Otwórz oczy

PRAWDZIWE ”SQUID GAME” TRWA I TO TY JESTEŚ ZAWODNIKIEM !

I się zaczęło! To, że w okresie przedświątecznym odgórnie nałożonymi rozkazami zacznie się akcja kontroli Ludzi po galeriach i nakładanie mandatów nie powinno nikogo zdziwić. Przecież w ubiegłym roku już to przerobiliśmy. Tak samo jak to, że systemowy antysystem zacznie rozpowszechniać interwencje z użyciem gazu lub paralizatora w stosunku do osób które nie mają maseczki.

Schemat jest ten sam i jest ściśle powiązany z informacjami z poprzedniego postu. Wiele z tych interwencji jakie widzieliśmy w ubiegłym roku na profilach rzekomych Patriotów to ustawka. I w bardzo prosty sposób każdy może to sprawdzić.

Wystarczy dotrzeć do osoby która została rzekomo poszkodowana w takiej ustawianej interwencji czy to poprzez użycie środka przymusu bezpośredniego czy to poprzez rzekome zarzuty za czynną napaść na funkcjonariusza z takiej ustawianej interwencji i poprosić taką osobę aby podała Wam lub do publicznej wiadomości personalia takiego funkcjonariusza co to za maseczką się schował (te maseczki również mają wiele zadań).

I co się stanie?! Nic się nie stanie bo to ustawka. I tym też prostym sposobem łatwo wyłapać zadaniowców których celem jest podburzanie społeczeństwa bo, żaden z nich nie wskaże skąd ma ten materiał który publikuje co by nie można było dotrzeć do jego autora.

Oczywiście nie twierdzę, że wszystkie te interwencje narzucone przez przełożonych (którzy spadną ze swoich stołków jak nie oddelegują takiego patrolu do galerii który ma przynieść określona ilość mandatów) mające na celu programowanie agresji wśród Ludzi do munduru promowane przez systemowy antysystem są ustawiane, bo cierpliwość Ludzi do zaistniałej sytuacji sięga szczytu.

Okupant o tym doskonale wie i dlatego zrobi wszystko aby doprowadzić do tego o czym wspomniałem w poprzednim poście. Uprzedzam, że WAR to nie miejsce do tworzenia podziałów w Narodzie tylko narzędzie do łączenia go i podnoszenia w nim Świadomości dlatego proszę nie siać w komentarzach informacji o tego typu ustawianych interwencjach jeśli nie ma na niej załączonych informacji o uczestnikach takiej interwencji.

Jeśli komuś nie podobają się takie działania, że jakiś młot założył mundur i za obiecane korzyści dopuszcza się takich interwencji lub jakiś statysta za kilka złotych dał się potraktować taserem to dotrzyj do jego personaliów, zdjęcia gęby, adresu i taki pakiet puszczaj razem z tą interwencją która nigdy nie powinna mieć miejsca tak samo jak jakieś ograniczenia i segregacja sanitarna.

I gwarantuję, że po publikacji takiego zestawu danych, tego typu interwencje skończą się tak szybko jak się zaczęły bo nikt nie będzie chciał ryzykować ujawnienia swoich personaliów.

To wszystko czego jesteśmy świadkami jest wstępem do działań które mają na celu utrzymać kurtynę kłamstw serwowanych Nam od dawna, która i tak upadnie. Im bardziej uda się Nas podzielić w tym okresie przejściowym, tym dłużej będzie on trwał. To jest odpowiednie miejsce abym wspomniał o innych działaniach które dotknęły Polski Naród, a o których media różnego ścieku jak i systemowy antysystem ani słowem.

Czy ktoś z Was zastanawiał się dlaczego wirus w wielu przypadkach nie wywołuje jakiś budzących reakcje objawów, ale te przypominające przeziębienie ? Takie informacje podały wszystkie największe serwisy. O co chodzi ? Czyżby wirus tak się zmienił żeby zainfekowani za późno podejmowali działania albo nie byli świadomi zakażenia ?

Ma to duże znaczenie, bo wirus może zaatakować skażonego kilka miesięcy po zakażeniu, wywołać poważne komplikacje. Jesteśmy na etapie kiedy mniejszość to niezaszczepieni, ci których raczej nie da się przekonać. Czyżby wirus zdawał sobie z tego sprawę ?

Po informacjach z mediów nie możemy dziwić się że jakiś niezaszczepiony, albo znany zwolennik wolności wyboru, całkiem zdrowy , nagle umrze, wiadomo wirus, wystarczy test PCR. Z drugiej strony czy wirus widzi tych rzeczywiście zaszczepionych i tych którzy mają fikcyjne zaświadczenia ?

Pojawiają się w sieci takie wypowiedzi, czy opinie, że jedynym krajem który ma zachować człowieka w człowieku ma być Rosja. To Rosja przedstawiana jest jako państwo do którego w przyszłości mają uciekać ludzie wolni i niezależni, przeciwnicy totalnej kontroli człowieka.

To chyba niezbyt dobry kierunek. 18 kwietnia 2016 r. rosyjska Duma podjęta uchwalę nr. 317 o realizacji inicjatywy narodowo-technologicznej. To rozwinięcie zaproponowanego przez Putina w 2014 roku roku programu „Drogowskaz do cybernetycznego rynku”.

W ramach tego programu realizowane mają być następujące projekty : AerNet ( zdalne systemy kontroli lotu ) , AfteNet ( zdalny system kontroli transportu po specjalnie przygotowanych korytarzach ), MariNet ( system trójwymiarowych map drogowych ) EnergoNet ( zdalnie sterowane systemy energetyczne ) , FinNet ( zdalnie sterowany system rozstrzygania sporów ) , HillsNet ( digitalizacja informacji o zdrowiu człowieka ) , NirNet ( elektroniczny rynek finansowy, elektroniczna waluta ) i najważniejszy – NeuroNet.

Ten ostatni to dziecko innego programu : CoBrain. Program CoBrain to plan połączenia mózgu z komputerem za pośrednictwem chipów. Projekt zakłada budowę neurokomputerów oraz neuronetu, do którego zostaną bezpośrednio podłączeni ludzie.Według założeń hybrydowy człowiek podłączony do inteligentnych maszyn, nowego rodzaju internetu – neuronetu pozwolą znacznie poszerzyć środowisko ludzkiego mózgu, podnieść wydajność człowieka dzięki integracji z technosferą.

Program zakłada naukę na odległość, wizyty u lekarza na odległość.. Pilotażowy program kontroli zdrowia na odległość już jest realizowany na reprezentatywnej grupie 62 000 kobiet w Swierdłowsku. Jako datę pełnego wdrożenia programu podano rok 2035. Na realizację inwestycji zaplanowano środki w wysokości 2,1 bln USD.

DATA CENTER

Dzięki nowoczesnym technologiom powstał unikalny system gromadzący wszelkie dane o obywatelach naszego kraju, pozwalający dosłownie w minutę określić stan zdrowia Polaków, ich aktywność zawodową, problemy z jakimi się borykają.

Nie wiem czy zwróciliście uwagę że dziś prawie każda wizyta, czy to prywatna, czy w placówce NFZ jest rejestrowana. Lekarz do systemu wpisuje stan zdrowia, objawy, diagnozę, wystawia receptę online. Wizyty i badania są umawiane, telefonicznie lub online. Podobnie jest z wizytami w urzędach, placówkach aparatu administracyjnego, skarbowego, dokumenty są przesyłane przez portale zaufane.

Nie inaczej jest z sądownictwem. System ewidencji spraw sądowych jest scentralizowany, coraz więcej pism składanych jest online, coraz więcej rozpraw odbywa się online. Jeżeli dodamy do tego że szkolnictwo przez długi okres działa online, to przez kable światłowodowe przepływa dziennie gigantyczna wiedza.

Dla nich jesteś szalony

 • Bo urodziłeś się z darem widzenia rzeczy inaczej i to ich przeraża.
 • Będą nazywać cię „intensywnym”, ponieważ urodziłeś się z odwagą i męstwem, aby pozwolić sobie żyć i czuć wszystko w pełni i to ich onieśmiela.
 • Nazwą cię „egoistą”, bo odkryłeś, że jesteś najważniejszy w swoim życiu i to nie przynosi im korzyści.
 • Nazwą cię „spiskowcem”, bo dostrzegłeś kontrolę i manipulację, jaką systemy próbują nad nami sprawować, a to im nie odpowiada.
 • Będą cię nazywać „dziwakiem”, bo nie robisz tych samych rzeczy co masa, bo wyłamałeś się z formy i stworzyłeś własną rzeczywistość.
 • Będą cię nazywać „absurdalnym” za posiadanie przekonań innych niż te, które wpajali nam przez lata.
 • Będą cię nazywać „obłąkanym”, ponieważ działasz w sposób, który wykracza poza normę, ponieważ pomagasz, ponieważ nauczasz, ponieważ mówisz o wszechświatach i istnieniu.
 • Będą cię nazywać „niebezpiecznym”, ponieważ nie przestrzegasz ustalonych zasad i norm, ponieważ tworzysz własny sposób życia na swój sposób i według własnego gustu.
 • Zostaniesz nazwany „urojonym”, ponieważ wiesz, że żyjemy we wszechświecie nieskończonych możliwości i że wszystko jest możliwe, jeśli wierzysz w to z całą pewnością.
 • Będą was etykietować na wiele sposobów, z wieloma osądami, przez długi czas, ale pozostańcie silni w was, w waszych pragnieniach i wierni waszej istocie, ponieważ w końcu będą was szukać za to, co przekazujecie, za to, czym jesteście, za waszą magię.
 • Jeśli w coś wątpisz, zbadaj, jeśli nie zgadzasz się z jakąś ideą, nieważne jak wielu ludzi w nią wierzy, poszukaj swojej prawdy, obudź się, nie wierz we wszystko co ci powiedziano, wyciągnij własne wnioski i przejaw swoje prawdziwe ja, zawsze z miłości, zawsze ze świadomości.

Ostatnie wpisy

Kategorie

PRAWDZIWE ”SQUID GAME” TRWA I TO TY JESTEŚ ZAWODNIKIEM !

16 grudnia 2021 / Możliwość komentowania PRAWDZIWE ”SQUID GAME” TRWA I TO TY JESTEŚ ZAWODNIKIEM ! została wyłączona

Może Ci się spodobać

PANDEMICZNA RZECZYWISTOŚĆ – NAUKOWCY ROCKEFELLERA ODKRYLI NIEZNANE WIRUSY W LODOWCU Z PRZED 15 000 LAT. 31 lipca 2021

 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • PRAWDZIWE ”SQUID GAME” TRWA I TO TY JESTEŚ ZAWODNIKIEM !
 • Może Ci się spodobać