Otwórz oczy

KORPORACJE UDAJĄCE PAŃSTWA – JAK WYPOWIEDZIEĆ POSŁUSZEŃSTWO NIELEGALNYM ORGANOM KRAJU

Informacja o tym, że żywa istota ludzka z krwi i kości zwana w tym systemie c-zło-wiekiem to nie to samo co osoba lub obywatel, oprócz dekretu ,,Wypowiedzenie posłuszeństwa nielegalnym organom państwa” jest świetnym orężem pomocniczym do dekretu i/lub też kolejnym strategicznym środkiem samoobrony przed obecnym systemem zniewolenia – między innymi dlatego, że tysiące sprzecznych ze sobą oraz szkodzących narodowi – co jest działaniem zamierzonym – ustaw dotyczą właśnie osób, a nie ludzi żywych.

Człowiek kieruje się prawem naturalnym – nie mylić z prawem natury – czyli:

  • Nie krzywdź
  • Nie pozwalaj krzywdzić innych ani siebie

Oto całe prawo naturalne zawarte w dwóch zdaniach, które było zanim banda cwaniaczków podzieliła świat na obszary powiernicze zwane państwami czyniąc z nich korporacje, a z ogłupionej ich edukacją i podsuniętą do małpowania tradycją, ludności rdzennej, nieświadomych aktorów nakładających maski oswojonych parobków, którzy twierdzą, że MUSZĄ, MAJĄ OBOWIĄZEK lub, że nic absolutnie NIE MOGĄ – a wystarczy przecież ściągnąć tylko maskę, by nie musieć, mieć obowiązku lub w końcu coś móc – pora wyjść z ich teatru i zakończyć przedstawienie. Wpierw jednak trzeba wiedzieć, że się taką maskę ma założoną na twarzy i to przez własnych rodziców.

Rodząc się na naszej polskiej ziemi mamy prawa do jej zasobów i bogactwa – pomijam już sam fakt, że mamy ich mnóstwo, jesteśmy bogatsi niż Kuwejt i jest to ukrywane – tylko ogłupieni edukacją i małpowaniem tradycji rodzice idą do urzędu stanu cywilnego, podpisują akt urodzenia, który jest obligacją wystawioną na wartość majątku należącego do ich dziecka, ale który nie jest aktem urodzenia DZIECKA A OSOBY FIKCJI PRAWNEJ

Tej maski do odgrywania roli niewolnika – i nadają w ten sposób swemu dziecku dożywotnią – chyba, że się ogarnie, pozna oszustwo i zacznie się bronić – rolę pracownika korporacji obecnie pod nazwą REPUBLIC POLAND OF zarejestrowanej w USA.

Państwo… to korporacja.

Dla jasności, mowa tu o państwie demokratycznym, inne ustroje będą odpowiadały innym strukturom biznesowym.

No dobrze, ale co taka firma, takie Państwo Polskie Sp. z o.o. robi? W jakim jest biznesie?

Każde państwo jest w biznesie nieruchomości. Zajmuje się i zarabia na dzierżawieniu ziemi.

Tak jest – dzierżawieniu, nie sprzedaży. Nawet kupując jakiś grunt, tak naprawdę kupujesz prawo do jego użytkowania w jak najpełniejszym zakresie. Natomiast sam grunt pozostaje własnością państwa (dlatego np. nie możesz na swojej działce ogłosić Niezależnej Republiki Gofrolandii). Jeśli to zrozumiesz, zrozumiesz czemu musisz też np. uzyskiwać pozwolenia na budowę, wycinkę drzew, czy dlaczego zasoby naturalne na Twojej ziemi nie należą tak naprawdę do Ciebie.

Nie należą – bo to nie jest Twoja ziemia. Ty ją tylko, w ograniczonym zakresie, dzierżawisz. Wygodnie jest o niej myśleć jako o czymś, co należy do Ciebie i przez skróty myślowe tak właśnie robimy, ale ta ziemia nie jest ani nigdy nie była na sprzedaż. Mogłeś ją jedynie wydzierżawić.

A jako dzierżawce obowiązują Cię szczegółowe przepisy dzierżawy. Skomplikowane, wredne i regularnie się zmieniające? Tak. Zupełnie jak przepisy dotyczące kont bankowych, ubezpieczeń i innych złożonych usług oferowanych przez korporacje. I podobnie jak w wypadku tych korporacji, masz możliwość odwołania się: tam do korporacji i do UOKiK, tu do Sądów, Trybunału Konstytucyjnego, czy Trybunału Praw Człowieka.

Jako dzierżawcę obowiązują Cię też opłaty za dzierżawę. To właśnie te rzeczy, których wszyscy nienawidzimy –podatki. To opłata za uczestnictwo w handlu odbywającym się na dzierżawionym terenie (VAT, akcyza) oraz opłata za pracę/prowadzenie biznesu na dzierżawionym terenie (PIT/CIT).

Nie jesteś przy tym oczywiście zmuszony do zgody na warunki dzierżawy. Jeśli Ci się nie podobają, możesz udać się do innego dzierżawcy, który może Ci zaproponować inne warunki. Innymi słowy, wyemigrować.

Czy inne państwa będą chciały Ci zaoferować dzierżawę… to już inna kwestia.

Niektórzy na tym etapie zarzucą, że państwo nie jest korporacją, bo ma monopol na użycie siły. Tyle tylko, że go nie ma – w każdym klubie są ochroniarze. Na świecie jest wiele tzw. PMC, prywatnych kompanii militarnych, korporacji operujących oddziałami najemników. Monopol na użycie siły ma nie tyle samo państwo, co mają go różni duzi gracze na rynku. A mają go dlatego, że są duzi i go sobie wywalczyli.

Patriotyzm, historia państwa, itp. również mogą być postrzegane w tej perspektywie. Pracownicy firmy o 100-letniej tradycji też się z nią zwykle identyfikują.

Jak przystało na korporację, państwo ma też zarząd (rząd) i prezesa (prezydenta). Ma walne zebrania akcjonariuszy, w których uczestniczą wybrani przedstawiciele tychże (trudno zrobić walne zebranie na 40 milionów osób), jak również regularny proces wyboru tych przedstawicieli – a więc po prostu wybory.

Przede wszystkim jest jednak duże – jest ogromną strukturą. I jako taka, obciążona jest wszystkimi słabościami, jakie mają inne ogromne struktury, słabościami o których wie każdy, kto pracował nieco w korporacjach albo z korporacjami. Z tą różnicą, że  akcjonariusze nie rozliczają państwa z tego, jak wielkie dywidendy przynosi, a z usług dodatkowych, jakie oferuje w ramach dzierżawy. Dlatego państwo ma paradoksalnie więcej systemów wbudowanych dla zapewnienia wydajności działania niż te wielkie korporacje. Do ideału mu oczywiście daleko, ale warto na nie patrzeć w perspektywie, porównując do podobnych organizacji.

Czy to znaczy, że nie należy się wkurzać na absurdy państwa, ani próbować ich zmieniać? Przeciwnie, warto to robić. Tylko warto to robić z takim samym natężeniem emocjonalnym i zaangażowaniem, jak reagujemy na absurdy dostarczyciela kablówki, telekomu czy banku. I tak, zmiana państwa wymaga potencjalnie wiele wysiłku, jeśli masz na jego terytorium ulokowanych wiele zasobów. Ale czy to aż tak się różni od zmiany banku, jeśli masz w nim kredyty, 

I to jest właśnie początek nierównej gry, w której banksterzy zarabiają biliony z krwi i potu ludzi jadących na totalnej nieświadomce i w iluzji wolności x-owego anonimowego wyboru często tych samych zbawców podawanych do wybierania właśnie przez banksterskie elity, które obrabiają lub raczej udzielają instrukcji swoim politycznym prostytutkom często za oceanem na tak zwanej KUŹNI LIDERÓW jak doić Naród i realizować plany Zrównoważonego Rozwoju = Nowego Ładu.

Takich zbawców ukuli już wielu i to z wielu opcji politycznych!!! Efekty? Choćby ceny nośników energii z czego połowa to podatki – a będzie jeszcze gorzej jeśli ludzie w dalszym ciągu będą grali wykreowaną przez system rolę OSOBY, będą animowali ten twór i chodzili na ,,wybory” tym tworem ,,wybierać” anonimowym x-em, bez potwierdzenia i możliwości odwołania ze stanowiska UKUTYCH w USA swoich ,,zbawców” podanych do wyboru przez banksterskie kazirody, które od wielu lat mówią publicznie o depopulacji, że jest nas za dużo i trzeba zredukować ludność.

Banksterzy chcą depopulacji = eksterminacji ludności świata i nagle dziwnym trafem, gdy całkowicie PRZYPADKOWO pojawiła się pandemia chcą na siłę wszystkich ratować szczepionkami, by żyli długo i szczęśliwie, a spowodowany zamknięciem gospodarek świata – proszę pamiętać, że śmierć ekonomiczna jest jak każda inna, śmierć to śmierć – kryzys finansowy wcale nie ma nic wspólnego z ich planami utworzenia Nowego Ładu Ekonomicznego, w którym to właśnie liczba ludności ma być ograniczona do łatwego i optymalnego zarządzania.

Ludzie powinni zacząć w końcu łączyć kropki, bo za nie długo nie połączą już nawet przysłowiowego końca z końcem – są narzędzia by się bronić i to ostatni dzwonek, by zacząć je w końcu stosować. No chyba, że zgodnie z założeniami Światowego Forum Ekonomicznego, ludzie będą chcieli być szczęśliwi nie mając nic jak na grafice poniżej i żyć w jakiejś wirtualnej rzeczywistości, którą – no niemożliwe jaki zbieg okoliczności – chcą stworzyć w przeciągu 10 lat, a to przecież oficjalny termin zrealizowania AGENDY 2030, czyli NOWEGO ŁADU.

Po raz kolejny upraszam o zapoznanie, rozpowszechnianie i stosowanie Dekretu napisanego przez Tadeusza Cichockiego zwanego ,, Wypowiedzenie posłuszeństwa nielegalnym organom państwa” – to w tej chwili najlepsze i najprostsze rozwiązanie, by powstrzymać zapędy pociągających za sznurki psychopatów i odciąć od koryta ich marionetki:

Oraz zachęcam do dalszego zgłębiania tematu osoba kontra człowiek – żywa istota ludzka, gdyż wiedza ta jest wiedzą strategiczną – szczególnie w połączeniu z w/w dekretem.

Ze względu na to, iż współczesne niewolnictwo jest także oparte na kredytach dodam dla zachęty, że żaden bank ze względu na to, że prawo bankowe zabrania pożyczania pieniędzy depozytorów nikomu żadnych pieniędzy nie pożycza – ludzie podpisują umowę = obietnicę zapłaty, która zamieniana jest na czek i deponowana jest na ich koncie. Tu grali rolę powiedzmy ,,darczyńcy”, a później przyszli do tego samego banku podpisać resztę papierów w roli kredytobiorcy, by przez następne 30 lat spłacać wyimaginowany fikcyjny kredyt. To oraz jak nie uczestniczyć w tej pirackiej grze współczesnych globalnych piratów = elit w linku poniżej.

Ostatnie wpisy

Kategorie

KORPORACJE UDAJĄCE PAŃSTWA – JAK WYPOWIEDZIEĆ POSŁUSZEŃSTWO NIELEGALNYM ORGANOM KRAJU

11 listopada 2021 / Możliwość komentowania KORPORACJE UDAJĄCE PAŃSTWA – JAK WYPOWIEDZIEĆ POSŁUSZEŃSTWO NIELEGALNYM ORGANOM KRAJU została wyłączona

Może Ci się spodobać

JIM CARREY – ”NWO I ILUMINACI TO NIE BAJKA, SĄ JAK NAJBARDZIEJ PRAWDZIWI”. 10 grudnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • KORPORACJE UDAJĄCE PAŃSTWA – JAK WYPOWIEDZIEĆ POSŁUSZEŃSTWO NIELEGALNYM ORGANOM KRAJU
  • Może Ci się spodobać