Otwórz oczy

”MGŁY WO7NY” – TEATR TRWA, ZMIENIŁ SIĘ TYLKO SPEKTAKL

”MGŁY WO7NY” – TEATR TRWA, ZMIENIŁ SIĘ TYLKO SPEKTAKL

Platon odnosząc się do słynnej sentencji Sokratesa rzekł ponoć tak „Jemu się zdaje, że coś wie, choć nic nie wie, a ja, ja nic nie wiem, tak mi się nawet i nie zdaje”. Skoro takie ikony mądrości twierdziły, że nic nie wiedzą to kim w takim razie są ci wszyscy specjaliści od rzekomych działań militarnych realizowanych przez korporacje w Europie?

Nie zabiorę Wam dziś zbyt wiele czasu, jednak chciałbym prosić o chwilę refleksji ponieważ uważam, że publikacje związane z sytuacją u Naszych wschodnich sąsiadów ukazujące kłamstwa jakimi karmią Nas media rozchodzą się z dość dużą łatwością.

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Mało tego, śmiem twierdzić, że celowo używane są nagrania z jakiejś parady lotniczej, z wybuchów czy desantu, które miały miejsce kilka lat wcześniej w innych miejscach na Świecie, czy jakieś ujęcia z gier komputerowych, które pokazywane są w mediach jako bombardowanie Ukrainy właśnie po to aby przyśpieszyć pewne z góry zaplanowane działania od których do tej pory odwracano Naszą uwagę.

I jest to ściśle związane z wszystkimi wzrostami cen, rat kredytów, z całą plandemią, niszczeniem gospodarki plus wiele innych działań uderzających w każdą warstwę społeczną w Polsce.T ak na chłopski rozum.

Emigranci z Afganistanu transportowani samolotami bezpośrednio do Polski czy tam z szybkim przeszkoleniem w bazie amerykańskiej w Ramstein są cacy. Emigranci niby uciekający z tego samego konfliktu przez granicę Białorusi to już są narzędziem wojny hybrydowej Łukaszenki i są be, i trzeba tam stawiać płot.

A teraz emigranci z Ukrainy są cacy i trzeba im oddać wszystko co się ma bo inaczej jesteś rosyjskim trolem lub szpiegiem. Jeszcze nie widziałem, żadnego realnego zdjęcia czy nagrania potwierdzającego ostatnie działania militarne armii rosyjskiej na terenie Ukrainy.

Choć nie lubię udostępniać tego typu rzeczy to podepnę w komentarzu jak wyglądały działania militarne realizowane przez syjonistyczny iSSrael względem Palestyny (uprzedzam mocne!). Jakoś gdy iSSrael mordował tam Ludzi to żadna z tych osób które teraz robią nagonkę na wspieranie Ukrainy nie organizowała wtedy pomocy dla Palestyńczyków.

Jakoś jak szczury z uSSarmy bombardują inne kraje, aby zająć kolejne pola naftowe czy makowe to nikt nie wysyła tam paczek dla poszkodowanych. Bo co?!

Bo wcześniej w mediach powiedzieli, że mieszkają tam terroryści, uwierzytelniając te bajki sabotażowymi zamachami i egzekucjami nagranymi w Hollywood. Albo pomagamy wszystkim, albo nikomu! Co to za wybiórcza pomoc?!

Każdy musi sam dojść do tego, że wysyłanie gdzieś broni i ogólnie jej produkcja pomaga jedynie w realizacji scenariusza napisanego przez korporacje. A ten numer ze wyciągnięciem kamizelek kuloodpornych od Polaków i wysłanie ich na Ukrainę to nic innego jak rozbrojenie Narodu Polskiego do zera.

Na terytorium Polski w bazach szczurów z uSSarmy mamy od groma ciężkiego sprzętu bojowego zwożonego przez korporacje od lat. I skoro nie ma on posłużyć do konfliktu między „mocarstwami” to w takim razie do czego?

I tu właśnie doszukiwać należy się przyczyny masowego ujawniania w mediach różnego ścieku, tego, że jesteśmy okłamywani na każdym kroku oraz nadania okupantom uprawnień na wzór Polskich służb porządkowych.

Cierpliwość Narodu Polskiego w końcu osiągnie punkt krytyczny. W obliczu rosnących cen wszystkiego głód w końcu zajrzy do garnka tym, którzy „żyli” rozpieszczani przez konformizm i konsumpcjonizm. Odradzam raz jeszcze organizowanie manifestacji na przygotowanym pod takie wydarzenia gruncie, gdzie ściągane są służby porządkowe z całego kraju.

Wszystkie istotne informacje w tym temacie znajdziesz na WAR w starszych postach. Wspomnę jednak w tym miejscu o takim incydencie gdzie fanatycy „Strefy 51” zorganizowali w mediach społecznościowych masowe, siłowe wejście na teren znajdującej się tam bazy wojskowej.

Zrobiło to sporo zamieszania, bo jak to by wyglądało, że żołnierze uSSa utrzymywani przez amerykańców strzelają do swoich żywicieli, czyli obywateli których przysięgali bronić ponieważ ci chcą wejść na teren utrzymywany z ich kieszeni.

A co gdyby to Polacy chcieli wejść na teren bazy szczurów z uSSary w Polsce? Przecież to Polska ziemia, a jak dobrze wiecie każdy jeden Polak utrzymuje okupantów stacjonujących na terytorium Polski. Taka luźna myśl, choć może się kiedyś przyda.

To, że zalewa się Europę islamem nie jest żadną nowością. To stary sprawdzony numer współpracujących ze sobą głów religii powstałych z wiary abrahamowej. Wiem, że się powtarzam jednak jest to bardzo istotna informacja, a weszło do WARu sporo nowych osób dla których takie informacje mogą być nowością oraz mogą u części z Was naruszyć wprogramowane przez system WARtości.

Proszę każdą Świadomą osobę która wzięła na swoje barki działania mające na celu budzenie śpiochów o przeanalizowanie i powielanie tej zasady: „Energia wkładana w obalenie tylko jednej religii powstałej z rozbicia wiary abrahamowej wzmacnia jej pozostałe odłamy”.

Wynika z tego, że jeśli ktoś realizuje jakiekolwiek działania o charakterze antysemickim, wzmacnia tym samym islam i chrześcijaństwo, jeśli ktoś walczy z islamizacją to wzmacnia judaizm i chrześcijaństwo. Są też grupy czy osoby realizujące działania antychrześcijańskie które wzmacniają tym samym judaizm i islam.

I niby wszyscy tacy mądrzy, a nikt na to nie wpadł, że specjalnie zostało to tak podzielone, gdyż zarówno islam jak i judaizm został wprogramowany na haplogrupę J (czyt. semicką czy jak kto woli czarnogłową) gdzie dziwnym trafem i jedni i drudzy od małego uczeni są nienawiści do Rasy Białej (R1a) czy ogólnie „innowierców”.

Jedynym sposobem na zatrzymanie tej maszyny zagłady są równoczesne działania wycelowane we wszystkie religie powstałe z rozbicia wiary abrahamowej. Bez zrozumienia systemu divide et impera i mechanizmu zabezpieczającego go przed upadkiem nie ma możliwości jego obalenia, dlatego im więcej osób go zrozumie tym szybciej i łagodniej przebiegnie jego nieuchronnie zbliżający się reset.

Prawda przed ujawnieniem której korporacje będą się bronić wszelkimi dostępnymi środkami o podziemiach i tak wyjdzie na jaw, dlatego już teraz realizowane są działania typu głowa korporacji watican city wspomina o podziemnych bazach na Ukrainie, lub zadaniowcy w mediach społecznościowych którzy do tej pory odwracali uwagę Narodu Polskiego od kwestii istotnych teraz wplatają w swoje kocopoły informacje o podziemiach ponieważ liczą na to, że po upadku kurtyny kłamstw wyjdą z tego cało i będą na starcie grać nowych liderów.

To samo tyczy się świata polityki i szykowanych już od jakiegoś czasu alternatywnych rozwiązań, partii czy ustrojów politycznych tworzonych niby przez Patriotów kreowanych teraz w mediach społecznościowych.

Świadomy Człowiek nie potrzebuje nikogo nad sobą, żadnej partii, lidera, prezydenta czy papieża ponieważ zna on swoją Wartość, szanuje siebie i innych, wie co może robić, a co nie, aby nie działać na swoją szkodę i na szkodę innych.

Wzrost Świadomości nabiera takiego tempa którego się już nie zatrzyma i tyczy się to również pracowników różnych służb, którzy do tej pory pracowali na usługach korporacji nie wiedząc, że pomagają w autodestrukcji siebie i swoich bliskich.

Zapraszamy do polubienia i udostępniania fanpage https://www.facebook.com/WAR-to-jest-Czyli-co-ka%C5%BCdy-Polak-wiedzie%C4%87-powinien-107217374741296

Niestety nadszedł ten czas, google zablokował nam możliwość zarabiania z reklam powołując się na nierzetelne informacje medyczne…

W tym miejscu choć nie chcemy, zwracamy się do ciebie drogi czytelniku, prosimy o dobrowolne wpłaty i pomoc materialną od której zależne jest nasze być albo nie być !

Nie poddajemy się i walczymy dalej, dziękujemy za waszą pomoc i pozdrawiamy… jeśli chcesz nam pomóc:

Nr. konta: 43 1870 1045 2078 1002 4318 0001
Tytułem: ”zwrot zaliczki”

Dla wpłacających z zagranicy:Kod BIC (Swift):NESBPLPW

IBAN: PL43 1870 1045 2078 1002 4318 0001

Przelewy blik na nr. telefonu : 666642378

Tu możesz wesprzeć naszą działalność kupując nam pizzę;)

https://www.buymeacoffee.com/globalna.info

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Udostępnij

”MGŁY WO7NY” – TEATR TRWA, ZMIENIŁ SIĘ TYLKO SPEKTAKL

Globalna Świadomość13 marca 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY SYTUACJA NA UKRAINIE JEST ZASŁONĄ DYMNĄ PRZED OSTATECZNYM ŚWIATOWYM WYDARZENIEM ?Następny artykułTAJEMNICZE AKTYWNOŚCI UFO W KONFLIKCIE NA UKRAINIE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GEOINŻYNIERIA I ”PŁUCA CHEMTRAILS” – ZOBACZ CZYM ODDYCHASZ ! EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ”MGŁY WO7NY” – TEATR TRWA, ZMIENIŁ SIĘ TYLKO SPEKTAKL
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?