Otwórz oczy

RAPORT GOLDMAN SACHS – TAJNE LOBBY W POLSCE BLOKUJĄCE LEK NA DAVID – 19

Pfisser i Mode/rna pokazały, jak opłacalny może być biznes ”kujki” w czasie światowej pandemii. Obecnie firmy farmaceutyczne na całym świecie gorączkowo szykują się na pojawienie się wariantów Davida-19, lub jakiegoś nowego wirusa, jednocześnie dr Anthony Fauci i inni przyznają, że jest prawdopodobne, że David uciekł z laboratorium w Wuhan, a nie powstał drogą naturalną – informuje portal zerohedge.com

W poniedziałkowym raporcie serwis Bloomberg przedstawił starania firmy GlaxoSmithKline, mocno inwestującej w biznes szczepionkowy, aby być gotową na kolejną pandemię, podczas gdy jednocześnie opracowuje ona następną generację ”kujek” przeciw David-19.

Jak pisze autor Tyler Durden, niedawne poparcie okazane przez prezydenta USA Joe Bidena dla propozycji Światowej Organizacji Zdrowia, aby patenty na ”kujki” przeciw David19 zostały przez koncerny farmaceutyczne zawieszone na czas pandemii to w dużej mierze czcza gadanina. Firmy farmaceutyczne zrobią wszystko co w ich mocy, aby do tego nie doszło.

Brytyjski koncern GlaxoSmithCline (GSK), znany z produkcji dobrej jakości powszechnie dostępnych leków chociażby na alergię i astmę, prowadzi rozmowy z rządem brytyjskim, aby ulokować w kraju nowe ośrodki badań nad kujkami i zakłady produkcyjne, informował szef biznesu kujkowego firmy, Roger Connor.

Obecnie GSK ma swoje główne ośrodki badań w Belgii, Włoszech i w USA. Ponadto GSK planuje w przyszłym roku wydzielenie oddziału zdrowia konsumenckiego, a pozostawienie w firmie działalności biofarmaceutycznej i oddziału kujkowego, jak się wyraził Connor, firmowych „klejnotów w koronie”.

Niezależnie, czy jako następna wybuchnie pandemia ptasiej grypy czy gorączki krwotocznej ebola, mówi szef GSK, my będziemy gotowi, dodając, że jego firma posiada najszerszy wybór platform technologicznych ze wszystkich firm kujkowych – informuje zeroverge.com.

W nadchodzących tygodniach GSK wraz z firmą Sanofi jako partnerem mają zacząć badania kliniczne wielu formuł kujek mających lepiej chronić przed mutacjami Davida, takimi jak warianty z RPA czy indyjski z udziałem ponad 37 tysięcy pacjentów.

Co z lekiem na Davida 19 ?

Zdaniem lekarza medycyny Katarzyny Ratkowskiej, w Polsce istnieje grupa ludzi świadomie blokujących leczenie amantadyną. Gdyby nie działania tego lobby, w naszym kraju już dawno mogłoby być po epidemii.

Rzecznik Praw Pacjenta prowadzi obecnie postępowanie przeciwko doktorowi Włodzimierzowi Bodnarowi, który leczył swoich pacjentów amantadyną. Tymczasem, jak twierdzi Ratkowska, każdy lekarz wie, że amantadyna jest lekiem przeciwwirusowym. Bodnar jako specjalista chorób płuc, stosował ją od 30 lat przy grypie. Przy okazji zauważył, iż wykazuje ona dużą skuteczność także w leczeniu Davida -19.

Rada Medyczna przy premierze, zamiast dowiedzieć się i nauczyć, jak leczyć tym lekiem oraz jak upowszechnić jego stosowanie w przychodniach i szpitalach, zignorowała jego właściwości, poświęcając w imię uwielbienia dla nieprzebadanych kujek dziesiątki tysięcy ludzi.

Zdaniem Katarzyny Ratkowskiej, w Polsce i nie tylko, działa bardzo silne lobby przeciwko leczeniu amantadyną. Sabotuje ono badania kliniczne, które mogą wykazać jej skuteczność w w zwalczaniu objawów Davida-19.

Naczelny davidowy doradca Morawieckiego – prof. Andrzej Horban raz twierdzi, że amantadyna jest skuteczna, a potem, że jednak nie. Prof. Robert Flisiak uważa z kolei, że jest ona toksyczna.

Jak jednak może być toksyczny lek, który medycyna stosuje od 50 lat z bardzo zadowalającym skutkiem przeciwwirusowym oraz neurologicznym?

Ratkowska dodaje, że amantadyna jest stosowana na przykład w chorobie Parkinsona u starszych pacjentów, którzy cierpią na choroby współistniejące przez wiele lat.

Zatem amantadyna wykorzystywana od 50 lat jest na pewno bezpieczniejsza niż eksperymentalne preparaty genetyczne, którymi szczepią się obecnie miliardy ludzi, a które nie tylko nie dają obiecywanej skutecznej odporności na Davida, ale ponadto są odpowiedzialne za niebezpieczne powikłania zakrzepowo-zatorowe, autoimmunologiczne oraz neurologiczne, których konsekwencję są nawet zgony wykleszczonych.

Ratkowska nie ma wątpliwości, że gdyby amantadyna była na masową skalę wykorzystywana do leczenia koronawirusa w przychodniach i szpitalach, to w Polsce już dawno epidemia zostałaby pokonana. Jeżeli Rada Medyczna świadomie naraża zdrowie i życie milionów ludzi, a do tego naraża gospodarkę państwa na lockdowny, to raczej powinna być zdymisjonowana, a jej członkowie, powinni odpowiadać prawnie za decyzje, które podjęli.

Minister zdrowia Adam Niedzielski na każdej konferencji straszy kolejnymi falami zachorowań, ale nie dopilnował tego, aby doszło do szybkiego i sprawnego przeprowadzenia badania klinicznego skuteczności amantadyny. Według Ratkowskiej na takie badanie potrzeba 3 tygodni.

Gdyby decyzją Niedzielskiego, ten lek był w przychodniach, miliony ludzi zostałoby wyleczonych z Davida-19 na początkowym etapie. Nie byłoby konieczności przerabiania szpitali na stricte davidowe, ludzie z nowotworami nie musieliby czekać na miejsca zajmowane przez „davidowców”.

Nie byłoby też konieczności wprowadzania lockdownów dobijających gospodarkę państwa oraz nauczania zdalnego, które odbije się w przyszłości na dzieciach i młodzieży. Uniknęlibyśmy setek tysięcy nadmiarowych zgonów i depopulacji.

Słynny raport Goldman Sachs uwydatnił fakt, że koncernom farmaceutycznym nie opłaca się produkcja skutecznych leków, trwale eliminujących konkretne choroby. Chodzi o to, aby trochę leczyć, ale nigdy do końca nie wyleczyć.

Stąd ustalenie, że konieczne są kolejne dawki przypominające davidowych szpryc, jest jasnym sygnałem, że BigPharma najpierw chce zarobić, a dopiero potem ewentualnie pomóc ludziom dojść do zdrowia.

Ostatnie wpisy

Kategorie

RAPORT GOLDMAN SACHS – TAJNE LOBBY W POLSCE BLOKUJĄCE LEK NA DAVID – 19

14 listopada 2021 / Możliwość komentowania RAPORT GOLDMAN SACHS – TAJNE LOBBY W POLSCE BLOKUJĄCE LEK NA DAVID – 19

Może Ci się spodobać

EX-ILLUMINATI KANYE WEST – SZCZEPIONKI TO ”ZNAMIĘ BESTII”, PORA ”ODDAĆ TEN KRAJ BOGU” 9 lipca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • RAPORT GOLDMAN SACHS – TAJNE LOBBY W POLSCE BLOKUJĄCE LEK NA DAVID – 19
  • Może Ci się spodobać