Świat jest inny

CZY SYTUACJA NA UKRAINIE JEST ZASŁONĄ DYMNĄ PRZED OSTATECZNYM ŚWIATOWYM WYDARZENIEM ?

CZY SYTUACJA NA UKRAINIE JEST ZASŁONĄ DYMNĄ PRZED OSTATECZNYM ŚWIATOWYM WYDARZENIEM ?

Dlaczego więc „Ruscy” wysłali do inwazji na Ukrainę najsłabsze i najgorzej uzbrojone oddziały, które (tym samym) praktycznie z góry zostały spisane przez swoich dowódców na straty? Te oddziały (z militarnego punktu widzenia) zostały po prostu poświęcone – ewidentnie oddane na rzeź.

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Odpowiedź na w/w. pytanie wydaje się być jednak prosta, zrobiono to dlatego, że doborowe i elitarne dywizje rosyjskie (doświadczone w walce) z najnowocześniejszym sprzętem Putin postanowił zapewne spożytkować do rychłego ataku na Europę.

„Biada tym, którzy w tych latach nie słyszeli odgłosu kopyt koni Apokalipsy. Biada temu, kto nie nauczył się ufać Bogu pod słońcem szatana, które wychyliło się ponad horyzont w przerażający sposób. Biada tym, którzy nie potrafią zrozumieć, że od czterech stuleci zawładnęły światem racjonalistyczne herezje, teraz zaś tajemnica tego, co irracjonalne zbliża się do drzwi.”

Friedrich Reck Malleczewen.

„Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną. Wy zaś, bracia, nie jesteście w ciemności, aby was dzień ten jak złodziej zaskoczył. Wy wszyscy bowiem synami światłości jesteście i synami dnia. Nie należymy do nocy ani do ciemności. Przeto nie śpijmy jak inni, lecz czuwajmy i bądźmy trzeźwi”.

1 List do Tesaloniczan.

Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy, nim przejdziecie do dalszej części tej publikacji, to już na samym wstępie pragnę prosić Was o możliwie jak największe udostępnianie tego właśnie artykułu. Autorem jest Piotr NVS i każdemu kto zechce zapoznać się z wcześniejszymi publikacjami Tego autora, udostępnimy na końcu dzisiejszej publikacji linki do Jego już wcześniej opublikowanych treści. A teraz do meritum i treści:

Oglądając w TV doniesienia z wojny Rosyjsko – Ukraińskiej, zauważyłem, iż sprzęt wojskowy używany przez Rosjan we wskazanej kampanii pochodzi, co do zasady, jeszcze z czasów ZSRR i są to, mówiąc kolokwialnie, „stare rupiecie” z demobilu, a przedział wiekowy rosyjskich żołnierzy wziętych do niewoli przez Ukraińców, to:

19 – 20 lat, a więc są to młode i niedoświadczone w walce dzieciaki, które zostały przez Putina potraktowane jako „mięso armatnie”, gdyż nie mają one dla niego żadnej wartości bojowej.

Dlaczego więc „Ruscy” wysłali do inwazji na Ukrainę najsłabsze i najgorzej uzbrojone oddziały, które (tym samym) praktycznie z góry zostały spisane przez swoich dowódców na straty? Te oddziały (z militarnego punktu widzenia) zostały po prostu poświęcone – ewidentnie oddane na rzeź.

Odpowiedź na w/w. pytanie wydaje się być jednak prosta, zrobiono to dlatego, że doborowe i elitarne dywizje rosyjskie (doświadczone w walce) z najnowocześniejszym sprzętem Putin postanowił zapewne spożytkować do rychłego ataku na Europę.

Innymi słowy, front ukraiński, to (moim zdaniem) zwykły odwracacz uwagi od prawdziwego celu Federacji Rosyjskiej.

Drugim moim spostrzeżeniem, na poparcie w/w. tezy jest to, iż świat zamierza „wywalić” Rosję z bankowego systemu SWIFT, co ma jej uniemożliwić handel zagraniczny i pozyskiwanie środków finansowych z eksportu. Federacja Rosyjska, jak wszyscy wiemy, żyje głównie ze sprzedaży gazu, ropy, węgla i innych surowców naturalnych, a więc przedmiotowa sankcja teoretycznie powinna być dla niej dotkliwa i gospodarczo niemożliwa do udźwignięcia, a Rosja – tym samym – niby powinna stać się bankrutem.

Putin, co by o nim złego nie mówić, na pewno nie jest jednak idiotą i w swoją inwazję na 100% wkalkulował koszt przedmiotowej konsekwencji dla jego kraju. Pytanie więc – czy warto było dla zdobycia Ukrainy wystawić się na tak wielkie sankcje? – odpowiedź brzmi: NIE. Pytanie następne, dlaczego więc Putin to zrobił? Czy dla ukraińskiej ziemi? – NIE, bo Rosja ma jej przecież pod dostatkiem, to jest tyle, iż sama już tego nieogrania (11 stref czasowych).

Dlaczego więc? – ano dlatego, iż świetnie zdaje on sobie sprawę, iż w/w. system SWIFT nie będzie miał za chwilę żadnego znaczenia dla kogokolwiek na świecie, a nie będzie nic znaczył, bo za moment padnie cała globalna ekonomia. Zapytacie, a dlaczego niby padnie?

Odpowiem, bo według mnie przy okazji oficjalnych umów i paktów Chińsko – Rosyjsko – Irańskich, podpisano również tajne protokoły (wzorem tych jakie podpisał Ribbentrop z Mołotowem) i podzielono w nich już świat na strefy okupacyjne oraz zgodzono się na własny (nowy) system ekonomiczno – bankowy, wobec czego SWIFT nie będzie im do niczego potrzebny.

Innymi słowy, według mnie jest już zaplanowany przez w/w. mocarstwa jednoczesny lub prawie jednoczesny atak Rosji na Europę i Turcję, Chin na Tajwan i przynajmniej Australię (oraz być może USA), a Iranu na Izrael.

Mogę oczywiście mylić się, co do wyżej wymienionej analizy geopolitycznej, ale mam jakieś wewnętrzne przeczucie, iż to wszystko w tę właśnie stronę zmierza. Jeśli moje przypuszczenia są słuszne, to chyba Polacy powinni to wiedzieć, aby zacząć przygotowywać się duchowo i materialnie na taki właśnie rozwój sytuacji, to jest na III Wojnę Światową, po której objawi się antychryst i wprowadzi swój „fałszywy pokój”.

Niestety nadszedł ten czas, google zablokował nam możliwość zarabiania z reklam powołując się na nierzetelne informacje medyczne…

W tym miejscu choć nie chcemy, zwracamy się do ciebie drogi czytelniku, prosimy o dobrowolne wpłaty i pomoc materialną od której zależne jest nasze być albo nie być !

Nie poddajemy się i walczymy dalej, dziękujemy za waszą pomoc i pozdrawiamy… jeśli chcesz nam pomóc:

Nr. konta: 43 1870 1045 2078 1002 4318 0001
Tytułem: ”zwrot zaliczki”

Dla wpłacających z zagranicy:Kod BIC (Swift):NESBPLPW

IBAN: PL43 1870 1045 2078 1002 4318 0001

Przelewy blik na nr. telefonu : 666642378

Tu możesz wesprzeć naszą działalność kupując nam pizzę;)

https://www.buymeacoffee.com/globalna.info

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Udostępnij

CZY SYTUACJA NA UKRAINIE JEST ZASŁONĄ DYMNĄ PRZED OSTATECZNYM ŚWIATOWYM WYDARZENIEM ?

Globalna Świadomość11 marca 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułOSTATECZNIE TO JESZCZE NIE NASZA WO?NA !Następny artykuł”MGŁY WO7NY” – TEATR TRWA, ZMIENIŁ SIĘ TYLKO SPEKTAKL

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY SYTUACJA NA UKRAINIE JEST ZASŁONĄ DYMNĄ PRZED OSTATECZNYM ŚWIATOWYM WYDARZENIEM ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?