Niewygodnie informacje

WYCIEKŁ TAJNY CHIŃSKI DOKUMENT – SZYKUJE SIĘ OGROMY, PANDEMICZNY WYBUCH ?

Drodzy czytelnicy, Spójrzcie gdziekolwiek dookoła siebie i powiedzcie, co widzicie? Widzicie strach? Widzicie panikę? Widzicie desperację na skalę globalną? Ale nie zgadniecie, co… To tylko małe, zaledwie małe początki tego, co jeszcze jest dostępne w „sklepie”. Te wielkie rzeczy jeszcze się nie zaczęły, one nadal są przed ludzkością i tylko od ludzkości będzie zależeć czy nadejdą, kiedy nadejdą i z jaką siłą nadejdą.

Kilka miesięcy temu fundacja Billa Gatesa opublikowała raport, którego tematem były wskaźniki związane ze zdrowiem, dobrobytem czy edukacją w poszczególnych regionach świata. Z tej okazji miliarder udzielił wywiadu, w którym stwierdził, że potrzebujemy fabryk produkujących nową szczepionkę w 100 dni, gdyż w przeciwnym razie pokonanie kolejnej pandemii może być jeszcze gorszym wyzwaniem

Dane WHO wskazują na 5,5 podanych szczepionek przeciw COVID-19, jednak aż 80% z nich trafiło do krajów wysoko rozwiniętych. Raport fundacji Billa i Melindy Gates wskazuje na fakt, że w całej Afryce podano tyle szczepionek, ile w samym stanie Kalifornia (największym w USA).Foto: Paolo Bona / Shutterstock

Takich dysproporcji mamy mieć więcej. Oczywiście w części krajów (takich jak Polska) występuje też niechęć/niepewność związana z przyjęciem szczepienia, ale w wielu krajach problemem jest po prostu niska dostępność szczepionek

Dlatego też, zdaniem Gatesa, konieczne jest zbudowanie fabryk, które opracują nową szczepionkę w 100 dni, a potem przez kolejne 100 dni wyprodukują wystarczającą liczbę dawek dla całego świata. Dodaje, że w przeciwnym razie świat może nie być gotowy na kolejną pandemię.

A teraz przez moment zatrzymajcie się, zróbcie kilka wdechów i wydechów a następnie zastanówcie się, nad tym czy jest jakiś podmiot o zasięgu globalnym, który nie uczestniczy w koronkowym chaosie? W chwili obecnej praktycznie wszystkie liczące się podmioty globalistyczne biorą udział w przedstawieniu, które nazywa się pandemiaNiemniej jednak, coraz wyraźniej zarysowuje się tendencja zwrotna, to znaczy, coraz mocniej przebija się narracja anty-pandemiczna, co stanowi pozytyw.

Szanowni Państwo, ponad szczytem światowej piramidy władzy, istnieją pewne ultra-tajne stowarzyszenia a także całe społeczności, które naprawdę rządzą naszą cywilizacją poprzez swoich oczywistych pełnomocników, jak również ich dobrze skrywanych instytucjonalnych i indywidualnych agentów.

Ci starannie ukryci brokerzy władzy, którzy działają ponad szczytem piramidy, nie zostali uwzględnieni na poniższej liście, którą chcemy wam pokrótce przedstawić a która zawiera spis potężnych „sił” dążących do wprowadzenia Nowego Porządku Świata. Spójrzcie:

Zakon Illuminati, Czarna Szlachta, Rycerze Maltańscy, Watykan (niestety, coraz wyraźniej na naszych oczach zarysowuje się destrukcyjny kierunek obrany przez Rzym). Brytyjska Rodzina Królewska, Komitet Trzystu, Kartel Banków Centralnych, Światowe Forum Ekonomiczne, międzynarodowy syndykat bankowy, amerykański Deep State, globalny kompleks przemysłu zbrojeniowego, Komisja Trójstronna, Rada Stosunków Zagranicznych, Grupa Bilderberg a także Masoneria.

Zasada: „podążaj za pieniędzmi” nadal obowiązuje. To też ktokolwiek kontroluje mainstreamowe media, skutecznie kontroluje przepływ informacji a, co za tym idzie, kontroluje także naszą cywilizację. A ktokolwiek kontroluje pieniądze, kontroluje media głównego nurtu.

Dlatego ktokolwiek kontroluje kartel banków centralnych i międzynarodowy syndykat bankowy, kontroluje pieniądze i media. Zatem wszystko, co musi zrobić każdy śledczy, to śledzić pieniądze, aby zrozumieć prawdziwą głębię i zakres tego trwającego międzynarodowego spisku: „kryminalnego COVID-19”.

Kolejna konkluzja związana z pandemią SARS-CoV-2, związana jest właśnie ze źródłem. Otóż ta PLANdemia mogła osiągnąć tak epickie rozmiary jedynie dzięki ogromnej ilości funduszy zarówno ze źródeł rządowych, jak i przede wszystkim źródeł bankowych.

Co najważniejsze, żaden z powyżej wymienionych podmiotów Nowego Porządku Świata, nie mógłby funkcjonować nawet przez jeden dzień, gdyby nie regularne finansowanie i wsparcie ze strony kartelu bankowego, na przykład: Rezerwy Federalnej, Banku Anglii i Banku Rozrachunków Międzynarodowych.

Co jeszcze, oczywiście HSBCBoACitibankDeutsche Bank i inne banki kontrolowane przez Rothschildów oraz Rockefellerów. Nie zapominajmy również o największych międzynarodowych korporacjach zarządzających inwestycjami, takich jak BlackRockVanguard i State Street

Pomyśl, więc o tym, że wszystko, co musieli zrobić przestępcy COVID-19, to zapłacić lub przekupić każdego współspiskowca, aby ten wykonał swoje misje w ramach rozległego i zawiłego planu pandemii. I tak o to wszyscy wtajemniczeni osiągają ogromne profity!

Z nieograniczonymi funduszami tajne stowarzyszenia współpracujące z rządami i korporacjami, mogą potajemnie prowadzić każdy rodzaj globalistycznej czarnej operacji, która służy agendzie Nowego Porządku Świata. Lista ponadnarodowych organizacji przestępczych ma ten sam interes w zablokowaniu planety Ziemi, jak nigdy wcześniej. „Oni” chcą przejąć pełnię władzy i kontroli, miedzy innymi po to, aby chronić się przed coraz bardziej wściekłym społeczeństwem.

To też ich bezpośrednim celem jest ustanowienie od dawna planowanego Jednego Rządu Światowego z siedzibą w Jerozolimie wraz z organem egzekucyjnym: Globalnym Superpaństwem Bezpieczeństwa. Tylko w ten sposób, pod pozorem całkowitej kontroli nad zagrożeniem pandemicznym, taki totalitarny reżim kierowany przez rozkwitającą tyrańską technokrację, będzie w stanie zneutralizować wszelkie zagrożenia dla przerażającej „Globalnej Struktury Władzy”.

Chiny wiedzą

Chiny powiadomiły władze lokalne o przygotowaniu się na wybuch epidemii COVID-19 na dużą skalę, zgodnie z wyciekiem wewnętrznych dokumentów.

Jeden dokument, zatytułowany “Zawiadomienie o dalszym wzmocnieniu zapobiegania epidemii” został wydany przez Radę Państwa chińskiego i przekazany przez rząd prowincji Fujian władzom lokalnym 30 września. Rady Stanu w dniu 1 października i rozesłane przez urzędników prowincji Fujian do władz lokalnych.

Dokumenty są oznaczone jako “bardzo pilne” i wymagają wzmożonych przygotowań do reakcji kryzysowej na wybuch epidemii.

Dokument stwierdza, budowę centralnych miejsc izolacyjnych, gdzie władze lokalne są zobowiązane do utworzenia do końca października obiektów nie mniej niż 20 pokoi na 10 000 osób. Skala każdego miejsca izolacji musi przekraczać 100 pomieszczeń.

Od 19 września prowincja utworzyła 35 691 pomieszczeń kwarantanny w 296 centralnych miejscach.

Zgodnie ze standardem określonym w ogłoszeniu, prowincja Fujian będzie musiała wybudować co najmniej 83 000 pomieszczeń kwarantanny do końca października, czyli około 47 000 pokoi
w niecały miesiąc.

Ostatnie wpisy

Kategorie

WYCIEKŁ TAJNY CHIŃSKI DOKUMENT – SZYKUJE SIĘ OGROMY, PANDEMICZNY WYBUCH ?

20 października 2021 / Możliwość komentowania WYCIEKŁ TAJNY CHIŃSKI DOKUMENT – SZYKUJE SIĘ OGROMY, PANDEMICZNY WYBUCH ? została wyłączona

Chiny wiedzą

Chiny powiadomiły władze lokalne o przygotowaniu się na wybuch epidemii COVID-19 na dużą skalę, zgodnie z wyciekiem wewnętrznych dokumentów.

Może Ci się spodobać

NIEZNANA I UKRYWANA STRONA PISMA ŚWIĘTEGO CZĘŚĆ 2. 25 stycznia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • WYCIEKŁ TAJNY CHIŃSKI DOKUMENT – SZYKUJE SIĘ OGROMY, PANDEMICZNY WYBUCH ?
  • Chiny wiedzą
  • Może Ci się spodobać