Świat jest inny

PRZEPOWIADNIA BABY WANGI – ODKRYCIE SUPER WIRUSA NA ANTARKTYDZIE W 2022 ROKU

Słynna Wanga była niewidomą, XX-wieczną bułgarską znachorką i mistyczką. W 1941 roku ujawnić się miały jej zdolności do przepowiadania przyszłości. W ten sposób podobno uświadomiła wielu ludzi o ich chorobach. Przepowiadała także w innych kwestiach, a jej proroctwa o końcu świata przez długi czas budziły grozę i do dziś są przedmiotem dyskusji.

Twierdzi się, że Baba Wanga przepowiedziała śmierć Stalina, katastrofę w Czarnobylu, upadek Związku Radzieckiego i atak z 11 września 2001 roku na World Trade Center. Bułgarska mistyczka zapowiedziała także wybuch III wojny światowej.

Kiedy on nastąpi? Nie wiadomo – według Wangi światowy konflikt zbrojny ma jednak zakończyć się pomyślnie dla ludzkości, która wejdzie później na nowy, doskonalszy etap rozwoju. Wiele osób twierdzi jednak, że Wanga w rzeczywistości przewidywała wybuch wojny na rok 2010, a fakt, że wówczas do niego nie doszło, świadczy na niekorzyść jej przepowiedni. 

Baba Wanga przepowiedziała także, iż Europa stanie się w znacznej mierze muzułmańska. Miała także twierdzić, że nasz kontynent czeka kryzys gospodarczy, który rozpocznie się w 2020 roku. 

Niewidoma bułgarska mistyczka Baba Wanga, która przekonała miliony o swoich profetycznych zdolnościach, (wliczając w to przywódców politycznych Bułgarii, USA i ZSRR) głosiła przepowiednie na najbliższe kilkaset lat. Nic w tym więc dziwnego, że niektóre z nich dotyczą między innymi 2022 roku.

Niezwykłe zdolności Baby Wangi ujawniły się po tym gdy utraciła ona wzrok. Najbardziej znane z jej predykcji, dotyczyły ataków terrorystycznych z 11 września, wyboru Baracka Obamy na urząd prezydenta USA, głosowania w sprawie Brexitu, powstania ISIS a zdaniem niektórych nawet koronawirusa SARS-CoV-2.

W rosyjskich mediach przeanalizowano słowa Baby Wangi, która ostrzegała przed „straszną chorobą ze Wschodu”, której nie dożyją ludzie, z którymi żyła na codzień, a raczej ich dzieci. Warto przypomnieć, że predykcje Wangi na 2020 rok, zakładały iż w pierwszych sześciu miesiącach 2020 roku ma się rozpocząć globalny kryzys gospodarczy. Baba Wanga zmarła w 1996 roku, gdy miała 85 lat.

2022 miał być dość szczególnym rokiem pod względem natłoku zdarzeń. Zdaniem Wangi, temperatury w Indiach osiągną w nim 50 stopni Celsjusza, co spowoduje, że szarańcza zaatakuje uprawy i działki rolne, wywołując ogromny głód. Kilka krajów azjatyckich oraz Australia, mają zostać dotknięte intensywnymi powodziami, podczas gdy inne kraje, będą mierzyć się z brakiem wody pitnej.

Bardzo niepokojąca z perspektywy ostatnich trzech lat, jest przepowiednia Wangi odnośnie zagadkowego odkrycia na Syberii. Zespół naukowców ma tam natrafić na śmiertelnego wirusa, który do tej pory pozostawał zamrożony. Ze względu na katastrofalne skutki globalnego ocieplenia wspomniany wirus zostanie uwolniony i może szybko wymknąć się spod kontroli.

Warte wzmianki są też przepowiednie Wangi z tego roku. Zgodnie z ich treścią w 2021 roku: „Silny smok opanuje ludzkość. Trzech gigantów się zjednoczy. Niektórzy ludzie będą mieli czerwone pieniądze. Widzę liczby 100, 5 i wiele zer”. Pojawiły się sugestie, że „smokiem” mogą być Chiny, które traktują to mityczne zwierze jako jeden ze swoich symboli.

Trzema gigantami mogą być Rosja, Indie i USA, a pieniędzmi mogą być juany i ruble. Trudno zaprzeczać, że Chiny stały się mocarstwem i to w rekordowym czasie. Niedawno, państwo Środka przeskoczyło Stany Zjednoczone, stając się najbogatszym narodem świata. Bogactwo Chin wzrosło z 7 bilionów dolarów w 2000 roku, do 120 bilionów dolarów w 2020 roku. W tym samym czasie, Stany Zjednoczone podwoiły swoje bogactwo do 90 bilionów dolarów w tym samym okresie.

Biorąc pod uwagę liczbę zapowiadanych katastrof, lekkim pocieszeniem może być fakt, że na przestrzeni lat, wiele z predykcji Wangi okazało się nieprawdziwe. George Bush nie umarł tak szybko jak przewidywała Wanga. Żył długo i zmarł w szpitalu w wieku 94 lat. Wizjonerka zapowiedziała całkowite zniknięcie pszczół i brak miodu, oraz zniknięcie wielu roślin do czego na szczęście nie doszło. Nie powstał też zapowiadany lek na raka oparty o suplementy żelaza, ani do spustoszenia północnej półkuli Ziemi.

Zwolennicy Wangi mimo wszystko wierzą, że jej prognozy sprawdzają się z dokładnością dochodzącą do 80%. Między innymi dlatego, zaglądają do ich treści co roku, aby mieć względną pewność, że są gotowi na wszelkie nadchodzące kataklizmy. Wystarczy wspomnieć, że jej wizja roku 2023 ograniczałą się do raptownych „zmian na Ziemi” poprzez które w dwa lata później Europa będzie zupełnie wyludniona.

Wiele osób uważa, że spisane wypowiedzi Baby Wangi zbyt często bywają nadinterpretowane. Choć jej przepowiednie dla świata nie napawają optymizmem, należy zachować rozsądek – tym bardziej, że nawet według jej przepowiedni rzeczywisty koniec świata to kwestia raczej odległej przyszłości.

Ostatnie wpisy

Kategorie

PRZEPOWIADNIA BABY WANGI – ODKRYCIE SUPER WIRUSA NA ANTARKTYDZIE W 2022 ROKU

20 grudnia 2021 / Możliwość komentowania PRZEPOWIADNIA BABY WANGI – ODKRYCIE SUPER WIRUSA NA ANTARKTYDZIE W 2022 ROKU została wyłączona

Może Ci się spodobać

TRZECH JEZUSÓW – W KOGO TAK NA PRAWDĘ WIERZĄ CHRZEŚCIJANIE ? 7 stycznia 2022

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • PRZEPOWIADNIA BABY WANGI – ODKRYCIE SUPER WIRUSA NA ANTARKTYDZIE W 2022 ROKU
  • Może Ci się spodobać