Otwórz oczy

”WALCZYMY NIE TYLKO O UKRAINE, ALE O NOWY PORZĄDEK ŚWIATA” – UKRAINA JAKO PIERWSZY KRAJ NA ŚWIECIE WPROWADZA WILEKI RE:SET

”WALCZYMY NIE TYLKO O UKRAINE, ALE O NOWY PORZĄDEK ŚWIATA” – UKRAINA JAKO PIERWSZY KRAJ NA ŚWIECIE WPROWADZA WILEKI RE:SET

Wraz z inwazją Rosji na Ukrainę, Wielki Reset nie tylko powrócił do harmonogramu, ale już pochłonął pierwszą ofiarę. Podczas gdy zwykłym Ukraińcom wojna odebrała cały dorobek życia, rząd ukraiński po cichu przeprowadzał Wielki Reset – i mało kto to zauważył.

W rezultacie Ukraina staje się pierwszym krajem na świecie, który poddaje się Nowemu Porządkowi Świata i wprowadza Kredyt Społeczny, Powszechny Dochód Podstawowy (UBI), Cyfrową Tożsamość i Paszport Szczepień – wszystko to w jednej aplikacji o nazwie Diia. 

Znajdziesz nas też na TELEGRAMIE bez cenzury: https://t.me/globalnainfo

Oto link do strony internetowej rządu ukraińskiego, na której 19 grudnia 2021 r. ogłoszono drakońskie środki:„Po raz pierwszy na świecie taka innowacyjna usługa zostanie wdrożona pod względem technicznym”.„Zespół Ministerstwa Cyfryzacji opracował mechanikę samodzielnie.

Szukaliśmy na całym świecie różnych opcji, ale okazało się, że jeszcze nie istnieją. Opracowaliśmy algorytm, dzięki któremu osoba nie musi nigdzie iść, aby złożyć wniosek o usługę lub otrzymać pieniądze – wszystko dzieje się automatycznie.

Wystarczy kilka kliknięć, aby otworzyć kartę i zarejestrować się w serwisie. Zdobycie 1000 UAH bez kontaktu z innymi ludźmi i agencjami rządowymi jest niezwykle ważne w czasie pandemii” – powiedział Mychajło Fedorow, wicepremier i minister ds. transformacji cyfrowej Ukrainy.

„Złóż wniosek i zarejestruj specjalną kartę ePidtrymka w jednym z banków partnerskich. Po uruchomieniu systemu banki będą dodawane sukcesywnie, gdy osiągną gotowość techniczną. Karta wydawana jest bezpłatnie zarówno w trybie online, jak i offline w oddziale banku.

Nie ma możliwości korzystania z istniejącego konta. Należy pamiętać, że samo wydanie karty nie jest tożsame z wnioskiem o płatność. Wniosek należy złożyć w aplikacji Diia, jeśli posiadasz „zielone” zaświadczenie zdrowotne po 2 krotnym wykłuciu.

Należy pamiętać, że certyfikat zakupiony na portalu Diia lub certyfikat papierowy od lekarza pierwszego kontaktu nie kwalifikuje się do wypłaty. Obecnie można uzyskać zaświadczenie COVID w aplikacji Diia, korzystając zarówno z dowodu osobistego, jak i książeczki paszportowej.

Należy przejść do sekcji Usługi i wybrać opcję ePidtrymka. Następnie wybierz kartę ePidtrymka do odbioru płatności i poczekaj, aż pieniądze zostaną przelane z Ministerstwa Gospodarki w ciągu 10 dni.”

Pieniądze można wydać na książki, siłownię, kino, teatr, muzeum, koncert lub transport na terenie całej Ukrainy. Więcej informacji o tym, jak działa ePidtrymka w Diia, można znaleźć na stronie internetowej – https://e-aid.diia.gov.ua

Pieniądze są udostępniane przez 4 miesiące od daty ich otrzymania. Jeśli w tym czasie nie zostaną one wydane, konto zostanie zamknięte. Środki te można wydać zarówno w trybie online, jak i offline, ale tylko na wyżej wymienione usługi dla biznesu ukraińskiego. Banki rozpoznają kategorię płatności kartą za pomocą kodów centrum klienta. Obejrzyj także ten oficjalny film instruktażowy:

Ostrzegałem już, że w Nowym Porządku Świata cyfrowe pieniądze wydawane przez rząd będą mogły być wydawane tylko na wybrane produkty i będą miały datę ważności, co oznacza, że ludzie już nigdy nie będą mogli oszczędzać – dokładnie to samo stało się na Ukrainie.Premier Ukrainy powiedział: „Walczymy nie tylko o Ukrainę – walczymy o Nowy Porządek Świata”

Ukraina ogłosiła właśnie po cichu, że jest pierwszym krajem, który wdroży Wielki Reset WEF, tworząc aplikację kredytu społecznego, która łączy Uniwersalny Dochód Podstawowy (UBI), tożsamość cyfrową i kartę szczepień w aplikacji Diia.

Do niedawna Władimir Putin wydawał się być przeciwny Wielkiemu Resetowi i Nowemu Porządkowi Świata, ale teraz wydaje się coraz bardziej możliwe, że on również może być częścią agendy NWO, a inwazja na Ukrainę posłużyła jako bardzo potrzebny pretekst do nałożenia bezprecedensowych, drastycznych sankcji wzajemnych, które ostatecznie doprowadzą do załamania się światowej gospodarki.

Kiedy gospodarka światowa nieuchronnie się załamie, Wielki Reset / Nowy Porządek Świata zostanie wprowadzony na skalę globalną. Kolejne kroki Putina ostatecznie pokażą, czy jest on częścią globalistycznej agendy, czy też nie.

Wizja przyszłości według WEF: „Kod QR oparty na krwi”

Światowe Forum Ekonomiczne chce za pomocą aplikacji przywrócić wolności osobom zaszczepionym. Ale dopiero po pobraniu próbki krwi od użytkowników. Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) ma bardzo totalitarne wizje przyszłości. W ramach programu „Wielkiego resetu” promuje biometryczny i cyfrowy paszport Covid, który ma być wprowadzony w zachodnich krajach uprzemysłowionych od września.

Rewolucyjny” plan WEF polega na przywróceniu swobód zaszczepionym obywatelom za pomocą aplikacji. Jednak osoby, które chcą je otrzymać z powrotem, muszą najpierw oddać próbkę krwi i poddać ją badaniu laboratoryjnemu. Informuje o tym portal internetowy Philosophia Perennis, powołując się na portal Nasza Europa Środkowa. Jako dowód załączono odpowiedni klip wideo z konferencji WEF.

Światowe Forum Ekonomiczne ujawnia w nim, że „kod QR oparty na krwi” jest wysyłany do smartfona po przeprowadzeniu badania. Dzięki próbce krwi uzyskuje się „stuprocentowo pewny wynik”. Aplikacja umożliwia bezproblemowe podróżowanie i wstęp na imprezy. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze. Należy wyraźnie podkreślić, że aplikacja nie ma funkcji śledzenia. Zdaniem WEF nie ma wątpliwości, że prywatne dane zdrowotne są chronione.

Niestety nadszedł ten czas, google zablokował nam możliwość zarabiania z reklam powołując się na nierzetelne informacje medyczne…

W tym miejscu choć nie chcemy, zwracamy się do ciebie drogi czytelniku, prosimy o dobrowolne wpłaty i pomoc materialną od której zależne jest nasze być albo nie być !

Obecnie cała nasza działalność stanęła pod znakiem zapytania…. prowadzenie strony to koszty związane z:

– opłatą za serwery

– opłatą za elastyczne skalowanie strony

 opłata za hosting

 połata za certyfikat SSL

– opłata dla administratora technicznego strony

Nie poddajemy się i walczymy dalej, dziękujemy za waszą pomoc i pozdrawiamy… jeśli chcesz nam pomóc:

Nr. konta: 43 1870 1045 2078 1002 4318 0001
Tytułem: ”zwrot zaliczki”

Dla wpłacających z zagranicy:Kod BIC (Swift):NESBPLPW

IBAN: PL43 1870 1045 2078 1002 4318 0001

PAYPAL : arsusrex7@gmail.com

Przelewy blik na nr. telefonu : 666642378

Tu możesz wesprzeć naszą działalność kupując nam pizzę;)

https://www.buymeacoffee.com/globalna.info

Fakt, że wyraźnie zaznaczono, iż aplikacja nie rejestruje danych o ruchu użytkownika, od razu wywołuje alarm – ocenia Philosophia Perennis. W końcu po co wspominać o tym osobno, jeśli nie było to już robione? Cyfrowa globalna dyktatura w dziedzinie zdrowia, którą przewidują WHO i WEF, ma na celu m.in. zapewnienie, że tylko „osoby niezakażone” będą mogły podróżować – pisze portal internetowy.

Ten element apartheidu jest również promowany w filmie promocyjnym WEF: Dzięki porównywaniu danych w czasie rzeczywistym i informacji o dostępie, a także dzięki zeskanowanemu kodowi QR, państwa mogły stale i na bieżąco gromadzić „dane epidemiologiczne” i odpowiednio na nie reagować. Umożliwiłoby to krajom radzenie sobie z przyszłymi falami epidemii Covida 19 lub innymi epidemiami – bez konieczności całkowitego zamknięcia.

Wisienką na torcie jest to że: Technologia nadzoru „pandemicznego” przewidziana przez WEF będzie w przyszłości wykorzystywana także do edukowania ludzi w duchu dyktatury klimatycznej. Paszport Covid” ma również zawierać obowiązkowy „miernik śladu węglowego”. Uniemożliwi to obywatelom swobodne podróżowanie samolotem po całym świecie.

Dążenie WEF do wprowadzenia „kodu QR opartego na krwi” pasuje do tego obrazu, ponieważ Światowe Forum Ekonomiczne również forsuje obecnie system cyfrowego identyfikatora „Known Traveller Digital Identity” (KTDI).

Ta globalna cyfrowa karta identyfikacyjna dla podróżnych ma umożliwić partnerom konsorcjum WEF „dostęp do weryfikowalnych informacji o tożsamości podróżnych w celu oceny wiarygodności, usprawnienia obsługi pasażerów i zmniejszenia ryzyka”.

Rządy Kanady i Holandii zgłosiły się jako „partnerzy pilotażowi” tego cyfrowego systemu identyfikacyjnego. W tych krajach rolę „poligonów doświadczalnych” pełnić będą różne porty lotnicze, takie jak port lotniczy Schiphol w Holandii czy port lotniczy Toronto Pearson w Kanadzie. W projekt zaangażowane są również linie lotnicze Air Canada i Royal Dutch Airlines.

Udostępnij

”WALCZYMY NIE TYLKO O UKRAINE, ALE O NOWY PORZĄDEK ŚWIATA” – UKRAINA JAKO PIERWSZY KRAJ NA ŚWIECIE WPROWADZA WILEKI RE:SET

Globalna Świadomość22 marca 202222 marca 2022

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”MGŁY WO7NY” – CO MAJĄ ZE SOBĄ WSPÓLNEGO ”WIELKI RE:SET” I WO7NA NA ”U” ?Następny artykułW IMIĘ WIELKIEGO RE:SETU

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ROSJA, NATO POLSKA I USA – KTO JEST PANEM KTO SŁUGĄ ? JAK ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 ZMIENIĄ NASZ ŚWIAT ?

O czym myślisz?

  • ”WALCZYMY NIE TYLKO O UKRAINE, ALE O NOWY PORZĄDEK ŚWIATA” – UKRAINA JAKO PIERWSZY KRAJ NA ŚWIECIE WPROWADZA WILEKI RE:SET
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?