Otwórz oczy

CO MÓWI NAM OKŁADKA GLOBALISTYCZNEGO PISMA ”TIME” – JAKĄ PRZYSZŁOŚĆ NAM SZYKUJĄ ?

Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) w Davos jest najważniejszym forum dla rządów, globalnych korporacji i międzynarodowych przedsiębiorców. Założone w 1971 roku przez inżyniera i ekonomistę Klausa Schwaba, WEF opisuje swoją misję jako „kształtowanie globalnych, regionalnych i branżowych agend” oraz „poprawę stanu świata”. Według ich strony internetowej, „moralna i intelektualna integralność jest w centrum wszystkiego, co robi”.

Po pierwsze, WEF był, wraz z Fundacją Gatesów, sponsorem wyprzedzających ćwiczeń symulacyjnych pandemii koronawirusa „Event 201”, które odbyły się w Nowym Jorku 18 października 2019 roku – tego samego dnia, co otwarcie Wojskowych Igrzysk Światowych w Wuhan, postrzeganych przez niektórych jako „ground zero” globalnej pandemii. Same Chiny twierdziły, że amerykańscy sportowcy wojskowi mogli przynieść wirusa do Wuhan.

Po drugie, WEF był wiodącym zwolennikiem cyfrowych biometrycznych systemów tożsamości, argumentując, że sprawią one, że społeczeństwa i branże będą bardziej wydajne, bardziej produktywne i bezpieczniejsze. W lipcu 2019 roku WEF rozpoczął projekt mający na celu „kształtowanie przyszłości podróżowania za pomocą cyfrowego zarządzania tożsamością podróżnych z obsługą biometryczną”.

Ponadto WEF współpracuje z sojuszem ID2020, który jest finansowany przez fundacje Gates i Rockefeller i prowadzi program „zapewnienia cyfrowego identyfikatora ze szczepionkami”. W szczególności ID2020 postrzega szczepienia dzieci jako „punkt wejścia dla cyfrowej tożsamości”.

Po trzecie, założyciel WEF Klaus Schwab jest autorem książki COVID-19: The Great Reset, opublikowanej w lipcu 2020 r., która argumentuje, że pandemia koronawirusa może i powinna zostać wykorzystana do „gospodarczego, społecznego, geopolitycznego, środowiskowego i technologicznego resetu”, w tym w szczególności do wspierania globalnego zarządzania, przyspieszenia transformacji cyfrowej i rozwiązania problemu zmiany klimatu.

Wreszcie, WEF prowadzi od 1993 r. program „Globalni Liderzy dla Jutra”, przemianowany w 2004 r. na „Young Global Leaders”. Program ten ma na celu identyfikację, selekcję i promocję przyszłych globalnych liderów zarówno w biznesie, jak i w polityce. Rzeczywiście, wielu „Młodych Globalnych Liderów” zostało później prezydentami, premierami lub dyrektorami generalnymi (patrz poniżej).

Podczas pandemii koronawirusowej, kilku Globalnych Liderów WEF i Global Shapers (młodszy program Globalnych Liderów) odegrało znaczące role, zazwyczaj promując strategie „zero-covid”, blokady, mandaty na maski i „paszporty szczepionkowe”. Mogła to być (w dużej mierze nieudana) próba ochrony zdrowia publicznego i gospodarki lub próba przyspieszenia globalnego programu transformacji opisanego powyżej, a może jedno i drugie.

Aby uzyskać pełny przegląd członków organizacji, zobacz Globalni Liderzy dla Jutra i Młodzi Globalni Liderzy na WikiSpooks (Wiki skupiająca się na tajnych strukturach władzy) oraz na oficjalnej stronie Młodych Globalnych Liderów. Aby zapoznać się z niektórymi znaczącymi członkami w polityce i mediach, zobacz poniżej.

Podsumowując, Światowe Forum Ekonomiczne w Davos rzeczywiście było zaangażowane w strategiczne zarządzanie pandemią koronawirusa, z głównym naciskiem na wykorzystanie pandemii jako katalizatora dla transformacji cyfrowej i globalnego wprowadzenia cyfrowych systemów tożsamości.

Szczyt klimatyczny COP26

Biden udający się do Szkocji na szczyt klimatyczny COP26 – gdzie rzekomo chcą pomóc uratować planetę przed gazami cieplarnianymi – sami będą generować nadmierne emisje, korzystając z prywatnych odrzutowców na podróż.

Według szacunków brytyjskiego Sunday Mail, ponad 400 prywatnych odrzutowców przewożących polityków i biznesmenów na konferencję w tym tygodniu wyrzuci 13 000 ton dwutlenku węgla, przekraczając emisje 1600 przeciętnych Szkotów przez cały rok Cywilizacja ludzka może „upaść” jak Imperium Rzymskie, jeśli nie zajmiemy się zmianami klimatycznymi, ostrzega premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson

„Prywatne odrzutowce są bardzo prestiżowe, ale trudno jest uniknąć hipokryzji związanej z ich używaniem, twierdząc, że zwalczają zmiany klimatyczne”

– powiedział gazecie działacz ekologiczny Matt Finch.

Wśród prywatnych odrzutowców znajdą się głowy państw i inni przywódcy z całego świata – od Japonii po Indie, Izrael, a nawet samą Wielką Brytanię. Prezydent USA Joe Biden ma przybyć na Air Force One w poniedziałek.

Ta podróż będzie następstwem lotu amerykańskiego prezydenta z Waszyngtonu do Rzymu na weekendowy szczyt G20, na którym przywódcy zobowiązali się do podjęcia „sensownych i skutecznych” działań na rzecz klimatu, ale zaoferowali niewiele szczegółów na temat tego, jak powstrzymać wzrost temperatury o więcej niż 1,5 stopnia Celsjusza.

Nie jest jasne, czy Biden ponownie rozmieści ogromną liczbę samochodów, taką jak parada 85 samochodów, które pożerają gaz, które towarzyszyły jego wizycie w Watykanie w piątek, aby spotkać się z papieżem Franciszkiem. Oczekuje się, że Biden, po przybyciu do Glasgow, zachwala ponad 500 miliardów dolarów w proponowanych wydatkach USA na programy ochrony środowiska.

Krytycy potępili uczestników COP26 za to, że deklarowali walkę ze zmianami klimatycznymi, nie robiąc nic, aby zmniejszyć ich ogromny ślad węglowy. „Każdy światowy przywódca lub dygnitarz, który przybywa na COP26 prywatnym odrzutowcem, jest eko-hipokrytą” – powiedział w niedzielę były członek Parlamentu Europejskiego Nigel Farage w poście na Twitterze.

Brytyjski książę Karol i premier Boris Johnson znaleźli się wśród tych, którzy byli celem krytyki, ponieważ odlecieli prywatnymi odrzutowcami do Rzymu i Szkocji. Johnson spotkał się również z polityczną reakcją w czerwcu, kiedy poleciał do Kornwalii prywatnym odrzutowcem na szczyt G7, zamiast jechać pociągiem z Londynu.

Według organizacji pozarządowej Finch Transport and Environment, emisja CO2 z prywatnych odrzutowców gwałtownie rośnie , co pomaga wyjaśnić fakt, że 1% populacji generuje połowę światowych emisji lotniczych. Według badań przeprowadzonych przez Uniwersytet w Lund, loty prywatnym odrzutowcem emitują około 40 razy więcej CO2 na pasażera niż komercyjne podróże lotnicze.

Wysłannik klimatyczny Bidena, John Kerry, był kolejnym domniemanym hipokrytą środowiskowym, który podróżował po świecie prywatnym odrzutowcem, ostrzegając, że „nie możemy sobie pozwolić na dalsze opóźnienia” w rozwiązaniu kryzysu klimatycznego. Jego rodzina Gulfstream GIV-SP wyemitowała podobno 116 ton metrycznych CO2 w ciągu 11 miesięcy poprzedzających inaugurację Bidena w styczniu – co odpowiada rocznej emisji 25 samochodów osobowych.

Wyjaśnienie Kerry’ego dotyczące podróżowania prywatnym odrzutowcem może znaleźć oddźwięk w oczach wielu dygnitarzy z COP26. Po podróży na Islandię prywatnym samolotem, aby otrzymać nagrodę środowiskową w 2019 roku, powiedział w wywiadzie, że tak naprawdę nie ma innej opcji dla kogoś takiego jak on.

OKŁADKA PISMA GLOBALISTÓW „TIME”

Reklamująca szczyt klimatyczny COP26. Co może wydarzyć się w przyszłości? Dalsze załamanie łańcuchow dostaw z Chin i innych krajów Azji. W związku z powyższym, niedobory najpierw dóbr takich jak elektronika, maszyny, leki, chemia, a potem także wszelkich pozostałych.

Dalszy wzrost i tak już wywindowanych w kosmos cen surowców energetycznych: gazu, węgla, ropy. A zatem niemożność ogrzania mieszkania, prowadzenia procesów przemysłowych, zatankowania auta, transportu i spedycji, produkcji prądu elektrycznego.

Blackouty energetyczne, czyli wyłączenia prądu na wiele godzin. Już teraz mają miejsce w Indiach, gdzie wybuchają zamieszki, a w Chinach fabryki pracują na pół gwizdka. Kilka krajów Europy przygotowuje swoich mieszkańców na wyłączenia zasilania.

Lokdałny kli.matyczne mają być następne po lokdałnach KA-666, według wizji wielkiego resetu autorstwa Klausa Schwaba. Gospodarkę trzeba zatrzymać, ludzi aresztować w domach i pozbawić wszelkich praw, sprowadzając do roli bydła, by powstrzymać dalsze oci.pienie kli.matu.

Zakłady azotowe mają duże problemy z produkcją nawozów dla rolnictwa, co znacznie podwyższy ceny żywności, gdyż procesy produkcyjne są związane ściśle z cenami gazu. A ceny wzrosły kosmicznie.

W Polsce zapowiadana jest fala.. upałów na listopad 2021 roku. Temperatura ma wynieść powyżej 20 stopni. Wszyscy pamiętamy zimowy tegoroczny kwiecień i maj. Anomalie i szokujące dziwactwa pogodowe mogą się nasilać, przez co tym chętniej zostaniemy w domu, by ratować planetę, jak nam Schwab nakazał.

Większa ilość trzęsień ziemi, wybuchów wulkanów, słabnięcie ziemskiego pola magnetycznego (dziura nad południowym Atlantykiem), mogą wskazywać na to, że szykuje się przebiegunowanie.

Ostatnie wpisy

Kategorie

CO MÓWI NAM OKŁADKA GLOBALISTYCZNEGO PISMA ”TIME” – JAKĄ PRZYSZŁOŚĆ NAM SZYKUJĄ ?

3 listopada 2021 / Możliwość komentowania CO MÓWI NAM OKŁADKA GLOBALISTYCZNEGO PISMA ”TIME” – JAKĄ PRZYSZŁOŚĆ NAM SZYKUJĄ ? została

Szczyt klimatyczny COP26

Biden udający się do Szkocji na szczyt klimatyczny COP26 – gdzie rzekomo chcą pomóc uratować planetę przed gazami cieplarnianymi –

OKŁADKA PISMA GLOBALISTÓW „TIME”

Reklamująca szczyt klimatyczny COP26. Co może wydarzyć się w przyszłości? Dalsze załamanie łańcuchow dostaw z Chin i innych krajów Azji.

Może Ci się spodobać

JOE BIDEN KOCHA NWO – PREZYDENT, KTÓRY ROZPOCZNIE WIELKI RESET. 24 stycznia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CO MÓWI NAM OKŁADKA GLOBALISTYCZNEGO PISMA ”TIME” – JAKĄ PRZYSZŁOŚĆ NAM SZYKUJĄ ?
  • Szczyt klimatyczny COP26
  • OKŁADKA PISMA GLOBALISTÓW „TIME”
  • Może Ci się spodobać