Świat jest inny

”MGŁY WO7NY” – PROJEKT ”WYSDZENIA” ROSJI OD ŚRODKA

”MGŁY WO7NY” – PROJEKT ”WYSDZENIA” ROSJI OD ŚRODKA

Lenta czyli największa sieć hipermarketów w Rosji wprowadza limit zakupów dla jednej osoby. Wartość rubla szoruje po dnie, kolejne firmy wstrzymują działalność w Rosji, a gospodarkę czeka być może największa zapaść w nowożytnej historii tego kraju.

Lista firm, które zamknęły swoje firmy, sklepy i usługi jest tak długa, że w połowie nie chce się już jej czytać. Prace traci dziennie tysiące ludzi. Raty kredytów wzrosły dwukrotnie. Giełda nie istnieje. Ludzie w panice wykupują co się da, kolejki przed bankomatami są gigantyczne.

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Rosyjskie biznesy poza granicami tego kraju upadają. Rosjanie są odizolowani już chyba od wszystkiego oprócz swoich mediów. Kwestią dni są masowe protesty w rosyjskich miastach. Poparcie dla wojny na Ukrainie leci na łeb i szyję. Wkrótce bez pracy może tam być miliony osób z sektora przemysłowego, samochodowego czy spożywczego.

Co zrobi Rosja? Podejrzewam, że sytuacja nie zmieni się szybko, bo Rosja została odizolowana na stałe z tego co można zrozumieć z wywiadów ekspertów w tej dziedzinie. Odizolowana na lata. Co jeśli Putin dal się złapać w pułapkę i za chwile jego własny naród doprowadzi do jego rychłego upadku lub wojny domowej?

Straszna wizja, ale jeszcze gorsza jest taka, że doskonale wie co robi i planuje zrobić coś aby odwrócić zasady gry? Jakąś bombkę odpalić na swoim terytorium, aby mieć pretekst i poparcie dla szybkiego zakończenia wojny? Przecież w przeszłości już atakowali np. własny teatr, aby wjechać do Czeczeni. Jedno jest pewne będziemy świadkami poje@nych rzeczy w Rosji.. i nie tylko. A może Putina dawno nie ma? Kto wie..

Zawsze jak widzę zachodnich przywódców, którzy nas poklepują po plecach, chwalą i obiecują wsparcie na jakiś wypadek to nabieram podejrzeń i ogarnia mnie pusty śmiech. Premier Kanady ten sam, który miesiąc temu wysłał wojsko na swoich protestujących obywateli i wprowadził stan wyjątkowy teraz tupie nogą i wzywa Zachodni świat do uporania się z tyranem i dyktatorem.

To samo robi Australia gdzie jeszcze są ciepłe wiertarki po postawieniu obozów covidowych. Ilu jest takich polityków teraz co wyrosli jak grzyby po deszczu, którzy mówią „good job Poland” i ” Poland first to help wow bravo”.

Niestety nadszedł ten czas, google zablokował nam możliwość zarabiania z reklam powołując się na nierzetelne informacje medyczne…

W tym miejscu choć nie chcemy, zwracamy się do ciebie drogi czytelniku, prosimy o dobrowolne wpłaty i pomoc materialną od której zależne jest nasze być albo nie być !

Nie poddajemy się i walczymy dalej, dziękujemy za waszą pomoc i pozdrawiamy… jeśli chcesz nam pomóc:

Nr. konta: 43 1870 1045 2078 1002 4318 0001
Tytułem: ”zwrot zaliczki”

Dla wpłacających z zagranicy:Kod BIC (Swift):NESBPLPW

IBAN: PL43 1870 1045 2078 1002 4318 0001

Przelewy blik na nr. telefonu : 666642378

Tu możesz wesprzeć naszą działalność kupując nam pizzę;)

https://www.buymeacoffee.com/globalna.info

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Ile podziękowań od zachodnich przywódców za przyjmowanie setek tysięcy uchodźców. Za humanitarność. Cały świat jeśli mówi o Polsce to mówi wybitnie dobrze, każde media które do tej pory nas atakowały nas chwalą. Nie bez powodu nas poklepują po plecach.

Polska najwidoczniej ma odegrania jakąś znaczącą rolę. Choćby kwestia wysyłania na Ukrainę myśliwców, na co wyraziło zgodę nie kto inny jak USA. Przypomnę tylko, że Putin ostrzegł, że będzie to równoznaczne z wypowiedzeniem Rosji wojny.

Więc USA zgodziła się na wypowiedzenie wojny Rosji! Nie ma dnia, aby Polski nie odwiedził jakiś zagraniczny dygnitarz od szefa Nato po premierów UK czy przedstawicieli amerykańskiego kongresu. To tutaj codziennie przyjeżdżają mówić nam frazesy typu „nie opuścimy Was, ani cala nie oddamy”. Nic nie dzieje się bez przypadku, każde te zdania są wypowiadane po coś.

Po to abyśmy się nie martwili tym co ma nadejść, abyśmy odważniej wspierali Ukrainę, bo stoją za nami mocarstwa. Problem w tym , że Amerykanom już od dawna nie można ufać. Zobaczcie jak zostawili Kurdów na pastwę losu czy Afganistan pod wodzami talibów dosłownie stamtąd uciekając. Polska wysyła najwięcej amunicji, broni, sprzętu i przyjmuje najwięcej uchodźców.

Już milion w parę dni! Problem pandemii zniknął, nagle lekarze chcą pomagać za darmo, restrykcje na granicy praktycznie nie obowiązują, nagle znajdują się mieszkania puste, na które młodzi Polacy czekają latami. Dlaczego wypycha się nas przed szereg, nagle nazywa się Ukraińców braćmi, rodziną po ogromie nieprzyjaznych z ich strony i ich władz zachowań tuż przed konfliktem.

Ludziom pomagać trzeba, ale trzeba robić wszystko w taki sposób, aby było to racjonalne i przede wszystkim bezpieczne. Co innego kupić chleb i mleko ukraińskiej matce z dzieckiem, a co innego wysyłanie myśliwców czy czołgów i dosłownie wtrącanie się w konflikt. Ktoś napisze, że jest to w interesie Polski aby Ukraina była wolna, bo będziemy mieć dłuższą granice z Rosją i bez strefy buforowej. Doprawdy?

Więcej wojska niż aktualnie na Ukrainie jest na Białorusi i w Kaliningradzie. Systemy z bronią nuklearną są od lat wymierzone w Warszawę i nie ma znaczenia czy poleci ona z terytorium Rosji, Białorusi czy Ukrainy. Tutaj chodzi o to, aby znów ubrudzić sobie ręce Polakami w imię nie naszych interesów. Jeśli ktokolwiek z Was myśli, że żołnierz z stanu Ohio czy Tennessee będzie jak lew bronił Suwałk czy Radomia to jest naiwny.

Nie daj się narodzie wciągnąć w wojnę! Nie dawno żeśmy się odbudowali, zaczynamy być znaczącym krajem na świecie i wszystko to może pójść w pizdu jeśli ten naród się ponownie da oglupić i wykorzystać. Jak myślisz, że wszystko jest ok i bredzę to powiedz mi Polaku gdzie jest ta pandemia? Zniknęła wraz z wojną? Zniknęły paski z mediów o ofiarach, nagle są puste szpitale, a miesiąc temu bylo milion osób na kwarantannie?

Udostępnij

”MGŁY WO7NY” – PROJEKT ”WYSDZENIA” ROSJI OD ŚRODKA

Globalna Świadomość15 marca 202215 marca 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICZE AKTYWNOŚCI UFO W KONFLIKCIE NA UKRAINIENastępny artykułOBLICZA NWO – JAK KRYZYS MIGRACYJNY DOPROWADZI DO CYFRYZACJI WALUTY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

PRAWDZIWE RELIGIJNE KSIEGI UKRYWANE PRZEZ KOŚCIÓŁ KATOLICKI DLACZEGO ROSJA NE WYKORZYSTUJE FUTURYSTYCZNEJ BRONI ? PO CO PODNIESIONO STUKROTNIE NORMY PROMIENIOWANIA

O czym myślisz?

  • ”MGŁY WO7NY” – PROJEKT ”WYSDZENIA” ROSJI OD ŚRODKA
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?