Świat jest inny

NANO-LOKALIZATORY W ELIXIRACH – ILE JESTEŚ W STANIE ODDAĆ WOLNOŚCI.

Ile przeciętny człowiek jest w stanie oddać wolności za udział w imprezie sportowej, w występie gwiazd estrady, kabaretu lub teatru, za spacer po lesie, za kawę w kawiarni ? Większość ludzi jest przyzwyczajona do powtarzającego się rytmu życia. Ten rytm daje poczucie bezpieczeństwa i bardzo silnie oddziałuje na ludzką psychikę.

Pobudka, przygotowanie do pracy, dzieci do szkoły, praca, powrót dzieci do domu, koniec pracy, powrót do domu z pracy, wieczór, kolacja , przygotowania do snu. Każdy z tych etapów jest celebrowany, ma swoje fetysze. W weekendy znaczna część ludzi szuka zapomnienia w obiektach komercyjnej infrastruktury, uprawia hobby, zagłusza myśli tańcząc, spotykając się przy kawie, odreagowuje tygodniowy bagaż emocji.

W zmaterializowanym świecie przeciętny człowiek uzależnia się od projektowanego przez elity życia, od wykreowanych relacji między ludźmi , od mód, od muzyki, filmu, sposobów spędzania wolnego czasu, rozbrajania napięć. Wszystko jest zaprojektowane z zewnątrz, żyjemy w środowisku zaplanowanym, choć wydawać by się mogło że to my dokonujemy wyborów.

Większość się nie zastanawia skąd wzięła się moda na rock and rolla, na hipisów, na bunt punkowy końca lat 70-tych, na new romantic lat 80-tych, na te a nie inne papierosy, na wódkę, na markę ubrań, czy samochodu, tego a nie innego muzyka, czy pisarza. W dużym stopniu mody te zostały wykreowane, część z nich, te najbardziej dynamiczne, wyniesiono na fali młodzieńczego entuzjazmu, a następnie skomercjalizowano. Nasze życie składa się z powtarzających się rytuałów, które są oparciem, ścianą na jakiej opieramy nasze życie.

Kiedy ten cykl ulega zaburzeniu przeciętny człowiek zaczyna zachowywać się jak narkoman i chce za wszelką cenę powrócić do znanego mu , bezpiecznego rytmu życia, do codziennych małych spraw, do zakupów w sklepie, do jazdy na rowerze, spaceru w parku, do pracy i szkoły dla dzieci, do koncertów, spotkań w restauracji i kawiarni, cotygodniowych wizyt na stadionie, wyjazdu do lasu, na działkę.

Jeżeli to mu się nie uda popada w katatonię, rozregulowuje się, staje się pobudliwy, nerwowy, ostatecznie zapada w nerwicę , depresję, wycofuje się z życia publicznego. Elity mają świadomość tego uzależnienia, tego że ludzie zatracili zdolność organizowania sami sobie życia, samodzielnego poszukiwania wyzwań, kreowania otaczającej nas rzeczywistości. Takie pozostawienie ludzi samych sobie kiedyś prowadziło do szybkich zmian, ludzka inwencja błyskawicznie wypełniała pustkę.

Dziś jesteśmy świadkami masowej, wyuczonej bezradności, odizolowani od siebie ludzie czekają aż ktoś ich z tego stanu wyzwoli i są skłonni zapłacić za atrapę utraconego bezpieczeństwa wysoką cenę. Staliśmy się słabi, tchórzliwi, niezdolni do walki i ofiary. To także nie jest przypadek, te postawy zostały zaprogramowane, stopniowo uzależniano ludzi od cywilizacji.

Regulowana pandemia to bardzo perfidne narzędzie uderzające w serce każdego człowieka, w społeczeństwo. Tak jak kiedyś elity stanęły pomiędzy zasobami , technologami a społeczeństwem , zawłaszczyły je i zbiły fortuny na ich dystrybucji, tak teraz stanęły pomiędzy rytuałami dnia codziennego a człowiekiem i oferują nam teraz nasze własne życie, powrót do bezpiecznej codzienności, za wyrzeczenie się wolności.

Za zgodę na jazdę na rowerze, czy za wyjście do lasu, za udział w widowisku sportowym, w koncercie, chcą od nas prawa do kontroli naszych procesów życiowych, chcą wedrzeć się nie tylko do naszych żył, organów, tkanek i komórek , by kontrolować nasze procesy biologiczne i biochemiczne, ale przede wszystkim do naszej świadomości, do pamięci, do dźwięków, obrazów, do naszej wyobraźni, do tego wszystkiego co czyni nas sobą.

Jeżeli im się to uda, jeżeli zawłaszczą nie tylko naszą pracę, zarobki, nasze warunki bytowania, naszą zewnętrzność, ale także to co jest w nas, nasze wnętrze, wtedy staniemy się RZECZAMI, nic już nas nie będzie odróżniać od kawałka drewna, bryłki węgla, czy kamienia.

NANO-LOKALIZATORY

Sporo się mówi i pisze o nano-lokalizatorach. Warto poświęcić tej sprawie nieco miejsca. Najpierw trochę historii. Wszystko zaczęło się w latach 70-tych ubiegłego wieku. Służby specjalne, przede wszystkim amerykańskie, wykorzystując liczne w tamtym czasie porwania polityków, członków rodzin elity, podjęły starania opracowania chipa jaki pozwalałby na bezprzewodową lokalizację jego nosiciela. Przeczesano rynek najnowszych technologii i dotarto do wynalazcy który opracował; chip wszczepiany koniom pod skórę. Niestety, technologia była siermiężna, chip odpowiadał na sygnał z odległości 500 metrów.

CIA dalej penetrując rynek trafiła na pewnego profesora który zaprojektował chip litowo-niobianowy, o niewielkich rozmiarach. To był przełom, chip odpowiadał na sygnał z satelity, podając swój unikalny, przypisany tylko jemu numer. Zainwestowano w tę technologię. W Dolinie Krzemowej wyprodukowano 5-6 miliardów tych maleńkich chipów. Kupił je koncern Siemens. Co się z nimi stało nie wiadomo do dziś. Można podejrzewać że były wszczepiane nieświadomym zaszczepionym.

Wniosek – od lat 80-tych ubiegłego wieku na wielką skalę testowano technologię lokalizacji tysięcy, a może nawet milionów ludzi. Od tamtej pory minęło sporo czasu, w branży nano przeskoczono kilka epok. W 2021 roku oficjalnie podano, że inżynierowie z Columbia University w Nowym Jorku zbudowali najmniejszy na świecie w pełni funkcjonalny system jednoukładowy, widoczny tylko pod mikroskopem.

Objętość czipu nie przekracza jednej dziesiątej milimetra sześciennego i można go wszczepić w zwykłym zastrzyku. Do bezprzewodowego zasilania i komunikacji z czipem wykorzystano ultradźwięki. Zaprojektowano specjalną „antenę” odbierającą i wysyłającą fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości i umieszczono ją bezpośrednio na mikroczipie.

Zastosowano materiały piezoelektryczne, takie, które zamieniają energię akustyczną w energię elektryczną i na odwrót. Teraz możecie zrozumieć dlaczego w takim tempie rozwija się technologia 5G. To nadajniki i odbiorniki bardzo wysokich częstotliwości zdolne zasilać układy elektryczne nano- elementów wszczepionych w ludzki organizm i odbierać oraz przetwarzać tysiące, miliony sygnałów pochodzących od ludzkiej populacji.

Warto się zastanowić nad tym czy satelity Elona Muska mogą pełnić funkcje śledzenia posiadaczy nano-lokalizatorów, z których każdy będzie posiadał tylko jemu przypisany unikalny numer identyfikacyjny. Inżynierowie Muska opracowali metodę wykorzystania sygnałów nadawanych przez satelity usługi internetowej Starlink do dokładnego zlokalizowania pozycji na Ziemi, podobnie jak robi to GPS. Po raz pierwszy system Starlink został wykorzystany przez naukowców spoza SpaceX do nawigacji.

To oznacza że musi istnieć współpraca pomiędzy urządzeniem wysyłającym sygnał a urządzeniem odbiorczym. StarLink miał być podobno jedynie platformą do pokrycia planety sygnałem pozwalającym na odbiór internetu pod każdą szerokością geograficzną. W bliźniaczy sposób uzasadniono budowę instalacji HAARP, przekonując że służy ona do podziemnej tomografii Ziemi , poszukiwania bogactw, zaginionych statków, świadectw zaginionych cywilizacji, łączności z łodziami podwodnymi. To nic że HAARP pracuje w przedziale niskich częstotliwości w jakich pracuje nasz mózg, zbieg okoliczności.

Amantadyna jest skuteczna, sprawdziłem na swojej skórze.

Warto leczyć DAVIDA kwercetyną i lekami przeciwhistaminowymi, najlepiej HISTAsolv. Amantadyna też jest przeciwhistaminowa, ale HISTAsolv jest dużo lepszy. Można stosować suplementy uzupełniające niedobór enzymu DAO. Ten enzym rozkłada histamine. Kwercetyna chroni system nerwowy i daje osłonę włóknom nerwowym. W przypadku rozwinięcia się stanu zapalanego obowiązkowe zdjęcie RTG płuc i dwa krzyżowe antybiotyki, ale wyłącznie w zastrzyku.

Po takiej kuracji, amantadyną kwercetyna, HISTAsolv plus ewentualnie antybiotyk ogromna większość chorych powinna wyjść z choroby bez szwanku.Bardzo trzeba uważać na mózg i centralny oraz obwodowy system nerwowy. Wirus zajadle atakuje wszelkie schorzenia neurologiczne.

Ostatnie wpisy

Kategorie

NANO-LOKALIZATORY W ELIXIRACH – ILE JESTEŚ W STANIE ODDAĆ WOLNOŚCI.

23 grudnia 2021 / Możliwość komentowania NANO-LOKALIZATORY W ELIXIRACH – ILE JESTEŚ W STANIE ODDAĆ WOLNOŚCI. została wyłączona

Może Ci się spodobać

OBOZY FEMA – TAK WEWNĄTRZ WYGLĄDAJĄ OŚRODKI DLA PRZECIWNIKÓW NWO. 10 października 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • NANO-LOKALIZATORY W ELIXIRACH – ILE JESTEŚ W STANIE ODDAĆ WOLNOŚCI.
  • Może Ci się spodobać