Otwórz oczy

TO JEST JESZCZE PANI DEMIA CZY JUŻ JEJ NIE MA ?

TO JEST JESZCZE  PANI DEMIA CZY JUŻ JEJ NIE MA ?

Pani demia została „przereklamowana” w konkretnym celu. Jeżeli znaczna część społeczeństwa jeszcze tego nie dostrzega, to dzieje się tak, dlatego ponieważ media głównego nurtu skutecznie sieją zamęt i strach. Jednak zacznijmy od Ministra Zdrowia, Pana Łukasza Szumowskiego, którego zachowanie staje się coraz bardziej kuriozalne. Początkowo wyśmiał noszenie maseczek, dosłownie kpiąc z ich ewentualnego używania, by następnie nakazać Polakom ich noszenie.

Sprawa jest o tyle komedio-dramatem, że nakaz ten obowiązywał od konkretnego terminu, czyli koronawirus był na tyle uprzejmy i chciał współpracować z Łukaszem Szumowskim, iż cierpliwie zaczekał z zarażaniem dopiero do upłynięcia wyżej wspomnianego terminu, wyznaczonego de facto przez Szumowskiego. Jak widzimy david-19 musi posiadać jakąś inteligencję i czasem sądzimy, że jest ona bardziej zaawansowana niż inteligencja wielu polskich polityków.

A teraz już zupełnie na poważnie. Niedawno w wywiadzie udzielonym Telewizji PolsatNews, Minister Zdrowia w odpowiedzi na pytanie redaktora o to, dlaczego nie nosi maseczki, odpowiedział, i tutaj cytujemy: „Ja nie noszę, nie mam objawów.” 

Jednak ten sam człowiek, ponad trzydziestu milionom Polek i Polaków nakazał nosić maseczki. Nie denerwuje was tego typu nonszalanckie podejście? A może Łukasz Szumowski doskonale rozumie, że cała ta pandemia to jedno wielkie przedstawienie i globalna manipulacja?

Drodzy Czytelnicy oto, co uważamy: pandemia to droga do przymusowych szczepień, bezgotówkowego społeczeństwa i cywilizacji pod pełnym nadzorem. David-19 został przede wszystkim uzbrojony w ogólnoświatową kampanię strachu i dezinformacji, zaprojektowaną tak, abyśmy się tak bali, że w „mgle wojny” nie dostrzeżemy tego co robią globalistyczne elity. Nadchodzi nowy ład globalny, czy ostatecznie zostanie zrealizowany? Niewątpliwie bitwa trwa i jej wynik nie jest jeszcze przesądzony.

W sprawie davida-19, od samego początku okłamywały nas Chiny, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), Bill Gates, Anthony Fauci, Centrum Chorób Zakaźnych (CDC). Wszyscy ważni „gracze” w tej rozgrywce zawiedli zaufanie społeczne, konsekwencją, czego było to, co obserwowaliśmy we Włoszech, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Czas obudzić się ze snu, ponieważ świat nie jest taki jak wmawiają nam, że jest, media głównego nurtu. Nastała wojna o wolność człowieka.

Dawid-19 jest realny, to nie ulega wątpliwości. Natomiast wątpliwości ulega jego rzekomy globalny zasięg. Otóż czy nie zdziwiło was to, że część chorych na david-19 dosłownie topi się pod respiratorem i umiera a blisko osiemdziesiąt procent pozostałych pacjentów nie odczuwa żadnych objawów? Skąd ta różnica? Czy to normalne, że dochodzi do takich dysonansów? Zdecydowanie, jest to coś paranoicznego i zastanawiającego. Wyjaśnienie jednak wbrew pozorom, jest banalne.

Testy na wykrywalność davida są skrajnie nieskuteczne. Otóż w przyrodzie istnieje wiele koronawirusów, które co jakiś czas infekują człowieka. Zapewne wiele osób z was obecnie posiada jakiegoś koronawirusa, ponieważ to normalne i nasz organizm sobie radzi z nimi, tak, że nawet nie wykazujemy żadnych objawów. 

To tłumaczy skąd tak pandemia, i dlaczego część chorych umiera by z kolei druga część nawet nie wykazywała objawów przeziębienia. Zatem, testy przekłamują poziom pandemii, ponieważ wykrywają każdego koronawirusa w organizmie, co lawinowo podnosi współczynnik zarażeń.

Po drugie, testy te są również skrajnie nie skuteczne, gdyż Laboratorium Zdrowia Publicznego w Tanzanii po przebadaniu próbek między innymi od zwierząt, owoców i warzyw, wykazało obecność koronawirusa SARS-CoV-2 w otrzymanych próbkach.

I tak dla przykładu, na Davida 19 zachorował olej silnikowy, papaja a nawet koza. Obecnie przypadek z Tanzanii jest wyśmiewany, tak, aby w ten sposób przykryć zaistniałe i co ważne udokumentowane nieudacznictwo testów na SARS-CoV-2. Ważne jest jednak, że informacje te ujrzały już światło dzienne, dodatkowo podobnych przypadków jest znacznie więcej na świecie.

Udostępnij

TO JEST JESZCZE PANI DEMIA CZY JUŻ JEJ NIE MA ?

Globalna Świadomość19 marca 202219 marca 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”MGŁY WO7NY” – JAK USA TUSZUJĘ SPRAWĘ ”BIOLABS” NA UKRAINIENastępny artykuł”MGŁY WO7NY” – CO MAJĄ ZE SOBĄ WSPÓLNEGO ”WIELKI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ROSJA, NATO POLSKA I USA – KTO JEST PANEM KTO SŁUGĄ ? JAK ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 ZMIENIĄ NASZ ŚWIAT ?

O czym myślisz?

  • TO JEST JESZCZE PANI DEMIA CZY JUŻ JEJ NIE MA ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?