Świat jest inny

”DEEP RED” – WAMPIRYCZNE ELITY JUŻ OFICJALNIE PIJĄ SWOJĄ KREW

”DEEP RED” – WAMPIRYCZNE ELITY JUŻ OFICJALNIE PIJĄ SWOJĄ KREW

W zeszły wtorek aktorka, piosenkarka i raperka Megan Fox zaręczyła się z raperem Machine Gun Kelly. Po tym, jak powiedziała „tak”, para podjęła znacznie poważniejszy krok: pili swoją krew. Wielu fanów było tym przerażonych — podczas gdy inni postrzegali to jako znak oddania. Rytuał krwi, aby przypieczętować umowę.

Dla młodych ludzi Machine Gun Kelly i Megan Fox są Królami Dziwności. Megan pojawiła się oczywiście w kilku filmach – i uważa się, że ciężko się z nią pracuje – niektórzy twierdzą, że jest trochę szalona – a Kelly z jakiegoś powodu jest celebrytą – kimś, kogo trzeba szukać w Wikipedii lub internetowej bazie filmów, aby dowiedzieć się, że grał Tommy’ego Lee z Motley Crue w „The Dirt”.

Meagan opublikowała na Instagramie, jak magiczny jest ich związek: W lipcu 2020 r. siedzieliśmy pod tym figowcem.

Machine Gun Kelly i Megan Fox ogłaszają zaręczyny: „Powiedziałam tak… a potem piliśmy sobie nawzajem krew” — Kerrang!

I tak jak w każdym wcieleniu przed tym, jak w każdym, które nastąpi po nim — powiedziałem tak. A potem piliśmy sobie nawzajem krew.

Po pierwsze , najwyraźniej nie jest to pierwszy raz, kiedy Fox i Kelly wymieniają krew w trakcie ich związku. W Walentynki 2021 Fox podarowała ukochanemu naszyjnik z kroplą własnej krwi, który Kelly następnie upamiętnił kreatywnym podpisem na Instagramie: „ Noszę twoją krew na szyi. Naszyjnik był oczywistym ukłonem w stronę innej pary celebrytów – może pamiętasz, że Angelina Jolie i Billy Bob Thornton nosili naszyjniki z „fiolkami” swojej krwi podczas ich trzyletniego małżeństwa, od 2000 do 2003 roku.

Ta okultystyczna ceremonia, podczas której Kelly i Fox pili nawzajem swoją krew , wydaje się być nowym trendem wśród hollywoodzkich par celebrytów .

Kourtney Kardashian udostępnia zdjęcie fiolki z krwią chłopaka Travisa Barkera na Instagramie | Newshub

Kourtney Kardashian i jej narzeczony, gwiazdor rocka, Travis Barker, w zeszłym roku opublikowali tajemnicze zdjęcia medycznych fiolek z krwią (jedna z imieniem Barkera) w swoich relacjach na Instagramie – Kardashian, wiele razy.

Fani Kardashian byli zszokowani, że nowa dziewczyna Kanye Westa, Julia Fox, ma dziką przeszłość, w tym pokaz sztuki z własną krwią;

Julia Fox, włosko – amerykańska aktorka, którą widywano z takimi osobami jak Kanye West – stworzyła pokaz artystyczny, który nazwała ”Rest in Peace Julia Fox”, były to białe panele z jedwabiu, które ”artystka” pomalowała za pomocą strzykawki wypełnionej własną krwią. Julia powiedziała: „Uwielbiam sposób, w jaki krew barwi tkaniny”.

Julia powiedziała w wywiadzie dla Huffington Post: „Czuję, że krew jest tak cenna i słuszne jest, aby była pokazywana na tkaninie, która jest równie cenna”. Jeśli uważasz, że sławni ludzie będą unikać modnych płynów ustrojowych — pomyśl jeszcze raz. Wygląda na to, że już tego nie ukrywają. Ci, którzy lubią rozpryski krwi , teraz wychodzą – i z pewnością dorzucają do ogiena teorii spiskowych, które twierdzą, że niektórzy z elity piją krew – zwłaszcza krew niewinnych dzieci .

Żyjemy w czasach, w których teorie spiskowe mają większą wagę polityczną niż kiedykolwiek, a jedna z najpopularniejszych zawiera ideę, że elitarny dosłownie piją krew i adrenochrom z niewinnych ofiar. Cóż, czy teraz możemy powiedzieć, że teoretycy spiskowi ponownie zaliczyli bezpośrednie trafienie? Z biegiem czasu pojawiło się wiele spekulacji, że ludzie wierzą, że wampiryzm istnieje w Hollywood – niektórzy nawet myślą, że istnieją elity, które są kanibalami.

E-maile? Hillary oczyszczona, ale artystka Marina Abramović nazwana satanistką | Opona szklana

Ludzie zastanawiają się, skąd biorą się te wszystkie szalone spekulacje – i oczywiście możemy powiedzieć, że sięgają czasów, gdy David Icke oświadczył , że rodzina królewska i wielu naszych przywódców to gady krwiopijcy – ale najnowsze poszlaki krążą wokół ”asrtystki” Mariny Abramowicz. Być może pamiętasz skandal, w którym John i Tony Podesta zostali zaproszeni na jedną z ceremonii ”gotowania ducha” u Abramovic .

Preformens ”Gotowanie ducha” polegał na tym, że Abramovic wykorzystywała krew świni i ludzkie płyny ustrojowe w sposób zbyt chory, by go o tym wspominać. Maria Abramovic zorganizowała wydarzenie w Watermill Center w 2013 roku. Stała tam z Lady Ga Ga przed kobietą leżącą w czymś, co wygląda jak kałuża krwi. Goście zbierali krew łyżkami, aby ją zjeść. Wydarzenie nazwano „Diabelskim Niebem”.

Najbardziej niepokojące jest to, że te wydarzenia mają miejsce — i ważne jest, aby pamiętać, że nie jest to temat dla Entertainment Tonight, Extra lub TMZ. To średniowieczny rytuał, który odbywa się w tajemnicy, z dala od widoku publicznego – jedynym powodem, dla którego ktoś słyszał o takich wydarzeniach, były e-maile Johna Podesty.

Te przypadki potwierdzają tylko realną możliwość występowania rytualnego i wampirycznego satanizmu. Istnieje uderzający rozdźwięk między fabułą większości horrorów a życiem zwykłych ludzi. Rzadko jesteśmy opętani przez demony, porąbani przez władających piłą łańcuchową maniaków lub żerują nas przez ożywione trupy.

Nawet jeśli współczesna, cywilizowana egzystencja oferuje niewiele w drodze prawdziwego niebezpieczeństwa, nadal dostrzegamy, że żyjemy w niebezpiecznym świecie, wypełnionym przesadnym niebezpieczeństwem. Dosłownie rozwinęliśmy się psychicznie i zaprogramowaliśmy się na wykrywanie zagrożeń i radzenie sobie z nimi. Ale musimy to ustalić, nawet w obliczu okropności ludzkiego nadużycia; zarówno psychicznego, seksualnego, jak i fizycznego – zwykle pozwalamy, aby takie rzeczy miały miejsce.

Przerażające jest to, że ta selektywność poznawcza jest w całości oparta na politycznej nienawiści i uprzedzeniach. Polityka w tej chwili jest prawdopodobnie najbardziej zbliżona do pełnowymiarowego horroru. Kiedy ludzki ból staje się narzędziem politycznym, mamy do czynienia z podwójnymi standardami, jeśli chodzi o moralność, a horror można znaleźć w niektórych reakcjach ludzi, gdy drapieżniki zaczynają zbliżać się do swoich ofiar.

Każde pokolenie staje w obliczu czegoś, co można nazwać „środowiskiem adaptacji ewolucyjnej”. Jednak jednym z największych lęków, które z czasem ukształtowały Homo sapiens, jest lęk przed drapieżnikiem. Drapieżnik został zilustrowany od prostych zdziczałych zwierząt, przez wilkołaki, wampiry i biblijnie bestie.

Pod koniec lat osiemdziesiątych powstał  film pt.: ”Nightfall” o grupie agentów FBI, którzy zdają sobie sprawę, że zabójca, którego ścigają ma obsesję na punkcie picia krwi swoich ofiar. Później odkrywają, że zabójca jest wampirem.

Kołczak: Nocny prześladowca' – DNA horrorów – ReelRundown

Ten film powstał na długo przed tym , jak Mulder i Scully ścigali potwory w Archiwum X, jednak inspiracją był program telewizyjny ”Kolchak the Nightstalker” — tak, ten sam program, który zainspirował Chrisa Cartera do pracy nad ”Z archiwum X” Te tak zwane ”drapieżniki” wtapiają się w społeczeństwo. ciekawym przykładem może być tu seryjny morderca Ted Bundy.  Bundy stwierdził kiedyś, że:

Brytyjski naukowiec odkrywa zdrowie psychiczne Teda Bundy'ego, seryjnego mordercy | Wiesz

„My, seryjni mordercy, jesteśmy waszymi synami, mężami, jesteśmy wszędzie. Każdego kolejnego dnia będzie jeszcze więcej martwych ludzi, o których świat nie usłyszy”.

Mówił, że wśród nas chodzą mordercy — każdy ma swój sekret , a tajemnicą seryjnych morderców jest to, że są zainteresowani oglądaniem cierpiących ludzi i mają obsesję na punkcie upuszczania krwi . Bundy powiedział również, że społeczeństwo chce wierzyć, że może zidentyfikować i poznać motywacje ”złych” ludzi. Bundy prostu lubił zabijać — uważał się za współczesnego wampira.

I jak powie wam prawdziwy teoretyk spiskowy wszyscy wiemy, że w dobrej teorii spiskowej znajduje się sobie ziarno prawdy. Podczas jednego z programów CNN dziennikarz Don Lemon zapytał Joe Bidena o śledztwo w sprawie zamieszek na Kapitolu z 6 stycznia 2021 r, które powinno zbadać największy atak na nasz Kapitol od 200 lat.

W odpowiedzi Biden mówił o dezinformacji wokół wydarzeń na Kapitolu 6 stycznia oraz o roli teorii spiskowych w pogłębianiu wzajemnego nieporozumienia i konfliktu między Demokratami i Republikanami w Stanach Zjednoczonych.

Następnie zaczął mówić o teoriach spiskowych QAnon o demokratach i gwiazdach Hollywood pijących krew niewinnych dzieci . Wielu ludzi było przerażonych i zszokowanych tym, co mówił Biden — niektórzy potrząsali głowami , a niektórzy myśleli, że Biden robi sobie żarty lub daje o sobie znać jego wiek…

Nie – Biden był poważny, podobnie jak ci, którzy wierzą , że hollywoodzkie elity i niektórzy politycy to wampiryczni pedofile. Książę Andrzej, drugi syn królowej, został pozbawiony obowiązków wojskowych i królewskich tytułów po tym, jak sędzia federalny odrzucił wniosek o odrzucenie pozwu cywilnego przeciwko niemu w Nowym Jorku. Sędzia Lewis Kaplan skutecznie powiedział, że Andrew musi stanąć do odpowiedzialności po tym, jak został oskarżony o napaść na tle seksualnym.

Virginia Giuffre: oskarżyciel księcia Andrzeja składa sprawę cywilną w USA Nowości

Oskarżenia o napaść na tle seksualnym zostały wniesione przeciwko Andrew przez Virginię Giuffre, która twierdzi, że była przemycana do rodziny królewskiej przez skazanego pedofila Jeffreya Epsteina, gdy była nieletnia.

Książe Andrzej wcześniej zaprzeczył wszelkim zarzutom i powiedział, że nie przypomina sobie, aby kiedykolwiek spotkał 17-latkę, ani nie pamięta, by kiedykolwiek zrobił z nią zdjęcie, które wielokrotnie pojawiało się w mediach na całym świecie. Ale rzuca się w oczy dziwna historia o tym, jak Andrzej stwierdził, że się nie poci po tym jak 17-latka twierdziła że podczas molestowania lały się z niego litry potu

Prawnicy Giuffre’a powiedzieli w dokumentach sądowych, że chcą, aby książę Andrzej przekazał im informacje o jego „rzekomej medycznej niezdolności do pocenia się”. Powstaje pytanie, jaki normalny fizjologiczne człowiek nie może się pocić? To sprawia, że ​​zastanawiasz się, czy w ogóle jest człowiekiem.

Andrzej twierdził, że nie pocił się, ponieważ „przedawkował adrenalinę podczas wojny o Falklandy, kiedy zostałem postrzelony… pocenie się było dla mnie prawie niemożliwe”. Anhidrosis to niezdolność do normalnego pocenia się. Ale zawsze myślałem , że to dlatego, że jesteś odwodniony, gady też się nie pocą. Ciekawy prawda?

Drapieżniki są tam, szukając nowego konsensusu, szukają nowych zwolenników i na pewno chcą cię przekonać do udziału w ich psychopatycznym sposobie myślenia. Demaskowanie ich na potężnych stanowiskach jest trudnym procesem, gdy media i wszechobecna sytuacja na świecie rozprasza nas całkowicie.

Udostępnij

”DEEP RED” – WAMPIRYCZNE ELITY JUŻ OFICJALNIE PIJĄ SWOJĄ KREW

Globalna Świadomość19 stycznia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułZWOJE Z WIEŻY BABEL – CO NA TEMAT KOSMOSU WIEDZIAŁA PRZEDRESETOWA CYWILIZACJA ?Następny artykuł”FOLIA à DEUX” CZY MIND CONTROL

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KOD MATRIXA – FAŁSZYWA ŚWIATOWA AGENDA 50 LAT GEOINŻYNIERII – CZY POGODA JEST JESZCZE PRAWDZIWA ? TAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA

Ostatnie wpisy

CZYM BĘDZIE NOWY ”JAD” – 160 LABORATORIÓW PRODUKUJE ”BROŃ BIOLOGICZNĄ” 24 GODZ. NA DOBĘ ANTYCHRYST – CYFROWA WALUTA I WIELKIE

Kategorie

AGENDA 2030 (186) Alternatywna historia świata (174) Bez kategorii (7) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (178) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ”DEEP RED” – WAMPIRYCZNE ELITY JUŻ OFICJALNIE PIJĄ SWOJĄ KREW
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?