Otwórz oczy

W KRAJU SZALEJE ”NAGLICA” A WŁADZA PRZYJMUJE ”PLACEBO”

Epidemia śmiertelnej choroby ”naglicy” zbiera swoje żniwo. W całej Polsce umierają młodzi Ludzie i jedyna informacją o przyczynie ich śmierci jest to, że umarli naGLE. Zachęcam Rodziny takich osób aby dzieliły się głośno w mediach społecznościowych oraz w swoim otoczeniu podejrzeniami co do przyczyny tych zgonów. Proceder trwa już kilka ładnych miesięcy, a media różnego ścieku i ci wszyscy specjaliści których opinie były podstawą do wdrożenia obecnej sytuacji w Polsce jak i w innych krajach dziwnym trafem nic o tym nie wspominają pomagając tym samym w tuszowaniu zbrodni w której mają udział.

Należy przyjąć poprawkę na ujawnianą ilość osób które umarły naGLE ponieważ w większości przypadków informacje o ich śmierci znajdziemy dopiero wchodząc na portale informacyjne ponieważ są to osoby które zaistniały jedynie w swoim społeczeństwie typu młody piłkarz grający w małej miejscowości lub strażak z OSP, a rzadziej będą to osoby o sporym odbiorze społecznym typu reprezentant Polski w piłce ręcznej (logiczne jest, że tych będzie mniej co wynika z proporcji np. zawodników grających na poziomie regionalnym, a tymi będącymi w Kadrze Narodowej). I to o śmierci właśnie takich osób znajdziemy informacje.

Choć i tak zostało to utrudnione ponieważ jeszcze kilka tygodni temu wystarczyło wpisać w wyszukiwarce „nie żyje” lub „zmarł nagle” i wyskakiwały najświeższe zgony, a teraz mocno się to pozmieniało. Pamiętać należy, że oprócz tych osób które zaistniały w swoich społeczeństwach jest jeszcze mnóstwo takich o których nie znajdziemy informacji oprócz nekrologu na tablicy informacyjnej w mieście czy wiosce w którym taki ktoś sobie spokojnie żył.

Widziałem już informację, że umierają wyłącznie młodzi mężczyźni między 20, a 40 rokiem życia. Nie jest to prawdą i rozpowszechnianie tej informacji posłuży okupantowi do podważania tej plagi zgonów, ale nie trzeba być geniuszem, żeby zauważyć, że częściej umierają mężczyźni.

Wspomnę tutaj, że naGLE umierają również przedstawiciele służb mundurowych którzy do tej pory bronili systemu odpowiedzialnego za nagłe zgony młodych Polaków oraz obecną sytuację w Polsce co powinno dać do myślenia tym którzy jeszcze żyją, tak samo zresztą jak cała plaga zgonów naGLE która wolnym krokiem przedziera się przez medialne szambo jakim zalano Polski Naród.

W miejscu tym chciałby pogratulować i podziękować wszystkim osobom które wyczuły ważność tego procederu i udostępniają informacje o zamordowanych młodych Polakach na swoich profilach jak również na grupach stworzonych do ujawniania tego procederu. Z małym ale. Okupant już niejednokrotnie wykorzystywał śmierć dobrych Ludzi do wprowadzania nowego „lidera” lub wzmocnienia wiarygodności wśród tych już istniejących , a których wprowadzano np. na różnych protestach więc jeśli dana osoba lub grupa zacznie wplatać między posty o zgonach jakieś informacje promujące zadaniowanych przez reżim pajaców czy aktorów grających polityków lub partie polityczne to proszę się na to nie nabierać i cisnąć z takimi grupami.

Za dużo razy zrobiona Nas na ten numer. Wystarczy. To co teraz przeczytasz jest ściśle powiązane z początkiem tego postu więc skup się, połącz kropki i wyciągnij stosowne wnioski. Wiele rzeczy jakie wydarzyły się w Polsce w ciągu ostatnich lat to badanie terenu, zachowań społeczeństwa jak i jednostek, zamykanie „dziur”/rozwiązań które Polak zawsze znajdzie.

W wielu jednostkach w Polsce doszło do roszad na stanowiskach kierowniczych w resortach podlegających pod MON jak i pod MSWiA. Przypominam, że są to struktury które mogą z dużą łatwością namieszać w scenariuszu przygotowanym przez korporacje dla Naszej Rasy.

Jak już wcześniej wspomniałem Żołnierze WP są izolowani od społeczeństwa, za to policja w której pracuje przeszło 100 tysięcy osób mających dostąp do broni oraz bezpośredni kontakt ze swoim Narodem jest kluczowym elementem tych rozgrywek. O każdego z nich toczy się walka ponieważ wśród nich są również osoby które umierają naGLE, ale oprócz tego widzą oni również te nekrologi wiszące na ścianach które mają sporą moc otwierania oczu. Skala i metody negatywnego nastawiania Narodu do tych struktur, oraz przedstawicieli służb mundurowych do Narodu są bardzo dobrze dopracowane i trwają nieprzerwanie od bardzo dawna.

Problem jest w tym, że jedni i drudzy nie mają pojęcia, że te wszystkie działania mające napuszczać Polaków na siebie były starannie zorganizowane i zrealizowane według scenariusza. Wspomnę o sytuacji z Wrocławia o której zapewne każdy słyszał gdzie zabito na jednym z komisariatów Igora Stachowiaka (jeśli ktoś ma dostęp do taty Igora to proszę o skierowanie go do mnie gdyż jestem w posiadaniu informacji do tej sprawy o których raczej nie wie – jeden z wielu asów z mojego rękawa).

Po tym morderstwie nazywanym przez sądy przekroczeniem uprawnień wystąpiły zamieszki co poskutkowało aresztowaniami i karami dla osób którym się to nie spodobało i wielu Polakom wgrano takim działaniem agresję i nienawiść do munduru. Dołączę grafikę na której widnieje informacja co się stało z wyrzuconym kierownictwem tamtejszych jednostek. Czy aby na pewno spotkała ich za to kara?

Różnie można na to patrzeć. Jedno jest pewne. Stanowisko komendanta czy zastępcy nadaje się w trybie mianowania, i tak szybko jak ktoś został powołany tak szybko może stracić taką posadę (to samo tyczy się wszystkich państwowych stanowisk kierowniczych na których dostaje się stołek z którego w przypadku niewykonania poleceń można łatwo spaść).

Tu dodatkowo wchodzi rola podległych pod korporacje banków, bo dziwnym trafem szybko podstawia się im kredyt który w przypadku straty pracy może być istotnym argumentem do robienia rzeczy wycelowanych w Naród którego przysięgała taka osoba bronić, a których w normalnych okolicznościach by nie zrobiła (plus oczywiście cała gama haków bez których można zapomnieć o otrzymaniu takiej posady). Wracając do sedna. Większość Ludzi tam pracujących posiada Serce, mózg oraz sumienie.

Te sytuacje wygenerowane na potrzeby siania nienawiści w społeczeństwie tyczą się indywidualnych jednostek tam pracujących które dziwnym trafem powtarzają się w tych procederach o ile nie zostaną za nie zwolnieni. W tych działaniach niezgodnych z Konstytucją bierze udział promil wszystkich funkcjonariuszy co wystarczy do znienawidzenia całości. We Wrocławiu kolejny śmiertelny przypadek w trakcie aresztowania w ostatnim czasie.

Teraz afera z zaginioną teczką konfidenta nazywanego w mediach „tajnym informatorem” z komendy na której zamordowano wspomnianego Igora. Cała ta sprawa to medialny przekręt służący do zwolnienia kolejnych osób zajmujących kierownicze stanowiska.

A twierdzę tak bo ujawnił ją dziennikarz do którego odezwałem się kiedyś w sprawie śmierci jednego z mieszkańców Wrocławia (wypowiadał się w tej sprawie w mediach), a on stwierdził, że nie pamięta takiej sprawy która była na ten czas bardzo świeża. We wszystkich śmierdzących sprawach których oficjalna wersja nijak się ma do prawdy biorą udział ci sami dziennikarze, ci sami prokuratorzy i wyroki wydają ci sami sędziowie których jak już wiemy przodkowie przyjechali do Polski na czołgach w ’45. Każdy musi to sobie uświadomić, że prawdziwi dziennikarze jak Ewa Żarska czy Dariusz Kmiecik nie żyją.

I nawiążę tu do komentarza pod jednym z ostatnich postów gdzie ktoś mi pisze „nie ujawniaj tego publicznie to jest zbyt śliski temat który równa się duże problemy, wiem że to jest bardzo ważne ale ryzyko jest zbyt wielkie” i gro osób podbija taki komentarz lajkiem. Ziomek gdybym miał pełno w gaciach tak jak ty i myślał jak ty nie powstałaby ta strona i nie mógłbym spojrzeć w lustro. Wiele osób próbowało zatrzymać to co robię (a ta strona nie jest jedynym narzędziem jakie realizuję) i jak widzisz nadal to robię więc nie mieszaj jeden z drugim w komentarzach no chyba, że takie jest Twoje zadanie.

Często pojawiają się też wpisy typu „Przestań tylko pisać, lepiej zorganizuj jakiś protest”. Wpisy takie publikują osoby nie zdające sobie sprawy czym dla okupanta są protesty i z konsekwencji jakie generują (nie dla organizatora tylko dla wszystkich) lub są to osoby zadaniowane przez okupanta na podburzanie i namawianie do organizacji protestów. Posłużę się kolejny raz przykładem z Wrocławia gdzie w wyniku protestów które nic nie wniosły dla Narodu, a na których organizatorzy tresowali uczestników komendami typu „teraz wszyscy siadają na ziemi”, „teraz wszyscy dają się spisywać”, a którzy dodatkowo pomogli przeprowadzić próbę tłumienia buntów spuszczając przy okazji powietrze z Narodu Polskiego.

Mało kto wie, ale myślącym policjantom nie jest na rękę jeżdżenie do WARszawy i pałowanie czy gazowanie swoich Rodaków którym nie podoba się obecna sytuacja w Polsce gdyż wiedzą oni, że protestujący walczą również o prawa stróżów prawa. I tak we Wrocławiu cały szereg policjantów przedłożyło zwolnienie lekarskie aby nie brać udziału w tym kontrolowanym proteście. Oczywiście spotkało się to karami dla naczelników takich wydziałów które nie chciały brać udziału w antypolskich szopkach.

Więc ktoś kto organizuje tego typu protesty musi wiedzieć, że przyczynił się do wyłowienia ze struktur które z założenia powinny stać na straży Narodu Polskiego i Konstytucji dobrych Ludzi którym nie były na rękę działania wycelowane w przybyłych na protesty Polaków. Więc albo tacy „liderzy” organizujący protesty zrobili to celowo bo takie dostali zadanie albo nie są inteligentni i nie przewidzieli konsekwencji organizacji takich protestów, a co za tym idzie nie nadają się na „liderów”. I teraz taka sytuacja.

Całkiem niedawno policjanci protestowali o podwyżki (niebawem wszystkie sfery tzw. budżetówki będą protestować co wynika z podniesionego od nowego roku minimalnego wynagrodzenia który prawie wyrówna zarobki przysłowiowej sprzątaczki do każdego pracownika państwowego oraz dodatkowo ze wzrostu cen wszystkiego). Jest to bardzo prosta i celowa zagrywka ukierunkowana na wywołanie protestów. W tym miesiącu policjantom wypłacono nagrody jakich jeszcze nigdy w historii Polskiej policji nie było. Co ciekawe nagród tych nie dostali policjanci którzy protestowali we wrześniu o wspomniane podwyżki.

To wszystko jest ze sobą powiązane ponieważ oczywistym jest, że ktoś kto dostał tak wysoką nagrodę następnym razem gdy będzie potrzeba tłumienia buntujących się Polaków np. którzy w końcu zrozumieją co jest przyczyna śmiertelnej choroby naGLE zastanowi się czy rzucić L4 czy lepiej nie bo nie dostanę nagrody, a przecież ceny w sklepach poszły mocno w górę. A ci którzy nie dostali nagrody nie będą się zastanawiać bo przecież skoro „jedna tak wysoka nagroda przeleciała mi koło nosa bo walczyłem o swoje lub nie chciałem pałować Rodaków to Rodzina będzie zła jak nie przyniosę następnej” która może będzie, a może nie.

Przypominam tym którzy cieszą się z nagród oraz z podwyżek jakie mają być od nowego roku, że to właśnie dzięki tym którzy protestowali ma być lepiej w Waszym resorcie. Oczywiście owe nagrody doprowadziły również do wewnętrznych podziałów oraz nastawią negatywnie zarówno inne resorty jak i społeczeństwo do policji. Pamiętać należy, że jeśli dojdzie do protestów to wcale nie trzeba jechać do WARszawy gdzie skumulowano narzędzia służące do tłumienia powstań.

Zakładam, że wielu jeszcze nie rozumie oraz nie wierzy w to co się dzieje i w zmiany jakie nadchodzą, ale zapewniam Was, że każdy kto brał udział w działaniach wycelowanych w drugiego Człowieka będzie z tego rozliczony. Wiem, że Rodziny i bliscy osób które umarły naGLE cierpią, a to jeszcze nie koniec ofiar, jednak „nie wątp, że Wszechświat jest taki jakim być powinien”. Już niebawem wszyscy zrozumieją dlaczego okupant tak bardzo boi się Naszej Rasy.

Zaprazamy so polubienia i udostępniania : WAR to jest – Czyli co każdy Polak wiedzieć powinien.

Bonus : W temacie „wykleszczenia” WSZYSTKICH Polaków do końca 2022 przez rząd PIS – podaję ciekawą informację jak to jest z posłami i rządzącymi – stan na dzień 25.08.2021

Ostatnie wpisy

Kategorie

W KRAJU SZALEJE ”NAGLICA” A WŁADZA PRZYJMUJE ”PLACEBO”

13 grudnia 2021 / Możliwość komentowania W KRAJU SZALEJE ”NAGLICA” A WŁADZA PRZYJMUJE ”PLACEBO” została wyłączona

Może Ci się spodobać

EUROPEJSKI BANK CENTRALNY – CYFROWA WALUTA BESTII OBOWIĄZKAWA JUŻ ZA 5 LAT. 23 stycznia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • W KRAJU SZALEJE ”NAGLICA” A WŁADZA PRZYJMUJE ”PLACEBO”
  • Może Ci się spodobać