Otwórz oczy

KRONIKI WO7NY – JAK BARDZO INNA JEST OD NAS UKRAINA I ROSJA ?

KRONIKI WO7NY – JAK BARDZO INNA JEST OD NAS  UKRAINA I ROSJA ?

Prawie każdy kto wypowiada się w mediach jest przekonany o tym, że Putin oszalał, nawet Zbigniew Boniek, nie mówiąc już nic o Korwinie-Mikke. Jestem jednym z nielicznych komentatorów , który nie traktuje ataku Rosji na Ukrainę jako przejawu szaleństwa. Z reszta jako jedyny przewidziałem, że Rosja zaatakuje i że nie jest to gra pozorów.

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Polityka Rosji i jej przywódców jest znana z tego, że jest wyrachowana i cyniczna. Akcja Rosji musiała być uzgodniona , kto twierdzi inaczej ten kłamie. Wykazałem w kilku moich artykułach, że w wielu państwach rządzą dzisiaj ludzie, którzy mają wspólną z Putinem wizję przyszłości tego świata. Determinacja tych ludzi jest tak duża, że bezczelnie fabrykowali wybory w USA.

Wiem, zgadzam się, to nie był pierwszy i ostatni raz. W jednym z seriali na Netflixie, myślę tu o Ozark, jest z resztą mowa o tym, że syn jednego z senatorów stworzył taki program do fałszowania wyborów. Na mojej osi kilka razy publikowałem, dostępne na YT, przesłuchanie Clintona Eugene Curtisa przed Komisją , informatyka, jaki stworzył program do fałszowania wyborów i za pomocą którego te wybory fałszowano w USA, choćby na Florydzie.

Program jest tak dobry, że nikt nie jest w stanie się zorientować, że dokonano fałszerstwa i go wykryć. Dzięki mojej ogromnej wiedzy byłem w stanie podać WAM precyzyjne wyniki wyborów prezydenckich w Polsce zanim je ogłoszono. Wracam do Rosji i ataku na Ukrainę. Komentatorzy są w błędzie, przekonani, że to co robi Putin na zawsze wzniesie mur pomiędzy Rosjanami a Ukraińcami. Ukraina, choć geograficznie leży w Europie, mentalnie tkwi w Azji.

Szacunek ma ten kto jest bardziej brutalny i przebiegły. Jeżeli Putin wygra, to Ukraińcy powiedzą : „o to jest gość, twardy i skuteczny zawodnik”. Owszem Zełenski, czy zeuropeizowany Kliczko , być może będą oceniać Putina w spektrum europejskich wartości, Ukraińcy tak o Putinie nie myślą, jeżeli Putin ich butem przyciśnie, to przyjmą jego władzę z pokorą i nie będą z tego powodu drzeć szat.

Zapewniam, nikt na Ukrainie nie będzie, po ataku Putina, wspominał o prawach człowieka, konwencjach, czy paktach. W Europie i w USA nikt tego nie rozumie. Czy inaczej jest w Rosji ? Nigdy nie było tak zwanej demokracji w Rosji i na Ukrainie, ci ludzie mają zupełnie inną mentalność. Po drugie Putin doskonale wie jak zdemoralizowany jest zachodni świat, że to są kapitaliści.

Dlaczego zachód tak ochoczo zastosował sankcje ? Oni wiedzą, że konflikt na Ukrainie długo nie potrwa, że zaraz siądą z Putinem do stołu robić interesy. Sankcje w wykonaniu zachodu to nic innego jak wstęp do handlowych negocjacji.

Kiedy Berlin i Paryż mówią , że chcą przyjąć Ukrainę do Unii Europejskiej to znaczy że żądają od Rosji obniżki cen za dostarczany gaz i ropę. Po trzecie Putin wie że USA mocno zabiegają, raz w Chinach ( Trump ), raz w Rosji ( Biden ) o względy.

Tandem chińsko-rosyjski gra bardzo przebiegle. Kiedy Trump zwrócił się do Chin z propozycją trwałego układu, podziału świata na dwie strefy, co oznaczało zerwanie związków Chin z Rosją i Indami , Chińczycy wyciągnęli od Amerykanów ile się dało i grzecznie potem odmówili, co wywołało furię w Waszyngtonie i wojny handlowe, bo Chiny zakpiły sobie z Wielkiego Mocarstwa.

Teraz Biden i jego kamanda pielgrzymują do Moskwy, więc Putin w grudniu 2021 roku zaproponował , żeby ramach dobrej woli USA odpuściły Rosji Ukrainę i Biden ochoczo na to przystał. Amerykanie są przekonani że są sprytni, że wpuścili Putina w maliny, że dał się skusić i będą mu mogli teraz stawiać warunki jak w 2009, po ataku na Gruzję, i będzie musiał zgodzić się albo na neutralność w wojnie z Chinami albo przystąpić do tej wojny po stronie USA.

Putin szybko chce zdobyć Kijów, a potem grzecznie zapewne odmówi,. Chińczycy już wzmogli loty nad Tajwanem, spodziewają się że w Białym Domu znowu zawrze i USA pójdą tym razem na wojnę handlowa z Rosją. Rosjanie są na to od dawna przygotowani. Za każdym razem kiedy Amerykanom nie udaje się przeciągnąć na swoją stronę Chin lub Rosji cena kolejnego układu w Pekinie i Moskwie rośnie.

Skąd bierze się taka kwadratura koła ? Stąd , że USA nie są w stanie prowadzić wojny na dwóch równoległych frontach. A tu możliwe są co najmniej trzy : Rosja, Chiny i Indie. Dlaczego ? Wiele razy w ciągu ostatnich 70 lat Amerykanie podeptali Niemcy, Francję, Turcję nawet Wielką Brytanię, choćby w 1946, kiedy brutalnie zgwałcili brytyjskiego funta.

Europa jest pamiętliwa. Poza tym wszyscy wiedzą , że izraelski ogon kręci amerykańskim psem, a Tel Awiw ma duży apetyt, Syria, Iran, Egipt, Turcja, od tego może głowa rozboleć, amerykański imperializm stracił orientację w tym tyglu i Waszyngton wykonuje coraz bardziej gwałtowne ruchy, podejmuje coraz bardziej rozpaczliwe działania , by zachować status panującego mocarstwa.

Nikt nie chce przyjąć do wiadomości w Waszyngtonie , że czas superamcji się skończył. Ekipa która przyszła po Trumpie chce pokazać republikanom jak to się robi. No więc patrzmy i podziwiajmy.

Gra prowadzona jest na wszystkich możliwych polach, dlaczego nie wykorzystać okazji ? Putin nie musi atakować bronią biologiczną, ale po jego zachowaniu widać że jest świadomy że żartów nie ma. Spotykając się nawet ze swoimi najbliższymi współpracownikami siedzi po drugiej stronie wielometrowego stołu.

Sprawa laboratoriów na Ukrainie nie jest tematem tabu, na ten temat były publikacje nawet na rządowych stronach departamentu stanu. Biden, jego administracja, zaplecze, sponsorzy wyjątkowo alergicznie reagują na ugrupowania narodowe, wolnościowe, czy patriotyczne, szczególnie te polskie. Nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego.

Podobnie postrzegają środowisko polityczne we Francji, Niemczech, czy we Włoszech. Frakcja w elicie forsująca „nowości”, bezpardonowo dąży do wyeliminowania tych grup politycznych , które bronią konserwatywnych wartości.

Sami widzicie że działania jakie są podejmowane są wyjątkowo nikczemne i podłe, więc pisząc moje scenariusze nie przesadzam ani trochę, opisywany przeze mnie przebieg wypadków nie jest niczym nadzwyczajnym i oderwanym do rzeczywistości.

Cała sztuka polega na tym żeby nie dać się złapać. Tak postępują gangsterzy napadający na bank, czy specjaliści od brudnej roboty. Zaczynają przygotowania do przestępstwa od rozważania maksymalnego zachowania swojej anonimowości i ewentualnych dróg ucieczki.

Zawsze szukają kozła ofiarnego, kogoś na kogo można zrzucić winę za przestępstwo. Wokół nas jest śmierć, umierają ludzie, ze strachu i wyuczonej bezradności społeczność międzynarodowa nie chce tego nazwać po imieniu.

Szkoda , bo gdyby ta oczywista prawda nie była tłumiona i rozwadniana przez dziennikarzy, media i grona skorumpowanych i sprzedajnych specjalistów reakcja społeczeństw byłaby zapewne adekwatna. W tej sytuacji każda okazja czyni złodziejem.

Niestety nadszedł ten czas, google zablokował nam możliwość zarabiania z reklam powołując się na nierzetelne informacje medyczne…

W tym miejscu choć nie chcemy, zwracamy się do ciebie drogi czytelniku, prosimy o dobrowolne wpłaty i pomoc materialną od której zależne jest nasze być albo nie być !

Nie poddajemy się i walczymy dalej, dziękujemy za waszą pomoc i pozdrawiamy… jeśli chcesz nam pomóc:

Nr. konta: 43 1870 1045 2078 1002 4318 0001
Tytułem: ”zwrot zaliczki”

Dla wpłacających z zagranicy:Kod BIC (Swift):NESBPLPW

IBAN: PL43 1870 1045 2078 1002 4318 0001

Przelewy blik na nr. telefonu : 666642378

Tu możesz wesprzeć naszą działalność kupując nam pizzę;)

https://www.buymeacoffee.com/globalna.info

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Udostępnij

KRONIKI WO7NY – JAK BARDZO INNA JEST OD NAS UKRAINA I ROSJA ?

Globalna Świadomość12 marca 202212 marca 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułEPIDEMIA SIOSTRĄ WOJNY – JAK WYGRAĆ Z NADCHODZĄCYM KRYZYSEM ?Następny artykuł”MGŁY WO7NY” – TEATR TRWA, ZMIENIŁ SIĘ TYLKO SPEKTAKL

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ROSJA, NATO POLSKA I USA – KTO JEST PANEM KTO SŁUGĄ ? JAK ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 ZMIENIĄ NASZ ŚWIAT ?

O czym myślisz?

  • KRONIKI WO7NY – JAK BARDZO INNA JEST OD NAS UKRAINA I ROSJA ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?