Teorie spiskowe

WARIANT OMICRON KONSTELACJA DRACO I 666 DNI OD POCZĄTKU PLANDEMII

WARIANT OMICRON KONSTELACJA DRACO I 666 DNI OD POCZĄTKU PLANDEMII

26 listopada 2021 r. Światowa Organizacja Zdrowia nadała nowemu szczepowi koronawirusa B.1.1.529 nazwę omicron, co można uznać za dzień narodzin nowej zarazy. I, jakoś zaskakująco, zbiegło się w czasie, że 30 stycznia 2020 r., urodziny pandemii i 26 listopada 2021 r., urodziny nowej zarazy, dzieli magiczna liczba 666 dni. 

Światowa Organizacja Zdrowia zidentyfikowała wariant Omicron jako „szczep wzbudzający duże obawy. Po wiadomościach społeczność konspiracyjna bardzo się zaniepokoiła:

Jak wynika z tego półoficjalnego zrzutu ekranu, krążącego na listach od lata 2021 roku, szczepu „omicron” spodziewano się w maju 2022 roku, jesteśmy dopiero w listopadzie 2021 roku, a ten „omicron” już rozpoczął swój marsz przez planeta. Co dalej? Omega?

Jaki jest związek między szczepem Omicron, Reptilianami i 666?  2

Kolejna dziwna kwestia, która nie pozostała niezauważona przez teoretyków spiskowych: Omicron to anagram z języka Moronic.

W przypadku B.1.1.529 mówimy o jakimś nowym i niebezpiecznym szczepie, który według lekarzy jest 500 razy bardziej niebezpieczny niż delta. A jednak, jak piszą, ten szczep jest najbardziej niebezpieczny dla osób, które były leczone z powodu wcześniejszych odmian covid lub zostały zakleszczone. 

Władze zasugerowały, że stare specyfiki nie będą działać na nowego wirusa, dlatego należy pilnie zakrzepić wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili, plus dopalacze dla reszty. 

Jaki jest związek między szczepem Omicron, Reptilianami i 666?  4

666. dzień od ogłoszenia pandemii

Ponadto minęło 666 dni między datą 30 stycznia 2020 r., kiedy WHO ogłosiła pandemię Covid-19, a 26 listopada 2021 r., kiedy ogłoszono szczep „omicron”:

Odkryto bardzo dziwny zbieg okoliczności połączony z dniem – 666. od początku walki z pandemią. 

Gwiazdozbiór Draco

Według podręczników astronomicznych litera Omicron to gwiazda podwójna w konstelacji Draco, której mniejsza astronomowie nie widzą, a większa to biały olbrzym o promieniu 30 słonecznych. Znajduje się w odległości 322 lat świetlnych od nas. 

Jeśli jeszcze dokładniej obliczysz odległość, to liczba ta okaże się jeszcze bardziej magiczna – 32 2,93 lat świetlnych. Jedną z cech Omicron jest fakt, że na półkuli północnej nigdy nie wychodzi poza horyzont. 

Jaki jest związek między szczepem Omicron, Reptilianami i 666?  6

Kolejny pakiet informacji o tej gwieździe można znaleźć w podręcznikach ufologii, opracowanych na podstawie wiadomości otrzymywanych od kontaktowców. Piszą co następuje: 

Dragon Moth lub Omicron Draconians to jedna z frakcji stojącej za Grupą Oriona. Te gadzie stworzenia są niezwykle okrutne i brutalne. Ich obszarem odpowiedzialności jest region Iranu i Iraku – stoją za grupami terrorystycznymi rządzącymi tymi krajami. Omicron Dragon jest główną gwiazdą ich układu planetarnego. 

Omicron Draconianie nie są głównymi członkami ciemnego konsorcjum, ale niejako pracują nad doganianiem bardziej zaawansowanych cywilizacji, w szczególności w tej chwili, gdy są poplecznikami sił Oriona. We wcześniejszej przeszłości byli najemnikami Annunnaki, którzy prowadzili wojnę z Nefilim. Podczas tej wojny wraz z Orionem zbudowano na Syberii tzw. Smoczą Sieć, później rozszerzono ją na Azję Południową i dotarła do Ameryki Południowej.

W konsorcjum mrocznych cywilizacji Omicron Draconianie są jak skrzydło wojskowe. Są świetnymi specjalistami od strategii wojskowej, więc ich tematem jest wojna i terroryzm. Inne obszary ich zainteresowań to energia czerpana z ludzi, transhumanizm i psychotroniczna kontrola umysłu.

W zamian za usługi wojskowe, bardziej zaawansowany Orion zapewnia Draconianom ochronę przed wyższymi cywilizacjami, co zostało zrealizowane dzięki stworzeniu tak zwanej Phantom Spatial Matrix, w której wszyscy siedzą. Orionowie są świetnymi specjalistami w tworzeniu tuneli czasoprzestrzennych, a teraz ich strategicznym zadaniem jest próba wciągnięcia całej Ziemi do swojej Matrycy, zdobywając nad nią całkowitą kontrolę. 

Głosy astropatów i telepatów są oczywiście niezbyt wiarygodnym źródłem informacji. Jednak symbolika 666 dni jest również dość dziwnym zbiegiem okoliczności. Ponadto telepaci dobrze tłumaczą przyjaźń między Chinami, Iranem i Federacją Rosyjską. Staje się jasne, że ta grupa krajów jest zainteresowana takimi regionami jak Wenezuela i Syria – oczywiście jest kilka ważnych elementów tej siatki. Jak tylko ustanowi się nad nimi kontrolę – więc Armagedon zostanie włączony.

Oczywiście w tej chwili wszystko to jest tylko teorią spiskową i dość hardkorową, bo nie mieści się w głowie zwykłego człowieka. Ale jeśli to zadziała, wkrótce usłyszymy kilka aktualizacji dotyczących III wojny światowej. 666 dni po ogłoszeniu globalnej kwarantanny i ogłoszeniu Omicron przez WHO nie mogło być przypadkiem. 

Udostępnij

WARIANT OMICRON KONSTELACJA DRACO I 666 DNI OD POCZĄTKU PLANDEMII

Globalna Świadomość27 grudnia 202129 marca 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRZYBYCIE ”KRÓLI ZIEMI” – CZY PORTAL DO CZELUŚCI INNYCH WYMIARÓW ZOSTAŁ JUŻ OTWARTY ?Następny artykułCHEMTAILS I AGENDA 2030 –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ELITY CHCIAŁY WYWOŁAĆ OGROMNE TSUNAMI BOMBARDUJĄC WULKAN NA LA PALMA ? ROBOTOIDY I KLONY – DZIWNE ZNAMIĘ NA GŁOWIE

O czym myślisz?

  • WARIANT OMICRON KONSTELACJA DRACO I 666 DNI OD POCZĄTKU PLANDEMII
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?