AGENDA 2030

MEDYCY MASOWO BADAJĄ FIOLKI – CO UJAWNIAJĄ KOLEJNE ANALIZY ?

Po raz kolejny dowody wskazują na istnienie syntetycznych, samoorganizujących się substancji w, które trafiają bezpośrednio do krwiobiegu ludzi, tym samym rozwijając transhumanistyczny program NWO.

Zawartość 💉 zaczyna być ujawniane przez różnych niezależnych lekarzy na całym świecie. W poprzednich artykułach omówiłem dowody i/lub analizy przedstawione przez dr Roberta Younga i dr Carrie Madej , które obejmowały odkrycie, grafenu, nanocząsteczek metalicznych, PEG i pasożytów.

W tym artykule przedstawię wyniki 2 innych lekarzy, którzy przeprowadzili własne badania i analizy. Odkrycia są, niestety, ale nie zaskakujące, przerażające. Z jednej strony potwierdzają to, co Young i Madej już podzielili się ze światem. Z drugiej strony wprowadzają na świat nowe, niespotykane wcześniej substancje. Im więcej wiemy o 💉, tym bardziej staje się jasne, że te mikstury są pełne niebezpiecznych toksyn i syntetycznego życia, które absolutnie, pod żadnym pozorem, nie powinny znaleźć się w ludzkim ciele.

💉 wypełnione różnego rodzaju dziwnymi i nierozpoznawalnymi substancjami, a także tymi, które zostały już wcześniej odkryte (włókna/nitki).

Bardziej przerażające treści 💉 zostały odkryte przez 2 niezależnych lekarzy, którzy ujawnili niepokojące obrazy mikroskopowe syntetycznych substancji. Dr Zandre Botha z RPA, od 15 lat certyfikowany analityk żywej i suchej krwi, pojawiła się w programie Stew Peters, aby omówić swoje ostatnie obrazy dotyczące substancji. Botha badała zarówno samą 💉, jak i krew pacjentów poddanych eksperymentowi.

Botha potwierdziła, że wyniki były bardzo niepokojące i że nigdy nie widziała czegoś takiego podczas swoich 15-letnich badań mikroskopowych krwi. W wywiadzie kilkakrotnie podkreśla, że nie jest ekspertem, jednak od półtorej dekady przygląda się krwi i próbkom pod mikroskopem.

Krew pacjenta 💉 pod mikroskopem, ukazująca zdeformowane czerwone krwinki i tajemniczą ciemną substancję. Źródło: dr Zandre Botha / Stew Peters

Kiedy analizowała krew swoich pacjentów, widziała okropne przykłady „rouleau”(układanie się i zbijanie czerwonych krwinek razem w kolumnach). Dr Young mówił o rouleau (i efekcie korony) już w 2020 roku na początku tego oszustwa. Odkryła również dziwną czarną substancję/strukturę wśród czerwonych krwinek. Warto zauważyć, że dr Botha znalazła to u każdego zaszczepionego pacjenta z objawami!

To, co znalazła w fiolkach, było jeszcze bardziej niepokojące. Przede wszystkim znalazła w fiolce dokładnie tę samą wspomnianą wcześniej czarną strukturę, co we krwi. Znalazła również ciemne lub czarne symetryczne okręgi, które mogą być metalowe, połączone łącznikami (patrz zdjęcie w tym artykule). Wyglądało na zaprojektowane i tak samo się składało! Na innym slajdzie pokazuje, że na komórkach zaczęły tworzyć się czarne linie.

Dr Botha twierdzi, że wcześniej widziała pęcherzyki powietrza podczas analizy krwi i że te substancje nie były pęcherzykami powietrza. Przeprowadziła również analizę ciemnego pola i odkryła, że cząstki są odblaskowe. Opracowała i wymienia na swojej stronie internetowej alternatywne protokoły leczenia zarówno dla osób powracających do zdrowia  (cokolwiek to jest, biorąc pod uwagę, żewirus SARS-CoV-2 nigdy nie został wyizolowany i oczyszczony ), jak i tych, którzy wracają do zdrowia po 💉.

Analiza przeprowadzona przez dr Johna B

„ Naukowiec, wykładowca, ojciec i informator” o imieniu dr John B. z ponad 30 000 obserwujących na Twitterze przeanalizował najnowsze wcielenie szczepionki mRNA firmy Pfizer BioNTech o nazwie Comirnaty. Nie byłem w stanie zweryfikować, w jaki sposób uzyskał Comirnaty, ponieważ moje zrozumienie niedawnego zatwierdzenia przez FDA było takie, że Comirnaty uzyskało zgodę, ale BNT162b2 nie, a Comirnaty nie było jeszcze dostępne na rynku.

Jednak dr John B. opublikował swoje wyniki na swoim Twitterze , stronę z pierwszym zdjęciem przedstawiającym dłoń w rękawiczce trzymającą fiolkę z napisem Comirnaty. Załączę niektóre, ale nie wszystkie jego obrazy. Jak zawsze, zrób własne badania i dojdź do własnych wniosków. W swoich obrazach określa wiele pomiarów, więc dla odniesienia 1 metr (m) = 1000 milimetrów (mm) = 1 000 000 mikrometrów (µm) = 1 000 000 000 (nm). Oznacza to, że w 1 mikrometrze jest tysiąc nanometrów. Zaczyna od pokazania, jak powiększa w jednej kropli:

„Powiększając, okazało się, że większe cząstki mają średnicę około 1 µm. Dla comparsion: średnica ludzkiego włosa: 70-90 urn (springer.com/article/10.1684/ejd.2015.2726), ludzkie czerwone krwinki 8 urn (sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0022509603001595), SARS-CoV-2: 90-100 nm (https:// nature.com/articles/s4159 8-021-82852-7)”

Niektóre skupiska cząstek były również widoczne w cieczy”

„Widać również struktury przypominające włókna. Ich średnica mieści się w zakresie nm. (Pamiętaj, że ludzki włos ma średnicę około 70-90 µm). Niektóre z nich wyglądają jak ciągłe włókno (a, c), inne mają rozgałęzienia (b, d).”

„Widziałem również strukturę podobną do pierścienia”.

„ Kolejna klasa cząstek: stosunkowo duże i charakteryzujące się wyjątkowymi właściwościami załamania światła. Występują w różnych kształtach (np. prętowe, kwadratowe) ”

Ostatnie 3 obrazy zawierają obiekty o bardzo dziwnych kształtach, z których niektóre wyglądają jak odłamki szkła, a niektóre są wyraźnie opalizujące, luminescencyjne lub fluorescencyjne. Ponownie, aby stwierdzić oczywiste, czym są te substancje i co, robią w roztworze przeznaczonym do wstrzykiwania do ludzkiego krwiobiegu?

Wspólne cechy

Do tej pory, gdy coraz więcej niezależnych lekarzy i naukowców przeprowadza własne analizy substancji, możemy stworzyć obraz tego, co tak naprawdę jest w nich. Wspólne motywy zawartości obejmują:

  • dziwnie ukształtowane przedmioty, podobne do odłamków szkła
  • jasne kolory luminescencyjne lub fluorescencyjne (zob. dowody Madeja i dowody Johna B.)
  • substancje syntetyczne/inżynieryjne (wyglądają symetrycznie, np. struktury przypominające pierścienie tworzące idealne koło lub czarna okrągła siatka w przedstawionym obrazie)
  • samoorganizujące się organizmy

Wnioski

Kontrolerzy NWO musieli wiedzieć, że ludzie w końcu przeanalizują zawartość 💉 pod mikroskopem i odkryją, co w nich było. Na początku scamdemii wydawało się, że dostęp do fiolek był ściśle kontrolowany, ale teraz w swoje ręce trafia wielu niezależnych lekarzy. Czy naprawdę myśleli, że ujdzie im na sucho ukrywanie zawartości przed opinią publiczną na zawsze? A może uważają, że ich plan jest zbyt zaawansowany, aby narazić się na kontakt z materią?

A może cieszą się, że teraz to wyjdzie, aby wywołać poczucie wyuczonej bezradności? , w masach? Dowody odkryte przez tych lekarzy i przedstawione tutaj (i w poprzednich artykułach) mogą z łatwością zostać wykorzystane w sądzie w niezliczonych sprawach związanych ze scandemią. Ludzkości jest dosłownie wstrzykiwana syntetyczne substancje, z których niektóre same się składają, a nawet mogą być „samoświadome”. Transhumanizm nie nadchodzi, on już tu jest.

Ostatnie wpisy

Kategorie

MEDYCY MASOWO BADAJĄ FIOLKI – CO UJAWNIAJĄ KOLEJNE ANALIZY ?

17 listopada 2021 / Możliwość komentowania MEDYCY MASOWO BADAJĄ FIOLKI – CO UJAWNIAJĄ KOLEJNE ANALIZY ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

OSTATNI WYWIAD Z ARONEM RUSSO – ”JEŚLI BĘDĄ NIEPOSŁUSZNI TO WYŁĄCZYMY IM CZIP” 12 marca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • MEDYCY MASOWO BADAJĄ FIOLKI – CO UJAWNIAJĄ KOLEJNE ANALIZY ?
  • Może Ci się spodobać