Otwórz oczy

WOLNI LUDZIE STAWIAJĄ OPÓR – WE WŁOSZECH BEZ PRZEPUSTKI 💉 NIE WEJDZIESZ DO PRACY

Nieustająca propaganda strachu, wylewająca się z ekranów telewizorów, wylewająca się z głośników stacji radiowych. Gdzie tu wolność, gdzie tu prawda, gdzie dbałość o człowieka? Otwórz oczy, to nie jest sen, to jest sanitarny terror. Coraz częściej zaczynają traktować cię jak chodzącą „chorobę”, chodzącego „raka”, na ciele tej planety.

Masz być bezimienną masą, masz przyjąć szczepienie, jeżeli ci każą je przyjąć, masz wierzyć w ich manipulacje, masz być ubezwłasnowolniony intelektualnie i KONIEC! Rozumiesz? Masz być ich niewolnikiem!

A jeżeli zaczniesz zadawać pytania nazwą cię, szurem, płaskoziemcą i foliarzem. Wiesz, co to jest? To jest duchowa wojna światowa, jednak bronią w tej wojnie stał się strach i intelektualny gwałt. Ludzie umierają, nie mogą dostać się do lekarza, upadają firmy, ceny rosną w galopującym tempie, a wszystko z powodu bezobjawowej choroby! Świat oszalał, ludzkość dała się zwariować, jednak nadchodzi czas przebudzenia i przejrzenia na oczy. Nadchodzi przełom i wówczas okaże się, w którą stronę pójdziemy jako ludzkość.

Czy obierzemy kierunek ku normalności, czy też ku „nowej normalności”, którą zapowiadał Mateusz Morawiecki, a którą ja bym określił „nowym totalitaryzmem”. Po której staniesz stronie? Dasz odebrać sobie serce i duszę? Pozwolisz zamordować w sobie własne marzenia i plany na przyszłość? Pozwolisz, aby przetrącili ci twój kręgosłup moralny. Pozwolisz, aby roznieśli w pył twoje przekonania i nakazywali ci robić rzeczy wbrew logice, wbrew tobie? Przemyśl to.

A teraz do meritum, otóż to nadchodząca zima będzie czasem próby, to od naszej postawy będzie zależeć w znacznym stopniu, jaką wiosnę 2022 roku powitamy. Czy będzie to wiosna wolności czy też nowego totalitaryzmu, takiego jak we Włoszech (totalitaryzmu wprowadzonego z dniem 15-10-2021 rok). Dziś chcemy skupić się na sytuacji w tym właśnie kraju, ponieważ Włosi budzą się i mówią władzy: „ani kroku dalej”.

Solidaryzujemy się z Narodem Włoskim, wierzymy w wasz hart ducha i rozumiemy, że wasz obecny sprzeciw, nie jest tylko walką o wasze prawa, ale de facto, jest to wojna o prawa wszystkich Europejczyków, a zatem i nas Polaków. O czym mowa?

Otóż we wszystkich miejscach pracy we Włoszech od 15 października, obowiązuje wymóg posiadania przepustki COVID-19. Przepustki wystawianej na podstawie szczepienia, lub negatywnego wyniku testu. Tym samym we Włoszech wprowadzono totalitaryzm sanitarny rozszerzony o stosowanie przepustki określanej globalnie mianem: „green pass”.

We Włoszech doszło w piątek rano do pierwszych protestów przeciwko obowiązkowi posiadania przepustki COVID-19 przez wszystkich pracowników, który wszedł tego dnia w życie. W całym kraju zmobilizowały się siły porządkowe, by nie dopuścić do paraliżu i blokad.

Na mocy dekretu rządu Mario Draghiego warunkiem wejścia do miejsca pracy jest okazanie tzw. Green Pass, wystawianego na podstawie szczepienia, wyleczenia z Covid-19 lub negatywnego wyniku testu na obecność koronawirusa.

Włoskie media informują o rozpoczętych rano protestach na małą skalę w różnych punktach kraju. W porcie w Trieście zorganizowano wiec z udziałem około dwóch tysięcy przeciwników wymogu przepustki sanitarnej. Jak zapewniły lokalne władze, pomimo protestów port pracuje.

W porcie w Genui protestujący podjęli próbę zablokowania wjazdu dla ciężarówek. Demonstranci zablokowali też dostęp do portu w Ankonie, urządzając pikietę przed bramą wjazdową. Stoi tam długa kolejka tirów i innych samochodów.

W Rzymie antyszczepionkowcy zgromadzili się w centrum miasta. Grupa manifestantów próbowała zablokować ruch uliczny, ale została powstrzymana przez policję.

Wbrew obawom nie doszło do utrudnień w stołecznej komunikacji. Zakład transportu podał, że do pracy nie przyszło kilkudziesięciu kierowców, którzy nie mają przepustki.

Pierwsza w historii manifestacja odbyła się przed lotniczą bazą wojskową Sigonella na Sycylii, gdzie protest zorganizował rano tamtejszy związek zawodowy. Na wiecu, który trwał 25 min., zgromadziło się kilkudziesięciu pracowników.

Od wczesnego rana ustawiały się długie kolejki do aptek, w których wykonywane są błyskawiczne testy na koronawirusa. Zgłosili się na nie pracownicy, którzy nie są zaszczepieni. Branża ta spodziewa się „niekończącego się” zapotrzebowania na testy.

Musimy mieć świadomość tego, że jeżeli tego typu rozwiązania „przejdą” we Włoszech, wówczas bardzo szybko będą lobbowane w innych krajach europejskich. Jednak ku zaskoczeniu wielu obserwatorów, to nowe „prawo”, chociaż ja określiłbym je „bezprawiem”, przelało szalę goryczy w narodzie włoskim, który od wielu dni protestuje na ulicach Włoch. Protesty obejmują setki tysięcy uczestników, w wielu największych miastach tego kraju.

Oczywiście w mediach „głównego rynsztoku”, wzmianki o heroicznej walce Włochów z sanitarnym totalitaryzmem, nie istnieją, takich wzmianek po prostu praktycznie nie ma wcale. Za to w mediach „głównego rynsztoku”, sprzedajni dziennikarze i publicyści, których Marcin Rola słusznie określa mianem „medialnych prostytutek”nakłaniają widzów do szczepienia, do „ostatniej prostej”. A ja się pytam, do jakiej „ostatniej prostej”? Może do „ostatniej prostej” na drugi świat?

„W porcie w Trieście wybuchły gwałtowne starcia między siłami bezpieczeństwa, robotnikami portowymi i demonstrantami, którzy protestowali przeciwko wprowadzonemu w miniony piątek (to jest 15-10-2021r.) obowiązkowi do okazania tzw. zielonego paszportu.

Jego okazanie jest wymagane, by dało się stwierdzić, czy ktoś został zaszczepiony przeciwko koronawirusowi, wyleczony z Covid-19 lub uzyskał negatywny wynik testu na obecność wirusa.

W Trieście demonstranci próbowali zablokować wejście do portu. Aby rozproszyć ludzi, policja użyła gazu łzawiącego i armatek wodnych. Dochodziło do bójek, są aresztowani. Część miejscowych mediów poinformowało o zlikwidowaniu, mającej trwać do środy, blokady okupacyjnej portu.”

Donoszą niezależne media.

Drodzy Czytelnicy, Szanowni Państwo, Drodzy Rodacy, w tak zwanych wyborach demokratycznych wybiera się polityków, aby ci dbali o naród i kraj. Co obecnie ci „wybrańcy narodu” robią? I to nie ma znaczenia czy to będą Włochy, czy Australia, czy Polska, to się dzieje notabene w bardzo wielu krajach globu. Otóż ci „wybrańcy narodu”, zmuszają własnych rodaków do wzięcia udziału w eksperymencie medycznym, zwanym dla zmylenia „szczepieniami na COVID-19”.

Ci „wybrańcy narodu”, całkowicie „olali” własny naród i wysyłają przeciwko niemu armatki wodne, gaz, „pały”, tarcze, „białe kaski”, gumowe kule. Skandal! Ci „wybrańcy narodu”, zarzynają gospodarki w imię pandemii opartej na wynikach całkowicie niewiarygodnych testów PCR.

Ci „wybrańcy narodu” są odpowiedzialni za setki tysięcy nadmiarowych zgonów osób, które nie odeszły z tego świata na COVID-19, ale dlatego, że nie mogły dostać się do szpitala, nie mogły dostać się do lekarza, bo wprowadzono „tele-poradę”Skandal!

Dość tego! Dość tej kontrolowanej depopulacji, dość tego kontrolowanego mordowania ludzkości! Dość niszczenia rodzinnych biznesów! Dość odbierania nam naszych praw i wolności! Dość tego globalnego „eksperymentu” o podłożu satanistycznym! 

Ostatnie wpisy

Kategorie

WOLNI LUDZIE STAWIAJĄ OPÓR – WE WŁOSZECH BEZ PRZEPUSTKI 💉 NIE WEJDZIESZ DO PRACY

22 października 2021 / Możliwość komentowania WOLNI LUDZIE STAWIAJĄ OPÓR – WE WŁOSZECH BEZ PRZEPUSTKI 💉 NIE WEJDZIESZ DO PRACY

Może Ci się spodobać

NAJWIĘKSZA OPERACJA FAŁSZYWEJ FLAGI XXI WIEKU – USA , ”ZARAZA” CHINY, 5G, MICROSOFT. 7 listopada 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • WOLNI LUDZIE STAWIAJĄ OPÓR – WE WŁOSZECH BEZ PRZEPUSTKI 💉 NIE WEJDZIESZ DO PRACY
  • Może Ci się spodobać