Otwórz oczy

OBLICZA NWO – JAK KRYZYS MIGRACYJNY DOPROWADZI DO CYFRYZACJI WALUTY

OBLICZA NWO – JAK KRYZYS MIGRACYJNY DOPROWADZI DO CYFRYZACJI WALUTY

Wygląda na to, że Putin codziennie liczy uchodźców, nie dziwmy się że ostrzeliwuje infrastrukturę cywilną, szkoły, przedszkola, szpitale, bloki mieszkalne i cywili, i stara się, by jak najwięcej tego typ informacji trafiało na pierwsze strony gazet i czołówki portali informacyjnych.

Skłamałbym gdybym nie napisał, że pewne media sekundują Putinowi, tworząc atmosferę zagrożenia, potęgując exodus z Ukrainy. Dziś szacuje się, że do Polski może trafić co najmniej 5 mln ludzi. Na razie, w pierwszej fali, uciekli z Ukrainy ci najlepiej sytuowani. To niewielkie zmartwienie dla rządu PIS, przywieźli pieniądze i najcenniejszy dobytek, samochody, kosztowności.

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Im dłużej będzie trwał konflikt, tym więcej będzie uchodźców którzy będą wymagali kompleksowej pomocy, przybędą bez pieniędzy i perspektyw. To jeden z celi tego ostrzału infrastruktury cywilnej, zmusić państwa, Polskę, do uległości, do wstrzymania pomocy wojskowej, logistycznej, i jak najszybszego zakończenia wojny na Ukrainie, oczywiście zwycięstwem Rosji. Putin liczy tak jak polski rząd, więc doskonale wie i będzie wiedział , kiedy dojdzie do przeciążenia.

Proszę poczytać co stało się z Libanem po napływie uchodźców z Syrii. W grze Putina uczestniczą, z zaangażowaniem, koła z Berlina, Paryża, Brukseli, Londynu, Waszyngtonu. Cynicznie i brutalnie wykorzystują sytuację, by stawiać warunki, by ugrać na tym konflikcie jak najwięcej. Wszyscy są świadomi tego o czym pisałem, że długość konfliktu na Ukrainie ma kapitalne znaczenie dla rozwoju sytuacji. Można prognozować, że rząd PIS wcześniej niż później stanie pod ścianą.

Czy zainteresowani utrzymają ten rząd ze sznurem na szyi, czy też wymienią go na ludzi WSI ? Jak na razie notowania rządu PIS poszybowały do góry, to efekt reakcji Polaków na brutalną agresję Rosji, Putin i ci którzy mu sekundują, będą robić jednak wszystko by Polacy zmęczyli się tą wojna, by zaczęli boleśnie odczuwać jej skutki.

Już obserwujecie gwałtowny skok cen paliw. To jednak dopiero przedsmak tego co nas czeka, bo Waszyngton i Bruksela dyskutują o całkowitym zamknięciu rosyjskich dostaw gazu i ropy. I tego Putin jest świadomy, że część krajów uzależnionych od rosyjskiej ropy i gazu znajdzie się w bardzo trudnej sytuacji.

Europę, jak zawsze, ratują złoża norweskie, dlatego od zawsze zawodnicy Norwegii w narodowych sportach, przede wszystkim zimowych ( także piłka ręczna ) startują na dopingu, nie niepokojeni przez laboratoria ścigające dopingowiczów.

Największym zwycięzcą wojny na Ukrainie będą Stany Zjednoczone. Możecie śmiało sobie zadać pytanie, czy wojna na Ukrainie była planowana już wtedy gdy USA postawiły na szczelinowanie hydrauliczne i stały się niezależne od dostaw gazu i ropy. USA są największym producentem ropy naftowej i ich udział w światowej produkcji wynosi około 15%.

Warto zwrócić uwagę na to, że Chiny także wiedziały dużo wcześniej o planowanej wojnie na Ukrainie i zamiarze wywołania kryzysu paliwowego na świecie. W marcu 2021 roku Chiny i Iran podpisały “Umowę o strategicznym partnerstwie” w perspektywie najbliższych 25 lat.

W okresie tym Chiny zobowiązały się do zainwestowania w Iranie co najmniej 400 miliardów dolarów. Chiny zagwarantowały sobie zaopatrzenie w irańska ropę. Jest oczywiste, że Zachód nie jest w stanie zablokować pompowania ropy z Rosji do Chin , więc Chiny obok USA będą drugim zwycięzcą tej małej wojny, jaka zmieni znowu oblicze świata.

Niestety nadszedł ten czas, google zablokował nam możliwość zarabiania z reklam powołując się na nierzetelne informacje medyczne…

W tym miejscu choć nie chcemy, zwracamy się do ciebie drogi czytelniku, prosimy o dobrowolne wpłaty i pomoc materialną od której zależne jest nasze być albo nie być !

Nie poddajemy się i walczymy dalej, dziękujemy za waszą pomoc i pozdrawiamy… jeśli chcesz nam pomóc:

Nr. konta: 43 1870 1045 2078 1002 4318 0001
Tytułem: ”zwrot zaliczki”

Dla wpłacających z zagranicy:Kod BIC (Swift):NESBPLPW

IBAN: PL43 1870 1045 2078 1002 4318 0001

Przelewy blik na nr. telefonu : 666642378

Tu możesz wesprzeć naszą działalność kupując nam pizzę;)

https://www.buymeacoffee.com/globalna.info

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

USA , tuż przed wybuchem wojny prowadziły bardzo ożywione negocjacje z Iranem w sprawie zawarcia porozumienia nuklearnego. Waszyngtońska administracja uparcie dążyła do neutralności Iranu wobec konfliktu na Ukrainie. Iran będzie jednak chciał jak najwięcej ugrać na tym konflikcie, i na pewno podniesie ceny ropy , chcąc powetować sobie wielkie straty wywołane wieloletnimi sankcjami i embargiem.

Wygląda na to, że Putin strzelił samobója, jest możliwe że Rosja zostanie wyrzucona z centrum wszechświata i zajmie orbitę w drugim kręgu układu planetarnego. Na placu boju pozostałby tylko Chiny i USA. Pisałem sporo o tym jak Zachód konsekwentnie stara się rozbić BRICS, wygląda na to że Rosja może ostatecznie ten antyzachodni panel pogrzebać i to z własnej inicjatywy.

Korwin-Mikke nie wierzył w to, że Rosja jest tak szalona, ja jednak powtarzam cały czas, że Rosja to dziecko USA, więc nie może dziwić to, że zrobi wszystko dla swojej matki i ojca. Jest oczywiście jeszcze jedna możliwość , o jakiej pisałem, Rosja może wprowadzić walutę opartą na złocie, a zaraz za nią Chiny i Indie.

To byłby wielki cios dla świata zachodu, przekreślenie projektu budowy Nowego Światowego Porządku. Taki scenariusz jest jednak niemożliwy, bo Rosja, Chiny i Indie aktywnie współtworzą ten Nowy Świat, bo jak pisałem ponadnarodowa elita kontroluje największe państwa świata i reżyseruje grę pomiędzy USA, Chinami, Rosją, Indiami, Niemcami, Francja i Wielką Brytanią.

W moim drugim artykule, zaraz po wybuchu wojny pisałem o tym, że posłuży ona do przyspieszenia procesu cyfryzacji walut. Parę miesięcy temu zwracałem uwagę na wypowiedź szefa naszego NBP, Adama Glapińskiego, jaki zwracał uwagę na to, że Polska może być zmuszona do wprowadzenia swojej waluty cyfrowej.

Konflikt na Ukrainie, jak pisałem wyżej, może być preludium do wojny ekonomicznej amerykańsko-chińskiej, by do niej przystąpić USA musza pozbyć się zależności od Chin, albowiem Chiny są największym wierzycielem USA. Uderzając w Chiny USA uderzają w siebie, w wartość swoich obligacji i swoja wiarygodność.

By tego uniknąć dokonają odpowiedniej wymiany w czasie cyfryzacji swojej waluty. Wojna na Ukrainie mocno osłabi Rosję , a cyfryzacja waluty, wymuszona przez Rosję ( takich argumentów użyje USA ) doprowadzi do radykalnego uderzenia w fundamenty chińskiej gospodarki, której wielką częścią są amerykańskie obligacje skarbowe.

Uderzając w ten sposób USA osłabią także inne państwa, albowiem po 1971 roku, po odejściu z Protokołu z Bretton Woods, USA uczyniły amerykańskie obligacje skarbowe walutą światową. Oczywiście cyfryzacja waluty może mieć skutek odwrotny, może uodpornić wiele rynków na czynniki z zewnątrz, podkreślić suwerenność wielu państw.

Gdyby do tego doszło zaczęły by znowu dominować umowy dwustronne, wielostronne, globalna gospodarka zostałaby zniszczona. Do tego jednak nie dojdzie, elity kontrolując nasz świat, szybko stworzą globalny rynek waluty cyfrowej „dla dobra wymiany handlowej i międzynarodowej współpracy”. Kto będzie ten rynek kontrolował ? Ten kto będzie miał najlepszą technologię. Jakie państwo dominuje w tym obszarze ? USA, mają ponad 80% udziału tej technologii.

Światowa giełda waluty cyfrowej to tylko krok od wprowadzenia jednej waluty cyfrowej na cały świecie, w tym samym momencie. Wystarczy wcisnąć ENTER. Z drugiej strony obiekty energetyczne i infrastruktura energetyczna staną się sercem systemu. Zaatakowanie tego systemu stanie się dziecinnie proste.

Udostępnij

OBLICZA NWO – JAK KRYZYS MIGRACYJNY DOPROWADZI DO CYFRYZACJI WALUTY

Globalna Świadomość16 marca 202216 marca 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”MGŁY WO7NY” – PROJEKT ”WYSDZENIA” ROSJI OD ŚRODKANastępny artykułGEOINŻYNIERIA WO7ENNA – CZY PODCZAS WO7NY NA UKRAINE WYKORZYSTANO HAARP ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ROSJA, NATO POLSKA I USA – KTO JEST PANEM KTO SŁUGĄ ? JAK ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 ZMIENIĄ NASZ ŚWIAT ?

O czym myślisz?

  • OBLICZA NWO – JAK KRYZYS MIGRACYJNY DOPROWADZI DO CYFRYZACJI WALUTY
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?