko o tobie jest przechowywane w bazie danych. W tym momencie są w stanie cię przewidzieć, wpłynąć na ciebie z wyprzedzeniem i skierować cię do wyborów podczas konkursu myśli. Może to przewidzieć wpływ na Twoje życie i osiągnąć bezpośrednią kontrolę nad swoim zachowaniem.

Dr. Bill Deagle (jest członkiem American Board of Family Practice, Canadian College of Family Practice, American Academy Medycyny Środowiskowej i Amerykańskiej Akademii Medycyny Anti-Aging) Stworzyli cyfrowy model Ziemi i wszystkiego, aż do cyfrowego modelu współrzędnych GPS do wymiaru pionowego 1/2 centymetra, każdego budynku, każdej drogi, wszystkiego.

Chcą stworzyć Internet Rzeczy w przestrzeni cyfrowej i dokładnie wiedzieć, co robisz w czasie rzeczywistym. Chcą wiedzieć w czasie rzeczywistym, jaki program oglądasz, jaką kanapkę jesz, do której części domu się wybierasz, chcą wiedzieć wszystko.

Dosłownie mówią, jak to jest, gdy ktoś je kanapkę, jakie są reakcje emocjonalne i aktywność mózgu, kiedy ktoś jest urażony, kiedy ktoś lobbuje, kiedy ktoś z kimś wchodzi w interakcję. Wszystkie te różne aspekty ludzkiego doświadczenia. Może pierwotny pomysł polegał na tym, że chcieli, aby można było programować samą technologię. Czego teraz chcą? Czego ci nie powiedzieli?

Niewłaściwa świadomość prowadzi do nadużywania sztucznej inteligencji i robotów

Roboty to najmądrzejsi ludzie, sztuczna inteligencja, sztuczna inteligencja… Chodzi o to, aby przenieść oprogramowanie z ludzkiego mózgu.

Robin Hanson (pracował nad projektami dla NASA i Lockheed Martin)

To, co słyszałeś o sztucznej inteligencji, nie jest tym, co rozumiemy przez to, czym jest sztuczna inteligencja. Przez sztuczną inteligencję rozumiemy to, że sztuczna inteligencja to system oprogramowania, który może zrobić dosłownie wszystko, czego człowiek nie może, dosłownie wszystko…

Geordie Rose (D-WAVE, Google, Quantum Computer).

Kolejna transhumanistyczna agenda, o tobie bez ciebie… W rzeczywistości, istota programu badawczo-rozwojowego odbywającego się w Seattle, Waszyngtonie i w całym kraju jest bardzo skoncentrowana na monitorowaniu ludzi. W konkretnym celu rejestrowania każdego aspektu ludzkiej egzystencji, monitorowania naszych myśli, emocji tego, jak się czujemy, informowania oprogramowania komputerowego używanego przez roboty, które są używane na samych komputerach, aby stały się jak najbardziej ludzkie.

A komputery są oczywiście lepsze w wielu rzeczach niż ludzie, więc teraz wyobraź sobie nie tylko, że mogą zrobić wszystko, co człowiek może zrobić, ale mogą zrobić wszystko, co najlepsza osoba może zrobić w każdym zadaniu, lepiej niż ludzie

W 2003 roku uruchomili tak zwany system AI, czyli inteligentny superkomputer z inteligencją człowieka

Innymi słowy, inteligentne istoty ludzkie, ale zdolne do myślenia 10 bilionów razy szybciej, z dostępem do całej znanej wiedzy i historii oraz pełnym dostępem do Internetu i wszystkich ścieżek komunikacyjnych. Jeśli w rzeczywistości istnieją algorytmy obsługujące pewne aspekty wiedzy, można je uruchomić na komputerze kwantowym. Gatunek życia lub gatunki, które z niego uzyskasz, będą jakościowo lepsze, a otrzymasz odbiorcę, który jest zasadniczo inny i lepszy. W tym sensie, że szybciej się uczą, zyskują głębszy wgląd, potrafią przewidywać przyszłość, są w stanie podejmować działania, w których mają dostęp do zrozumienia, którego my nie mamy. że mogliby zbudować inteligencję, która miałaby głębszą zdolność spekulacji na temat wyniku ich działań, z której można by uzyskać coś, co byłoby jakościowo mądrzejsze.

Czy będzie miał duszę, czy będzie bez duszy? Dlaczego D-WAVE tak bardzo dąży do Duszy, kiedy ludziom mówi się, że Dusza nie jest?

Zdalna sieć neuronowa

Więc ty, cała Ziemia, jesteście połączeni z odległą, neuronową siecią, która kieruje was wszystkich na Ziemi do Ziemi. Zdalne, neuronowe sieci tworzą własne emocje, symulacje z rzeczywistymi danymi. System, superkomputer Artemis (Artemis Supercomputer on the Hunt for Deeper Understanding of Genomics), który jest skierowany do Ciebie, wykorzystuje jedną z tych trzech stacji transferowych, czyli wieżę, satelitę i platformę mobilną, i naturalnie zablokuje Twój stan emocjonalny.

Kiedy już zbudowane zostaną modele poznawcze, ogólny model, zaczyna on blokować Twój stan emocjonalny… A potem zaczyna się… zaczyna nie tylko patrzeć na Ciebie, ale także manipulować Twoim stanem emocjonalnym. Muszą zmapować wszystkie siedem wektorów stanu emocjonalnego ofiary, aby stworzyć ten model poznawczy. Ta inżynieria odwrotna to intelekt emocji…

Zorientowali się, co zrobić z ludzkim ciałem, pięcioma zmysłami, dzięki którym mogą osiągnąć to, czego chcą. Manipulacja ludzką anatomią, technologie kontroli umysłu, ale teraz zajmują się twoją duszą, sercem i duszami wszystkich żywych istot…

Chcą zbudować fałszywą rzeczywistość, którą chcą, abyś grał w Boga. Fałszywa rzeczywistość kończy się okrutnym, uwięzieniem Duszy, niewoli Duszy w równoległych światach… Świadomość nie mieszka w głowie, Twoje fizyczne ciało jest anteną…

Ostatnie wpisy

Kategorie

TAJNY SUPER KOMPUTER KWANTOWY GOOGLE – KOPIOWANIE DUSZY I KONTROLA UMYSŁU NA POZIOMIE DNA

11 października 2021 / Możliwość komentowania TAJNY SUPER KOMPUTER KWANTOWY GOOGLE – KOPIOWANIE DUSZY I KONTROLA UMYSŁU NA POZIOMIE DNA

Amazon – BlackOps

Informator, były specjalista w branży bezpieczeństwa (Gangstalker). Pracował nad BlackOps dla Amazon w Seattle w stanie Waszyngton. Przedstawił szczegóły dotyczące

Rzeczywistość równoległa, Google i zabawa w Boga…

A to, co próbujemy tutaj zrobić, to wykorzystać tę cenną wiedzę do zbudowania maszyn, które mogą faktycznie tworzyć, manipulować i

Niewłaściwa świadomość prowadzi do nadużywania sztucznej inteligencji i robotów

Roboty to najmądrzejsi ludzie, sztuczna inteligencja, sztuczna inteligencja… Chodzi o to, aby przenieść oprogramowanie z ludzkiego mózgu.

Zdalna sieć neuronowa

Więc ty, cała Ziemia, jesteście połączeni z odległą, neuronową siecią, która kieruje was wszystkich na Ziemi do Ziemi. Zdalne, neuronowe

Może Ci się spodobać

CHEMTRAILS: JAK CHEMICZNE AEROZOLE Z METALI CIĘŻKICH WPŁYWAJĄ NA NASZE ZDROWIE. 29 maja 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • TAJNY SUPER KOMPUTER KWANTOWY GOOGLE – KOPIOWANIE DUSZY I KONTROLA UMYSŁU NA POZIOMIE DNA
  • Amazon – BlackOps
  • Rzeczywistość równoległa, Google i zabawa w Boga…
  • Niewłaściwa świadomość prowadzi do nadużywania sztucznej inteligencji i robotów
  • Zdalna sieć neuronowa
  • Może Ci się spodobać