Świat jest inny

KRYZYS MIGRACYJNY NA GRANICY TO ATAK ”FAŁSZYWEJ FLAGI” – CO DZIEJE SIĘ W TLE I ZA KULISAMI TYCH DZIAŁAŃ W POLSCE ?

KRYZYS MIGRACYJNY NA GRANICY TO ATAK ”FAŁSZYWEJ FLAGI” – CO DZIEJE SIĘ W TLE I ZA KULISAMI TYCH DZIAŁAŃ W POLSCE ?

Na stronie Narodowe Siły Zbrojne opublikowno informację która ma na celu pomóc reżimowi we wprowadzaniu ciężkiego sprzętu bojowego wskazując, że Świadomi Polacy, Patrioci którzy robią zdjęcia lub filmują transporty cięzkiego sprzętu bojowego „wspierają szpiegów łukaszenki”. Tyle dobrze, że udostępniając taką informację potwierdzają, że jednak coś się dzieje skoro są ruchy sprzętu wojskowego, a dodatkowo jest to ukrywane. Każdy kto pomaga ukrywać przed Narodem Polskim przygotowania do działań militarnych narażając w ten sposób Polaków na niebezpieczeństwo z tym związane jest zdrajcą!

Nie ma czegoś takiego jak konflikt wschód-zachód, roSSja-uSSa.

Reżimy ze sobą współpracują ponieważ są odgórnie sterowane przez korporacje w myśl dewizy divide et impera. Nabrano na ten numer Naszych Przodków którzy przelali krew za Wolna Polskę której nie ma, czego dowodem są właśnie tego typu wpisy na rzekomo Patriotycznej stronie. Powinno to dać do myślenia zainteresowanym osobom. Jestem skłonny rzucić wyzwanie każdej rzekomo patriotycznej stronie: przez tydzień będę publikował dla swoich odbiorców wspomnienia o Naszych Przodkach którzy zawalczyli o Niepodległą lub o tym, że ze sklepu wyrzucono kogoś za brak maseczki, ale później przez tydzień chciałbym aby dana strona publikowała informacje np. o pladze zgonów wśród młodych Polaków jaka obecnie ma miejsce, albo Polskich złożach na których rozlokowano bazy okupantów z uSSarmy.

Ale oczywiście takie coś nie nastąpi ponieważ taka jest ich rola aby odwracać uwagę swoich odbiorców od zagrożenia jakie przemycano do Polski za Naszymi plecami okłamując Nas, że to „na manewry”. Dlaczego? Ponieważ tego typu grupy o charakterze patriotycznym skupiają uwagę Prawdziwych Patriotów niejednokrotnie potomków Żołnierzy którzy dali się nabrać na ten korporacyjny manewr i wiedząc o tym, że za śmierć ich Przodków byli odpowiedzialni zdrajcy tworzący ówczesny rząd szybką połączą kropki i staną po właściwej stronie.

Chciałbym aby każdy zrozumiał, że organizacje posługujące się jedną symbolika są na szczycie połączone, a osoby należące do danej organizacji jak Żołnierze różnych krajów są trzymani z dala od tej wiedzy. Zdaję sobie sprawę z tego, że skala tego przekrętu jest przeogromna, ale nikt nie mówi, że będzie łatwo. Jak już jesteśmy przy NSZ to WARto wspomnieć, że oficjalnie można odszukać informacje o współpracy tych struktur w czasie IIWŚ z okupantem i to nie jest tak, że historia się powtarza, ona się nie zmienia. Bo po co zmieniać algorytmy działań skoro są skuteczne. Wszystko czego jesteśmy obecnie świadkami to powtórka działań poprzedzających wybuch IIWŚ.

Zmieniono jedynie loga firm, rozwinięto technologię oraz usprawniono programowanie i inżynierię społeczną. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że to Polacy utrzymują wojsko amerykańskie stacjonujące w Polsce, sfinansowali przygotowania do obecnej sytuacji oraz zapłacą za to co reżim ma do wykonania w swoim scenariuszu. Z aktualnych informacji w Polsce to do Szczecina wpłynęła na weekend flota okrętów wojennych NATO kierująca się w stronę Litwy. Na granicy z Białorusią jeszcze nie zaczęła się wojna, a już zginął kolejny Polski Żołnierz.

Szkoda, że nie informują czy byli zaszczepieni bo może być to kluczowym elementem który jak wiadomo przez WP oraz media głównego ścieku zostanie pominięty lub spreparowany. Śledztwo prowadzi Żandarmeria Wojskowa więc na prawdę nie ma co liczyć, ale jednym z WARiantów jakie należy uwzględnić jest to, że nie chcieli oni uczestniczyć w tym spektaklu. Przypominam, że Żandarmeria jest to twór powstały z rozbicia Wojskowej Służby Wewnętrznej którego drugi odłam to WSI (obecnie Służba Kontrwywiadu Wojskowego).

A te wszystkie zmiany nazw i tworzenie metamorfoz są wprowadzane tylko po to aby nie było na kogo zgonić winy na obecną sytuację bo przecież „to nie my, to ci poprzedni” a tak na prawdę jest to ciągłość działań które pochłonęły miliony Ludzi którzy dali się oszukać poprzez wcześniejsze wprogramowanie do ich głów haseł typu „Bóg, Honor i Ojczyzna”. Problem jest taki, że osoby odpowiedzialne za programowanie takimi hasłami nie wierzą w Boga, nie mają Honoru, Ojczyzny a przede wszystkim rozumu.

Sztucznie spreparowany kryzys migracyjny jest na chwilę obecną podstawą „rozważań”(czyt. wszystko było już zaplanowane zanim jeszcze statyści koczujący na wschodniej granicy dowiedzieli się, że będą mieli tam do odegrania spektakl) do wprowadzenia jakiegoś art. 4 NATO którego następstwem może być zbrojna atak na kraj który stanowi zagrożenie (art.5), jak również zostanie to wykorzystane przez media w krajach będących rzekomym zagrożeniem dla Polski jako propaganda do podburzania R1a zamieszkujących pozostałe reżimy.

Co robią szczury z uSSarmy na Litwie?

Dokładnie to samo co w Polsce! Ryją! W swoich artykułach skupiam się na Polsce gdyż ona jest w moim Sercu. Chciałbym jednak zapoznać Was/utwierdzić w tym, że moje odkrycie nie tyczy się tylko Polski. Te same algorytmy prowadzone są we wszystkich krajach w Europie na których odegrano przedstawienia pt. I i IIWŚ. Z uwagi na to, że w ostatnich dniach dołączyła do WARu spora grupa osób z czego niezmiernie się cieszę gdyż im większa masa Świadomych Ludzi tym szybciej uporamy się z problemem, to w dużym skrócie:

WAR to nazwa własna podziemnych schronów o których mówi Awesta którą podzielono, pozmieniano i tak powstała Biblia, Tora i Koran (choć zapewne wiele innych ksiąg opisywało WARy, ale dziwnym zbiegiem okoliczności w trakcie każdej wojny antyczne archiwa, księgi itp. były niszczone lub trafiały do podziemi watykanu który od zawsze finansował te działania. I tu zaznaczam, że to nie jest strona antyklerykalna i moim celem nie jest obrażanie zaprogramowanych WARtości czytających to osób, moim celem jest podniesienie Świadomości ze szczególnym naciskiem na kłamstwa historyczne których padliśmy ofiarą).

DUN to celtycki odpowiednik WARu którego broniły plemiona utożsamiane w wielu przekazach z WILKami. W trakcie analiz starych map zauważyłem, że wiele miejscowości które zawierały w swojej nazwie WAR zmieniono np. Syców to daw. WARtenberg, a dodatkowo miasta które na czas okupacji niemieckiej (chociaż niemcy oraz sprzedajni i zakłamani profesorowie historii twierdzą, że te tereny nigdy nie były Polskie) zawierały w swojej nazwie odniesienie do WILKA również zostawały zmienione lub zlikwidowane całkowicie jak np. Zakrzów Turawski nazywał się WOLFschagen.

A najlepsze jest to, że zawsze przy miejscowościach zawierających WAR występują miejscowości zawierające WILK w nazwie. Dodatkowo znajda się w pobliżu również miejscowości z RAD I RUD co wskazuje na kopalnie i zazębia się z występowaniem WARów ponieważ WARem może być stara kopalnia i zapewne dawniej tak były one nazywane. Stąd gWARek to górnik, WARpy to hałdy urobku z kopalni i jest to również jedyne racjonalne wytłumaczenie dla zjawiska gWARy. I niby nic takiego, ale dziwnym trafem miejsca te od najstarszych lat opisanych przez zakłamaną historię są obiektem zainteresowania watykanu.

Czy to były w posiadaniu klasztorów, zakonów (krzyżacy , joannici itp. – wszystko to to samo) czy pod rządami pasierbów watykańskich w postaci monarchów to zawsze te tereny były wyizolowane, a celem armii nasłanych przez watykan zawsze były wycinki rdzennych mieszkańców, ewentualnie ich relokacja związana z handlem pojmanych niewolników lub przymusowymi pracami. Już przed wojną zrobiono na tych terenach poligony.

Najpierw niemiec tam prowadził prace, później roSSjanie, a obecnie stacjonują i kopią tam szczury z uSSarmy realizując mi. operację „Resolut Castle”. Zmiana okupanta na terytorium Polski jest to nic innego jak zmiana WARty oraz głównego wykonawcy nad obiektami od których odcina się Polski Naród, a które były dla Naszych Przodków schronieniem.

Pomijając już fakt, że od IIWŚ jesteśmy systematycznie odcinani od jakichkolwiek podziemi i brał w tym udział każdy jeden „rząd”.I jak to wszystko się ma do Litwy? Dokonano tam dokładnie tych samych roszad okupantów, podobnie jak w Polsce. Najpierw wycięto inteligencję. Zabijano niepotrzebnych świadków zakłamywania historii. Co silniejszych wysłano na Syberię z której i tak mało kto wrócił, a jak wrócił to został przesiedlony.

Nawet agent józef selman miał tam do odegrania swoja rolę. W ten sposób teren został wyczyszczony z mieszkańców pierwotnie tam mieszkających, wiedzących o rzeczach które ktoś chciał ukryć i dla których cała ta szopka się odbyła pochłaniając miliony ofiar. Czy to jeńców których rękoma przebudowywano podziemia i odcinano do nich wejścia, czy to w obozach zagłady które miały za zadanie odciągnąć Nasza uwagę od tych pierwszych.

Przez te wszystkie lata od IIWŚ korporacje prowadziły tam dokładnie te same działania co w Polsce, łącznie z modernizacją poligonów na których obecnie stacjonują tam szczury z uSSarmy, a które schematem jaki już przedstawiałem ulokowane są na terenach na których występują miejscowości z WAR lub WILK w nazwie co ogranicza dostęp do tego obszaru podobnie jak tereny prawnie chronione w postaci np.

Parków Narodowych (choć na przykładzie poligony w Nowej Dębie wykazałem, że szybko potrafią one zamienić się w poligon). Dodatkowo tym samym algorytmem postawiono tam wieże widokowe co kilka, kilkanaście kilometrów, dokładnie tak jak w pozostałych krajach w których stacjonują szczury z uSSarmy o czym już wspominałem.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem na stronę : WAR to jest – co każdy Polak wiedzieć powinien

Udostępnij

KRYZYS MIGRACYJNY NA GRANICY TO ATAK ”FAŁSZYWEJ FLAGI” – CO DZIEJE SIĘ W TLE I ZA KULISAMI TYCH DZIAŁAŃ W POLSCE ?

Globalna Świadomość20 listopada 20216 sierpnia 2023

Co robią szczury z uSSarmy na Litwie?

Dokładnie to samo co w Polsce! Ryją! W swoich artykułach skupiam się na Polsce gdyż ona jest w moim Sercu.

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWĘŻOWI LUDZIE – CZY SĄ WŚRÓD NAS OD TYSIĘCY LAT ?Następny artykułCO SKRYWJĄ TAJEMNICZE TUNELE CIĄGNĄCE SIĘ POD CAŁĄ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KRYZYS MIGRACYJNY NA GRANICY TO ATAK ”FAŁSZYWEJ FLAGI” – CO DZIEJE SIĘ W TLE I ZA KULISAMI TYCH DZIAŁAŃ W POLSCE ?
  • Co robią szczury z uSSarmy na Litwie?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?