Otwórz oczy

CO WIEDZĄ ELITY – GATES OSTRZEGA PRZED BIOTERRORYZMEM I PANDEMIĄ SUPER OSPY

Światowe Forum Ekonomiczne w Davos (WEF) jest najważniejszym forum dla rządów, globalnych korporacji i międzynarodowych przedsiębiorców. Założone w 1971 roku przez inżyniera i ekonomistę Klausa Schwaba, WEF opisuje swoją misję jako „kształtowanie globalnych, regionalnych i branżowych programów” oraz „poprawę stanu świata”. Według jej strony internetowej, „moralna i intelektualna integralność jest w centrum wszystkiego, co robi”.

WEF był zaangażowany w pandemię koronawirusa na kilka sposobów

Po pierwsze, WEF był, wraz z Fundacją Gatesów, sponsorem wyprzedzających ćwiczeń symulacyjnych pandemii koronawirusa „Event 201„, które odbyły się w Nowym Jorku 18 października 2019 roku – tego samego dnia, co otwarcie Wojskowych Światowych Igrzysk w Wuhan, postrzeganych przez niektórych jako „ground zero” globalnej pandemii. Same Chiny twierdziły, że amerykańscy sportowcy wojskowi mogli przynieść wirusa do Wuhan.

Po drugie, WEF był wiodącym zwolennikiem cyfrowych biometrycznych systemów tożsamości, argumentując, że sprawią one, że społeczeństwa i branże będą bardziej wydajne, bardziej produktywne i bezpieczniejsze. W lipcu 2019 roku WEF rozpoczął projekt mający na celu „kształtowanie przyszłości podróżowania za pomocą cyfrowego zarządzania tożsamością podróżnych z obsługą biometryczną”.

Ponadto WEF współpracuje z sojuszem ID2020, który jest finansowany przez fundacje Gates i Rockefeller i prowadzi program „zapewnienia cyfrowego identyfikatora ze szczepionkami”. W szczególności ID2020 postrzega szczepienia dzieci jako „punkt wejścia dla cyfrowej tożsamości„.

Po trzecie, założyciel WEF Klaus Schwab jest autorem książki COVID-19: The Great Reset, opublikowanej w lipcu 2020 r., która argumentuje, że pandemia koronawirusa może i powinna zostać wykorzystana do „gospodarczego, społecznego, geopolitycznego, środowiskowego i technologicznego resetu”, w tym w szczególności do wspierania globalnego zarządzania, przyspieszenia transformacji cyfrowej i rozwiązania problemu zmiany klimatu.

Wreszcie, WEF prowadzi od 1993 r. program „Globalni Liderzy Jutra”, przemianowany w 2004 r. na „Young Global Leaders„. Program ten ma na celu identyfikację, selekcję i promocję przyszłych światowych liderów zarówno w biznesie, jak i w polityce. Wielu „Młodym Globalnym Liderom” udało się później zostać prezydentami, premierami lub dyrektorami generalnymi (patrz poniżej).

Podczas pandemii koronawirusa, kilku Globalnych Liderów WEF i Global Shapers (młodszy program Globalnych Liderów) odegrało znaczące role, zazwyczaj promując strategie „zero-cowid”, blokady, obowiązek stosowania masek i szczepionek. Mogła to być (w dużej mierze nieudana) próba ochrony zdrowia publicznego i gospodarki lub też próba przyspieszenia globalnego programu transformacji przedstawionego powyżej, a może jedno i drugie.

Aby uzyskać pełny obraz ich członków, zobacz Globalni Liderzy dla Jutra i Młodzi Globalni Liderzy na WikiSpooks (Wiki skupiająca się na tajnych strukturach władzy), jak również na oficjalnej stronie Młodych Globalnych Liderów. Aby zapoznać się z niektórymi znaczącymi członkami w polityce i mediach, spójrz poniżej.

Podsumowując, Światowe Forum Ekonomiczne w Davos było rzeczywiście zaangażowane w strategiczne zarządzanie pandemią koronawirusa, z głównym naciskiem na wykorzystanie pandemii jako katalizatora dla cyfrowej transformacji i globalnego wprowadzenia systemów cyfrowej tożsamości.

Gates ostrzega

W corocznym liście od Fundacji Billa i Melindy Gates, współzałożyciel firmy Microsoft wzywa do natychmiastowego zainwestowania miliardów dolarów w opracowanie globalnego systemu ostrzegania o pojawiających się zarazkach oraz systemu umożliwiającego zdolność szybkiego reagowania. Co to oznacza dla nas? Otóż Bill Gates chce, abyś wiedział, że nadchodzi kolejna pandemia a on posiada zaawansowaną wiedzę, którą chce się z nami podzielić.

Bill Gates wielokrotnie wygłaszał kontrowersyjne opinie, o to najnowsze dzieło Gatesa: „musimy stworzyć globalny system ostrzegawczy, dzięki któremu będziemy mieć oko na pandemię i jestem pewien, że ten globalny system automatycznie połączy się z cyfrową identyfikacją ID2020 Alliance. To nowy cud Bożego Narodzenia!” Czy tego typu wizje nie są niepokojące? Czy nie jest to autostrada do całkowitej inwigilacji oraz zniewolenia?

Jeśli w tym momencie nadal jesteś w przysłowiowym rozkroku, zastanawiając się, kto mówi ci prawdę, a kto nie, to de facto żal mi ciebie. Tak wiele rzeczy dzieje się teraz na twoich oczach, że termin „teoria spiskowa” musi zostać usunięty z leksykonu. Nic z tego nie jest już teorią spiskową, to jest rzeczywiste, trwa i się dzieje. Szanowny Czytelniku Żyjesz teraz w czasach opisanych przez Biblię i nie ma znaczenia, czy w to wierzysz, czy nie. Czasy eschatologiczne zostały już zapoczątkowane i nie ma powrotu. Gotowi czy nie, żyjecie w czasach ostatecznych.

Powróćmy teraz do kwestii pandemii a w zasadzie PLANdemii, otóż Bill Gates od dawna alarmował o niebezpieczeństwach związanych z pandemią, w tym w przemówieniu TED z 2015 roku, które posiada już ponad 39 milionów odsłon. I chociaż dotychczas łatwo było zignorować tego typu ostrzeżenia, ponieważ ostatnia poważna epidemia miała miejsce sto lat temu, to w chwili obecnej nie jest to już możliwe, ponieważ w imię koronawirusa SARS-CoV-2­, którego kaliber porównywalny jest z wirusem grypy, zamyka się gospodarkę całego świata.

To też, jeżeli ktoś w przyszłości ponownie uroi sobie, że pojawił się kolejny „wysoce niebezpieczny” patogen i skompromitowana WHO ponownie ogłosi stan pandemii, to fala lockdownów na nowo zaleje naszą planetę. Czysty obłęd, jednak w chwili obecnej to się już dzieje. Bill Gates stwierdził: 

„Nikogo nie trzeba przekonywać, że choroba zakaźna może zabić miliony ludzi lub zamknąć globalną gospodarkę, dlatego musimy przygotować się na kolejną pandemię, tak jak przygotowujemy się do wojny”.

Następnie globalny „wybawiciel” Gates dodał, że bogate kraje muszą podwoić wydatki na badania, które obejmą prace nad „mega-diagnostycznymi” platformami testowymi, które, jak przewiduje Gates, mogą pozwolić na badanie przesiewowe ponad 100 milionów ludzi każdego tygodnia. Ponad to inwestycje w technologię informacyjnego mRNA, która według Gatesa położy podwaliny pod szybki rozwój szczepionek mRNA w celu wyszczepienia populacji.

I chociaż w liście nie ma wzmianki o wyborach prezydenckich, Fundacja Gatesa niewątpliwie również nie może się doczekać większego zaangażowania prezydenta USA Joe Bidena w proces masowych szczepień. Czy tak się stanie? To zależy od właścicieli Joe Biedna, którzy podejmują decyzje a Biden jest tylko marionetką realizującą z góry ustalone zasady postępowania. Jednak niewątpliwie ideologia Nowego Porządku Świata wymaga narzucenia terroru szczepionkowego na masową skalę.

Gates już w 2015 roku ostrzegał o możliwości pojawienia się pandemii, na którą w ogóle nie byliśmy gotowi. Podkreślał również, że bardziej boimy się wojny atomowej niż wirusów, a to właśnie pandemia może nadejść o wiele szybciej.

Niestety, miał rację. Aktualną sytuację określił straszną tragedią, po której nie będziemy w stanie do końca wyliczyć wszystkich strat. Jedyną dobrą wiadomością jest dostęp do szczepionek i przyspieszony rozwój cyfryzacji, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrobić więcej w krótszym czasie.

Świat powinien wrócić do normy do końca 2022 roku

Pandemia zmusiła nas do zastanowienia się nad tym, co do tej pory uważaliśmy za oczywistość. Obecnie zmieniliśmy znaną nam pracę na Home Office, a uczniowie przymusowo przeszli na edukację zdalną.

Według Gatesa już widać koniec pandemii, ponieważ są szczepionki, dzięki którym istnieje duże prawdopodobieństwo, że liczba zakażeń będzie spadać do końca tego roku. Jednak dopóki istnieje pandemia, nie pozbędziemy się ograniczeń takich jak dystans i maseczki. Przepowiada również, że do końca 2022 roku powinniśmy już wrócić do normalności.

Bill Gates, to postać, którą łączy się zarówno z pedofilem Jeffreyem Epsteinem, jak i z pandemią COVID-19. Ostrzega on przed apokaliptycznymi skutkami zmian klimatu oraz przed nowymi formami terroryzmu, które mogą mieć jeszcze gorsze skutki niż koronawirus.

Bill Gates już kilka lat temu straszył pandemią, przekonując, że świat nie jest na nią gotowy. Teraz miliarder ostrzega przed bronią biologiczną, z której wkrótce mogą skorzystać terroryści. Inicjowana pandemia pokona ludzkość? Rozwój technologii edycji genów, powoduje, że część środowiska terrorystycznego zamiast pasów szahida, zapewne wybierze inną opcję siania grozy na świecie.

Tak jak teraz mamy wielu zdolnych hakerów, którzy działają w służbie zła, łamiąc zabezpieczenia komputerów i wykorzystując swoje talenty do uprawiania wojen cybernetycznych, tak już wkrótce biohakerzy, będą hakować kody genetyczne i wywoływać pandemie, jakich Natura jeszcze nie wymyśliła.

Gates napisał ostatnio:

Co by było, gdyby bioterrorysta przyniósł ospę na 10 lotnisk? Wiesz, jak zareagowałby na to świat? Istnieją epidemie wywołane naturalnie i epidemie wywołane bioterroryzmem, które mogą być nawet znacznie gorsze niż to, czego doświadczamy dzisiaj.

Gdyby doszło do takiej formy działań, powstrzymanie chaosu zdrowotnego, byłoby o wiele trudniejsze niż obecne próby zastopowania ekspansji COVID-u.

Genetyczna wojna asymetryczna, w której 1/4 bojowników Państwa Islamskiego i Al-Kaidy decyduje się rozsiewać zmutowane wirusy na cały świecie, może być nową formą globalnego dżihadu, o wiele skuteczniejszą niż obwieszanie się ładunkami wybuchowymi, detonowanymi na irackim bazarze.

Pod tym względem Gates ma rację. Pytanie czy przypadkiem sam nie finansuje badań nad szybką edycją genów, która w przyszłości stanie się narzędziem tak powszechnym, jak Windowsy na komputerach.

Ostatnie wpisy

Kategorie

CO WIEDZĄ ELITY – GATES OSTRZEGA PRZED BIOTERRORYZMEM I PANDEMIĄ SUPER OSPY

13 listopada 2021 / Możliwość komentowania CO WIEDZĄ ELITY – GATES OSTRZEGA PRZED BIOTERRORYZMEM I PANDEMIĄ SUPER OSPY została wyłączona

WEF był zaangażowany w pandemię koronawirusa na kilka sposobów

Po pierwsze, WEF był, wraz z Fundacją Gatesów, sponsorem wyprzedzających ćwiczeń symulacyjnych pandemii koronawirusa „Event 201„, które odbyły się w

Może Ci się spodobać

POLSKA PRZEBUDZONA – PROGRAM 💉 W KRAJU DRASTYCZNIE WYHAMOWAŁ. 22 sierpnia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CO WIEDZĄ ELITY – GATES OSTRZEGA PRZED BIOTERRORYZMEM I PANDEMIĄ SUPER OSPY
  • WEF był zaangażowany w pandemię koronawirusa na kilka sposobów
  • Może Ci się spodobać